Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość usmiech22
:-D Jesienne róże Tak niedawno był maj, byliśmy tak szczęśliwi, uśmiechnięci i tkliwi, któż te dni znów ożywi? Chłodną rękę swą daj, spójrz mi w oczy i powiedz, czy mnie kochasz? Ja wiem, to jest złudą i snem. Jesienne róże, róże smutne, herbaciane, jesienne róże są jak usta twe kochane. Drzewa w purpurze ostatni dają nam schron, a serca biją jak dzwon, na jeden ton... Jesienne róże szepcą cicho o rozstaniu, jesienne róże mówią nam o pożegnaniu. I w liści chmurze idziemy przez parku głusz, jesienne róże więdną już. Ty nie kochasz mnie już, tak jak dawniej to było, całą uczuć swych siłą, to się wczoraj skończyło. Dzisiaj więdnie wśród róż nasza miłość gorąca, zanim zwiędnie jak kwiat, pozwól odejść mi w świat. Jesienne róże, róże smutne, herbaciane, jesienne róże są jak usta twe kochane. Drzewa w purpurze ostatni dają nam schron, a serca biją jak dzwon, na jeden ton... Jesienne róże szepcą cicho o rozstaniu, jesienne róże mówią nam o pożegnaniu. I w liści chmurze idziemy przez parku głusz, jesienne róże więdną już. Andrzej Włast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nam sie nie podobaja??? Nas po prostu zatyka z podziwu.. Geby mamy otware i dlatego nic nie mowimy :-D Takiej ilosci piekna juz dawno nie bylo!! Zofinko dzieki Tobie tez... ❤️Wszyscy sie pytaja skad ja mam takie ladne fotki a ja im odpowiadam ze z Polski... Nojka istnieje.. rozmawialam z nia ale ma jakies komputerowe problemy znowu.. Pozdrawia was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko , nie przesadzaj! Pamietasz jak Ci cudowny slonecznik podpieprzylam:-D hihihi:-D Robisz fantastyczne zdjecia i ja \" Wojt Ci to mowie \" Coperrtko, naprawde sliczne te Twoje Fotki... Jak\" Bon cyk cyk \" i mowie to szczerze teraz bez zartow i z reka na sercu... Ty masz juz troche rutyny a ja trzaskam tak sobie w ten guzik na 20 jedno jest wyrazne ... Przewaznie wychodza tak... http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/03102007031.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Wow! Ale super kwiaty! A rolade jak nikt nie wpadnie to cala zjem :-D Mniam Jak smakuje:-D ALISARIO ! A z jakiej to okazji:) Wiersz dla ciebie:) Oshiro Elena Credo przyjazni Wierzę w ciebie, przyjacielu. Wierzę w twój uśmiech - otwarte okno twojego istnienia. Wierzę w twoje spojrzenie - odbicie twojej uczciwości. Wierzę w twoje łzy - znak obecności w smutkach i radościach. Wierzę w twoją dłoń - zawsze wyciągniętą, by dawać i otrzymywać. Wierzę w twój uścisk - szczere przyjęcie twojego serca. Wierzę w twoje słowo - wyraz tego co kochasz i czego oczekujesz. Wierzę w ciebie przyjacielu, tak po prostu w wymowę ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Staff Leopold Dobranoc Dobranoc! Śnij, Że w las zielony wiosną W słoneczne idziesz rano, Gdzie pośród drzew Mchy i paprocie rosną Muskając twe kolano. Słoneczny blask, Przesiany przez brzóz włosy, Jak płatki złotej róży Pada na biel Twych rąk, a perły rosy U twoich lśnią podnóży. W gałęziach ptak, Co z drzew szelesty strąca Ruszywszy je skrzydłami, Rzuca swój śpiew Pod błękit w złoto słońca, By spadał ros kroplami. Zielony głaz, W mchów drzemiąc aksamicie, Skusi cię spocząć w cieniu, A zdrój, co gdzieś W gęstwinie szemrze skrycie, Przypomni-ć o pragnieniu. I kiedy w krąg Za źródłem patrząc bliskiem Sperlone ujrzysz zdroje, Obudzisz się Objęta mym uściskiem I znajdziesz usta moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!!!!...nie udało się wrócić do mojego starego nicka...ciągle mi wyskakiwało\"błędne hasło...tak więc NOJKA49...to teraz JA...JOLA49. Teraz próba czy wejdę...niby profil został dodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff....udało się.Musicie przyjąć mój nowy nick...inaczej nie mogłabym wejść i rozmawiać z Wami...nick ma w tytule moje imię. Dziękuję Wam bardzo, że jesteście...