Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Zofinko............
A Ty na Ilu topikach Szalejesz i kielonki obalasz Buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tokoperta
Tak się mści w oczy sprzyja a dupę obrabia OOOOOBU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo ty się lecz faktycznie idiotka czepia się wszystkich co komu do domu jak dom nie jego? opowiedz sobie bajkę o wężu !! sama sobie ją powiedz , bo ja się nie chcę wyrażać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze na 20 topikach :-D Nicki moje to: Usmiech25, Grzech, Radosc, Sila, moc... i t d i t p.... Hihihi! Szukaj sobie i mysl co chcesz, dla mnie jestes nikim kompletne ZERO-:D : D A nawet mniej niż zero :-D hi hi hi ! Mniej niż zero - Lady Pank Mniej niż zero Myślisz może, że więcej coś znaczysz Bo masz rozum, dwie ręce i chęć Twoje miejsce na Ziemi tłumaczy Zaliczona matura na pięć Są tacy - to nie żart, dla których jesteś wart Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Zawodowi macherzy od losu Specjaliści od śpiewu i mas Choćbyś nie chciał i tak znajdą sposób Na swej wadze położą nie raz Choć to fizyce wbrew wskazówka cofa się Mniej niż zero... Myślisz może, że więcej coś znaczysz Bo masz rozum, dwie ręce i chęć Twoje miejsce na Ziemi tłumaczy Zaliczona matura na pięć Są tacy - to nie żart, dla których jesteś wart Mniej niż zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko👄 Jola👄 Usmieszku kochany👄 Belvus👄 Zreszta wszystkie Alibabki bardzo lubie[ usta] Alibabki , olewajcie GNOJA:-D.-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze piękny jesienny wierszyk:-D :) Pożółkły znużone pola, Niebiosa coraz to bledsze, Żądnymi piersiami chłonę Ciche, jesienne powietrze. Rozglądam się naokoło - Niebujnie tu, niebogato, A przecież mi nie żal dzisiaj, Że się prześniło lato. W tej pustce, w tym wyczerpaniu, Które mi w oczach rośnie, To samo odczuwam życie, Jak w pełnej, kwitnącej wiośnie. Przystaję na długiej miedzy, Ku rżyskom nakłaniam lica, Z powiędłych kępek ta sama Wyziera mi tajemnica... Mgły jakieś nieuchwytne Las osnuwają bury, Nieśmiało migocą w słońcu Śniegiem pokryte góry. Urocza, smętna martwota, Zda się, iż śmierć jest gdzieś bliska, Na pochyłościach wierchu Jesienne dymią ogniska. Nieletni, wątły pastuszek Okiem mnie wita lękliwie - Jeszcze się bydło pasie Na tej wychudłej niwie. Jeszcze jest jakaś czerstwość Na niwie tej wypalonej - Z wrzaskiem niesamowitym W krąg się zwołują wrony. Gdzieś lecą, gdzieś giną w dali, Wzięły ze sobą zmorę - Garść pełną zoranej gleby Do chciwej ręki biorę. Upajam się jej zapachem, I dzisiaj tak samo on świeży - O rodzicielko żywota, O święta, płodna Macierzy! O skarbie ty mój najdroższy, Rozstać się z tobą nie mogę - Zielone jeszcze sitowie Z uśmiechem zaszło mi drogę. Na gruzem zasłanej miedzy Jałowiec krzewi się młody, Dziś barwy mu odmieniły Fijoletowe jagody. Skąpo się fala toczy Potokiem, co wysechł w lecie, Spomiędzy chwastów nad brzegiem Samotne żółcieje kwiecie. Ostatnie to już - zapewne! O innych nie usłyszycie, Lecz ja w tej pustce dzisiejszej To samo odczuwam życie. W tym wyczerpaniu, co dzisiaj Świat tak cudownie mroczy, Ta sama wszak tajemnica Dziwem otwiera mi oczy. Powiędły, przymarły pola, Niebiosa coraz to bledsze, Żądnymi piersiami chłonę Ciche, jesienne powietrze. AUTOR. JAN KASPROWICZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mile Panie... dzisiaj niedziela.. jesienna ..kolorowa.. A ja musze isc do pracy bo musze oproznic moj showroom.. Wynajelam