Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Jeszcze jeden sa cudowne:) Tw贸j portret Wiem co zrobi臋 gdy ciebie nie b臋dzie- Wezm臋 niebo b艂awatne i p臋dzel, Namaluje tw膮 posta膰 dla siebie By艣 m贸g艂 zawsze by膰 ze mn膮 na niebie. Wiem co zrobi臋 gdy ciebie zabraknie Schowam w sercu twe listy ostatnie Te pachn膮ce ja艣minem i bzami Ca艂owane moimi ustami. Kiedy zechcesz ju偶 odej艣膰 na zawsze Lekk膮 mg艂膮 si臋 okryj臋 jak p艂aszczem Znikn臋 szybko, cichutko, samotnie Nie zobaczysz mnie ju偶 w swoim oknie. Ale jeste艣 i to mnie pociesza B臋dziesz d艂ugo w mych my艣lach i wierszach Malowany kwiat贸w cichym tchnieniem, Tylko moim na zawsze-marzeniem. Napisa艂a Anna Zaj膮czkowska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
copertko鉂わ笍...czujesz si臋 dok艂adnie tak jak ja...nikomu nie potrzebna...mnie jeste艣 potrzebna鉂わ笍 alisario鉂わ笍 zofinko鉂わ笍 belvu艣鉂わ笍 u艣miechu22鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Coperto馃憚 Ty zlosnico :-D Cego tak sie pienisz na mnie, lubie jak sie tak zloscisz:-D Jesli masz jutro czas to z wielka ochota porozmawiam z toba... Podaj tu na topiku pore dostosuje sie do niej... Maria zawsze racj臋 mia艂a i pachnia艂a mi臋t膮 :) Lubie cie i jak najbardziej pisze to tobie... O Mario Mario Mario Kolorowe w艂osy mia艂a艣 codzie艅 by艂o 艣wi臋to Pachnia艂a艣 mi臋t膮albo bzem O Mario Mario Mario Nieraz przedtem ju偶 kocha艂a艣 i p艂aka艂a艣 cz臋sto Pachnia艂a艣 mi臋t膮 albo bzem O Mario Mario Mario Coperko , zycze lepszego humorku[馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
PS... Czarly czuje sie lepiej, rana tez wyglada juz calkiem niezle w sobote bedzie mial zdjete szwy:) Piesio zrobil sie zwawszy i najwyrazniej powraca do normy... Cieszymy sie z tego wszyscy... Cudowny Medelku馃憚 jetes wspaniala moja ulubiona kolezanka... Pisze to z cala stanowczoscia...Dzieki...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Copertko 馃槝 Alisario 馃槝 Jolu 馃槝 macham 艂apk膮 i..... ogl膮dam ulubiony film :) zajrz臋 , jak si臋 sko艅czy, ok?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Usmiech22
Mi艂ych sn贸w馃憚 AUTOR Apollinaire Guillaume Chora i uwielbiana Umrzesz gdy na rozaria dmuchnie dziki huragan Kiedy 艣nie偶ne zapasy Okryj膮 sady Biedn膮 jesieni Umieraj w bieli i obfito艣ci 艢niegu i dojrza艂ych owoc贸w Wysoko na niebie Krogulce szybuj膮 Nad nik艂e niewiastki zielonow艂osawe niksy Kt贸re nie kocha艂y nigdy Na dalekiej por臋bie Zabecza艂y jelenie Lubi臋 jesienna poro lubi臋 twe ha艂asy Spadaj膮ce na ziemie nie zrywane owoce I wiatr i rzewne lasy Listek po listku wyp艂akuj膮ce Li艣cie Pod stop膮 trzeszcz膮ce Poci膮gi Przeje偶d偶aj膮ce 呕ycie Up艂ywaj膮ce (Adam Wa偶yk)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aliasario...a co by艂o twojemu piesiowi,偶e musia艂 mie膰 operacj臋?馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
POZDRAWIAM....pij臋 kawk臋 i zaraz do remontu...鉂わ笍 mi艂a kole偶anko ze skypa..masz wiadomo艣膰鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gdzie one........