że o mnie pamiętacie...za piękne wiersze i fotki. Mendelku dostałam o tych żyletkach....nie rozumiem tej reklamy copertko....nie mogłam odpowiedzieć Ci na sms-a...nie miałam karty w telefonie ale już kupiłam....dzięki za pamięć.Dziękuję za dwa maile koleżance z USA...innej...nie belvuni....ale belvuni piękne dzięki za telefon Czy już teraz wierzycie..że to jestem Ja? Kochane jutro wyruszam do Częstochowy na modlitwy...jak macie jakieś intencje za chorych...porzuconych...w potrzebie...to piszcie...bo ja niedługo idę spać gdyż wstaję o 5.00 rano a podróż z mojego miejsca daleka.Ma tam przyjechać specjalnie, ważny gość z Włoch...szczegóły opowiem po powrocie.....buziaki!!!!!!!możecie życzyć mi spokojnej i bezpiecznej drogi!!!!!pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka jak sie ciesze ze jestes z nami!! Moze w Czestochowie sie za nas pomodlisz?? Baw sie dobrze i wracaj szybko.. Mendelku ja tez nie zrozumialam tej reklamy... :-O A zajzalas na poczte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena.......
a ja po prostu zycze wam dobrej nocy,szczegolnie Pani Cztery Mendle i wszystkim pozostalym,Belvo,jestes wspanialym czlowiekiem:DOt,tak po prostu,z glupia frant do Was pisze,lubie Was czytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... popadalo i przestalo.. definitywnie mam potrzebe wiekszej ilosci wody.. Chce woooooooody!!!! Znacie ta starenka piosenke o woziwodzie? Spiewal ja Jerzy Michotek.. Moj tatus mial jego plyte i prawie na pamiec nauczylam sie slow.. \"Moj wozek ma piec koool a beczka nie ma piatej klepki I ciagnie eej eheeeeej i ciagnie biedny wol ten wielki woz nie wiekszy nieco od kolebki.. Woziwoda aaaaaaaa!! No dalej zapomnialam :-O A propos piosenek... Co sie stalo z nasza sliczna Szarooka ??? Ja sie pytam??? Szaro-ooooooka!! Odezwij sie!! Nie badz taka..:-O :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmiechu 22 piekna ta poezja Staffa!! I bardzo na czasie dla mnie :-) Rzucacie w nami tymi perlami... a my nic jak przystalo na te z podwojnym kopytem :-) ale w tym dobrym slowa znaczeniu... Ja je kocham!! Kocham je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka!! W Czestochowie pomodl sie za nasze polskie konie. Tam jest taka specjalna puszka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo :) Jak wstaniesz to spotka cię mój buziak !! 😘 😘 😘 😘 😘 i jak to widzisz nawet nie jeden ale kilka!!!!!! Szarooka pisze na innym topiku :( , uciekła od nas bez pożegnania , a szkoda...... :( Alisario...... twoje fotki są piękne i profesjonalne!! ale i pocieszyłać mnie , pokazując jedną , nie bardzo udaną :) mnie też takie często wychodzą ..... bądż z tego powodu że robię zza małej odległości , bądz sprzęt raczej amatorski :) copertko 😘 magro jeden fotosik i koniec?...... uśmiech 22 wklejaj wiersze, proszę ..... 