Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

witaj belvo wiosna za oknem a naszych babeczek nie ma....... :) Jola? napisz, tak lubię cię czytać!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Zofinko, ta wiosna jest nienaturalna.. Jak bylam we Wloszech tydzien temu wysoko w Alpach.. w dzien mojego wyjazdu zerwal sie bardzo mocny i cieply wiatr typu Scirocco.. zupelnie nowy i niespotykany we Wloszech a juz tymbardziej w gorach tak wysoko.. Wietrzysko polamalo sekularne drzewa.. pozrywalo urzadzenia, dachowki..okiennice.. Czegos takiego ludzie tam nie widzieli NIGDY..:-O Tak ze nie cieszy mnie wcale ta dziwna wiosna gdzie zamiast ogrzewania jada samochodem musze wlaczac klimatyzacje..w Lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja.......
....belwa, brak taktu - mysz zamiast kwiatka dla coperty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva ...ty kłamczucho paskudna !!:D:D:D Stara ,siwa baba w podartym kaszmirowym szalu..No ,padnę chyba.Dziewczyny ,nie wierzcie .Ja Wam powiem ,bo widziałam ją tak jak się szczupaki łowi :D ...na żywca.. Piękna,elegancka ,młoda kobieta w szalu cudnej urody...Nooo,chyba że w czasie lotu ,gdy turbulencja chwyciła ,to posiwiała.No i może w tych Alpach plaga moli była ,i szal wzięły i zeżarły... Ona uprawia KOKIETING !! To powinno być ścigane prawem...:D Pozdrawiam -Aleks..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie jest M Y S Z!! :-D :-D To jest przesliczna myszka!! Malenka kochana.. ze slicznymi jak koraliki czarnymi slepkami... Zobaczcie jakie to cudo..istne cacko! To jest taka piekna myszka ze pocalowalabym ja.. Tak jak nasza Copertke ktora sie do niej kiedys porownala.. i mi ja wyslala. Aleks!!!No wiesz!! :-D jestes zbyt mila!! Szal w ktorym mnie widzialas jest jeszcze caly ale nasz klubowy szal... odplynal w sina dal... Turbulencje napawaja mnie panicznym strachem i mysle ze kiedys w takiej jednej podrozy.. dostane zawalu..i wyrzuca mnie z samolotu. Ciekawe czy tak robia z tymi ktorzy wykorkowuja w statku powietrznym?? Bo na normalnym statku przeciez pogrzeb odbywa sie wlasnie w ten sposob.. A w statku kosmicznym ??/ Co robia?? Siwizna w tym wypadku nie bedzie miala miejsca... chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belwa..🌻 ..widzę ,że to sen Ci spędza z powiek..:D.Ten statek kosmiczny,na którym zamierzasz dokończyć grzesznego żywota.. Nic się nie martw.Wyrzucą Cię po prostu na zewnątrz i będziesz sobie fruwała do dnia Sądu Ostatecznego.:)Może spotkasz jakiegoś przystojnego ,ruskiego kosmonautę,bo ponoć ich tam jest istne zatrzęsienie ...i raz...jeszczio raz ...jeszczio mnogo ,mnogo raz...No i ..wychażu adiiiiin ja na dorogu..nocz ticha ..itd..:D No,zazdroszczę Ci.Bo do mnie może jedynie przyjść dziadyga z sąsiedztwa z pukaniem...sąsiadeczko,otwórz wieczko..:D.. O Jezuuuuu... Pozdrawiam - Aleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi ale się usmiałam z waszej rozmowy!!! belva ty się tylko tak krygujesz, piekna baba jesteś i tyle! Masz bardzo piękny usmiech , czy ktoś ci to mówił? Aleks , nie widziałam cię chyba z pół roku na topiku!!! a może tylko nie wiem , gdzie piszesz? :) pozdrawiam dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks.. jaki ty ..romanticziek..macjejka slowicek ti w glawie a..???? Juz planujesz jak bedziesz podrywac chlopakow-truposzczakow ..post mortem?? :-D A tak juz na powaznie.. to zawsze mialam taki plan.. aby zostac wyslana w KOSMICZNY DOM SPOKOJNEJ STAROSCI.. moze tam bedziemy odmlodzeni , odremontowani.. i wysla nas w jakas misje szpiegowska dookolo wszechswiata??:-) Dziewczyny dzieki za komplementy :-) bede sobie jej przypominac od czasu do czasu .. jak mi bedzie smutno .. Zosia, zagladaj czesciej.. moze jakos odbudujemy nasz klub.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze ... Wróciłam z dalekiej podroży i jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sa dziewczyny z tamtych lat:-D Szarooka, Kruszynka, Iskiereczka, Nojka, Alisarka, Cztery medle , widzę tylko Belve, Zofinke... Pozdrawiam Was i czekam , ze się odezwiecie... Nojka co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enko, a co ? My nie wystarczamy ci?? Gdzies ty sie podziewala przez caly ten czas? :-P Nojki sa teraz zajete a Szarookie Iskiereczki, itd udzielaja sie na innych topikach.. My tu same zostalysmy.. na tronie w zamku .. Wszyscy poddani wyparowali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha ha ha !!! Belvo ! Poddani wyparowali powiadasz :-D To coś tron