Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Czekam na te zdjecia!!! :-O Granio witaj.. Poczytaj troche nasz topik i zobaczysz ze nie ty jedna masz problemy.. Wspolczuje ci bardzo.. I sle ci zyczenia lepszego 2008 roku.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...witaj Grania...jedziemy na tym samym wózku....współczuję Kochane..jeszcze siedzimy u mnie z Legwankem i Zofinką.Właśnie przymierzają zakupione buty u nas a giełdzie.Oglądamy też film,jesteśmy zadowolone...a już one napiszą więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka180
Witam wszystkich!Dzieki za slowa wsparcia!Jestescie tak wyluzowane ze nie myslalam ze przechodzicie ten sam problem.Chcialabym juz tak podchodzic dotych spraw bez emocji.U mnie emocje biora gore!Do dziewczyn z Polkowic i Lubina te miasta sa dla mnie bliskie sercu chociaz mieszkam daleko mam w tych miastach kuzynow i ich zony z ktorymi mam dobry kontakt to one mnie wspieraja slowami sa kochane i pamietaja o mnie wiecej nizeli wlasna siostra, ktora okazala sie egoistka.Trudno Przyjaciol Poznaje Sie W Biedzie!Dziewczyny napewno jeszcze sie goscicie u jolki49 to bawcie sie dobrze! Jde zrobic sobie kawke bo stasznie spadlo cisnienie!Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta!Ja po waszym wyjeździe znów mam gości...koleżankę z Włoch i kolegę z Legnicy - artysty malarza.Zrobili zakupy i znów pijemy winko i zaraz smażymy pizzę.Zofinko...Legwanku mam nadzieję,że dotarłyście całe i zdrowe do domu.Czekam z niecierpliwością na zdjęcia z biedrony u mnie. Gdybym jeszcze miała stały dochód...świat byłby piękny...tyle się zaczęło dziać wokół.Nie pozwalają mi być i czuć się samotną moi znajomi...i to jest super...już wiem,że mam sporo życzliwych osób wokół...czego i Wam życzę!Buziaki!Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halunia...
Powodzenia Jolu! Brzmisz tak optymistycznie, musisz być bardzo milą i sympatyczną osóbką skoro lubią ciebie wszyscy... życzę powodzenia Jolu...... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halunia....dzięki za miłe słowa, nic nie dzieje się bez powodu...ponoć...może jest mi przypisane coś lepszego...może te wszystkie zdradzane kobiety, również znajdą kogoś lepszego lub ogólnie lepsze życie.Trzeba zmieniać, przecinać pajęczą sieć jaką zarzucają na nas ludzie o złych intencjach.Wszystkim kobietom, które wiedzą lub przeczuwają. że są już piątym kołem...życzę aby się nie załamywały, tylko wysoko zadarły głowę i z godnością przyjęły nowe wyzwania.Zaryzykowałam....zobaczę co będzie....na razie wszystko tak się kręci, że mam co jeść a nawet się śmieję, bo zapraszają mnie ludzie do siebie, odwiedzają. rozśmieszają....i o to chodzi, żeby po prostu wyjść z domu do ludzi. Zofinko....Legwanku....no wklejcie te fotki z biedronki...słoneczka moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania180
jestes tak daleko ale aercem jestes tutaj.musi byc Ci ciezko!to mile ze ojczyzna jest tak wazna dla ciebie.czytam wasze possty i widze ze macie rowniez problemy tylko z taka roznica do mnie ze umiecie juz sobie z nimi radzic.Jest mi glupio,ze sie tak maze jak taki dzieciak!moze przez to ze zbliza sie nastepna rozprawa i juz sie nakrecam!Wierzcie mi TO JEST SILNIEJSZE!pPodziwiam Was !Jolka jest SUPER pelna optymizmu.Tak Was slucham i ucze sie ze mozna zyc na nowo wasze podejscie do zycia duzo mi pomaga. POZDRAWIAMPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka jolka
pozdrawiam Cie bardzo serdecznie,jeste wspanialym czlowiekiem,tak trzymac❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola? fotki doszły? Posłałam wszystkie, wybierz te, które zechcesz pokazać :) innym albo na topiku :) Legwanku? miłej niedzieli ci życzę :) belvo dostaniesz fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
