Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość ajajajjajaaaaaaaaa
nie ma Szarookiej, Nojeczki , Libry ___________SZKODA PADA ____TOPIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libraa i szarokaa
pozegnaly was wola lepsze towarzystwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahihihihihi
a nojka no coz pomyslcie same ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvus ! Dziekuje za slichne fotki! 👄 Dziwnie sie tu porobilo, te naloty pomaranchowe sa talke podle i natretne, moze to wszystko ukartowaly by ten topik rozwalc ... Ale to mnie wcale nie ziebi ani grzeje... Teraz na Coperte nalot... mam tego dosc... BelVo, nojko, medelku, Coperto, szarooka Zofinko i Iskiereczko... Bardzo Was polubilam i jak czas pozwoli odezwe sie do Was na @ Opuszczam ten statek, by w koncu zapanowal tu spokoj... Jak wiecie kocham poezje,ksiazki i kwiatyi mysle , ze odnalazlam taki magiczny topik..... \"Magia czterech por roku\"... Topik ten podoba mi sie bo ma swoja anonimowosc a tego teraz mi wlasnie potrzeba.. Dlaczego tak ironichnie czepiacie sie Nojki ? Jak tak mozna , ta kobieta wam nic zlego nie trobila... Dzis jest pierwszy dzien jesieni i spacerujac z Charlim zromilam :) Pani JESIENI fotk:) http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2610.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2616.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2633.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2625.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2593.jpg Dowidzenia 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj copertoooo
a co to ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj copertoooo
dla kogo te pikne roze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze dla mnie lubie
cie coperto! 👄 i nie zapominaj o nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana Alisario
Kochana Alisario tak mi smutno! Nie będzie już Alibabek! Klub jest smutny i bedzie smutny bez Ciebie...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klub jest smutny bo wcinają się tu wredne pomarańcze..... Alisario , jak dobrze , że mamy łączność na maila :) Copertko :) my też się kontaktujemy poza pomarańczami! Moga nam naskoczyć!!!! Belvo? nie zrażaj się , mam nadzieję , że wreszcie te małpy w pomarańczowym dorosną!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dziewczyny!!! Jestem i wcale sie nie zrazam niczymm Wczoraj rece mi omdlewaly od .....scinania drzew pila lancuchowa.. wiec nie mialam sily klikac.. Potem musialam sie jakos ohedorzyc i poszlam do kosciola.. Potem poplywalam i teraz juz rece mniej bola ale bola.. Taki ze mnie drwal na schwal!!! Dzisiaj zrobie tarte ze sliwkami ( wegierkami) U nas wegierki rzadko sa w sklepach wiec kupilam ich .... trzy tony... he he he he he ! Jestem pewna ze Alisaria bedzie sie u nsa pokazywala mimo ze znalazla inny topik.. Przeciez i tak odziedziczylysmy ja po sasiadkach kawowiczkach ... Dobrze ze sie chociaz pozegnala .. czego nie mozna powiedziec o innych uczestniczkach .. np. Gabi, Sara, Sama gdzie sie podzialyscie dziewczyny>>??? Zofinko ty nasz zolnierzu ...zawsze na ciebie mozna liczyc.. Pozdrawiam Olenke, Marynie i Anie..Nojke Calusy👄 i 🌻 A gdzie Iskiereczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to nie powinno byc ochedozyc Hi hi hi :-D Akurat na odwrot... Wybaczcie biednej analfabetce!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato02
Belvuniu :) iskiereczka jest na wycieczce w Egipcie..... tak mi ostatnio było wiadomo.... :) Alisaria..... przeszłas na inny topik , kochana? tak na zawsze? Gdzie mam cię szukac? pogubiły się dziewczyny..... Ale może wróca? udaję się do mojego pokoju kapielowego..... mam taką potrzebę ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was , moje miłe ! Belvo? to niemożliwe...... tylko my dwie tu są ? czemu copertka nie chce pisac z nami? a co z Alisarią? Po którym topiku lata? 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sama slodka Belva!!! Moja Ty piekna niebieskooka bladynko, nie mogle Ciebie tak bez odpowiedzi zostawic... Wlasnie patrze na twoja sliczna Fotoke.. Na ta drobniutka, mloda buzke o twarzyczce Aniola i lzy ciekna mi ciurkiem jak groch... Uczynil to Twoj spontaniczn wpis, lubie i szanuje takich ludzi ... \" CO W SERCU TO NA JEZYKU \" Belvo👄 Medelku👄 Nojeczko👄 Coperto👄 Szarooka👄 Iskiereczko👄 Zofinko👄 Juz zawste zostaniecie Moimi Kochanymi ALIBABKAMI❤️ Sle moc goracych pozdrowien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgubiony tancerz zwiędły suknie i wachlarz z piór strusich czas opada jak chmura szarańczy wszystko kończy się prędzej niż musi gra muzyka lecz nie ma z kim tańczyć tancerz miły odszedł w dalszą drogę gdzie jest nie wiem ani wy nie wiecie jeśli tu go odszukać nie mogę jakże znajdę go w wielkim wszechświecie M. Pawlikowska Jasnorzewska Pozdrawiam milusio!