Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Zofinko 👄 Jolusiu 👄 Belvo 👄 copertko 👄 Legwanku 👄 CHISSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania 180
przepraszam was dziewczyny ale jakas wiedzma sie podpisala wczoraj podemnie jak sie przyjzycia temu pomaranczoeemu wpisowi to sie rozni szerokoscia liter! Jest mi nie przyjemnie bo tyle co Was poznlam i zaczelam z wami pisac to ktos taki bezczelny.Po co bym Wam pisala o sobie jezeli jesli bym pozniej Was tak krytykowala ja dopier teraz weszlam bo naprawde tesknie za wami a tu takie hamstwo!Dlaczego nie pokazesz swej twarzy!!!zofinko! ja juz pisalam ze jestescie mi bliskie bo ponoc jestescie ze stron lubinia i polkowc a te strony mi sie dobrze kojarza i teraz bym cie miala krytykowac ze chodzisz po innych topikach.Ja sama wczodze na inne bo sluchajac nnych przezyc to duzo sie ucze ze nieraz inni maja gorzej i wtedy tak nie rozczulam sie nad soba !!dlaczego masz nie wchodzic na inne topiki!przeciez nikogo tym nie ranisz !zolza z tej nieznajomej!Przysiegam na ten NOWY ROK ze to nie ja!!jesli nie wierzycie to trudno!poprostu mi przykro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ł ... ... ... ..
podszywacza skasowano wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze śpicie po nocnych szaleństwach? Kawusię zaparzyłam , na podgrzewaczu stawiam , by była na dłużej gorąca :) Aspirynę też położyłam , bo może kogoś główka boli? hihihhi grania 180 wszystkiego najlepszego 😍 sofka 😘 Jola? wszystko ok? 😘 belvo 😘 copertko 😍 Legwanku 😍 mam jeszcze butlę szampana, może wypijemy ? hihihihhihi ł... dzięki za interwencję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doJoli
Miniony rok nie byl przestepny, dopiero obecny taki jest. A przy okazji te zyczenia ewki to raczej po góralsku?????? Coperta dlaczego piszesz wszedzie to samo? To troche bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania 180
wszystkiego dobrego i dziekuje za mile przyjecie.Zofinko,jestes sliczna kobieta:D.Na razie tyle,jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za komplemeny, grania180, tym bardziej , że od kobiety :) choć ja jestem innego zdania o sobie :P Dobranoc :) dość na dzisiaj , czas odespać poprzednią noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja..heja...hej..ja jeszcze śpiewam...tak się wyśpiewałam i pograłam z innymi na trzy bębny do podkładów muzycznych.Miałam też przytulany taniec z młodym mężczyzną...grek z pochodzenia o urodzie indianina...super! Były tańce i rozmowy...bardzo fajna impreza w młodszym towarzystwie ale i j czuła się świetnie więc i na fotkach widać to doskonale. Idę spać,bo jestem wczorajsza.Całuski!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania180
witam !to ja prawdziwa!Ta wiedzma Znow sie podszywa!Wczoraj o godz 20 z minutami to wcale ja nie pisalam ! ja nie wchodzilam bo byly przez caly dzien u mnie dzieci wieczorkiem w koscioku a pozniej juz corka przygotowywla sie do szkoly i wogole nie bylam na kompie!ta.... sie znow podpisala podemnie i te slowa do zofinki tez napisala dziewczyny ona ma ciensze literrki te pomaranczowe u mnie sa szerokoscia grubsze.To juz robi sie dla mnie meczace tak ciagle sie tlumaczyc!Chcialabym Wami korespondowac Ale ta... sie wtraca i bruzdzi!BARDZO CI SIE TO TAK PODOBA!!!!JESTES Z SIEBIE ZADOWOLONA!!!CZY NIE POTRAFISZ NORMALNIE ROZMAWIAC!!!BAWI CIE BYC BEZCZELNA!!!DZIEWCZYNY ZYCZE WAM SAMYCH ZDROWYCH I POGODNYCH DNI W TYM 2008ROKU.Ja wlasnie pije kawke i opiekuje sie wnusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania180
przyjzyjcie sie nawet tej pisowni czarnymi literami tez sie roznia od mojej ja mam bardziej scisniete!wkurzasz mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki kochane.pomóżcie mi HELP!Chciałam dziś wysłać maila do allegro z wyjaśnieniem,że wpłaciłam zaległość z poczty przekazem i nie mogę wysłać,skrzynka pocztowa nie działa a pokazuje się napis że jestem na czarnej liście euro....coś tam(polityka antyspamowa) a wy dobrze mnie znacie,że ja nie posyłałam żadnych spamów.Muszę szukać pracy na portalach,odpisywać na maile i jestem uziemiona, nie wiem co jest grane czy ktoś podszywa się za mnie czy co?Z poczty pisałam do pojedynczych osób czy firm,życzenia świąteczne dla każdego inne i nie rozumiem o co chodzi z tym wszystkim.? help!Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania180