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabeczki ! Wiatr tutejszy mocno dmucha, szepcze sercu coś do ucha, a me serce nie z kamienia więc przesyłam pozdrowienia. BELVUS👄 ZOSI👄 MENDELKU👄 SZAROOKA👄 USMIECH👄 JOLKA 👄 MARZENKO👄 Iskiereczko👄 Andrzej Waligórski Z n o w u Znowu jesień, znowu jesień polska, Żółte liście na ulicach Wrocławia, Kowalskiego wzięli do wojska, Zamachowski zacier nastawia. Przyszedł sąsiad i gada po lwowsku (choć urodził się koło Gorzowa) - Patrz pan, jakiś ziomkostwa na Śląsku, Nie daj Boży si zaczni ud nowa. W domu pachną prawdziwki i śliwki, Na obrazie ginie książę Pepi, Całe wojsko ma mieć rogatywki, To już wtedy nas nikt nie zaczepi. Ucieszyli, ożywili się starsi: - Jednak jest równowaga na świecie, Kiedyś był przymusowy marksizm, Teraz muszą na religię iść dzieci! Chłopskie wozy w obłokach kurzu, Dalej Nysa, za Nysą świat... Tylko stary ułan na wzgórzu Ciągle pełni swój biedny zwiad, Tylko panna Hortensja we dworze Plan kampanii ustala po cichu: - Panie Maćku, tu się rannych położy, A CKM ustawicie na strychu. Babie lato leci wzdłuż ulicy Kocur drzemie na grządce z petunią... - W razie gdyby oprócz Niemców bolszewicy, To gdzie szukać granicy z Rumunią? Znowu jesień, taka śliczna znowu, Wieczór ciepły jak wtedy, w przeddzień... - Chodź, przejdziemy się z psem Jaworową, Wnuki rosną... E, jakoś to będzie. ZYCZE MILEGO WEEKENDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech 22
cześć! Pozdrawiam i zmykam ... piękna słoneczną pogoda:) Wiec na działkę spadam:) Alisario ja bardzo lobię wiersze i dziękuje jesteś super🌼 Dla wszystkich pan na topiku🌼 Grzegorz Turnau » Jesienna dziewczyna Z tej drogi, którą przeszło za wiosną swoją lato – już nie patrz na swą, przeszłość, na przyszłość spojrzyj za to. Ze wzrokiem na zakręcie, za którym jest już jesień, wciąż czekaj nieugięcie, aż ona ci przyniesie... Jesienną Dziewczynę, odmienną niż inne – dziewczynę z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczynę Jesienną – dziewczynę bezcenną i nie zamienną już na nic, już na nic. Wiosennych dziewcząt pełno i letnich tyle ładnych. Jesienną poznasz jedną, zimowych nie ma żadnych. O tamte zresztą mniejsza, gdy złoto i szkarłatnie zabarwi jesień pejzaż na przyjście tej ostatniej ... Jesiennej Dziewczyny, odmiennej od innych – dziewczyny z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczyny Jesiennej – dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Wyciągnij ręce do niej, by tak nie przeszła mimo, bo ma we włosach promień, przy którym jaśniej zimą. Bo zachód już w niuansach czerwieni gaśnie zimnej – bo to ostatnia szansa, po której nie ma innej ... Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej a znacie slowa do piosenki \"jesienny Pan\"? Pamietacie? Ta piosenka kiedys sliczna Japonka wygrala festiwal w Sopocie... Tak pieknie go wtedy spiewala!!! Ze piosenka wydawala sie czysto japonska.. U nas dzisiaj beda goscie na kolacje.. Mala kolacyjka w 6 osob.. Takie lubie.. Nie jakies wielkie party gdzie czlowiek caly dzien lata z wywieszonym jezykiem a potem juz nawet nie ma energi aby pobyc z goscmi.. Pewnie podam wszystkie moje ostatnie eksperymenty..jakie robilam jak nie bylo S w domu.. niektore wyszly bardzo fajnie. Szkoda ze Szarooka sie na nas obrazila :-( To byla taka kochana i sliczna dziewczyna.. Zosiu czy ty wiesz dlaczego poszla sobie? Czy ktos ja urazil moze?? A Libra gdzie sie podziewa?? Pozdrowionka dla wszystkich tu piszacych.. Ciesze sie ze Nojeczka nasza wrocila..:-) Nojka ❤️ Mendelku a ty znowu na baby sitterowym urlopie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczyny Belvuniu jestes tak kochaną i ciepłą kobietą , ze nie mogłam obojetnie przejśc koło Twojego wpisu , wspominajacego mnie moze niepotrzebnie nadąsałam sie na copertke , i bez słow wyjasnien i pozegnania opuściłam nasz kochany topik.. nie raz chciałam wejsc i napisac kilka słow , ale jakoś nie mogłam znieść tych podchodów pomaranczowych, same widziałyści jaki był zamęt , przysrywy, zaczepki, same jescze dolewały oliwy do ognia brzydze sie takim postępowaniem , szczucie jadna na druga zza płota, to zagrywki ponizej pasa , i nie w moim stylu.....ale widze ,ze klimat na topiku jest juz spokojny, i bardzo dobrze całuje WAS WSZYSTKIE BEZ WYJATKU👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciesze sie ogromnie Szarooka Pieknosci Ty nasze👄 Witaj W domu Alibabko kochana👄 Ja upieklam wlasnie chaleczki , a pal szesc i dla Was zrobie zaraz z chalek fotke ... Wlasnie zasiadamy do kaffee:) Bardzo prosze o KROCIUTKI KOMETARZ TEGO WiERSZA... Losowy wiersz \"Czyż nie lepszy byłby nasz świat, Gdyby słyszeć od spotkanych osób: Wiem o tobie coś dobrego, I widzianym być w ten właśnie sposób? Czyż nie byłoby cudownie, Gdyby dłoń napotkanego Niosła z sobą zapewnienie: Wiem o tobie coś dobrego? Czyż nie byłoby szczęśliwiej, Gdyby dobro, które jest w nas Było rzeczą, tą jedyną, Pamiętaną w każdy czas? Czyż nic słodsze dni byłyby, Gdyby sławić dobroć znaną? Wszak jej tyle jest na świecie, Nawet w wadach, jakie mamy. Czy nie warto by spróbować Tak o innych myśleć sobie: Ty znasz jakieś dobro we mnie, Ja znam jakieś dobro w tobie? \" - Anonim 👄WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka ciesze sie ze wpadlas :-) :-) Dzieki za piosenke ❤️ Tak nieraz jest... czlowiekowi cos moze nie pasowac a potem mu przechodzi... Mnie tez sie to zdarzylo kilka dni temu.. Normalne zycie.. Ja was cenie i lubie .. kazdza za cos innego . Lece bo juz mam malo czasu a tu wszystko jeszcze do zrobienia.. Chce ladnie nakryc do stolu tak .. jesiennie. Moze mie sie uda :-) Alisario wiersz przestudiuje jutro bo nie lubie nic robic na chybcika. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki zapraszam na kaffee i chaly! :-D CHALY STYGNA :-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2682.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2683.jpg Kaffee sie parzy:-D prosze do stolu...hi hi! http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2677.jpg SMACZNEGO! Tak bardzo bym chciala zrobic pstrczek i naprawde zaprosic Was do mojego stolu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario i Belvuś , dziekuje za bardzo ciepłe słowa Ciebie Alisario nikt nie przebije w robieniu zdjec , jestes w tym najlepsza, są przepyszne, zrobione z takim zmysłem estetycznym... super..mozna je jeśc z ekranu to sie nazywa polska goscinność👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Alisario! Wspanialosci az slinka cieknie... Dzieki❤️ pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Wszystkm Kolezankom nadobranoc olesław Łucki Jesienny pan siedział na mokrym krawężniku zawieszony myślą między liściem strąconym z drzewa jesiennym deszczem a mokrą kostką rynsztoku najstarszego na świecie miasta twarz mu błyszczała wilgotnym smutkiem a liść ... był piękny i martwy szarpany wiatrem bronił się przed potokiem brudnej deszczówki rwącej wartko wyślizganym brukiem do morza wiecznej mądrości szary bezsilny jesienny pan z rozpaczą w szklistym wzroku słał mu otuchę myśli rozgrzanych wspomnieniem lata ale liść był zbyt ciężki bezlitosnym przeznaczeniem woda w dole niosła tysiące takich jak on liściastych istnień brzemiennych mokrym ciężarem deszczowej jesieni wkrótce i on bezwolnie wplótł się w strumień łez i znikł wchłonięty czeluścią ulicznego ścieku jesienny pan długo jeszcze siedział na mokrym krawężniku z dusza przylgniętą do wizerunku liścia odchodzącego w nicość brudna woda pieściła mu stopy twarz błyszczała wilgotnym smutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×