Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Go艣膰 Dzieki Jolu
Jeste艣 Wspania艂ym Cz艂owiekiem i milo si臋 z takimi kulturalnymi lud藕mi rozmawia....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie ma za co...ja fantazjowa艂am sporo...by sobie urozmaici膰 偶ycie...robili艣my przebierane prywatki(dawniej) a ostatnio w zrzeszonej grupie...przebieranki z ga艂gank贸w i starych ciuch贸w.. na wyjazdach co roku inny charakter imprezy i inne przebrania...bo ju偶 ludzie maj膮 auta...i chc膮 gdzie艣 na 艂ono natury w jakim艣 pensjonacie....zrzutka na paliwo...i ju偶 jest przygoda.Teraz noclegi tanie...25-30 z艂 za dob臋. Przy okazji malujemy...wi臋c potem jest co sprzeda膰...i zwraca si臋.Mo偶na te偶 od razu dogadywa膰 si臋 z gospodarzami nocleg贸w, 偶e pobyt i wy偶ywienie gratis w zamian za produkt artystyczny...dlatego tak du偶o wyje偶d偶am....my艣l臋, 偶e serwetka...te偶 by im si臋 przyda艂a...tylko dobra膰 towarzystwo....wybra膰 obiekt w 艂adnej miejscowo艣ci...zadzwoni膰 i dogada膰 si臋 co do opcji. W ko艅cu wymiana us艂ug za towar...u nas jest w modzie...i ka偶dy jest zadowolony....bo przy okazji bierze si臋 ze sob膮 co艣 do sprzedania lub zaprezentowania, zmienia si臋 miejsce pobytu, cieszy oko widoczkami, oddycha powietrzem.Tylko ch臋ci potrzeba do znalezienia grupki mi艂ych ludzi...kt贸rzy lubi膮 to co my. Moi znajomi maj膮 domy...to mog膮 sobie na miejscu u siebie robi膰 takie imprezy...ale byli艣my w 艣wietnej chacie w g贸rach kiedy艣....i zebra艂o nam si臋 na takie zabawy jak u dzieci...by艂a \"kupa\" 艣miechu!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jolu
Zycze by szcz臋艣cie nie omija艂o nigdy Twoich drzwi... By s艂o艅ce 艣wieci艂o Ci zawsze, by艣 kocha艂a i by艂a kochan膮 ... Bo zas艂ugujesz na to jak nikt inny... Napisa艂am to na paru topikach i czeka艂am na odzew.. Smutna to prawda, ze w艣r贸d kobiet ju偶 nie m艂odziutkich panuje taka niemi艂a i dokuczliwa sytuacja.. Przewa偶nie wy艣miewano i obra偶ano mnie a moje pytanie zlekcewa偶ono:.. Ty jedna wykaza艂a艣 si臋 osoba kontaktowan膮 i sympatyczn膮 z kt贸ra mo偶na podyskutowa膰 na ka偶dy temat... Dziwne to bo du偶o na 50- kach os贸b dla mnie nowych i bardzo nie sympatycznych... Ale dzban wod臋 nosi zawsze do czasu do czasu... dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...eeee...u mnie to normalka pomara艅czko...b臋dzie fajnie jak przyda Ci si臋 kt贸ry艣 z pomys艂贸w....napisz kiedy艣 jak si臋 masz?...jak zacznie iskrzy膰 :-) 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
KOCHANE....prze偶ywam zgroz臋....mam w domu tyle przykro艣ci...偶e nie wiadomo jak to b臋dzie...a czasem nie mam si艂 i .......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艣mia艂 przyprowadzi膰 w nocy do mieszkania ze swoim kumplem 2 m艂ode laski wygl膮daj膮ce na panie z Agencji...byli kr贸tko...ale zademonstrowa艂 swoje.Jak 艣mia艂 mi to zrobi膰...w nocy...do mojego mieszkania...ani nawet nikt dobry wiecz贸r ani dobranoc nie powiedzia艂...i ten szyderczy, triumf na twarzy.....posuwa si臋 coraz to do nowych 艣wi艅stw....偶eby chyba mnie wyko艅czy膰....bo po co inaczej...a mo偶e on chory psychicznie? Co by艣cie zrobi艂y na moim miejscu?.... Wyszli gdzie艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do Joli