pracojesz,czy garba ratojesz bewlo,zmiana,,,, topka,hihi......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jolu belvo Alisario u艣miechu 馃槝 bardzo s艂odki dla was wszystkich! i na rozweselenie: AUTENTYCZNE OG艁OSZENIA PARAFIALNE 1.Cala wsp贸lnota dzi臋kuje ch贸rowi m艂odzie偶owemu, kt贸ry na okres wakacji zaprzesta艂 swojej dzia艂alno艣ci. 2. Za tydzie艅 Wielkanoc. Bardzo prosz臋 wszystka panie sk艂ada膰 jajka w przedsionku. 3. Pan Kowalski zosta艂 wybrany na urz膮d kustosza naszego ko艣cio艂a i zaakceptowa艂 ten wyb贸r. Nie mogli艣my znale藕膰 nikogo lepszego. 4. W niedziele ksi膮dz rektor przewodniczy艂 swej po偶egnalnej mszy. Ch贸r od艣piewa艂 klaskajmy wszyscy w d艂onie 5. Z tablicy og艂osze艅: Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle?. Przyjd藕 i pos艂uchaj naszego organisty, 6. Po po艂udniu w p贸艂nocnym i po艂udniowym ko艅cu ko艣cio艂a odb臋d膮 si臋 chrzty. Dzieci b臋d膮 chrzczone z obu stron, 7. W czwartek o 16.00 Wsp贸lne lody. Panie daj膮ce mleko prosimy przyj艣膰 wcze艣niej. 8. W 艣rod臋 spotkanie 偶e艅skiego kr臋gu literackiego. Pani Kowalska za艣piewa Po艂贸偶 mnie do 艂贸偶eczka razem z wikarym, 9. W podziemiu panie zrzuci艂y wszelkiego rodzaju ubrania. Mo偶na je ogl膮da膰 w ka偶dy pi膮tek po po艂udniu. 10. W niedziele nasza grupa teatralna zaprezentuje \"Hamleta\". Jeste艣my zaproszeni do udzia艂u w tej tragedii. 11. Spotkanie grupy terapeutycznej pomagaj膮cej wzmocni膰 poczucie w艂asnej warto艣ci w 艣rod臋 wieczorem. Prosimy u偶ywa膰 tylnych drzwi. 12. We wtorek cotygodniowa katecheza, tym razem na temat: \"Jezus chodzi po wodzie\". Temat katechezy w przysz艂ym tygodniu: \"W poszukiwaniu Jezusa\". 13. W ka偶d膮 艣rod臋 spotykaj膮 si臋 m艂ode mamy. Na te panie, kt贸re pragn膮 do nich do艂膮czy膰, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem. hihihihhihi 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Usmiech22
Alibabki !馃憚 Co z wami? Zofinko, super :-D :-D :-D馃憚 Jolu馃憚 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 P贸藕no ju偶 Autor nieznany 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 1. P贸藕no ju偶 otwiera si臋 noc. Sen podchodzi do drzwi na palcach jak kot. Nadchodzi czas ucieczki na "out" by kolejny m贸j dzie艅 wspomnieniem si臋 sta艂, ref.: Jaki by艂 ten dzie艅 - Co darowa艂 co wzi膮艂? Czy mnie wyni贸s艂 pod niebo, czy rzuci艂 na dno? Jaki by艂 ten dzie艅? - Czy co艣 zmieni艂 czy nie? Czy by艂 tylko nadziej膮 na dobre i z艂e. 2. 艁agodny zmierzch zas艂ania mi twarz Jakby przeczu艂, 偶e chc臋 by膰 sob膮 cho膰 raz. Nie skar偶臋 si臋, 偶e mam to co mam, 呕e przegra艂em co艣 zn贸w - Nie jestem tu sam. Dziewczyny! czy jeste艣cie chore? piszcie co艣:-D Ja taka zm臋czona a wpadam cho膰 na minutk臋 do was:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
