Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Dzięki Libro za to , że napisałaś :) Ja też piszę tutaj , mimo , że jestem też na sąsiednim.... bo tu i tam mam wspaniałe kolezanki i lubię z nimi rozmawiac :) Cieszę się , że cię poznałam :) Myślę , że bedziesz tu bywać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nocnych bajarzy😴 Dziadek przyjdzie Dziadek dzisiaj przyjdzie, W wielkim krześle siędzie, Śliczne mi powieści Opowiadać będzie. Pal mi się, ogieńku! Pal mi się wesoło! Wy, złote iskierki, sypcie mi się wkoło! Dziadek dużo widział, Dużo ziemi schodził; Już sam nie pamięta, Kiedy się urodził. Pal mi się, ogieńku! Pal mi się wesoło! Wy, złote iskierki, sypcie mi się wkoło! Jak nam dziadek zacznie Prawić różne dziwy, To świat dawny staje Przede mną jak żywy. Pal mi się, ogieńku! Pal mi się wesoło! Wy, złote iskierki, polatujcie wkoło! I dawne zagrody, I ludzie, i pieśnie... Do rana samego Marzą mi się we śnie! Pal mi się, ogieńku! Pal mi się wesoło! Wy, złote iskierki, polatujcie wkoło! Maria Konopnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery mendle 😘 lubię , jak wklejasz wiersze :) witaj topikowa przyjaciółko! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALIBABKI!!! JA juz rozczynilam ciasto na buleczki maslane z jagodami.:) Jak sie udadza to poszestuje Was wstystkie:-D Belva, masz racje MM skacze przy mnie jak mlody zrebak :-D Jak mu okazalam troszke zrozumienia i serca:) Szarooka, kochana, madra kolezanko, dziekuje za wyrozumialosc👄 Copertko, odnosnie moich odejsc i powrotow.:) \" Jeszcze sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodzil ” – jak rzadko ktore polskie przyslowie, to zawiera prawde uniwersalna. ... Libro skarbie dziekuje , ze wpadlas :) Wiesz, mamy taki sam staz malzenski 37 lat z jednym chlopem.hihihi! Odnosnie nerwicy lekowej , znany mi tez jest ten stan ducha juz 25 lat... Wtedy wlasnie jedynynak moj, 9 letni synek mial powazna operacje na nozke :( Grozilo to amputacja, przezylam gehenne!!! I wtedy dostalam tych nerwoboli chodzacych po glowie.... Pol roku byl to koszmar, leczylam sie w Polsce prywatnie... Teraz jest znacznie lepiej , moja lekaeka stwierdzila jednak , ze ta nerwice mozna tylko zaleczyc...Ale zeby w dobra minute wypowiedzie, ja juz mam z tym dlugo spokoj:) Medelku, Ty wiesz , ze te bajki i wierszyki uwielbiam, czytam je po 2 razy:) Zofinko !!!Ciebie tez pozdrawiam miluzko :) 👄 Dla wszystkich ALIBABEK👄 A kwiatki Stawiam na stol by nam slicznie pachnialy caly dzien:) http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2433.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dluga nie dorownam Ci do piet bos bardzo Dluga To prawda:) Alle Ciasto robie Pyszne i wiem , ze Ty tego nie umiesz , Meza masz zlotego i prasuje Ci pierze a Ty siedzisz przy kompie i tylko jesz, palisz faje, , i krytykujesz.. NiE wiedzialas Jak mi dopiec Bo Ciebie odkrylam To .raptem upozorowalas wyjazd na trzy dni by mi swinie pogkladac,, Ale ja jestem jak glaz i Twoje szykana lataja mi kolo noska.. Czy wkoncu to mozesz zroumiec, ze ja nie mam ochoty ci odpisywac... Teraz Wiem jak nas buntowalas na Soffke i jak te fotki dziewczat wysylalas do nas wszystkich, nie bede Ci wiecej robic wstydu bo sie jeszcze rozchorujesz , ale bardzo prosze daj mi spokoj i zamkinj buzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj noga ci sie powinie, bedziesz sie wtedy smiala ale byczym glosem!:_D hhihihi! A ten sie smieje kto sie smieje ostatni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Alisario! Pięknie Ci się udały te bułeczki. Wyglądają naprawdę smakowicie! Chętnie bym spróbowała mimo, że jestem znowu na diecie :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slucham sobie polskiego radia jedynki..Bardzo ladna muzyczka ale nic nie ma o ostatnich wydarzeniach.. Cos nie moge sie nigdzie niczego doczytac co sie stalo???? Szaroko wysle ci adres jeszcze raz :-) Alisario nie denerwuj sie tutaj nikt cie nie skrzywdzi... Nieraz mysle ze to minimalistyczne podejscie do udzielaniu sie w topikach jest chyba lepsze niz \"quantity\" sasiadek.... U nas tak przytulnie jest prawda? 