Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Jeszcze jeden sa cudowne:) Twój portret Wiem co zrobię gdy ciebie nie będzie- Wezmę niebo bławatne i pędzel, Namaluje twą postać dla siebie Byś mógł zawsze być ze mną na niebie. Wiem co zrobię gdy ciebie zabraknie Schowam w sercu twe listy ostatnie Te pachnące jaśminem i bzami Całowane moimi ustami. Kiedy zechcesz już odejść na zawsze Lekką mgłą się okryję jak płaszczem Zniknę szybko, cichutko, samotnie Nie zobaczysz mnie już w swoim oknie. Ale jesteś i to mnie pociesza Będziesz długo w mych myślach i wierszach Malowany kwiatów cichym tchnieniem, Tylko moim na zawsze-marzeniem. Napisała Anna Zajączkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko❤️...czujesz się dokładnie tak jak ja...nikomu nie potrzebna...mnie jesteś potrzebna❤️ alisario❤️ zofinko❤️ belvuś❤️ uśmiechu22❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto👄 Ty zlosnico :-D Cego tak sie pienisz na mnie, lubie jak sie tak zloscisz:-D Jesli masz jutro czas to z wielka ochota porozmawiam z toba... Podaj tu na topiku pore dostosuje sie do niej... Maria zawsze rację miała i pachniała miętą :) Lubie cie i jak najbardziej pisze to tobie... O Mario Mario Mario Kolorowe włosy miałaś codzień było święto Pachniałaś miętąalbo bzem O Mario Mario Mario Nieraz przedtem już kochałaś i płakałaś często Pachniałaś miętą albo bzem O Mario Mario Mario Coperko , zycze lepszego humorku[👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS... Czarly czuje sie lepiej, rana tez wyglada juz calkiem niezle w sobote bedzie mial zdjete szwy:) Piesio zrobil sie zwawszy i najwyrazniej powraca do normy... Cieszymy sie z tego wszyscy... Cudowny Medelku👄 jetes wspaniala moja ulubiona kolezanka... Pisze to z cala stanowczoscia...Dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko 😘 Alisario 😘 Jolu 😘 macham łapką i..... oglądam ulubiony film :) zajrzę , jak się skończy, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiech22
Miłych snów👄 AUTOR Apollinaire Guillaume Chora i uwielbiana Umrzesz gdy na rozaria dmuchnie dziki huragan Kiedy śnieżne zapasy Okryją sady Biedną jesieni Umieraj w bieli i obfitości Śniegu i dojrzałych owoców Wysoko na niebie Krogulce szybują Nad nikłe niewiastki zielonowłosawe niksy Które nie kochały nigdy Na dalekiej porębie Zabeczały jelenie Lubię jesienna poro lubię twe hałasy Spadające na ziemie nie zrywane owoce I wiatr i rzewne lasy Listek po listku wypłakujące Liście Pod stopą trzeszczące Pociągi Przejeżdżające Życie Upływające (Adam Ważyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliasario...a co było twojemu piesiowi,że musiał mieć operację?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDRAWIAM....piję kawkę i zaraz do remontu...❤️ miła koleżanko ze skypa..masz wiadomość❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie one........