administrator poczty chyba śpi albo je obiad..może fotki dotrą pźniej lubjutro....bo też niedostałam Buziaki! Zofino....napiisz mi emaila....cokolwiek słownie,sprawdzę czy wogóle poczta dziaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki? lećcie na pocztę! posłałam fotki ponownie , tym razem w dwóch mailach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zima Jeszcze zima, ptaki chudną, chudym ptakom głosu brak. W krótkie popołudnia grudnia w białej chmurze milczy ptak. Jeszcze zima, dym się włóczy, w wielkiej biedzie żyje kot i po cichu nuci, mruczy: kiedy wróci trzmiela lot... Pod śniegiem świat pochylony, siwieje mrozu brew. To pora zmierzchów czerwonych, to pora czarnych drzew. A wiatr w kominie śpi, bo ciemno. A ja? Co ja? Co będzie ze mną? Jeszcze oczy ci rozjaśnia moje słowo i mój gest. Jeszcze świecę ci jak gwiazda, ale to już nie tak jest. Jeszcze tyle trzeba przebyć niewesołych, bladych zim. Czy nam zimy wynagrodzi letnich ognisk wonny dym? Pod śniegiem świat pochylony, siwieje mrozu brew. To pora zmierzchów czerwonych, to pora czarnych drzew. A wiatr w kominie śpi, bo ciemno. A ja? Co ja? Co będzie ze mną? Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne fotki.. :-) U nas zima do kitu... Dobrze ze chociaz pada.. Jest okolo 15-20 stopni ciepla.. Jutro wpadnie kilka osob na male coctail party aby przywitac Nowy Rok.. Podam Zampone z soczewica, kanapki, kabanosiki, korniszoniki i inne tam takie Siedzimy w pizamach i ogladamy sobie teatr Eduardo De Filippo.. Super.. komedia:-) Pozdrawiam was kochane z tej dalekie i cieplej Ameryki... a szczegolnie Copertke..❤️ Mendelku zajzyj na poczte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania180
ogladalam wlasnie fotki! Sa super!Napewno mile spedzilyscie spotkanie u Jolki.Co jutro porabiacie w sylwestra?Ja przed tv z 10 msc wnusia Julka.Ciekawi mnie ta strona i codziennie zagladam chociaz nie zawsze moge bo to pokoj corki a jak ona sie uczy lub spi to ja budze swiatlem.pozdrawiam Was wszystkie a w szczegolmosci belve zza OCEANU ktora jest calym sercem w kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata Niech w Nowym Roku świat będzie dla was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. WIOSENKA Z JANUSZEM... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!....grania 180...46wiosenka... i moje stałe koleżanki z klubu , u mnie średnio na jeża, wczoraj musiałam znów jechać do domu modlitwy, bo jak tam nie jestem, nie wyrabiam.Od razu mi się lżej zrobiło na sercu. W Nowym Roku 2008. który podobno ma być szczęśliwy dla nas...i to jest pocieszające bo stary był przestępny i czułam, że to tak miało być \"be\". W nowym roku...nie damy się nikomu i niczemu, wszystko co zaplanujemy spełni się, odmłodniejemy duchowo i wizualnie, będziemy więcej się śmiały i spotykały samych wspaniałych ludzi na swojej drodze, ludzi, którzy wyznaczą nam nowe cele, nowy punkt widzenia i postrzegania życia, będziemy miłay wystarczająco pieniążków na swoje kobiece wydatki, przyjemności jak i podróże.Niech się stanie co Wam zaplanowałam!!!!!!! A teraz powiem jakie życzenia dostałam na sms: ...hihihi kobiety! W sylwestra pijemy za zdrowie facetów, którzy nas zdobyli, kolesi, którzy nas stracili, debili, którzy nas rzucili, i farciarzy, którzy nas poznają!