Jolu, gdybym si臋 znalaz艂a na Twoim miejscu, a przeczyta艂am wszystko, rano mia艂by spakowan膮 walizk臋 , wystawiona za drzwi i zmienione zamki. Koniec kropka. Facet jest nieodpowiedzialny i toksyczny. Ten zwi膮zek sie sko艅czy艂. Nawet gdybys wybaczy艂a.... to nigdy nie zapomnisz.... za jakis czas gorzko po偶a艂ujesz....,ze nie wystawi艂as tej walizki. Trzymaj si臋 dziewczyno i ratuj si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Joluuuuu
wypieprzgo na zbity pysk!!! To bydlak

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jolu, pytasz , czy to on jest chory psychicznie? Nie , on jest zdrowy!!! To ty si臋 zgadzasz na takie traktowanie a to nie jest normalne!!! Jesli to jest twoje mieszkanie , ju偶 powinna艣 mie膰 wymienione zamkiw drzwiach!! I nawet nie bawi艂abym si臋 w pakowanie jego szmat!! Drzwi szeroko i won!! wszystkie szmaty , na koniec walizka , najlepiej tekturowa!!!! poka偶 偶e masz jaja , kobieto, nie b膮d偶 ciep艂e kluchy!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nojka..馃尰.. Ja Ci pisa艂am ju偶 kiedy艣.Chyba nie przeczyta艂a艣... W tej chwili nie masz nic do stracenia,poza godno艣ci膮.A tej ju偶 nie masz. Straci艂a艣 j膮 tej nocy ,nie reaguj膮c jak powinna艣. Teraz tylko mo偶esz wywalczy膰 jej odzyskanie.Aby艣 mog艂a spojrze膰 na siebie w lustrze.. Dziewczyno,ile Ty masz lat ? Sama wiesz i ja wiem.Wi臋c czemu nie wzi臋艂a艣 np.czajnika z gor膮c膮 wod膮 i nie rzuci艂a艣 nim w ca艂e towarzystwo ? Czemu nie otworzy艂a艣 szeroko drzwi wej艣ciowych i za pomoc膮 mopu, miot艂y czy innego narz臋dzia ,nie wymiot艂a艣 ich ze swojego mieszkania ? D艂ugo ju偶 偶yj臋,ale jeszcze za kr贸tko,bo zdarza mi si臋 bardzo zdziwi膰..I Ty Nojka zdumia艂a艣 mnie ... 呕ycz臋 Ci si艂y.Chyba teraz znajdziesz j膮 w sobie.. 艢ciskam - Aleks..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nojeczko nie obra偶 sie , ale takim zachowaniem ponizy艂 ciebie i obdar艂 z twojej godno艣c , a brak prawidlowej reakcji swiadczy o twojej bezsilno艣ci, otrz膮艣nij sie dziewczyno kolezanki powyzej da艂y dobre przyklady co mozesz zrobic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nojka jezeli ty temu czlowiekowi nie pokazesz kto jest pania w swoim wlasnym mieszkaniu to ja bede musiala do ciebie przyjechac i zrobic z nim porzadek Kurcze!!! Zreszta to nie bylby w koncu taki zly pomysl ... zrobic zjazd u Nojki aby stawic czola wrogowi.. Aleby sie zdziwil.. Joluniu TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE..Badz silna dziewczyno i wytnij ten czarny karbunkul z twojego ciala i duszy..鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 JESTES TAKA WARTOSCIOWA DZIEWCZYA A ON CIEBIE TRAKTUJE JAK NIEWOLNICE.. Modl sie aby Bog dal ci sile zeby zerwac ta meke..Ja tez bede..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jolu..............
