Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

no nareszcie ta wiedzma nie moze sie podszyc.ciesze sie ze moge byc z wami.Jolka tez jestes w deche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania2508 trudno rozmawiać z kimś , kto występuje w dwóch osobach!!! Na dodatek : na tej stronie jesteś wpisana 6 razy , natomiast po kliknięciu na twój nick okazuje się że masz tylko 2 posty!!! Więc co jest grane? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....nie wiem jak to się stało skrzynka zaczęła działać sama może jest to związane z tym, że do Allegro doszła przekazem kwota zadłużenia i potem przyszedł email z podziękowaniem za wpłatę? W każdym razie bardzo mi ulżyła.Sterowniki ponoć mogły się same wykasować czy też zniknąć ale już mi ktoś zainstalował mogę Wam z płyty nagranej u kolegi przesłać fotki z wizyty u mnie ale w dużym formacie więc wyślę pojedynczo każde zdjęcie a pocztę Zofinki....ok? Pozdrawiam!....acha wyślę też kilka ujęć z sylwestra 2007/2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam fotki , Jolu , ty jesteś fotogeniczna, Legwan też :) ale ja?? ludzie..... 😡 Nigdy wiecej :) Fotek , oczywiście!! hihihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, ja też chcę pojęczeć jaka to jestem niefotogeniczna. Zofinko może Ty mi je prześlesz, jak Nojka zajęta? Tylko bez retuszu proszę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko....wyślij proszę fotki legwankowi na pocztę...bo mne to dużo czasu zajęło a muszę lecieć do obowiązków.Co do fotogieniczności...to nie trafione.Wyglądałam różnie o różnych porach w zależności od rodzaju stresu i aktualnej sytuacji.Jak impreza się zaczynała wyglądałam na nieco zniechęconą,bo nie byłam pewna kto tam będzie,przyszłam nie całkiem z własnego wyboru inie wiedziałam jak będę się bawiła.Potem się rozkręciło i wyszłam fajnie do moment tego tańca z tym Grekiem..czułam tremę....bo wiem,że kiedyś mu się podobałam.On również mi się podobał ale to tylko na tym stanie...bo ja nie szukam przygód.Ze strachu przed nim od razu na twarzy 10 lat więcej...bo jestem delikatna....cholewcia niestety!....hehehehe!Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. przeciez fotogienicznosc to nie jest zaden komplement... Lepiej jest byc ladnym w rzeczywistosci chyba.. :-D Wcale nie chcialabym zeby ktos mi mowil ze jestem fotogieniczna...Czyli ladna na zdjeciu a.. brzydka w realu..??? caluje was 👄 belle ragazze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w realu już nic nie pomoże😭, to chociaż na fotografii mogłabym ladnie wychodzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, na Sylwestra zrobiłam sałatkę do której nie byłam przekonana, kiedy przeczytałam przepis, ale okazała się bardzo smaczna i szybka w robocie. Znalazłam ją w internecie. Wypróbujcie! Sałatka z kurczakiem: 2 duże filety kurczaka pokroić w kostkę i usmażyć, 1 puszka czerwonej fasoli, 1 puszka kukurydzy, 1 słoiczek cebulki marynowanej przekroić na pół, 1 słoiczek czosnku marynowanego też na pół, kilka łyżek majonezu. Wszystko wymieszać i wcinać! SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, tylko nie wiem, dlaczego tak dziwnie mi się wpisało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko miałaś rację co do facetów poznanych przez internet...podał inny wzrost a był niższy ode mnie....za to jak przystało na faceta z małym wzrostem, auto miał wielkie, jakby chciał nadrobić wzrost i zauważyłam, że ma małe, króciutkie palce u doni.....hehehe, pamiętasz co mówiłyśmy o palcach facetów?...hehehehe!!!!....na ten moment jeszcze się śmieję sama do siebie. legwanku....dla mnie jesteś piękna....Zofinka również. Belvuś....jak się bawiłaś na sylwestra? Całuję wszystkie koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihhihihihihhhihi aż mam ochote powiedzieć tryumfalnie: \"a nie mówiłam?