wlasnie nakarmilam julke ipolozylam spac.mam troche wolnego .Jak wstanie to poodkurzam i obiadek szykowac.A wy co zadnej nie ma ja pozniej nie wchodze bo becia sie uczy musimy sie dzilic pokojem bo u niej jest komputer.Podajcie mi swo adres mailowy to tam bede pisac bo ta..bedzie sie wtracala w nasze rozmowy.u8 nas pada snieg nawet kurzy,mialam zamiar wyjsc z julka na spacerek jak wstanie ale nie da rady boza mocno kurzy.ODEZWIJCIE SIE BO TAK SAMEJ TO MI SIE NIE CHCE PISAC pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania180
ja jestem jolka ale Cia nie pomoge bo ja nigdy nie korzystalam z alegro moje corki tak ale nie ma zadnej .moze kos cie slucha i ci pomoze!pozdrawiam buziaczki!paJolka49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania jeśli nie chcesz , by ktoś podszywał się pod ciebie , wejdż w preferencje , na górze strony głównej i zarezerwuj nick! Jedyne utrudnienie to to , że musisz wpisywać hasło, ale za to nikt się pod ciebie nie podszyje , bo bedziesz na czarno!!!! I tłumaczyć się nie będziesz musiała!!! pozdrawiam :) Jola, jedyne wyjście to musisz załozyć sobie nowe konto , na onecie lub interii, bo coś ci się z tamtym porobiło!!! Nawet hasła nie musisz wymyślać , tylko nie powinnaś nikomu go zdradzać!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania 180
Zofinko,dzieki.Wlasnie tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie Ci w czerni Graniu! Witam wszystkie panie w Nowym Roku. Przespałam cały wczorajszy dzień, bo przy tych tańcach z wygibusami coś mi przeskoczyło w biodrze i boliiiii. Dzisiaj już nieco lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legwanku...zajzyj na poczte..to sie wlasnie dzieje w tym momencie...jak pisze ten post.. :-O Cuda czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowy
próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania 180 prawdziwa
nie daje rady to dna znow odpisywala w moim imieniu do zdfinki a w czerni tez nie jestem to ta wiedzma!!!kuz tak robie jak zofinka polecila.sziekuje zobaczyny czy sie uwolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Teraz mam nowy nick grania2508 zamiast grania180 Dzieki Zofinka z porade ;)! pozdrawiam :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj grania w czarnej kiecce!!! do twarzy ci :) Jola? co wymysliłas z poczta? Legwanku mam nadzieję , że przestanie boleć :) Moze to tylko zakwasy po tańcach-wywijańcach? belvo :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bądż tu mądry i pisz wiersze!!! ;) Jak rozpoznać , ktora jest która? Czy mam rozumieć, że mamy dwie granie? i obie czarne? hihhihihihi jak was odróznić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba moja przesladowczyni dala sobie spokoj👄.Dzisiaj tylko zagladam z doskoku,wrocilam do pracy i troszke mam zaleglosci.Moze dam rade jutro na poranna kawe.Dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje klubowiczki!wreszcie nie podszyje sie podemnie niech sobie pisze na ten stary nik bo widze ze nie potrafi usapic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pierwsza mialam ten nik ale widocznie bardzo jej sie spodobal zmienilam na grania2508 ale jesli mi nie wierzycie to trudno widze ze ona nadal pisze ale pod grania180 to niech pisze ja nie pracuja ona napisala ze wrocila do pracy!jak tam jolka poradzilas sobie z tym alegro!a legwan boli biodro bo cos sie z nim dzieje to nie sa zakwasy w biodrze nie ma zakwasow musisz uwazac nie przeciazac go bo pewno jet juz slabsze wybacz ze tak Ci nawijam ale z wlasnego doswiadczeni.Ja jestem po operacji biodra!nie mam jeszcze protezy uratowal mnie prof z Otwocka jestem mu wdzieczna chociaz w przyszlosci i tak mnie czeka protezka pewnie masz wyrobiona panewke i przy wysilku tanecznym odezwalo Ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×