U艣miechu chyba my obie jeste艣my niezniszczalne!.... pozdrawiam 馃槝 i dobranoc :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jestem ... ale nie chce mi sie nic pisac. Pozdrawiam was 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam W BW 馃憚 Dziewczynki! Czarly mial dzis zdjete szwy i goi sie na nim jak na psie:-D Weterynarz sprzedal mi masc , ktora musze smarowac blizne Czarlego, rano i wieczorem... Jolu Charly mial duza cyste w brzuszku , balismy sie , ze to rak... Przed operacja musial koniecznie schudnac trwalo to okolo dwoch miesiecy... W tym okresie mial wiele przeprowadzanych badan a my przez ten okres duzo strachu i nie pewnosci... Dzieki Bogu juz jest po wszystkim... Czarlunia czuje sie duzo, duzo lepiej i jest zwinny jak przed 4 lat... Pozdrawiam wszystkie moje kochane kolezanki , ktore pamietaja o mnie i choc od czasu do czasu daja o sobie jakis znak馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alibabki zrobilam teraz Czarlemu fotke ale cos nie moglam w aparacie swiatla ustawic... Wlasnie posmarowalam go mascia i zrobilam mu z rajstop mojej wnusi taka koszulke by nie lizal tej blizny... http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Anjasdomki165.jpg Prawda, ze schudl ? Charly latem:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2329.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3097.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3367.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To jeszcze ja:) Ta fotka robiona jest z ostatnich Swiat ... Anka tak dokazywala z nim...:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Weihnachtskarte013.jpg *** Babcia nazbiera艂a w lesie chrustu i niesie do domu. Po drodze spotyka wnuka. - Babciu, ci臋偶ko Ci nie艣膰 te dreweczka? - Oj, ci臋偶ko wnusiu, ci臋偶ko... - To po choler臋 tyle nazbiera艂a艣? *** Jakich mamy uczynnych wnusiow...:-D :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiech22
Ha h ha ha ! Dziewczynki widze, ze m贸j apelek przyda艂 si臋 na co艣...:-D I dzielna brygada wraca do klubiku... Wpadn臋 p贸藕niej ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Usmiech22
Witam Wszystkie panie ! Alisario, tw贸j piesio cudowny, wcale si臋 nie dziwie, ze tak przezywali艣cie jego chorob臋, czlowiek si臋 przyzwyczaja do takiego wiernego przyjaciela i ci臋偶ko mu si臋 z choroba jego pogodzi膰... Ale ju偶 dobrze, ze z艂o za偶egnane a teraz b臋dzie ju偶 tylko lepiej... Miko艂ajek tez z niego cudowny:-D Belvo, dlaczego jeste艣 takim leniuszkiem? Czekamy i na twoje wpisy:-D Tak ciekawie piszesz... Zofinko, jeste艣 wiernym dobrym duszkiem chwa艂a Ci za to馃憚 Jolu, wiem, ze masz du偶o pracy z tym remontem , ale cho膰 na chwile wpadnij... Ja jestem mam膮, zon膮 i babci膮 i wierzcie mi mam co w domu jak ka偶da z nas co robi膰 , ale cho膰 na par臋 minut wpadam do Was by o k艂opotach codziennych zapomnie膰:-D ca艂uje Was Alibabki i 偶ycz臋 mi艂ych sn贸w... J e s i e n n y w a l c Nauczycielko ta艅ca zata艅cz ze mn膮 walca raz, dwa , trzy w jego rytmie ja i ty Ta艅czymy walca od 艣witu do nocy w rytmie walca ta艅cz膮ce stopy wirujesz ty, wiruj臋 ja wiruje walcem ca艂y 艣wiat Nie pragn臋 pi膰 i nie chc臋 spa膰 Chc臋 z tob膮 ta艅czy膰 p贸ki chc膮 gra膰 Nauczycielko ta艅ca czujesz tego walca raz ,dwa , trzy dany nam walc spowi艂y mg艂y melodia w oddali echem powtarza... Otrzyj 艂zy ...otrzyj 艂zy... ta艅czy艂em ja ...ta艅czy艂a艣 ty.... by艂y marzenia .. by艂y te偶 sny... Nauczycielko ta艅ca to ju偶 koniec walca chod藕 w uszach brzmi raz.. dwa... trzy.. raz... dwa... trzy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ALISARIO