\" tak to jest z chłopami!!! Mężczyzna to prototyp , nieudany wytwór p.Boga!!!! Dopiero kobieta jest zwieńczeniem stworzenia!!! Przypomnijcie sobie Pismo , po nas już nic nie zostało stworzone , :P Tak więc Jolu , przekonałaś się ..... myślę , że cieszysz się z nabytego doświadczenia? 😘 Nic już więcej nie powiem hihihihhihi Aniu , biorę się za wysyłkę fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko!!! A gdzież to cię twoja miotła nosiła , jak cię nie było????????? Ale jesteś i jest fajnie!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie działał mi internet cały dzień....znów wzywałam kolegę...pogrzebał i oto jestem.Następny dzień na straty....a pracy jak nie było tak nie ma. Ogłosiłam się wczoraj w necie...nikt nie zadzwonił do tej pory.Za to czuję jak ściska mnie gardło z nerwów....sytuacja patowa dosłownie. Na facetów nie ma co liczyć....im bogatszy i brzydszy,tym większe ma chucie na 15-20 lat młodszą.Ten wczorajszy,szczycił się tym...i wynika z tego, że cały tydzień nie odpisywał mi, bo latał za babami a przy mnie jęczał, że go jakaś zignorowała...a taka śliczna była i taka wysoka i taka młoda.Zostawiam bez komentarza. W tym świecie dobro, osobowość, uczciwość przegrywa....choć trzeba bronić tych cnót i nie upodabniać się do większości, bo wtedy nastąpi apokalipsa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Joleczko.... byle troszkę ładniejszy od szympansa a wydaje mu się , że jest Apollem :P im mniej może tym wiecej mu się wydaje hihihihhii szkoda, że wciąż masz kłopot z pracą..... nie ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima idzie... Sądziłem, że to jeszcze nie pora, Ze się jesienią nacieszy człek, Aż tu któregoś nagle wieczora Ni stąd, ni zowąd spadł gęsty śnieg. Śnieg, to rzecz prosta, głupstwo wierutne, Wszakże co roku nawiedza świat, A przecież miałem refleksje smutne, Patrząc na biały, śniegowy płat. Bo ledwie skończył z nadziemnym lotem I do kałuży ulicznej spadł, Sam się natychmiast też stawał błotem, Po białym śniegu zginął ślad. Stąd właśnie takie refleksje smutne... Tak czasem ginie najczystszy człek. Na oko jednak głupstwo wierutne, Gdy spada w bagno najbielszy śnieg. K.Ćwierk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliska dzisiaj droga Tyle śmiesznych zdarzeń mnie się jakoś nie chce śmiać tyle śmiesznych zdarzeń coś nie dobrze ze mną dziś oto pada człowiek mnie się wcale nie chce śmiać śliska dzisiaj droga wszystkim bardzo spieszy się jeśli sam nie wstanę każdy poda rękę mi blues się ze mnie śmieje on nie wierzy chyba w to tyle obok ludzi każdy poda rękę mi wierzę w pomoc ludzi wszyscy mego dobra chcą blues się ze mnie śmieje on nie wierzy chyba w to T. Nalepa - B.Loebl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta!Całuję Was mocno!👄 grania....masz ode mnie pocztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podlodze mam pelno suchych, zielonych lez mojej biednej choinki..ktora musialam dzisiaj rozebrac..:-( No wlasciwie moglabym ja jeszcze troche potrzymac od biedy.. ale jutro przyjezdzaja smieciarze i ja zabiora.. Tak byla piekna, pyszna..ustrojona w zloto i szklo.. A teraz lezy wyrzucona na krawezniku do gory uschnieta noga.. Obdarlam ja ze wszystkich wspanialosci.. .a ona wcale sie nie bronila tylko ulegla.. pachniala mi na pozegnanie..Ale w sekrecie zostawilam jej na droge jedna malenka slomiana gwiazdke ... z Polski. Niech mam na noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55 cio latek