wyrwij tego chwasta i wyrzuc daleko od siebie to tylko klujacy chwast i bardzo Ci zasmieca Twoj "ogrod"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Usmiech22
Witam!!! Romantyczno艣膰 S艂uchaj, dzieweczko! - Ona nie s艂ucha - To dzie艅 bia艂y! to miasteczko! Przy tobie nie ma 偶ywego ducha. Co tam wko艂o siebie chwytasz? Kogo wo艂asz, z kim si臋 witasz? - Ona nie s艂ucha. - To jak martwa opoka Nie zwr贸ci w stron臋 oka, To strzela wko艂o oczyma, To si臋 艂zami zaleje; Co艣 niby chwyta, co艣 niby trzyma; Rozp艂acze si臋 i za艣mieje. "Ty偶e艣 to w nocy? to ty, Jasie艅ku! Ach! i po 艣mierci kocha! Tutaj, tutaj, pomale艅ku, Czasem us艂yszy macocha! Niech sobie s艂yszy, ju偶 nie ma ciebie! Ju偶 po twoim pogrzebie! Ty ju偶 umar艂e艣? Ach! ja si臋 boj臋! Czego si臋 boj臋 mego Jasie艅ka? Ach, to on! lica twoje, oczki twoje! Twoja bia艂a sukienka! I sam ty bia艂y jak chusta, Zimny, jakie zimne d艂onie! Tutaj po艂贸偶, tu na 艂onie, Przyci艣nij mnie, do ust usta! Ach, jak tam zimno musi by膰 w grobie! Umar艂e艣! tak, dwa lata! We藕 mi臋, ja umr臋 przy tobie, Nie lubi臋 艣wiata. 殴le mnie w z艂ych ludzi t艂umie, P艂acz臋, a oni szydz膮; M贸wi臋, nikt nie rozumie; Widz臋, oni nie widz膮! 艢r贸d dnia przyjd藕 kiedy... To mo偶e we 艣nie? Nie, nie... trzymam ciebie w r臋ku. Gdzie znikasz, gdzie, m贸j Jasie艅ku! Jeszcze wcze艣nie, jeszcze wcze艣nie! M贸j Bo偶e! kur si臋 odzywa, Zorza b艂yska w okienku. Gdzie znik艂e艣? ach! st贸j, Jasie艅ku! Ja nieszcz臋艣liwa". Tak si臋 dziewczyna z kochankiem pie艣ci, Bie偶y za nim, krzyczy, pada; Na ten upadek, na g艂os bole艣ci Skupia si臋 ludzi gromada. "M贸wcie pacierze! - krzyczy prostota - Tu jego dusza by膰 musi. Jasio by膰 musi przy swej Karusi, On j膮 kocha艂 za 偶ywota!" I ja to s艂ysz臋, i ja tak wierz臋, P艂acz臋 i m贸wi臋 pacierze. "S艂uchaj, dzieweczko!" - krzyknie 艣r贸d zgie艂ku Starzec, i na lud zawo艂a: "Ufajcie memu oku i szkie艂ku, Nic tu nie widz臋 doko艂a. Duchy karczemnej tworem gawiedzi, W g艂upstwa wywarzone ku藕ni. Dziewczyna duby smalone bredzi, A gmin rozumowi blu藕ni". "Dziewczyna czuje, - odpowiadam skromnie - A gawied藕 wierzy g艂臋boko; Czucie i wiara silniej m贸wi do mnie Ni偶 m臋drca szkie艂ko i oko. Martwe znasz prawdy, nieznane dla ludu, Widzisz 艣wiat w proszku, w ka偶dej gwiazd iskierce. Nie znasz prawd 偶ywych, nie obaczysz cudu! Miej serce i patrzaj w serce!" Adam Mickiewicz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiecie...jak dobrze czasem uda膰 niewzruszon膮...wczoraj mog艂am zrobi膰 co艣 czego bym 偶a艂owa艂a...gdybym....np.obla艂a je wrz膮tkiem.Mia艂y bujne piersi...twarze lalek i pogubi艂am si臋 ile mog艂y mie膰 lat...wygl膮da艂y na pe艂noletnie....moja c贸rka jak si臋 okazuje jest od nich starsza o 9 lat... M...jak wr贸ci艂...rozprawia艂 jeszcze przy piwie...jakie to laski wyrwa艂 jego kumpel...a okaza艂o si臋,偶e przedstawi艂y si臋 z nazwiska....o zgrozo okaza艂o si臋, 偶e te stare konie...pr贸bowa艂y ba艂amuci膰 dwie c贸rki...mojego znajomego.Powiedzia艂am mu...偶e mog膮 si臋 spodziewa膰...艂omotu!!!!! potem obudzi艂o mnie do toalety...patrz臋 艣wiat艂o si臋 艣wieci i szepty...uda艂am, 偶e zamykam drzwi do pokoju...a ten ...najlepsze romansuje na m z niejak膮 Basi膮...i tak mnie obgaduje...ma taki ubaw po pachy i epitety pod moim adresem...jaka to ja dr臋twa, na 偶artach to wog贸le si臋 nie znam, nie ma ze mn膮 o czym rozmawia膰...martwi艂 si臋...