👄 dla wszystkich kumpelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane babki Alisario nie masz kobieto serca mszczac sie na nas takimi bułeczkami drozdzowymi , ja juz mam przysłowiowy slinotok jak u mojego psa , kiedy rozbijałam kotlety scabow :):):) Belvus sprawdzałam poczte .. nic nie ma :(... czekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvus !!! a płyta czeka i stygnie ... jurto jestem w pracy wiec chce ja puscic jak najszybciej , i wyslij mi ten adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was , kochaniutkie!!! Własnie wróciłam z pracy, zrobiłam zakupy na trzy dni i.... moge z domu nie wychodzić!! Włączam kompa i cóż widze? Alisaria wscieka się na kogoś?.... kurna.... ale też i upiekła smakowite bułeczki!!!! No i jak ja mam się odchudzać? Z kazdej strony czają się pokusy , tu bułeczki , tam inne jakies smakołyki..... ślinotoku dostaję ! Cztery mendle, piszesz , że też się katujesz jakąś dietą? Odchudzasz się? Napisz jak? Ja nie mam silnej woli , nic mi nie wychodzi.... :( Libro i Alisario tyle lat z jednym chłopem????? Toż to czyste kazirodztwo !!! :P belvo Politycy zrobili szambo z naszego kraju , ludzie chorzy na władzę , paranoicy , dorwali się do tej władzy.... wstyd się przyznać , że się jest Polakiem.... lepiej mówić \"jestem Europejczykiem\".... media mają założony kaganiec i mówią tylko to , co jest jedynie słuszne, ale dla obecnej władzy.... Koniec polityki ! A u nas tu, na tym topiku , rzeczywiście jest przytulnie , taki spokojny klimat. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko ale co sie ostatnio stalo ???? Szarooka wyslalam :-) Lubie Was!! Alisario :-) nie przejmuj sie ! Mendelku jaka stosujesz diete?? Ja musze tez schudnac ale ciezko cos zaczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo jesli sledzisz politykę to znasz nazwiska wczoraj , z samego rana aresztowali Janusza Kaczmarka , ministra w rządzie PIS-iorów, bo Kaczory się bały , że za dużo wie, i bedzie mówił....... cyrk!!! Żenua!!! Już swoich zamykają !! Zamknęłi też ober-policaja Konrada Kornatowskiego, z tego samego powodu.... i też PIS iora...... Po prostu te dwa małe kaczorki z jedną głową , mają nieczyste sumienia.... zresztą co się dziwić , karierę zaczęli już jako dzieci , kradnąc księzyc! i do tej pory go nie oddali!!!! kompletne wariactwo!!! a czy w twoich stronach coś się o tym mówi , czy też się śmieją? Bo Niemcy i Ruskie mają z nas ubaw po pachy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bym chciała z wami pogadulcowac , ale ide robić kotlety mielone , bo jutro ide do pracy buuuuuuuuuuu:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEN SIE SMIEJE KTO SIE SMIEJE OSTATNI Poznac glupiego po smiechu jego O aresztowaniach slyszalam.. Tutaj tez robia takie pokazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiitam serdecznie jak miło WAS widzieć ciesze sie baaardzo :D belvo, mendelku, szarooka, alisario, libra, zofinkoo buziaki dla WAS wszystkich myśle , że nie macie mi za złe ,że wpadam równiez do sąsiadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo!!! Alibabki jestescie super !!! Kiedys powiedzialam cos takiego do osoby ktora mi dzisiaj podstawila noge.. Powiedzialam jej , ze topik Klubowiczek jest bardziej wiarygodny i prawdziwy:) Ale sie nie pomylilam, potwierdzam to, teraz Wam , ze jest to prawda... Tu kazda z nas sie odkryla tz. pokazala swoja fotke, piszemy do siebie emaile..... I jak Belva slusznie zauwazyla, ze to minimalistyczne udzielanie na topiku jest lepsze , zdrowsze. Potwierdzam to z cala pewnoscia \" U nas jest przytulnie\" Prawda Belvusiu, ja w to nigdy nie watpilam... Czulam , ze musze sie gdzies odnalezc:) I wlasnie o to Wa teraz prosze ... Czy chcecie mnie na Waszym topiku ? Dodam jeszcze to co zawsze powtarzalam :) Zawsze jestem i bede soba! Pozdrawiam Was WBW i 👄 Belvo mozesz mi prosze ptrzetlomaczyc to wloskie slowo \" quantity\" Jest estem z natury troszke ciekawa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario to po angielsku znaczy ilosc :-) Po wlosku zreszta podobnie ale quantita.. Ciesze sie ze jestes z nami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc!!! W pociagu do przeznaczenia Kim ja jestem ? Kto mi powie kim ja jestem, W dzień pochmurny, Latem ciepłym. Któż mnie zna, Niech wstanie - i powie mi, Kim ja jestem ? Życia sens niech wskaże mi, I rozkaże isć ... I łapać wiatr ... I miłosć wieczna. Po co żyć ? Niech powie mi ktos, Po co żyć życiem skończonym, I tak umartwionym... Brnać aż do końca, Z mysla o białej damie ? Czy to Bóg kpi z nas, Czy to my z Niego ... Drwimy w minucie życia krótkiej, Myslac o smierci lecz wciaż żyjac, Na przekór ? Nostalgia mnie chwyta, I próbuje ze mna sił. Lecz nie wygra... Ja to wiem. Ona też ... Lecz próbuje. Wijas Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duiekuje bardzo za Szczerosc👄 I dzieki, bo to slowko mnie tak nurtowalo , nie moglam sobie z niczym go skojarzyc. Slusznie nie wazna jest ilosc tylko jakosc:) Szarooka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko zaraz ci zrobie zimny okład, zebym wiediała ze idziesz , poczekała bym ciutek :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×