Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

belvo 😘 Alisario psiunio jest chory, więc i smutny..... ale jeśli już w domku , to znaczy że ma się ku lepszemu? taką mam nadzieję :) usmiechu...... zastanawiałam się , jaką melodię dobrać do tego wiersza? taki dżwięczący jak .....deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiech22
Dobranoc!!! Alisario, będzie dobrze❤️ Zofinko, coraz bardziej cię lubię❤️ W B W❤️ „ Dobranoc” Regina Markun Nocka ciemna już zapada i pożegnać się wypada więc zabawki swe tulimy zanim spać się położymy. Moja rybko złota , uważaj na kota. Pogłaszczę cię na noc, ukocham , dobranoc. Dobranoc misiaczki dla was są buziaczki. Leżcie tu cichutko zbudźcie się raniutko. Dobranoc pieseczki nakryjcie łapeczki. Jutro , gdy wstaniecie mleczka dostaniecie. Dobranoc laleczki, kochane córeczki umyjcie się ładnie zanim noc zapadnie. Dobranoc mój kotku pluszowy pieszczotku tulisz mnie mięciutko więc zasnę szybciutko . Dobranoc półeczko dobranoc łóżeczko dobranoc sny na noc Dobra noc ,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam klubowiczki.. Wiecie ta sukienka Roberta Cavalli tutaj tak reklamowana od kilku dni ( po prawej stronie) jest juz z kilku sezonow temu.. Tak ludziom ciemnote wciskac ...? Loj!! Alisario ucaluj twojego pieska w lape ode mnie Zofinko a gdzie ty sie podziewasz??? Cos ostatnio malo cie.. Jolu... a na jaki kolor malujesz to mieszkanie?? Ja ostatnio mam \"blekitny okres\" jak Picasso kurcze!!:-D Usmiechu cz yty przypadkiem nie jestes naszym Mendelkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie Klubowiczki 👄WBW❤️ Jesień Jesień, złote liście niesie. Te czerwone liście są szalone, A brązowe-spadły Asi na głowę. Kolorowe, zielone, żółte, rdzawe, spadły na uschniętą trawę. Jesień, piękne kwiaty niesie. Astry, chryzantemy i wrzosy wczesnym rankiem pełne rosy. A jesień, kosz grzybów niesie. Borowiki w dwa koszyki wskoczyły. Rudy rydz W trzeci koszyk-hyc. Kasztany i żołędzie, Co z nich będzie? Ludziki, grzybki, jeżyki, koniki! Wiewióreczka mała orzeszki w dziupli schowała. Będzie z nich w zimie korzystała. Niektóre ptaki odleciały, a te, które zostały nie będą już nam tak pięknie śpiewały. Ewelina Plewik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belvoooo........
usmech czy tam usmiech wsio rawno = alisara=sama siebe chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Nie będę się za bardzo rozpisywać , za oknem niskie ciśn. i żle dzisiaj mi jakoś tak..... Alisario :) Belvo :) nie wiem co się dzieje, ale przesyłki do ciebie wracają..... mam inf. po angielsku , (nie znam jężyka), ale nie mogę chyba zamieścić tu na forum..... :) i co to będzie? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiech22
Jak możesz tak dokuczać Alisari... Kim kolwiek jesteś dla mnie będziesz i jesteś podlą i zazdrosną Idiotką ... Zazdrościsz, ze to bardzo łubiana i kulturalna osoba... Podłość ludzka nie zna granic... Smutno patrzeć , ze kobiety starsze posuwają się do tego typu intryg... Alisario👄 Wiem, ze lubisz poezje ten wiersz jest dla ciebie... Staff Leopold Przymierze Zaciągasz nad mą głową noc, Ciemną kurtynę. Omdlewa we mnie światła moc: Zagasnę, zginę. Zewrzyj się wkoło mnie i zgęść Powłoką czarną. Niech ściśnie mnie twa twarda pięść Jak żywe ziarno. Choć w miazgę zetrze wszechmoc twa Mą myśl i ciało, Przymierze moje z tobą trwa I będzie trwało. Pozdrawiam Wszystkie panie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane! belvuś...maluję na łososiowo...żeby nie było widać nikotyny...bo rozpaliłam się bardzo.❤️ uśmiechu drogi❤️ dla wszystkich też❤️ idę spać...padłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofinnkatralalalal
hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofinnkatralalalal
plotka r atralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz o malowanu mowa ..to ja wczoraj mialam 4 godzinny seans pasemek.. Czekalam na to przez prawie pol roku bo nigdy fryzjer nie mial tyle czasu.. zawsze robil mi tylko pol glowy.. Ciekawe ze ja przez cale zycie bylam raczej jasna blondynka -naturalna, potem zrobilam sie tzw. ciemna blondynka... a teraz to ten moj tyl glowy??? Dziewczyny!!! Ja juz nie jestem blondynka!! Ja jestem szatynka.. Potem pojechalam po S na lotnisko .. i po dniu.. Tak sie robi ciemno szybko prawda?? Ciesze sie ze mam meza z powrotem w domu.. Mimo wszystko to oni do czegos tam sa.. Jezeli jest facet w porzadku..to lepiej go miec..niz nie miec.. Moj jest w porzadku.. Fajnie ze od czasu do czasu ktos wpada do tego naszego klubu... Z checia zmienilabym troche dekoracje na jesienna.. Musze pomyslec co zrobic.. Acha w niedziele wsadzilam 75 narcysow w dzikie miejsce pod drzewami.. Jezeli skubane wiewiorki mi ich nie wykopia to bede miala przyjemny widok na wiosne.. caluje wszyskie was... malo nas co prawda zostalo ale lepiej to niz nic... Zauwazylam ze na innych topikach frekwencja tez szwankuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jakaś franca niedopieszczona się mnie czepia? a niby to dlaczegoż ja plotkara jestem, tchórzu pomarańczowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alilbabki! Witam wszystkie bez wyjatku! Zofinko, nie wiem dlaczego?! te\" WREDNE MENDY \" i za co? sie na nas tak mszcza...:-D:-D:-D Tylko to glupi pomysl, my nalezymy do kobiet z zelaza :-D i w kazdej sytuacji sobie poradzimy... I mozemy obie zaspiewac tylko tak:-D **** Nie zmogła go kula Nie zmogła go siła Tylko ta jedyna Co przy sianie była. Nocką do niej chadzał Listy do niej pisał Tylko o niej myślał l świata nie słyszał. Ona go puszczała Tylko do okienka. Popatrz se przez szybkę Bo jestem panienka! On przez szybkę patrzał Wielce się nasładzał A drugimi drzwiami Żandarm do niej chadzał! Zbójowie zbójowie Bądźcie se zbójami A my se pośpimy Nocą z dziewczynami. Na sianeczku sianie Na sianie kochanie Na sianeczku na białym Przez miesiączek cały. Nie zmogła go kula Nie zmogły go rany Ale go przemogła Chytrość jego panny. Na sianeczku sianie Na sianie kochanie Na sianeczku na białym Przez miesiączek cały. Na sianie kochanie Na sianeczku białym Przez miesiączek przez cały Przez miesiączek cały. .. Nas nie zmoga zadne kule:-D Usmiechu 22, bardzo Ci dziekuje za obrone i stawiennictwo👄 Alibabki, dla Was tez przesyłam buziaczki👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna.....
alisarria nawettego co wypoci nie umie porzec rzeczowym pzykladem,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A zofina
Z kielonków do moherowych topików naploty,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Copertonie
już wariujeszdziewczyomzazdroscisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Coperto! :-D A ja sie ciesze , ze wy sie cieszycie:-D I takim oto sposobem cieszymy sie juz trzy:-D:P A czerwone idiotki, pewnie zazdroszcza nam tej radochy:-D I zaraz posypie sie lawina kamieni w moja strone... Tylko, ze ja sie takich wojen na slowa nie boje:-D Wysylam Wam na dobranoc pare foteczek.:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3376.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3098.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3362.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3143.jpg Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne fotki , Alisario :) I cieszę się , że jest nasz już dwie, które nie boją się tej bełkocącej pomarańczowej idiotki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiech22
Ach jak tu było dziś gorąco:) Widzę, że znowu ktoś znalazł okazję, by zaatakować dziewczyny, które się wyróżnią poczuciem humoru i dużą inteligencją ... Uważam, że to jakiś podstępny i obrzydliwy plan... Bo dziewczyny walą prawdę w oczy a ten śmieć nie może tego przeżyć, ze on ciągle stoi w cieniu... Brawo!!! Zofinko i Alisario wywalcie na śmietnik tego gnoja... Pozdrawiam wszystkie Alibabki👄 Alisario, nie gniewaj się, ze czesto używam tego słowa:) Piękne fotki... Iwaszkiewicz Jarosław, Za tysiąc lat Za tysiąc lat wszystkie kopuły czas wyrówna i nikt nie będzie znał już naszych imion dzisiaj na gwiazdy patrząc i na fale oddech taimy przed świętym obrazem ale już w naszym oddechu się czai nicość wstrzymany oddech to tylko jest próba czasu gdy oddech w nas zaniknie wcale i kiedy z lasem i gwiazdami razem będziemy kroplą na skrzydłach cheruba śmierci wszystko czym żyjesz - a podobno pięknem żyjesz - tak mówią - nic nie będzie znaczyć okowy wieczności pękną więc póki jeszcze możesz na to patrzyć na szafirowe głębokości nieba to patrz ty próchno - i tylko tego ci trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane...już śpicie zapewne...ja przemęczona jestem i wybiłam się ze snu.Samotność dokucza ale zastępuję ją odnowieniem kontaktów ze znajomymi.Codziennie ktoś z dawnych lat pisze na portalu \"Nasza klasa\". Napisała też jedna z topikowych koleżanek...co wprawiło mnie w dobry nastrój, że jeszcze ktoś mnie pamięta z wcześniejszych kontaktów na Kafe.Odezwał się również pewien tajemniczy osobnik...którego nazwisko kojarzę z lat szkolnych...i chyba mnie adoruje.Nie ujawnia twarzy...ale sugeruje, że w młodości pisał do mnie listy...ma pracę w publicznym sektorze więc wdraża mnie pomału kim jest....zaczął nawet dzwonić.W Nowym Yorku zostawił dom.Z obczyzny wrócił po 26 latach...na próbę, czy odnajdzie się w polskiej rzeczywistości...a różnie z tym ma. Piszę też z kolegą z klasy, z którym miałam kontakt jeszcze parę lat temu, jest nadal przystojny i rozwiedziony a mieszka i pracuje w Niemczech.Piszemy sobie na maila.Odezwał się też mój były chłopak z okresu szkoły podstawowej...wysłał mi linka do swojej galerii fotografii...w Niemczech.Tam też mieszka i pracuje. Niektórzy i niektóre osoby są obecnie w Anglii.również mnie znalazły i utrzymujemy kontakt...wklejamy fotki prywatne a oprócz tego przy każdym profilu można obejrzeć znajomych każdego z nich.Do mojego profilu (zdjęcia)...pomimo, że umieściłam parę dni temu zaledwie...już wkleiło fotki 46 osób....będzie lawina znajomych..czuję to O Was nie zapominam...bo tu z Wami jestem najbardziej sobą....zostawiłam kawał życia jak w domu...i tak to będę traktowała...a Was jak siostry. Niezmiennie Was kocham...może zasnę po tym wyznaniu❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Witam! Jolu, jesteś otwartą i szczerą osobą darzę cię sympatia i wcale się nie dziwie, ze masz wielu przyjaciół... Jeszcze tak wspanialej osoby nie widziałam na topikach... Polubiłam tez Alisarie i zofinke z 50 siatek.. To wspaniale dziewczyny... Pozdrawiam wszystkie panie bez wyjątku, wybaczcie , ale jeszcze Was nie znam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Staff Leopold Żal Myśląc o dniach minionych, każdą chwilę pomnę: Tę, co boleśnie rani, i tę, która koi. Przed żadnym swoim błędem czy cnotą podwoi Nie zamykam. Niech będą obecne, przytomne. Dzień krótki jest, niepewny; siły zbyt ułomne; Sen łudzi; sława kłamie; miłość żółcią poi. Nic nie wyrzucam sobie! Chwile ciszy skromne Ból twardy okupiły czarem łaski swojej. Nie cofnę żadnej myśli swej. Żadnemu kroku Nie odwołam. Przeżyłem możliwość. W potoku Światła-m się kąpał, byłem na górach mądrości Lecz są noce podniosłe, cudne, nienaganne, Kiedy duszę otacza piękno tak otchłanne, Że żałuje się wtedy całej swej przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie? wczoraj wieczorem zawiesił mi się komp!!! ani nie dał się zresetować , ani ruszyć z miejsca..... Ludzie!!! jaka to straszna tragedia!!! :P Gapienie się w tiwi jest koszmarem :) Więc wczoraj wieczorem nie mogłam być z wami :) dzisiaj wracam z pracy i od razu do was!!! buziaków moc dla wszystkich klubowiczek! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Pozdrawiam przyjazne mi osoby i wysyłam Buziaki👄 Widze, ze komus to bardzo przeszkadza, ze na tym topiku piszemy... I probuje szczegolnie mnie i Zosi dokuczyc... Mysle, ze osoba ta jest zgorzkniala i chora, bo nie dosyc , ze belkot jej jest niewyrazny to jeszcze jest pieprzona,wstrętna i podla egoistka. .. To juz nie pierwszy raz rozbija ten topik i mysle , ze to wcale nie jest zadna ALIBABKA... Alibabki trzymaja zawsze razem:-D Belvo👄 Jolu👄 Zoska👄 Mario👄 Ola👄 Aniu👄 Usmiechu👄 Bo ty juz tez jestes jedna z nas:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Zajączkowska Kwiaty umierały stojąc Mróz... Przyszedł nocą cichy jak sen Kiedy spałam, umierały kwiaty. Zastygała niewidzialna krew W blasku księżycowej poświaty. Zamarł w płatkach bezgłośny krzyk Że to już, lecz dlaczego teraz? Jeszcze będą słoneczne dni, Jeszcze nie pora umierać. Październiki bezduszne jak kat Wykonują wyrok mroźną dłonią. Ten porządek ustanowił świat, Kwiaty giną, kwiaty się nie bronią. Słońce zajrzy im w źrenic szkło, Na spuszczone, poczerniałe głowy. Taki widok oglądam co rok - Kwiatów życia kres październikowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×