szwankować musiał:-D Ha ha ha! A swoją drogą to smutne co piszesz, ze tak po prostu wyparowali... Niegodziwcy:-D Hi hi hi ! Az się wierzyć nie chce, to była taka zgrana paka... życzę powodzenia\" na tronie w zamku\" 👄 A ja byłam :-D Za siedmioma górami, za siedmioma lasami i za siedmioma morzami.... Pozdrawiam Was dziewczyny jestescie super i tak trzymać... Bo zawsze uważałam i uważam , ze do życia potrzeba podchodzić z humorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko to przeciez ty wyslalas mi ta myszke.. pamietasz jak bawilysmy sie kto podobny jest do jakiego zwierzaka?? Wtedy ty wyslalas nam sliczne fotki zwierzat . ty bylas ta myszka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas idzie na przod..i nie wazne jak niewesolo jest u nas . Wazne jest ze cos ktos pisze.. To moze jednak zakleimy nasze piekne gotyckie okna zamkowe jakimis..hmmm plastikowymi reklamowkami z mizernego supermarketu.. i ustapimy miejsca na tronie jakiejs ..kurze co znosi normalne nawet niezbyt organiczne jajka.. Jajka sa tysiac razy lepsze niz stara zepsuta i pokrzywiona korona.. Och!! jakie jest dobre jajko na miekko.. rano.. przed kawka..:-) A gdzie sie podziewa nasz Mendelek?? Czy popsul jej sie komputer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k.......a,tyle się napisałam i zjadło ! Może później....bo mam znów mało czasu! Cieszę się, że Was widzę...nas....w komplecie...no prawie! Żeby nie wymieniać...każdą z osobna i razem ściskam i całuję!👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ennkoo..Noja49 to ja...Jola49....nie pękaj...tylko pisz z nami! Aleks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! 😘 Jola pamiętaj zawsze o tym , by po napisaniu długiego tekstu zaznaczyć go na niebiesko i kliknąć na kopiuj by zapisać chociaż do myszki :) i dopiero wtedy wysyłać!! Net jakiś taki złośliwy jest t pożera nam wpisy :) I jak ci zrobi taki kawał to zawsze możesz ponownie wkleić go w okienko !!! Pamietaj o tym :0 Belvo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennka
Witajcie! Fajnie Jolu, ze jesteś pozdrawiam cię milutko! I Was wszystkie mocno ściskam klubowe koleżanki👄 Zbliża się wiosna a po niej przyjdzie lato i może znów wyruszymy razem na jakieś wspaniały rejs po morzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto...
...wysoko mierzy ten nisko spada....i co z was zostalo królewny??? jak tron słaby tacy poddani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna koleżanka
Nie wiem,czy tutaj ktoś mi doradzi co mam robic.Otóz syn mojej przyjaciólki wrocil z USA,poniewaz jest chory.Gdy go zobaczyłam drzemiącego w samochodzie,to sie przestraszyłam,blady,słaby, nawet nie może chodzić.Matka jego szukała psychologa i bardzo płakała,nie chcąc mi powiedzieć co mu jest.Ja się od razu domyśliłam,ze to chyba narkotyki wchodzą w grę.Chciałabym jej bardzo pomóc,ale po tym co ukjrzałam nie mam odwagi nawet do niej zadzwonic i zaproponować jej pomoc,ona tez do mnie nie dzwoni,bo napewno ma z nim sporo kłopotów.Doraźcie,czy powinnam się z nią skontaktować a takiej sytuacji czy nie.Dzwoniłam kilka razy do niej juz po jego powrocie,ale nie oddzwoniła,powiedziała mi,że wie o moich telefonach ale w tej chwli nie jest w stanie do nikogo dzwonić. Napiszcie ,co mi radzicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna pomaranczo, moze chlopak ma po prostu depresje?? A moze chory jest na AIDS.. Wcale nie koniecznie musi sie narkotyzowac.. Ja tam bez wyraznej prosby ze strony twojej przyjaciolki .. chyba nie dzialalabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna kolezanko nie wybiegaj przed orkiestre , nie pchaj się z pomoca , bo nikt tego nie doceni!! Chyba , że kolezanka sama zadzwoni i poprosi , wtedy bedziesz wiedziała , że jesteś potrzebna! Nie narażaj się na stres , gdy usłyszysz: "nikt cię przecież o pomoc nie prosił! " bo to potem bardzo boli. belvo :) 😘 ennkaa 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna kolezanka
serdeczne dzięki za doradę,teraz mam spokojniejsze sumienie,choć nie całkiem,zastosuje się do Waszych wskazówek,tego właśnie potrzebowałam-pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna kolezanka
dzięki belvo i zofinko za wypowiedź w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam zdanie moich koleżanek , Smutna kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki! Pomyliłam twojego nicka.... Napisz proszę dlaczego wybrałaś taki nick, czy naprawdę jesteś taka smutna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×