Pi臋kny ;ten tw贸j PIESECZEK,,,,, 艣liczne robisz FOTKI:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No wiec tak... Przezylam jakos ten tydzien ... zle bylo ale juz jest lepiej.. Dzisiaj tak jak chce tradycja wyszlam na zakupy... Najezdzilam sie nalazilam sie Znalazlam CUDOWNY SKLEP.. Wino tam tanie jak barszcz... Np Typowe wino z Verony AMARONE ktore jest potwornie drogie ( ok $ 40 za butelke) bylo $ 14... Cud sie stal? Nie wiem jakim sposobem oni skombinowali to wino.. Inne drogie tez byly...za pol ceny.. W koncu kupilam dwie skrzynki.. Dzisiaj na kolacje byla kaczka... no i oczywiscie zakrapiana Amarone... Niesamowite polaczenie... Ameryka to jest tani kraj w porownaniu do Europy..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
belvu艣...ja to bym si臋 ch臋tnie napi艂a tego winka z Tob膮...i jeszcze ta kaczka...nie pami臋tam kiedy jad艂am co艣 tak smakowitego...chyba na plenerach:-( u艣miechu kochany...dobrze,偶e piszesz tu.Ja cho膰bym chcia艂a to tchu mi brak...a jeszcze zosta艂y poprawki malowania w pokoju...potem zaczn臋 przedpok贸j,kuchni臋 i jak starczy farby to 艂azienk臋.Schud艂am par臋 kilo a ze zm臋czenia w g艂owie mi si臋 kr臋ci...a mo偶e z niedojedzenia...nie wiem. POZDRAWIAM Was wszystkie...te,kt贸rych dzi艣 nie ma te偶...馃憚鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiech22
Wida膰 , ze jeste艣 nie opierza艂a i nie kumata z czytaniem... Idiotko, czy nie widzisz , ze pyta艂am Alisarke o pozwolenie.. By tej nazwy u偶ywa膰 to bardziej s艂owo odpowiednie ni偶 50 siatki.... Czy Emerytki... Kapuje si臋 kim jeste艣, ale to nie zmienia sytuacji , ze nazyawc ci臋 b臋d臋 idiotka... Alisaria to super Babka i ty jej do pi臋t nie dor贸wnujesz:-D:-D ALIBABKI POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BEZ WYJ膭TKU馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiech22
呕ycie nie stawia pyta艅, 偶ycie po prostu jest... Czasem z臋bami zgrzyta, a czasem 艂asi si臋 jak pies. (...) A Ty, kt贸ry wszystko znasz, terminy, 艣wi臋ta i zag艂ady, powiedz nam - jak jest tam, po tamtej stronie lady? (...) 呕ycie nie daje nagr贸d, 偶ycie nie daje wiz, 偶ycie to troch臋 szabru i bardzo rzadko - czysty zysk... Agnieszka Osiecka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 kobity!! Dzisiaj , przy niedzieli, powitam was tak: witajcie wszystkie kobity, pi臋kn臋 jak anio艂y!! Chocia偶 , jak wida膰 i anio艂y niekt贸re maj膮 robaczywe pyski!! A szkoda.... Alisario? 馃槝 Jolu 馃槝 u艣miechu 馃槝 (takie wpisy to skutek koloru twego nicka, wiesz o tym , prawda?...ka偶dy mo偶e si臋 podszy膰 pod ciebie ) :) pozdrawiam wszystkie anio艂y :) do potem , mi艂e panie 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Alisary
powiedz kobieto ile ty masz nickow i na ilu topikach wypisujesz swoje glupoty?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jolu a czemu nie piszesz pod
starym nickiem, zmienilas na Jole przeciez stary kazdy zna i wie weszlas nawet do nas kiedys na nasz topik i znowu ucieklas a dlaczego powiedz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×