Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

a ja pooglądam noc z balkonu... SZUKAM WIATRU W POLU Są takie noce od innych łaskawsze, kiedy się wolno wygłupić, wolno powtarzać \"nigdy\" i \"zawsze\", wolno słowami się upić, tylko nie wolno tej nocy pod różą okraść, okłamać, oszukać, bo się już będzie odtąd na próżno bezsennej nocy tej szukać... Szukam wiatru w polu, zapomnianych słów, śladu łez w kąkolu, przedwczorajszych bzów. Szukam wiatru w polu, jak to trwa i trwa, chociaż oczy bolą, szukam w niebie dna... Są takie noce od innych ciemniejsze, kiedy się wolno rozpłakać, wolno powtarzać słowa najświętsze, mówić o wróżbach i znakach, tylko nie wolno tej nocy pod różą okraść, okłamać, oszukać, bo się już będzie odtąd na próżno bezsennej nocy tej szukać.... Szukam wiatru w polu, zapomnianych słów, śladu łez w kąkolu, przedwczorajszych bzów. Szukam wiatru w polu, jak to trwa i trwa, chociaż oczy bolą, szukam w niebie dna... Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. nawet ja wstałam a Wy? Dzisiaj zamglony poranek i taka cisza wokół, jakby przyroda na coś czekała. . . pewnie na deszcz :...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was...miłe koleżanki...samotnie piję kawkę i zbieram myśli. Nastrajam się do dzisiejszego dnia optymistycznie.Belva w nocy sadziła pomidory hehe a teraz pewnie śpi.Ja rozmawiam z koleżanką z topiku z Niemiec.Na szczęście mówi dobrze po Polsku. Miłe to jak ktoś doceni i pamięta wkład pracy z Topiku gdzie się udzielałam.Będzie cudowny dzień...myślę, że dla wszystkich z Was. Na dworze trochę chmurek przysłania słoneczko...ale może i lepiej, nie będzie ciałko puchnąć. Niektóre kobietki już walizki pakują...ja przymierzam się na razie do krótkiego wyjazdu na trzy dni a w przyszłym tygodniu na tydzień. Cieszy mnie to, bo spotkam przyjaciół z którymi mam kontakt jedynie raz w roku a znamy się wiele lat. Miłego dnia życzę każdej miłej osóbce na tym topiku...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle...jestem!!!!...cudowny wiersz A.Osieckiej...wrażliwej na przyrodę osóbki....szkoda, że nie ma jej już. ...jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie Belvo : „Biała dama „ Biała chmura w wiosennym ogrodzie, gdy na wietrze drży w białej sukience. Kto dorówna magnolii w urodzie. Kiedy kwitnie przychodzę tu co dzień, by uśmiechnąć się chociaż w podzięce, do tej damy w wiosennym ogrodzie. O poranku drżą płatki na chłodzie, jak motyle spadają wprost w ręce. Kto dorówna magnolii w urodzie. Kwiat co niesie nam radość, by w zgodzie budzić dobre uczucia goręcej. Jak zjawisko w wiosennym ogrodzie. Spadłe płatki pływają po wodzie i przybywa ich więcej i więcej. Kto dorówna magnolii w urodzie. Nie opowiem w tym swoim wywodzie, sam ją zobacz i zrób to czym prędzej. Póki kwitnie w wiosennym ogrodzie. Kto dorówna magnolii w urodzie. „soroka „

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze! Miło Cię spotkać, chociaż w przelocie\" w drzwiach \" jak to któraś pani określiła. Dzisiaj dalej pituję, tylko nie wiem jeszcze, czy wczorajszy humor będzie mi towarzyszyć. Miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie miłe Panie, Jestesmy wraz z Ukrainą gospodarzami Mistrzostw Europy 2012 w piłce nożnej. HUUUURA!!! Czy to nie wspaniałe? Czujecie dziewczynki powiew Europy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam krzyknąć hurrra, że mój najmłodszy synek zdał egzamin na \"prawo jazdy\"! Z prawa do urządzania Mistrzostw też się cieszę! We Wrocławiu padał grad a właściwie gradzik drobniutki jak perełki.... Teraz wyjrzało już słoneczko, ale jest zimno i wietrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️:D Przychodzi gruba baba do lekarza. Lekarz pyta: -Bierze pani te tabletki na odchudzanie? -Tak, biorę -A ile? -Ile, ile... aż się najem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze taki: Tony Blair i Jr. Bush omawiają