偶e mia艂a do艂a...proponowa艂 jej jaki艣 zakup autka ale nie wiem, czy sponsoringu...czy tylko jej doradza艂...pyta艂 kiedy kupi w艂asne mieszkanko...no bo jak zarabia 5.000z艂 i je藕dzi jako zaopatrzeniowiec...to powinna.Patrzcie jakie zi贸艂ko interesowne...wiem...wiem...co mi powiecie. Dosta艂 dzi艣 3 bardzo barwne maile...jak go widzia艂am przez te lata...i 偶e mi si臋 nie widzi taki kto艣...no i oczywi艣cie...kategorycznie ma si臋 wyprowadzi膰...jak najszybciej...bo ja ju偶 go nie chc臋! Oczywi艣cie...na logik臋 nie...ale wiecie, co musz臋 robi膰 swojemu sercu...w kt贸rym on i tylko on mia艂 miejsce dop贸ki mu ufa艂am.By艂am taka szcz臋艣liwa 偶yj膮c w niewiedzy...jakie poro偶e ros艂o mi przez ca艂e lata z doskoku.P贸ki dziewczynka by艂a grzeczna i je藕dzi艂a do lasku....by艂o ok, bo zbiera艂a grzybki....a on na laski i piwo w tym czasie...to dlatego nigdy nie chcia艂 ze mn膮....usilnie si臋 modl臋....偶eby nie przekl膮膰 i nie waln膮膰 mu czym艣 w t膮 zakut膮 pa艂臋 bez wyobra藕ni...co traci....i czego nie odzyska...prawda?鉂わ笍 KOCHAM WAS!....jad臋 do Agatki na noc...bo nie chc臋 偶eby akcja z wczoraj mnie wyko艅czy艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no c贸偶, jolka! g艂upsza jeste艣 , jak ustawa przewiduje!!! \" ....usilnie si臋 modl臋....偶eby nie przekl膮膰 i nie waln膮膰 mu czym艣 w t膮 zakut膮 pa艂臋 \" a walnij go w ten pusty czerep czymkolwiek , kopniakiem popraw, i za drzwi wywal!!! a je艣li nie chcesz tego zrobi膰 to si臋 m贸dl i id偶 do psychiatry!!! bardzo tego potrzebujesz!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Duugaaaaaaa
spadaj na sw贸j topik

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alibabki! Witam i goraco pozdrawiam wstystkie bez wyjatku馃憚 Bylam z siostra na imieninach u kolezanki Ireny... Ona byla niedawno w Polsce i przywiozla do siebie swoja mame, mama jej ma problemy z biodrami i od dwoch miesiecy jezdzi na wozku inwalidzkim... Ta pani juz ma 86 lat i jest bardzo wesola kobietka, znam ja od 18 lat i bardzo sie lubimy i to wlasnie ona dzwonila dzis pare razy zebysmy koniecznie przyszly... Bo Irena nigdy nie wyprawia imienin tylko urodziny, zreszta ja tez, ale mama jak to mama po swojemu chciala pobalowac... Danusia nie miala specjalnie ochoty, ale odmowic starszej pani nie smiala... Mysle , ze juz mojej siostrze sie troche u mnie przykrzy w czwartek juz zawieziemy ja do meza... Poczytam Was jutro... Kolorowych snow http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2794.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jakie to pi臋kne:) AGNIESZKA OSIECKA Co si臋 na偶y艂am... Jacy艣my byli, przyjaciele moi, czy nam o wa偶n膮 spraw臋 sz艂o, o co si臋 kt贸ry z nas niepokoi艂, czy o dobro, czy o z艂o? Ja wam na to powiem godnie, nie nosili艣my si臋 modnie, ani chcieli艣my wygodnie sobie 偶y膰... Co si臋 na偶y艂am, to si臋 na偶y艂am, co si臋 napi艂am, to si臋 napi艂am, co wymarzy艂am, to moje! Co przeta艅czy艂am, to przeta艅czy艂am, co pogubi艂am, to pogubi艂am, a co znalaz艂am, to moje! Co przegapi艂am, to przegapi艂am, a co zrobi艂am, to moje! Jacy艣my byli, przyjaciele moi, czy nas pami臋ta jeszcze kto? Czy nas legenda pi臋knie przystroi, czy pop艂yniemy gdzie艣 na dno? My艣my 偶yli jak na wietrze, my艣my 偶yli niezbyt grzecznie, my艣my 偶yli niebezpiecznie, ale jak! Co si臋 na偶y艂am, to si臋 na偶y艂am, co nawarzy艂am, to nawarzy艂am, co naprawi艂am, to moje! Co zap艂aci艂am, to zap艂aci艂am, co przebaczy艂am, to przebaczy艂am, a co pami臋tam - to moje ! Dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wszystkim wielki馃憚 U nas jest piekna pogoda, wczoraj padalo tak ze caly swiat szczesliwy.. A to swiatlo przebijajace przez liscie.. wyglada ja chinska latarnia.. Nojeczko nacierpisz sie jeszcze biedaczko ale tak musi byc aby miec sile przeciac ten ropniak.. Kiedys sie na ta sile zdobedziesz. Wiem. Modl sie ..to daje moc 馃尰 Acha i nie przejmuj sie ze niektorzy nie maja do ciebie cierpliwosci to tez jest oznaka zyczliwosci w pewnym sensie a przynajmniej zainteresowania..