Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Tak naprawde to chyba nikt Swiat nie lubi :-( Tyle pracy i zachodu.. ale przeciez to dla dzieci. Ja lubie wspomnienia swiateczne z dziecinstwa.. Ten zapach choinki i rodzice tacy uroczysci.. wyciagalo sie piekne porcelanowe nakrycia.. te \"od babci\" . Tatus tak uroczyscie calowal mame w reke przy lamaniu sie oplatkiem..mial taka figlarna mine przy tym.Calowal w reke mnie tez. Wtedy bylo mi jakos glupio.. Tata zawsze przebieral sie za Mikolaja i ja przez dlugi czas wierzylam w niego swiecie. Nawet jak worek w ktorym trzymal prezenty okazal sie moja poszewka w pastelowy rzucik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś...miałam podobne święta...👄 przepraszam Was...brak czasu na pisanie! Serdecznie całuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Witam ! pozdrawiam! Bardzo milo spędziłam w oazie czas, poczytałam , wszystko bardzo ciekawe i podoba mi się bardzo!!! Jesteście wszyscy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki👄 Witam i pozdrawiam WBW! Swieta BOZEGO NARODZENIA zawsze kojarzylam z mikolajem i prezentaim, bo to takie naturalne kiedy sie jest mala dziewczynka... W naszej rodzinie wtedy prezetami obdarowywal mikolaj, na ktorego dlugo z rodzenstwrm wyczekiwalismy , a kiedy mial juz przyjsc chowalam sie za spodniczke mamusi zapominajac jezyka w gebie:-D Ale przedtem oczywiscie duza frajde sprawialo mi wspolne dekorowanie choinki... Dziekuje Bogu, ze dorastalam w domu pelnym ciepla i milosci.. .Z chwila dorastania zrozumialam , ze wlasnie Swieta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste swieta w naszej tradycji, swieta, na ktore wszyscy czekamy z utęsknieniem. Wtedy to poświęcamy więcej czasu i ciepła swojej rodzinie, bliskim czy nieznajomym. Teraz tradycie mojej babci i mamy zaczelam skrzenie pielegnowac i pielegnuje po dzien dzisiejszy... Boze Narodzenie to najbardziej uroczyste święta w naszej tradycji na które wszyscy czekamy z utęsknieniem i kiedy poświęcamy więcej czasu i ciepła swojej rodzinie, bliskim i nieznajomym.... Mysle ze wielu z nas chetnie powraca do wspomien z dziecinstwa,bo wtedy nie my , ale nasi rodzice borykali sie z z przeciwnosciami losu by zapewnic nam to ciepelko rodzinne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie Wpisu ////////////////////////// Uwazam to zachowanie starszych pan za zdziecinniale , prostackie i prowokacyjne... nie potrafie tego zachowania wytlumaczyc a z racji tego , ze naleze tez do kobiet dojrzalych wstyd mi poprostu za nie.... Ps..Do pom..... Zawsze staram sie byc soba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pewnosc piszesz o sobie
Uwazam to zachowanie starszych pan za zdziecinniale , prostackie i prowokacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYBACZ, BARDZO MI PRZYKRO ALE JA TO WLASNIE TYLKO O TOBIE MYSLALAM I TYLKO O TOBIE NIESZCZESNY WAMPIRZE :-D:-:-D :-D:-:-D :-D:-:-D :-D:-:-D ha ha ha ! Ktos kiedys madrze napisal:-D "JAK CHAMA Z RANA W TWARZ NIE UDERZYSZ; TO CALY DZIEN GLUPICHODZI":-D ha ha ! Wrocilam ze spacerku a tu takie mile przywitanie....Dzieki pom....:-D ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena...
Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALISARIO A u nas mówili :-D "Pluj świni w oczy a ona mówi że deszcz pada "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena...
cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena...