a jest tu jakas fajna szczupla panna przed 50 tka ? Sorki za brutalnosc ale takie jest zycie . Rozmiar cyca mnie nie interesuje . Tzn wrecz im mniejszy tym lepszy . Chodzi mi raczej o pogode ducha spacery i przyjaciulke :) Prosze piszcie na rysiuuu@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Belwo! pięknie opisałaś swoja choinkę aż się wzruszyłam... Popatrzcie jak można wszystko słowami upiększyć... Podoba mi się styl twojej pisowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pnie pomarańczowy Rysiu....sorki za brutalność Musi Pan z tych co lubią wino i śpiew a niekoniecznie kobiety, skoro szuka Pan kobiet koło 50, bo faceci zazwyczaj szukają o 15-20 lat młodszych a sami nie patrzą do lustra...My często musimy sobie wyobrażać z zamkniętymi oczami kogoś pięknego koło nas, bo mężczyzn schludnych - na receptę, nie mówiąc o uczuciowych i uczciwych a jak chciałybyśmy jeszcze takich co otoczą opieką i nie zdradzają, to takich nie ma,dlatego jest to forum...dla Pań z klasą, które nie poszukują, bo nie ma kogo. Gdyby Pan dobrze patrzył wokół siebie,to zauważyłby Pan jak kobiety w średnim wieku dbają o siebie, jak są uduchowione, niezależne i na pewno nie poszukują kogoś z marszu, żeby się narażać na dodatkowe obowiązki jak przy chorym.Pan ma takie niewybredne słownictwo...nie na to Forum trafiłeś apaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pana Ryśkaaaaaaaaaa by złagodzić wpis koleżanki:D Wilki - Baśka Baska miała fajny biust Ania styl, a Zośka cos, co lubię Ela całowała cudnie Nawet tuz po swoim ślubie Z Kaśką można było konie kraść Chociaż wiem, ze chciała przeżyć ze mną swój pierwszy raz Magda zło, Jolka mnie Zagłaskałaby na śmierć, a Agnieszka zdradzała mnie Refren: Piękne jak okręt Pod pełnymi żaglami Jak konie w galopie Jak niebo nad nami Karolina w Hollywood Z Aśka nigdy nie było tak samo Ewelina zimna jak lód Wiec na noc umówiłem się z Ala Wszystko mógłbym Izie dąć Tak jak Oli, ale one wcale nie chciały brać Małgorzata jeden grzech Aż onieśmialała mnie, a Monika była OK Ref.: Piękne jak okręt Pod pełnymi żaglami Jak konie w galopie Jak niebo nad nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 latku!! a mnie interesuje!! Twój rozmiar!!! Czym się możesz pochwalić , że masz czelność mieć takie wymagania? Idz może lepiej do agencji, za odpowiednią opłatą do wyboru , do koloru!!!!! hhihihihi Palant!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ci pomaranczo za komplement..ciesze sie ze kogos ta moja pisanina wzruszyla.. :-) Ryyysiu, czy ty przypadkiem nie jestes hmm.. now wiesz.. ze cie rozmiar cyca nie ineresuje..tylko same spacerki.. z \"pszyjaciulka\" ?? Tu same baby cycate sie udzielaja..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki! Mam znów problem z mailami na stary adres poczty wp.Znów piszą o jakichś spamach i czarnej liście.Nie odbiorę poczty od pracodawców...cholewcia....mam ich dość, co ja takiego zrobiłam, przecież nie wysyłam spamów?!!!!!!!Na szczęście jest jeszcze drugie konto, które kiedyś założyłam i podam Ci Zofinko przez SKYPE dla legwanka i dla Ciebie belvuś.Copertko jak zechcecie nowy email to napiszcie do mnie sms na komórkę a ja Wam podam e-maila. belvuś!....może dlatego nie dochodziły do Ciebie moje emaile,przez tą europejską listę?Mam nadzieję,że Ania lub Zofinka,prześlą Ci mój nowy email?Całuski! Zapytuję Różyczkę, czy ma o mnie telefon na kom?Różyczko podałabym Ci mojego nowego maila,kotku....pozdrawiam Cię serdecznie! A co do p.Ryśka to zastanawia mnie po co komuś na spacer koniecznie mały biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka ,to bardzo proste..:D Wasz wielbiciel musi mieć najwyżej 1,50 wzrostu i na spacerze Wasz biust może zasłaniać mu słońce.. A onże jak i Arystoteles na emeryturze - słońce najważniejsze,bo grzeje stare członki. Choć chciałam zwrócić uwagę iż w czasie deszczu ,duży biust wybranki może się przydać,do schowania się pod niego.Jakaż oszczędnoć na parasolach..:) Pozdrawiam i życzę uśmiechu...Aleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×