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesień idzie Raz staruszek, spacerując w lesie, Ujrzał listek przywiędły i blady I pomyślał: - Znowu idzie jesień, Jesień idzie, nie ma na to rady! I podreptał do chaty po dróżce, I oznajmił, stanąwszy przed chatą, Swojej żonie, tak samo staruszce: - Jesień idzie, nie ma rady na to! A staruszka zmartwiła się szczerze, Zamachnęła rękami obiema: - Musisz zacząć chodzić w pulowerze. Jesień idzie, rady na to nie ma! Może zrobić się chłodno już jutro Lub pojutrze, a może za tydzień Trzeba będzie wyjąć z kufra futro, Nie ma rady. Jesień, jesień idzie! A był sierpień. Pogoda prześliczna. Wszystko w złocie trwało i w zieleni, Prócz staruszków nikt chyba nie myślał O mającej nastąpić jesieni. Ale cóż, oni żyli najdłużej. Mieli swoje staruszkowie zasady I wiedzieli, że prędzej czy później Jesień przyjdzie. Nie ma na to rady. A.Waligórski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkie mozna ( jak kto chce) dokładnie przyjrzec sie moim wpisom najcześciej albo zawsze 1 wpis dnia jest tutaj , na tym temacie potem wchodze kawe oczywiście z kawą :P zawsze jest tam ktos z kim moge wypić ją :P choćby wirtualnie :) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie naprawde kochane ❤️ Dziekuje wamm za wszystko:-) Dzisiaj bardziej sie zmeczylam tym pieczeniem i gotowaniem niz wczoraj zcinaniem drzew.. A tu jeszcze trzeba tyle spraw zalatwic ...i do pracy jeszcze.. Tak sobie bym powagarowala ale nie moge bo na mojej lepetynie tyle wisi.. Ja k luby przyjedzie to sobie pozwole na wolny dzien.. Podnosze kiece i lece :-D pa do wieczora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Baśko!!! Nie mam ci za złe , tego , co wiesz , bo to nie zabronione..... ja cię po prostu zapytałam , gdzie cię szukać!!!! Lubię jak piszesz, lubię cię czytać , po prostu!! 😘 całuję gorąco , wszystkie babeczki i lecę do sasiadki po ..... marchewkę :) Obiecała mi całe wiaderko!! I co ja z nią zrobię? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko zrob marchewke po mazursku.. przypomina mi moje dziecinstwo.. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuniu..... po mazursku???????? a jak się ją robi??????? pierwsze słysze!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zofinko zofinko a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P O B U D K A !!!!!! Słoneczko wysoko a tu nikt klubu nie otworzył? Nikt nie wietrzy porannym powietrzem? Wstawać !! szkoda dnia !! Stół zastawiony , jest wszystko , co sobie zamarzysz, więc częstujcie się i pijcie kawę goracą i mocną , taką na obudzenia! Nowy , wielki express do kawy na stole w kącie postawiłam , zapraszam!!! Miłego dnia!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki ! Pozdrawiam Was serdecznie i zycze sloneczka:) Zosiu przebacz:( 👄 Sorrki! Zle to zrozumialam... Zle postapilam \"wale sie z calej sily w cycki \" moja wina, moja wina, moja wina.................................................................................. Medelku👄 Belvuniu👄 Copertko👄 Szarooka👄 Nojeczko👄 Iskiereczko👄 ZAJRZYJMY DO NASZEJ JESIENI Zajrzyjmy do naszej jesieni, zgódźmy, że zima nastanie, czekajmy na wiosny uroki, i letnie po plaży bieganie. Wszystko po sobie nastaje, wszystko ma swoje uroki, byśmy z nich mogli korzystać, dostrzeżmy przyjazne otoki. Przepyszne owoce jesieni, zapełniające ogrody, wrzosy miodowo kwitnące, aby jej dodać urody. Ubierzmy jesień w kalosze, oraz jesionkę na chłody, dodajmy parasol do ręki, według prognozy pogody. Chciejmy się do niej uśmiechnąć, by naszą przyjaźń dostrzegła, słonkiem nas uraczyła, po Babie Lato pobiegła. Krzysztof Roszczyk http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2628.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2631.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2632.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisario_______
kochasz?_______odchodzisz ?______zastanów?_____dziwna jesteś!_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×