plany III wojny światowej. Podchodzi dziennikarz i pyta ich, co ustalili. Tony: -Zabijemy 20 milionów islamistów i jednego dentystę. -A czemu dentystę? - pyta dziennikarz. Tony: - Widzisz Georg, mówiłem ci, że nikt nie zapyta o te 20 milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o odchudzaniu: -Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? -Bo panna wraca do domu, patrzy, co ma w lodówce i idzie do łóżka. Mężatka wraca do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle, dowcipy znakomite.;D :D :D Czy Nojka kontaktowała sie z Toba w sprawie ew.spotkania 12.05.? Pozdrawiam: cztery mendle🖐️ coperta🖐️ belva 🖐️ diana9 🖐️ aleks555 🖐️ marzenka 🖐️ Nojeczka😘 a dla cztery mendle na przekór pogodzie [ kwiatek] 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle jeszcze jedno , masz znakomity gust w doborze serwowanych nam tu wierszy. Naprawdę są piekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiereczko bardzo się cieszę , że podobają Ci się wklejane wiersze i wierszyki. Jestem bardzo skromną i nieśmiałą osobą, dlatego wolę mówić słowami poetów. Oni znają tyle pięknych słów i wiedzą jak nimi poruszać najlepsze w nas uczucia.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:-) :-) ooo widze ze wy juz tu rozrabiacie... :-D Cztery Mendle ja Ciebie rekrutuje jako nadwornego poete.. Piekne wiersze nam tu przysylasz. I jakie na temat. Dzieki i jeszcze raz dzieki.. A ten kawal o grubej babie... cudowny Dopiero sie obudzilam i pije kawe.. U nas jest 8.30 Dzisiaj chyba nie bede mogla Ci asystowac w pitowaniu bo musze jechac na zakupy. Nojko !! Ty nasz rycerzu!!! Zawsze na Ciebie mozna liczyc! :-) Iskiereczko nie znam sie na pilce noznej zbytnio ale jakies mam wrazenie ze z ta Ukraina.... no nie wiem..:-O W 2012 mowisz? Spadam kochane bo dzisiaj kupa roboty.. Moj ukochany juz na mnie patrzy spodelba jak widzi ze pisze.. {serce] i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle, teraz sie doczytalam.... Hurra to jest malo za prawo jazdy.. Tu trzeba dodac jeszcze hip hip i wodki :-D A czy zdal za piewszym podejsciem? Pamietam kilka lat temu jakas mafia musiala chyba rzadzic wydawaniem praw jazdy, bo ludzie podchodzili po 5 razy i nie zdawali. W koncu wszyscy zaplacili lapowke i tak je dostali. Wiem ze ostatnio cos sie zmienilo jednak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za pierwszym razem zdał, tylko za trzecim, ale dobrze mu to zrobi, bo spokornieje nieco i może nie będzie chojrakował za kierownicą! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle jesteś autentycznie skromną osoba, ale jakze wrazliwą. I z pewnoscią masz do powiedzenia wiele ciekawych rzeczy , więc z przyjemnościa zawsze poczytam Twoje wpisy. Bedzie nam miło jesli sie na nas otworzysz , przemozesz niesmiałość i zaczniesz swoje opowieści. Belvo to wielka radość dla Polski, ponieważ takie mistrzostwa napędzą koniunkturę na budownictwo, hotelarstwo, gastronomię . Dzisiaj na giełdzie spólki budowlane juz skoczyły o parę punktów, więc będzie znaczna korzyść dla nas. Poza tym wreszcie zmobilizuje to nas do poprawy stanu polskich dróg Bedzie duzo pracy , więc może młodziez jesli nie zacznie wracac to chociaz przestanie uciekac z Polski.Miło było patrzeć jak mój MM płakał z radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukraina pewnie dlatego, bo my nie mamy odpowiedniej ilości obiektów sportowych i porządnego zaplecza hotelowego... tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuniu, cztery mendle ma rację byly nastepujące kraje kandydujące: Polska i Ukraina Węgry i Chorwacja Włochy Trzeba było niesamowitego szcz ęściaq, żeby sie przebić, ale się udało teraz może być juz tylko lepiej. To wielka szansa dla Polski. Kasa popłynie do nas zewsząd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to ja po długiej przerwie.Zjawiła się u mnie piękna koleżanka po przejściach...z którą nasze drogi się zeszły niedawno...a znam ją wiele lat z widzenia...i śmiałam się...witając ją...a ona zdziwiona moim zachowaniem zapytała czy coś z nią nie tak? Odpowiedziałam jej: czułam, że nadszedł ten czas gdy zbliżysz się do mnie...a śmieję się nie z Ciebie lecz z radości...