go mojemu znajomemu ..Niestety nie podoba mu sie jedna wielka antyczna szafa z lustrem bo jest zbyt \"skomplikowana\" czyli ozdobiona nie dla tego typu biznesu jaki on ma... On bedzie raprezentowal firme ktora sprzedaje motocykle.. Mielismy dzisiaj tez isc na proszony brunch do restauracji ale nie idziemy bo mam zalobe w rodzinie..no i wykrecilam sie jakos.. Nie wiem czy to starosc ale jakos nie bawi mnie nic ostatnio.. a najmniej spotkania z przyjaciolmi.. Lubie tylko goscic przyjaciol w moim domu a nie lubie byc goszczona.. Dziwne to.. Zlosliwosci pomaranczowe ....bawia mnie :-D Nie rozumiem dlaczego komus tak zalezy czy Alisaria pisze na innych topikach... Jestescie o nia moze zazdrosne??? Jezeli tak to rozumiem.. he he he hehehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj _________
Zofinko ....Uśmiechu22... faktycznie idiotka!!!...idiotka!!!... nie wierze własnym oczom ...ależ epitety ...ojoj nieładnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna
Bewelo, pracuj a on ci i tak wyrośnie BUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko? czytałaś Alisarię? no! ja piszę na 40 topikach bo mam czas, obalam kielonki bo lubię idiotką nazywam pomarańczę , która się czepia i czniam na to , co ona myśli!!! rób tak samo i już!!! uśmiechnij się , piekna kobieto!!! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa pani obserwująca
Zofinko pisz nawet na 100-u topikach ....nikt nie zabrania... ...ale ...obrażać nie wolno...! fakt zostaje faktem ..Twoje posty to tylko picie i jedzenie !... nic nie wnoszą oprócz imienia Zofinki ,która pisała kiedyś chwytające za serce posty.. a oczami wyobrażni ...widziałam wspaniałą dojrzałą kobiete... ....z pazurem ... a nie ordynarną i obrażającą..chyba nie jesteś? ...sobą...! zawołam ...Dawna Zofinko wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w koncu nie poszlam do pracy dzisiaj.. Jakos tak wyszlo i zabalowalam... Jestem jeszcze w pizamie i czytam sobie ksiazke.. Zrobilam obiad.. potem troche komputerka i po niedzieli.. Teraz bede musiala jakos sie pozbierac i pojsc do kosciola ..tak jak obiecalam mojej mamie.. Pomaranczo zdradasz sie kim jestes w bardzo smieszny sposob... Ale ja nie bede ta osoba ktora powie cos.. bo nie jestem donosicielka.. Inni pewnie tez zauwaza..Nie rozumiem cie.. Po co to robisz? PRZECIEZ MASZ JUZ CZARNY NIK... Moze ty masz rozdwojenie jazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w koncu nie poszlam do pracy dzisiaj.. Jakos tak wyszlo i zabalowalam... Jestem jeszcze w pizamie i czytam sobie ksiazke.. Zrobilam obiad.. potem troche komputerka i po niedzieli.. Teraz bede musiala jakos sie pozbierac i pojsc do kosciola ..tak jak obiecalam mojej mamie.. Pomaranczo zdradasz sie kim jestes w bardzo smieszny sposob... Ale ja nie bede ta osoba ktora powie cos.. bo nie jestem donosicielka.. Inni pewnie tez zauwaza..Nie rozumiem cie.. Po co to robisz? PRZECIEZ MASZ JUZ CZARNY NIK... Moze ty masz rozdwojenie jazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvo_