pracojesz,czy garba ratojesz bewlo,zmiana,,,, topka,hihi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu belvo Alisario uśmiechu 😘 bardzo słodki dla was wszystkich! i na rozweselenie: AUTENTYCZNE OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1.Cala wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu, który na okres wakacji zaprzestał swojej działalności. 2. Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystka panie składać jajka w przedsionku. 3. Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszego kościoła i zaakceptował ten wybór. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego. 4. W niedziele ksiądz rektor przewodniczył swej pożegnalnej mszy. Chór odśpiewał klaskajmy wszyscy w dłonie 5. Z tablicy ogłoszeń: Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle?. Przyjdź i posłuchaj naszego organisty, 6. Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbędą się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron, 7. W czwartek o 16.00 Wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej. 8. W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa Połóż mnie do łóżeczka razem z wikarym, 9. W podziemiu panie zrzuciły wszelkiego rodzaju ubrania. Można je oglądać w każdy piątek po południu. 10. W niedziele nasza grupa teatralna zaprezentuje \"Hamleta\". Jesteśmy zaproszeni do udziału w tej tragedii. 11. Spotkanie grupy terapeutycznej pomagającej wzmocnić poczucie własnej wartości w środę wieczorem. Prosimy używać tylnych drzwi. 12. We wtorek cotygodniowa katecheza, tym razem na temat: \"Jezus chodzi po wodzie\". Temat katechezy w przyszłym tygodniu: \"W poszukiwaniu Jezusa\". 13. W każdą środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem. hihihihhihi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiech22
Alibabki !👄 Co z wami? Zofinko, super :-D :-D :-D👄 Jolu👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Późno już Autor nieznany 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 1. Późno już otwiera się noc. Sen podchodzi do drzwi na palcach jak kot. Nadchodzi czas ucieczki na "out" by kolejny mój dzień wspomnieniem się stał, ref.: Jaki był ten dzień - Co darował co wziął? Czy mnie wyniósł pod niebo, czy rzucił na dno? Jaki był ten dzień? - Czy coś zmienił czy nie? Czy był tylko nadzieją na dobre i złe. 2. Łagodny zmierzch zasłania mi twarz Jakby przeczuł, że chcę być sobą choć raz. Nie skarżę się, że mam to co mam, Że przegrałem coś znów - Nie jestem tu sam. Dziewczyny! czy jesteście chore? piszcie coś:-D Ja taka zmęczona a wpadam choć na minutkę do was:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechu chyba my obie jesteśmy niezniszczalne!.... pozdrawiam 😘 i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam W BW 👄 Dziewczynki! Czarly mial dzis zdjete szwy i goi sie na nim jak na psie:-D Weterynarz sprzedal mi masc , ktora musze smarowac blizne Czarlego, rano i wieczorem... Jolu Charly mial duza cyste w brzuszku , balismy sie , ze to rak... Przed operacja musial koniecznie schudnac trwalo to okolo dwoch miesiecy... W tym okresie mial wiele przeprowadzanych badan a my przez ten okres duzo strachu i nie pewnosci... Dzieki Bogu juz jest po wszystkim... Czarlunia czuje sie duzo, duzo lepiej i jest zwinny jak przed 4 lat... Pozdrawiam wszystkie moje kochane kolezanki , ktore pamietaja o mnie i choc od czasu do czasu daja o sobie jakis znak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki zrobilam teraz Czarlemu fotke ale cos nie moglam w aparacie swiatla ustawic... Wlasnie posmarowalam go mascia i zrobilam mu z rajstop mojej wnusi taka koszulke by nie lizal tej blizny... http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Anjasdomki165.jpg Prawda, ze schudl ? Charly latem:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2329.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3097.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3367.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja:) Ta fotka robiona jest z ostatnich Swiat ... Anka tak dokazywala z nim...:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Weihnachtskarte013.jpg *** Babcia nazbierała w lesie chrustu i niesie do domu. Po drodze spotyka wnuka. - Babciu, ciężko Ci nieść te dreweczka? - Oj, ciężko wnusiu, ciężko... - To po cholerę tyle nazbierałaś? *** Jakich mamy uczynnych wnusiow...:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Ha h ha ha ! Dziewczynki widze, ze mój apelek przydał się na coś...:-D I dzielna brygada wraca do klubiku... Wpadnę później ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiech22
