Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

...już jestem obleciałam parę miejsc...w realu również - (poczta), jestem chyba uzależniona od internetu...wpadam w panikę jak nikogo nie ma na topiku i jak nikt się do mnie nie zwraca. Odnajdę ten przepis w odpowiednim momencie i....wsunę cztery mendle...Wrocław blisko...ode mnie 80 km.Będę tam...mam kolegów po pędzlu.Niestety koleżanek brak. Mam głupawkę przed burzą...jakieś kawały mi się snują po głowie. żona prosi męża o drobne naprawy w domu a ten ciągle mówi do niej zaczepnie, wzruszając ramionami:...a co to ja chydraulik ...a co to ja elektryk ...a co to ja ślusarz? żona zawiedziona lekceważącą postawą męża, podczas jego pobytu w pracy prosi o przysługę sąsiada.Ten wszystko ponaprawiał. Wraca mąż z pracy i zdziwionym głosem pyta:...kochanie...co fachowca wzywałaś ?!!(lecz to jedynie zmartwienie o ilość pieniędzy za usługi) ...żona na to zgodnie z prawdą:....nie, sąsiad był - i co , zapłaciłaś mu? - nie, dał mi tylko ultimatum , że albo mam się z nim pokochać albo mu zaśpiewać... - i co...?!!...zaśpiewałaś?!!! a żona wzruszyła ramionami i mówi:...a co to ja...piosenkarka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka, szkoda,że nie znałam tego sposobu wcześniej ( o kilkadziesiąt lat wcześniej, bo teraz to już nie chce mi się walczyć nawet). Coś chyba w naszym obszarze wisi w powietrzu rozkosznego, że takie dobre humorki mamy!:classic_cool: Do Wrocławia zapraszam zawsze! W najbliższym czasie będę w Jedlinie Zdroju - to tez Twoja okolica, czy gdzieś w nieco innym kierunku mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, witam wszystkie mile Panie, Wróciłam właśnie ze spacerku rowerowego, siedzenie boli od siodełka jak nie wiem co. Nojka widzę , że mamy kolejne chętne Panie na spotkanie we Wrocławiu. Co Wy na to miłe Panie? My z Nojeczka spotykamy sie 12.05.07, oczekujemy propozycji Wpadnę później , bo teraz gimnastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przepraszam...odpisywałam na maila i konwersowałam na GG Dziewczyny...mało nas tu i dobrze bo prędzej się dogadamy i poznamy niż na dużych topikach. Tak jak mówiła iskiereczka....ona tak dla mnie ćwiczy a ja dziś spojrzałam na siebie w szybie wystawowej...wyglądam jak kulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje miasto...Lubin...busem 1,5 h do Was! Cholewcia...może ja też zacznę ćwiczyć! Iskierka!...nie zawstydzaj mnie!...albo przykryję mankamenty jakąś kapotą i już...nie ma jak skróty do celu!hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i dedykacja dla moich bardzo fajowych koleżanek http://www.youtube.com/watch?v=BJqNxKdgyqM http://www.youtube.com/watch?v=vcLSrv6SH5Q i ja do Was kofane....tym rowerkiem przylecę.....hej chce się żyć http://www.youtube.com/watch?v=_uUdxPUmWyE i będziemy siedzieć w knajpce i popijać drina......przy nastrojowej muzyczce http://www.youtube.com/watch?v=0pKeiRFg7lc a to wspomnienia z wrocławskiego sylwestra http://www.youtube.com/watch?v=HtXadRrzOpo http://www.youtube.com/watch?v=f_BjUELREB8 no narazie wystarczy....podoba Wam się? myślę, że taka radosna muzyka przywróci was do ochoty na życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile Panie.
Czytam was i chce do Was dolaczyc____ czy moge? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie Mila Pani dolaczaj sie!!! Ja teraz jestem w pracy ale jak widzicie nie moge zyc zeby nie zajzec do naszego klubu... Nojka super muzyka Iskiereczko witaj! Ide popracowac troche . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Jasne dołącz do nas...tu miło, ciepło i kameralnie. I na wesoło i na poważnie...jak kto może i chce... 🌻Witamy🌻!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile Panie.
Bardzo dziekuje za powitanie __ zmienie sukienke na czarna i dolacze do Was-- Zycze milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późnym wieczorkiem, Błyskam do Was jak juz pisała Nojeczka z Gornego Sląska , a dokładnie z Dabrowy Górniczej, ale 12.05 jedziemy z MM do Wrocławia na Grand Prix w żuzlu ( tznMM) a ja jadę spotkać się z Wami. Cztery mendle 🖐️ mam nadzieje, że do nas dołaczysz i jako , że jestes Wrocławianką bedziesz naszym Cycerone. belvo 🖐️ Nojka🖐️ oraz 🖐️ 🖐️ 🖐️ dla wszystkich forumowiczek z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka Ty nie wariuj z gimnastyką, jesteś taka laska, że nic nie musisz robic ze swoja figurą. Miałaś przesłac mi zdjecie z nowa fryzurka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko! muza nastraja bardzo wspominkowo, cudowna. Nie znam wykonawczyni, ale do tańca to rezerwuję sobie tego przystojniaka w marynarce, chociaz taniec wychodził mu nieszczególnie. Ale co tam , założę bezpieczne buty i wio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to nie takie proste...najpierw trzeba umieć wgrać z cyfrówki do komputera..tu tkwi problem bo ja jeszcze nie umiem a KTOSIEK bardzo zajęty i może furczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a laska już nie jestem zaczęłam brać hormony i sama się nie poznaję.Gimnastyka tu nic nie da. No chyba, że pójdziemy we Wrocku na balety.Dziewczęta...gdzie warto pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam lulu, bo mi sie oczeta kleją. Kolorowych snow zyczę wszystkim obecnym na tym forum. Belvo :D nie pracuj tyle, biedactwo. My szykujemy się do spanka , a Ty pracujesz? Ale, ale która u Ciebie godzinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisac o sobie nie potrafie pisać co czuje? ..zmeczenie chyba najbardziej teraz mi dokucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze a ja to nie czlowiek?? Nie zapominajcie ze jestem od was mlodsza ....o 6 godzin he he he Takze mozemy sie bawic do rana ( waszego) Nojko ja chyba pamietam twoje zdjecie przy obrazach w kapeluszu... czy mi sie przysnilo ? Ladna jestes :-) Iskiereczko a ciebie pamietam chyba z balu jakiegos... :-) Spadam juz bo jestem jeszcze w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmeczona zmykam spać jutro wyjzd do olsztyna mnie czeka dobrej nocyyy moje drogie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×