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alisario jestes niezrownana z tymi wierszami.. Jak tu nie kochac Osieckiej??? No jak?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i tak
Jolu wybacz, ze napisze jeszcze slowko na temat Twojej sytuacji. Powiem Ci szczerze, ze powinnas dziekowac Bogu, ze zobaczylas jaki jest twoj maz, ze mialas ta szanse. masz jasna sytuacje, wiesz co musisz zrobic, nie ma mowy o sluchaniu swojego serca, powiedz, ze w tym przypadku twoje serce jest glupie, niestety glupie. To Ty , Twoj rozum mowi Ci co powinnas zrobic, a przeciez nic innego jak tylko rozstac sie z taka osoba, ktora nie szanuje Cie i nie kocha. takie swinstwo zrobic zonie to moze tylko bydlak, ktory nie ma za grosz inteligencji, kultury osobistej lub jest tak podlym czlowiekiem. Dobrze, ze juz wiesz z kim mialas do czynienia przez cale wasze wspolne zycie. teraz masz jasna klarowna sytuacje. Los wybral za Ciebie. Wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia. Koniec czegos jest poczatkiem czegos innego, chyba to tak brzmailo lub podobnie. Zycze Ci sily i zazdroszcze, ze los Ci sprzyja. Podnies glowe do gory, a mozesz byc dumna, bo jestes piekna i cudowna o sercu aniola. Tak bardzo Cie szanuje, za Twoja szczerosc. .....jedna z nas.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiech22
Jeszcze glosujecie ? Tak tu dzi艣 pusto?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alibabki 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚 Wycalowalam Was za wszystkie czasy W B W... Przeczytalam wszystko i niestety zrobila mi sie dziwna pustka w glowie... Nie potrafie nic napisac... Przytulam do serca Nojke i Coperte, zyczac duzo, duzo szczescia... Belvie, Mendelkowi, Szarookiej, Zofince i sympatycznym pomaranczkom przesylam jesienny wiersz:) Lidia Krzyszto艅 PANNA JESIE艃 Czyja to jest kole偶anka ta jesienna pi臋kna panna zmienia sukni臋 co dzie艅 now膮 bardziej zwiewn膮 kolorow膮 w艂osy d艂ugie rozpuszczone wiatr je splata w ka偶d膮 stron臋 kroczy dumnie po trawnikach po ogrodach a偶 gdzie艣 znika i znajduj臋 j膮 na 艂膮kach ca艂膮 w rosie i paj膮kach sieci ci膮gn膮 si臋 per艂owe na nich muszki kolorowe idzie dalej jest nad rzek膮 mg艂y jej now膮 sukni臋 splot膮 i zn贸w panna jest jak nowa tylko bardziej szara p艂owa i tu czeka膰 b臋dzie skrycie na jesienne nowe 偶ycie http://www.ciekawerzeczy.pl/Kasia/catalog/images/lala5.jpg:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To PIEKNE Krystyna S艂awi艅ska BANALNY JESIENNY WIERSZ banalny jesienny wiersz barwami li艣ci si臋 zaczyna wabi bezwstydnym cynobrem jarz臋binowych korali balansuje ryzykownie na paj臋czej nici babiego lata banalny jesienny wiersz ma w oczach l臋k przed trupim ch艂odem zimy 偶ebraczym kosturem stuka w zap艂akane deszczem serca banalny jesienny wiersz http://www.theartofthemyth.com/ArtoftheMythicalWoman/OpenEditions/CrushedAutumnPaint.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiech22
Alisario!!! Wspania艂a kompozycja, lubi臋 Twoje wpisy bardzo馃憚 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny[

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×