Witam Wszystkie panie ! Alisario, twój piesio cudowny, wcale się nie dziwie, ze tak przezywaliście jego chorobę, czlowiek się przyzwyczaja do takiego wiernego przyjaciela i ciężko mu się z choroba jego pogodzić... Ale już dobrze, ze zło zażegnane a teraz będzie już tylko lepiej... Mikołajek tez z niego cudowny:-D Belvo, dlaczego jesteś takim leniuszkiem? Czekamy i na twoje wpisy:-D Tak ciekawie piszesz... Zofinko, jesteś wiernym dobrym duszkiem chwała Ci za to👄 Jolu, wiem, ze masz dużo pracy z tym remontem , ale choć na chwile wpadnij... Ja jestem mamą, zoną i babcią i wierzcie mi mam co w domu jak każda z nas co robić , ale choć na parę minut wpadam do Was by o kłopotach codziennych zapomnieć:-D całuje Was Alibabki i życzę miłych snów... J e s i e n n y w a l c Nauczycielko tańca zatańcz ze mną walca raz, dwa , trzy w jego rytmie ja i ty Tańczymy walca od świtu do nocy w rytmie walca tańczące stopy wirujesz ty, wiruję ja wiruje walcem cały świat Nie pragnę pić i nie chcę spać Chcę z tobą tańczyć póki chcą grać Nauczycielko tańca czujesz tego walca raz ,dwa , trzy dany nam walc spowiły mgły melodia w oddali echem powtarza... Otrzyj łzy ...otrzyj łzy... tańczyłem ja ...tańczyłaś ty.... były marzenia .. były też sny... Nauczycielko tańca to już koniec walca chodź w uszach brzmi raz.. dwa... trzy.. raz... dwa... trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALISARIO
Piękny ;ten twój PIESECZEK,,,,, śliczne robisz FOTKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak... Przezylam jakos ten tydzien ... zle bylo ale juz jest lepiej.. Dzisiaj tak jak chce tradycja wyszlam na zakupy... Najezdzilam sie nalazilam sie Znalazlam CUDOWNY SKLEP.. Wino tam tanie jak barszcz... Np Typowe wino z Verony AMARONE ktore jest potwornie drogie ( ok $ 40 za butelke) bylo $ 14... Cud sie stal? Nie wiem jakim sposobem oni skombinowali to wino.. Inne drogie tez byly...za pol ceny.. W koncu kupilam dwie skrzynki.. Dzisiaj na kolacje byla kaczka... no i oczywiscie zakrapiana Amarone... Niesamowite polaczenie... Ameryka to jest tani kraj w porownaniu do Europy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś...ja to bym się chętnie napiła tego winka z Tobą...i jeszcze ta kaczka...nie pamiętam kiedy jadłam coś tak smakowitego...chyba na plenerach:-( uśmiechu kochany...dobrze,że piszesz tu.Ja choćbym chciała to tchu mi brak...a jeszcze zostały poprawki malowania w pokoju...potem zacznę przedpokój,kuchnię i jak starczy farby to łazienkę.Schudłam parę kilo a ze zmęczenia w głowie mi się kręci...a może z niedojedzenia...nie wiem. POZDRAWIAM Was wszystkie...te,których dziś nie ma też...👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Widać , ze jesteś nie opierzała i nie kumata z czytaniem... Idiotko, czy nie widzisz , ze pytałam Alisarke o pozwolenie.. By tej nazwy używać to bardziej słowo odpowiednie niż 50 siatki.... Czy Emerytki... Kapuje się kim jesteś, ale to nie zmienia sytuacji , ze nazyawc cię będę idiotka... Alisaria to super Babka i ty jej do pięt nie dorównujesz:-D:-D ALIBABKI POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Życie nie stawia pytań, życie po prostu jest... Czasem zębami zgrzyta, a czasem łasi się jak pies. (...) A Ty, który wszystko znasz, terminy, święta i zagłady, powiedz nam - jak jest tam, po tamtej stronie lady? (...) Życie nie daje nagród, życie nie daje wiz, życie to trochę szabru i bardzo rzadko - czysty zysk... Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobity!! Dzisiaj , przy niedzieli, powitam was tak: witajcie wszystkie kobity, pięknę jak anioły!! Chociaż , jak widać i anioły niektóre mają robaczywe pyski!! A szkoda.... Alisario? 😘 Jolu 😘 uśmiechu 😘 (takie wpisy to skutek koloru twego nicka, wiesz o tym , prawda?...każdy może się podszyć pod ciebie ) :) pozdrawiam wszystkie anioły :) do potem , miłe panie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alisary
powiedz kobieto ile ty masz nickow i na ilu topikach wypisujesz swoje glupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolu a czemu nie piszesz pod
starym nickiem, zmienilas na Jole przeciez stary kazdy zna i wie weszlas nawet do nas kiedys na nasz topik i znowu ucieklas a dlaczego powiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×