nie napisałam pod swoim nickiem... . to nie moj topik .. a wcale nie miałam zamiaru ukrywc swojego ..śmiesznego stylu.. nie podoba mi sie nagonka na coperte... i uzywanie inwektyw i tyle.. wiecej tu nie wpisze ...sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w koncu nie poszlam do pracy dzisiaj.. Jakos tak wyszlo i zabalowalam... Jestem jeszcze w pizamie i czytam sobie ksiazke.. Zrobilam obiad.. potem troche komputerka i po niedzieli.. Teraz bede musiala jakos sie pozbierac i pojsc do kosciola ..tak jak obiecalam mojej mamie.. Pomaranczo zdradasz sie kim jestes w bardzo smieszny sposob... Ale ja nie bede ta osoba ktora powie cos.. bo nie jestem donosicielka.. Inni pewnie tez zauwaza..Nie rozumiem cie.. Po co to robisz? PRZECIEZ MASZ JUZ CZARNY NIK... Moze ty masz rozdwojenie jazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok no to wpisalam sie za wszystkie czasy... trzy razy.. Tak to jest ... Jezeli chodzi o ostatni pomaranczowy wpis to tez tak wyszlo ze ja do niej sie zwracalam a ja sie zwracalam do zupelnie innej osoby pomaranczowej... Ech widzicie co sie dzieje jak czlowiek nie pisze pod czarnym nickiem?? Ide bo sie wnerwilam Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo do pomaranczy ktora zyczyla mi garba juz drugi raz.. anie do zyczliwej pani obserwujacej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj...ale tu deszczyk kropi i wicherek wieje....tak czytam i nie wiem o co chodzi...ja w każdym razie padam i fajnie by było rozerwać się na wesoło a nie na smutno. Widać już pierwsze efekty pracy....nawet fajny ten kolor łososiowy wraz z sufitem ale on jest w ciut ciemniejszym odcieniu.Machnęłam też dzisiaj cały przedpokój...może się najmować teraz zarobkowo?....chi...chi Copertko a Ty się tak nie przejmuj. Nie wiem na jaki topik wchodziłam ostatnio jako Jola...może i wchodziłam ale nie kojarzę...to normalne,że czasem człowiek ma ochotę gdzieś zajrzeć...ale jak się nie zna osób a ja od miesięcy nie czytam nawet(brak czasu)...to wchodzę i wychodzę...bo nie wiadomo co pisać...to do pomarańczki.A tak wogóle to ja nie kryję,że Nojka49 to JOLA49...tyle,że kiedyś coś powciskałam i tak już zostało,nie umiałam powrócić do Nojki...tak więc jest po nowemu. Całusy dla Was wszystkich👄 oraz dla tych,co już tu nie piszą a czytają👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki:) Czytajac niektore wpisy poczulam niesmak do ludzi, ktorym sprawia duza radosc dokuczanie innym... Dlaczego takie zachowanie sprawia intrygantom radosc...? Mysle , ze nasza normalnosc, a zarazem niecodziennosc, blyskotliwosc, wesolosc, zabawa, zrozumienie dla drugiego, nawet male pikantne scysyjki itp. itd. sa przyczyna tych atakow na nas. Ktos nam widocznie bardzo zazdrosci tej niesamowitej przyjaznej radosnej i niepowtarzalnej atmosfery i probuje ja zatruc swoim trujacym jadem. Ale my jestesmy niezniszczalne i to czy nasz topik bedzie istnial czy nie, zalezy tylko i wylacznie od nas. A ze my mamy ochote i przyjemnosc z soba dalej pisywac, bawic sie, dzielic radosci i smutki, poznawac nasze male i duze swiatki, nie tylko wirtualne, wiec i topik bedzie dalej istnial, tetnil zyciem i sie rozwijal. Dlatego dziewczyny nie przejmujcie sie tymi nalotami jadowitych zazdrosnych pomaranczek, bo my to jestesmy MY!!! ALIBABKI!!! i NIKT !!! NIE MA PRAWA NAM mowic co mamy robic. Najlepiej omijac te wpisy i nie zwracac na nie uwagi, bo my jestesmy PONAD TO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiatająca liście Czasem na Ogrodową się zapląta stara kobieta liście zamiatająca Tu długie jesienne ma utrzymanie bo właśnie zaczął się liści taniec Jej kamizelka jest pomarańczowa odblaskowe światełko - w katalogu Boga Liście są posłuszne pod jej miotłą I nawet szumią szczęśliwe - z ochotą Więc kobieta mruczy na trzy czwarte a śpiew jej podszyty jest wiatrem: \"Ostatni - powiedziałeś Panie - będą pierwszymi Daj mi więc - proszę - wytrzymać choćby do zimy\" Adam Ziemianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczliwa...