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ...zfrustowana pomaranczo? Nieraz ludzie chca sie podzielic z innymi nie tylko swoimi problemami ale takze jakas salatka... O tak po prostu!! Na tym polega bycie wsrod zywych.. Nieraz placze sie w czyjs rekaw a nieraz chcesz sie czyms pochwalic..czyms kogos poczestowac... albo z kims wypic.. Nieraz czlowiek pomimo tych olbrzymich ilosci przyjaciol w prawdziwym swiecie... czuje sie samotny.. A nieraz tych oddanych przyjaciol nie ma bo albo sa daleko albo zeszli z tego swiata... Tak moglabym wyliczac w nieskonczonosc rozne warianty.. Jedynej sprawy ktorej nie toleruje to darmowa zlosliwosc i to bezpodstawna... Powinnas moze sama sie walnac w lepetyne jak nachodzi cie ochota zeby komus dogrysc.. To jest bardzo dobra metoda.. Moja roczna wnuczka ja stosuje i... od razu ma satysfakcje.. :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wom zyce duzok scynścia i syćkiego nojlepsego! Coby Wom sie dobrze dazyło i piyknie bez calutki Nowy Rocek ukłodało! I zdrowia od groma, i piyniondzorkow - bo to potsebne przecie som! A i zeby słonecko bez przerwy świyciło! Hej! ;) ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , belvo i dawno nie widziana sofko!! belvo , masz rację , zgadzam się z twoją wypowiedzią..... pomarańczowej wredocie zyczę w nastepnym roku samych wrednych znajomości!!!! I ani jednej przyjaznej duszy!!! Bądxz już zawsze wredną , nie tolerowaną nigdzie wredotą!! Mam nadzieję , że się spełni , jakem czarownica! Już dmuchnełam na cztery strony swiata , poleciało! i gdziekolwiek sie zołzo wredna znajdujesz, dopadnie cie!!! To tyle do tego czegoś prymitywnego pomarańczowego wpisu!! sofka 😘 piękne , śląskie zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!...moje dziewczęta....nie kłóćmy się...człowiek ratuje się jak może i umie.Gdybym miała emeryturę....to ho ho...może i całe dnie siedziałabym na różnych topikach i poznawała ludzi, bo lubię. Wiadomo też, że zbyt łatwo można kogoś źle ocenić czyli skrzywdzić a krzywdzenie jest niczym innym jak nienawiścią a z kolei nienawiść do ludzi to już nie uczucie tylko.....(?)warto pomyśleć i wniknąć w siebie czy byłoby nam fajnie gdybyśmy byli samotni, szukali wrażeń na innych topikach, żeby się ratować a tu ktoś na nas napada czyli jeszcze nam dokłada stresu....nie warto czynić coś co nam niemiłe.My kobiety, rozumnE i uduchowione...powinnyśmy dawać dobry przykład innym. KONIEC WYKłADU wszystkim życzę Najlepszego! Sofciu....masz życzenia ode mnie na skypa copertko kochana...nie martw się, jeszcze Cię zaproszę.Dziś wybywam do kolegi z innym kolegą, artystą malarzem...to takie moje stare znajomości z plenerów i zlotów....choć miałam propozycję nie do odrzucenia....ale znów za młody....nie chcę już....hehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halunia...
Dziewczynki! Nowy Rok cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Wam radości, aby wszystkim się darzyło, z roku na rok lepiej było ! O 18.30 wybywamy... Tak bardzo się ciesze , bardzo lubię tańczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetańczenia aż do rana, setki korków od szampana, Kupy śmiechu ,zero kaca - No, bo wkrótce czeka praca! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bal sylwestrowy Hamleta Brokat rozjaśnił myśli, w mrocznym sklepieniu czaszki zatańczył chochlik ognisty -Toasty i toasty. Tańczą rozchwiane nogi w serpentyn barwnych paskach. Jak nie postradać głowy? -Toasty po toastach. Szampanów kanonada jej oczy biją blaskiem. Kocham ją, czy się mylę? -Znów toast za toastem. Nad ranem sen, a potem głowa zmęczona, ciasna. Czy miłość to sprawiła, czy to stan po toastach? M. Parlicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, w Sylwestra pijemy za zdrowie facetów,ktorzy nas zdobyli,, kolesi ktorzy nas stracili, debili ktorzy nas rzucili i farciarzy,którzy nas poznają!! Za zdrowie nasze i farciarzy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×