że się nie mylę co do ludzi.Ona znów zdziwiona...i pyta...jak to? Ano tak, ostatnio mam wizyty osób, które wiedząc lub nie, rozwijają swoje duchowe życie i naprawiają błędy(tu wymieniłam jakie)Wstąpiłaś do grona osób, które będą umiały rozmawiać z innymi podobnymi ludźmi bez słów, chcą się tym podzielić z osobami, które nieświadomie wybrały, choć do końca nie wiedzą dlaczego...i tu zaczęła się bardzo partnerska wymiana zdań. Usłyszałam, że unikała mnie kiedyś...bo oceniła mnie jako osobę zagrażającą jej związkowi(?)Na bazie czego...zapytałam? - nie wiem...tu się zamyśliła...właściwie nic mi nie zrobiłaś i nie znałam cię...a coś mnie w tobie pociągało. Za to ja znów się uśmiechnęłam i wyjaśniłam jej, że znoszę od ludzi różne przykrości dotyczące oceny lecz najwięcej od kogoś kto nic nie wie o mnie i moim życiu a tylko zderzył się ze mną w drodze.Tak naprawdę ...powiedziałam jej...ludzie boją się własnych myśli i lęków bo wcześniej nikt im nie powiedział, że są wyjątkowi, że mają do wszystkiego równe prawa zarówno do wiedzy jak i niewiedzy,że to nie ich wina jacy są i że w każdej chwili mogą przerwać ten stan.Kiedy zaś to wiedzą...jest to moment w którym ich życie duchowe już się rozpoczęło i będą gotowi na drogę do zmian na lepsze i uwolnieni od stereotypów.To pozwoli im na czerpanie życia bez obaw i zawiści, bez rywalizacji...prowadzącej donikąd....ech długo by opowiadać na te tematy.Strasznie je lubię, są takie budujące, niosą tyle dobra i zgody ze samym sobą i innymi. Koleżanka wyszła na chwilę i wróciła z talizmanem \"tarcza obronna\" na srebrnym łańcuszku...i powiedziała mi...że jestem perłą , która koniecznie musi się izolować od złych myśli ludzkich i ich złych uczynków.Powiesiłam ten talizman na szyi, będę go nosiła z nadzieją, że nie zgubię.Powiedziała mi również, że dzięki mnie przetrwa jej związek i w dodatku jej męska połowa nagle zmieniła się w kogoś kogo zawsze chciała mieć. Ja jej powiedziałam, że to nie cuda...to tylko twoja praca to spowodowała...no może pod moim wpływem...ale na zdrówko! Przesiedziałyśmy parę godzin rozmawiając na te tematy.Ona nie wie, że ma nad swoją głową aureolę światła Bardzo się cieszę jak w ludzi wchodzi taki zdrowy duch i że wyszła ze śmiertelnej choroby. To dopiero jest zwycięstwo w rozgrywkach...no nie? Iskiereczko...śniłaś mi się nawet widziałam Twoją twarz z tego zdjęcia, które mam na mailu.Spotkałyśmy się.Była jakaś miła rozmowa...a dalej nie pamiętam. Belvo...mój pan też żałośnie spogląda...że już tyle czasu minęło a ja albo rozmawiam albo piszę.Dam mu ciasteczko na pocieszenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery mendle...wyślesz mi na maila swoje GG i skypa ?Podziwiam Cię za te pity...u mnie z tym krucho.Wiersze lepiej mi wychodzą. belvo...a może ty też dasz nr GG I SKYPA ? belvo czemu kojarzę ci się z rycerzem?...pytam przez ciekawość HEHE! Coperto życzę pomyślnych spraw na wyjeździe.Trzymam kciuki. iskiereczko...ja jeszcze nie ćwiczyłam ale zacznę od dziś Dobrze mieć pasję kibica...kiedyś też nim byłam...ale zainteresowań za dużo i z ludźmi dużo przebywam. Cieplutkie machanka łapkami dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz \" wielki przyjaciel\" Ukraina... nam bardzo pomoze w tym hotelowym zapleczu i w obiektach sportowych... :-D :-D Dobry partner dla Polski nie ma co... No ale cieszmy sie ze zwyciezylismy. Pal szecs Ukraine.. 2012 rok ... bedzie juz u nas euro chyba.. Ukraina powinna nas pocalowac w piete. Znacie to powiedzenie o okrecie i g.....e? Ciekawe tylko czy zdazymy przed ...wiecie czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×