Wpadłam na chwile by powiedzieć Ci Alisario, ze jesteś i będziesz na topiku osobą która raz w życiu spotykaną bywa nigdy niezapomnianą ! Rozmawiałam z dziewczynami i tak milo się na twój temat wypowiadają ... Twoje wpisy, wesołe czy te smutniejsze poruszają serce... A wiersze , które dedykujesz świadczą o miłości do poezji, książek i dużej kulturze osobistej ... Mysle, ze i innym dziewczynom , które posiadają osobowość , ta prostacka osoba chce dokuczyć... Dlatego nie bierzcie do serca tego co pomarańczowa pisze ... Przecież to widać gołym okiem , ze ona nie potrafi skleić logicznych dwóch zdań... Dziewczyny jestescie super:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA, oszustki! Nie wiem, czy też robicie zakupy w marketach, ale te informacje mogą sie przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej, komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupu do bagażnika. Zaczynają myć szyby, a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by lepiej podrzucić je do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy zaczną się nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. Zmuszają Cię jeszcze do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei. Gdy obrabia Cie ta pierwsza, w tym czasie druga kradnie wasz portfel. Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też! Dzisiaj znowu jadę! ===================================== hihihhihihihihihi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie koleżanki....jestem po kursie...jest ok...byliśmy w knajpie. Dziś dorwałam ogłoszenie do pracy w Niemczech u polskiej rodziny...i...jestem w trakcie załatwiana swoich spraw...do pracy.Na początku grudnia byłby wyjazd.Pieniądze nie najlepsze ale lepsze niż tu proponują. Nie wiem czy to na długi okres czy na krótki...ale zawsze coś. Nie wiem czy mają tam internet i czy wogóle można wywozić laptopa zakupionego na Allegro bez dowodu zakupu w postaci paragonu ? Jak coś wiecie, napiszcie...ok?Czy mi go oclą?Czy wolno wywozić bez paragonu? Bez laptopa byłoby kiepsko.Jak się skontaktuję z Wami?Poza tym nie zobaczę swojej kotki...będę tęskniła za nią...no i moją starszą sąsiadką....p.Stasią. Reszcie jestem obojętna więc....??????????????????????????????????????????????????????????????????? Dobrze, że sobie chlapnęłam piwka...cały czas chce mi się płakać.Wciąż nie dowierzam jak w krótkim czasie życie człowieka może obrócić się w proch przez nieodpowiedzialnego człowieka, który tak na prawdę ma jedyny i największy problem taki, że nie zna uczuć, jest jak drewno.Nie wiadomo czy w obecnym świecie jest to lepsze czy gorsze? Dla egoistów pewnie lepsze...a Ci drudzy umierają już z tego powodu, że tak się dzieje a na końcu dociera do nich,że \\\"to\\\" dzieje się \\\"im\\\". ❤️❤️❤️❤️❤️❤️[serce} --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola!! Nie oglądaj się na nic , nie przejmuj nikim!!! Jedż , jeśli możesz i masz taką możliwość , sprawy tutaj pozostaw, niech się rozwiązują same!! A myślę , że nie powinnaś mieć kłopotu z laptopem , bo niby czemu? Mam nadzieję , że uda ci się to , co zamierzyłas! Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna klubowiczka love
Nojka, w sprawach celnych najlepiej skontaktować się z Urzędem Celnym. Ja myślę, że w dzisiejszej dobie laptop można traktować na równi z zegarkiem , czy komórką - jako część garderoby . 😘 ale lepiej to sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam WbW Alibabki! Zosiu, dzieki 👄 Coperto👄 Mendelku👄 Jolu!👄 Mysle, ze na pewno nie bedziesz miala problemow z przewiezieniem Laptopa ... I zycze Ci JOLU z calego serca duzo pomyslnosci i szczescia w zamierzonych planach ! Wrocilam od stomatologa, wczoraj wypadla mi plomba ... A teraz cala geba boli:-D I jak nie urok to sraczka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tu jak prawdziwy granat:-D Wiec wypada się pożegnać... MIŁYCH SNÓW.. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna klubowiczka
Dzisiaj znowu deszcz ze śniegiem i niedługo zima... " Wiatr jesienny." Wpada szatański w ulic korytarze, Szarpie kominów z dymu pióropusze, Uderza deszczem w posmętniałe twarze, Nagina drzewa, zrzuca kapelusze. Hen, od północnej i dalekiej strony Nadciąga groźna i surowa zima, Wiatr chichotliwy, mroźny i szalony Dopiero wiosną w biegu się zatrzyma. Bo przecież wróci wiosna i kwiat róży I słowik w krzakach bzu rzewnie zanuci. Lecz gdy rok życia w wieczność się zanurzy Nigdy już w słońcu i kwiatach nie wróci. K.Ćwierk Miłego dnia😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×