Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Ja sie wcale nie dziwie Nojko tej twojej kolezance ze sie bala o swojego faceta... Pokaz wszystkim dziewczynom twoje zdjecie ..to z tym lobuzerskim usmiechem..w kapeluszu.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko jesteś wielka, moze to Twoja misja?! Popatrz ile radosci wniosłas do życia tej biedaczki. Niska samoocena, ot co tej dziewczynie dolega, stąd rodzą sie kompleksy, zazdrosci, a jesli do tego dojdzie partner-dupek to nieszczęście gotowe. Czasem dochodzi do tego samospełniajaca sie przepowiednia, bo wiadomo że z podświadomością nie ma zartów, zwłaszcza jesli obawy wypowiadamy na głos. Cieszę się belvuniu , ze dostrzegłas dobrą stronę tego medalu. Pal licho Ukraińców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka!! :-D \"Bo we mnie jest seks Gorący jak samum Bo we mnie jest seks Któż oprzeć się ma mu. On mi biodra opływa, wypełnia mi biust, Żar sączy do ust. ....\" Wiecie kto to spiewal??? hi hi hi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oooo jak się cieszę, że jesteście! cztery mendle....dostałam dostałam...bardzo się cieszę za zaufanie. Belvo...po moim uroku już ani śladu chłechłe...i wogóle mnie to nie przeraża...!!! iskiereczko...po twoim kawale mało się nie zakrztusiłam ze śmiechu...może opowiedz go dziewczętom...będą miały ubaw...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łełe...jakie puchy...a ja tu solo mam dać? może Was wystraszyłam?...mam nadzieję, że nie. Jakaś mucha uwzięła się od dwóch godzin na moją dłoń i opędzam się, bo łaskocze...chyba przed zimnem zwiała. A może coś wkleję do słuchania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie są komary. Jeszcze nie bzyczą i nie gryzą, ale latają prowokująco! Belvo, o seksie śpiewała Kalina Jędrusik. Widzę jeszcze te jej wpółprzymknięte oczy...i ten wybuchający zewsząd żar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! Troche ten smiech wydaje mi sie niesamowity.. :-) Czegos takiego jeszcze nie widzialam.... Moze rodzice lachocza te dzieci w piety??? Fakt ze pluca te dzidziusie to sobie dobre wyrobia... W koncu smiech to zdrowie :-D Cztery Mendle , masz racje to Kalina = polish sex symbol... A wiesz ze ona mieszkala niedaleko nas w Warszawie? Kiedys policja zwinela ja na bani ....gola ...tylko w futrze jak paletala sie po okolicy... Ja tam ja zawsze lubilam bo widzialam jakie ma poczucie humoru pod tym seksymbolem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora i pozdrawiam mam ciut czasu na przeczytanie WAS moje drogie Panie jestem duchem z Wami cały czas i szkoda , ze tak mało jestem wśród Was buuu gg siadło NAJKA SORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...NO WIDZISZ ISKIERECZKO....hehehehehehehehe tak to jest jak człowiek zapomni przez trzy dni...to tak ma coperta a kawały ci się podobały? belvuś....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskiereczko ponoc cosik od Ciebie mam na poczcie i latam aż mnie nogi bola i nic nie widze :D w skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komara już dawno szag trafił i frygnął kopytami do góry...nie wspomnę o żabach...przestały rechotać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za kawał opowiedziałam? Chodzi o to,że uważam Cię za piekna kobietę? T a k u w a ż a m Tylko myj się częściej na Boga chińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u belvy w kościele to parafianie leżą podczas mszy na podłodze .....he a wiecie czemu? ...bo miejscowy ksiądz mówi niskim głosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto nic jeszcze do Ciebie nie pisałam, skąd masz taką informację? Ale jeśli pozwolisz to chetnie to uczynie, mogłybysmy się wtedy lepiej poznać. Sama nie śmiałam tego uczynić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehehe lepiej pożartować niż zwariować człowiek nawet nie poczuje jak mu się zrymuje Iskiereczko....ti ti...bo zaraz wkleję cię jak byłaś mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to ja zapytałam dziś copertę na gg czy wysłałaś iskiereczko kawał do coperty bo nie chciałam dublować a jest super więc jej opowiedziałam ale jak nie wysłałaś dziewczynom na tym topiku to proszę zrób to....ja się śmiałam pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEZ TU DZISIAJ WESOLUTKO Belvo Ty zawsze umiesz znależć coś wesołego, dostałam kiedyś na maila wesoły film o kotach - czy to też była Twoja robota? pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRA!!!! Kochane mam zaszczyt otworzyć 100 stronę stawiam wszystkim najlepszego szampana Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Uprzejmie proszę się częstować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak uczynić...jak wszystko...to mówi kandydat na prezydenta Białego Stoku pan krzysztof kononowicz file:///D:/Kononowicz%20Krzysztof/watch.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×