Alisario, zgadzam się tobą...Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario :) belvuniu :) copertko :) gdzie jesteście? no dobra, wrócę póżniej , teraz udaję się do kuchni, coś zjeśc i zrobić sobie drinka!!! wrócę niezdługo.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....A co tu tak smutno dziś?Wróciłam z kursu...i wpadam się przywitać, bo mi dziwnie ostatnio bez koleżanek.Prawie nie wychodzę na powietrze...tylko do pobliskiego sklepu po skromne zakupy.Powietrze u nas mroźne...leżą resztki śniegu...szaro, buro...trochę siedzę na portalu \"nasza klasa\"...odpisuje znajomym na listy.Wy też możecie dołączyć...to naprawdę świetny portal. Wszystkie was \"ILOVE\"...bardzo dziękuę a tyle wspaniałych wierszy. Alisario❤️ belvo❤️ Zofinko copertko uśmiechu22❤️ ....i serce dla tych co obserwują...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki👄 Zosiu, Copertko to nas juz cztery, teraz wiemy co w trawie piszczy:-D Po prostu rozrywkowe z nas dziewczyny...:-D A teraz moze pojdziemy na jedneg:-D Ale ofiary czerwonej tej z AA nie bierzemy....hi hi ! To nie nasz typ:-D I jak sie leczy to jej pic nie wolno:-D Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, Alisario :) w takim razie idziemy golnąc drinka, bo jeszcze możemy!!!!!! a i nie tylko drinka jeszcze możemy!!!!! hihihhhi fajnie , że jest nas więcej!!! copertko , idziesz z nami na kielonka? Znam fajną knajpeczkę , nazywa się \"Błękitna Laguna\", baaardzo przystojni kelnerzy tam są!!! a jaka muzyka! i muzycy całkiem , całkiem.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiech22
Dziewczyny! Bardzo was lubię, ale postanowiłam , ze wchodzić tu już nie będę, bo to wam tylko szkodzi.. Gdy widzę jak te idiotki się nadal:-D jak rzep psiego ogona czepiają ,krew się we mnie gotuje:-D Odpierajcie kpinami wroga...:-D Tak jak to czynicie:-D Przyjdzie czas,ze go zdemaskujecie swoim śmiechem i zachowaniem... Dziołchy, pamiętacie to :-D Jedzą, piją, lulki palą, Tańce, hulanka, swawola; Ledwie karczmy nie rozwalą, Cha cha, chi chi, hejza, hola! Dobranoc Ja jestem http://nasza-klasa.pl/ Odnalazłam Jole i jej piękne prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki... jakos ostatnio cos jestem smutna..:-( Mam zalobe w rodzinie ale to spowodowalo ze nie jestem specjalnie zadowolona z samej siebie... Czas leci a ja tu nic nie zdzialalam w zyciu.. Sporo osob powiedzialo mi o tej\"naszej klasie\" ale mi juz nie chce sie pisac gdzies tam jeszcze.. To wszystko nie ma sensu.. Pozatym w ktorej klasie?? Bylam w trzech podstawowkach i dwoch liceach... Czy ktos mnie tam jeszcze pamieta? Watpie.. Ja sama malo kogo pamietam.. A propos wpisow pod roznymi nickami...moim zdaniem ma to sens tylko jezeli sie jest na zupelnie innych topikach gdzie sa inni ludzie.. albo gdy wszyscy wiedza ze ktos ma dwa czy trzy nicki.. Nie rozumiem po diabla byc na tym samym topiku pod dwoma innymi nickami? I to w sekrecie przed ludzmi...? No coz trudno... Osoba jest i tak jedna.. Pomaranczowych zlosliwych wpisow nie za bardzo rozumiem ale nie przeszkadzaja mi zbytnio.. No moze troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA55
Czytałam was troszkę bo zobaczyłam nasza 56wiosenke z oazy:) Teraz wiem dlaczego byłą smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) 56wiosenko dzieki :) lubie cie i jako wiosenke i jako usmiech :) i nie denerwuj sie, ja wiem, kto to jest!! nie bede sie juz znizac do jej poziomu, jest żałosna. belvo nie smuc sie , to przejdzie! kazda z nas ma takie dni, kiedy nic się nam nie układa a patrząc w lustro , widzimy całkiem kogoś innego niż chciałybyśmy widzieć!!! tak bywa na przełomie jesienno - zimowym , kiedy brak słońca, za oknem plucha, wiatr i tylko deszcz bębni o szyby.....ale to wszystko przechodzi, a my, kobiety jestesmy silne i dajemy sobie radę z takimi stanami.... może nie wssystkie ale.... :) Jolu :) Alisario :) znam cie pod tym nickiem i lubię jak piszesz, więc ... :) copertko :) gdzieś ty? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×