Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) No własnie , Jola , co z tą Szkocją? Też jestem ciekawa. A mendelek , z tego co wiem , czuje się już bardzo dobrze ale jest zajęta , bo opiekuje się wnukami :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ! życzę Wam przyjemnego wieczorku...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////////////////////////
witaj szarooka a przeciez pisalas na topiku "50 czy to duzo, to dopiero pol wieku" czekamy tam na Ciebie i pozdrawiamy! sofka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowo daje....
.....żenada.....kobiety, Jola i inne-wezcie sie zastanówcie, co wypisujecie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane dziewczyny, mimo, ze jestem padnięta , bo wrociłam właśnie przed chwila z popoludniowej zmiany , postanowiłam wpaść i chociaz przywitac się 👄👄 Sofko- tak, pisałam od czasu do czasu na tym topiku , ale ostatni wpis jaki widnieje na tym forum to chyba pierwsze dni stycznia ... mój jest chyba kiedy dziewczynom składam zyczenia wigilijne... nikt do tej pory nie napisał ani slowa ...no cóz , bywa i tak.... ale nie płaczmy nad rozlanym mlekiem- Ty zapewne buszujesz w \'\'deskach\'\', ciesze się , ze mnie jeszcze pamiętasz👄❤️ jak widzę , pomaranczowe nadal dziłaja, :D:D:D:D:D:D - nudno byłoby bez nich , troche prowokuja , ale coz byłby wart taki topik bez podżegaczy zza węgła hehehehehehh!!!!!!! tylko patrzec jak zripostuja moja wypowiedz i walną czymś mocnym lub zjadliwym Całuję was moje babiszonki Belvuś👄 Ennka👄 Nojeczka👄 Zofinka👄- masz super stopke z ta czarownicą, tez bym chciała taką:D copertka👄 i znow mam wyrzuty sumienia , ze którejs nie wymieniłam, wiec wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale \"solidarnosc\" jest :-D mam nadzieje chocby miedzy nami klubowiczkami :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now lasnie hi hi hi ... te pomarancze to taki nasz folklor :-D No ale przeciez sa tez dobre kochane pomarancze..:-) Sofciu... a moze ty do nas sie przeniesiesz he??? Albo po prostu tylko dasz znak zycia od czasu do czasu?? Nie musisz pisac zadnych epistolow.. Pomachaj nam tylko .. :-) :-) A gdzie podziewa sie australijska Diana?? Czy juz wrocil a do Polski?? Ja nie umiem zbyt dobrze rozroznic tych waszych nowych nikow w tej desce.. wiec tam nie wchodze wcale ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie! Dziś u nas od rana mży drobny deszczyk... Pewnie dlatego jestem taka osowiała i śpiąca... Zauważyłam , ze ostatnio pogoda ma duży wpływ na na mój nastrój i samopoczucie. ... Kiedy pada staje się jeszcze bardziej sentymentalna. Pewnie i latka tu odgrywają role... Wiem , ze w młodości bardzo lubiłam taka dżdżystą pogodę... Biegałam wtedy ulicami mojego rodzinnego miasta myśląc , ze cały świat należy do mnie... jak najwyraźniej widać :-D „kobieta zmienną jest” 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta piosenecz, a raczej aria jest dla Ennki Belvus , jak wiem jestes tez milosniczka takiej muzyki ❤️ i chociaz wiesz co Lucek spiewa , a my mozemy sie zachwycać jedynie jego walorami glosowymi.... jaki był jeszcze mlody i nie taki puszysty, co? http://pl.youtube.com/watch?v=xCFEk6Y8TmM wysyłam pozytywne fluidy , tym co cierpia na ból głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkie serdecznie szczególnie miło mi,ze SZarooka wspomniałas mnie 👄 (wiesz czemu? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pózną porą 😘 I mówię dobranoc Jutro po południu wpadnę..... Szarooka, gzdieś ty była sliczna kobieto jak cie tak dlugo z nami nie było? belvo buuuuuuuuziaki 😘 ennkaa 😘 Jola 😘 copertko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Niby jestem panią niepracującą i powinnam mieć dużo wolnego czasu....a tu ciągle gdzieś latam . I dobrze!:classic_cool: Wszyscy ( prasa, radio, tv i młodzież!) mówią z szaleństwem w oczach o tym nagraniu, a ja dopiero dzisiaj je odkryłam. Chyba jeszcze nikt tego nie wklejał. Na pochmurny dzień też dobre - chociaż nie tej klasy co Pavarotti:D http://www.youtube.com/watch?v=hJhYevnP9rg&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Niby jestem panią niepracującą i powinnam mieć dużo wolnego czasu....a tu ciągle gdzieś latam . I dobrze!:classic_cool: Wszyscy ( prasa, radio, tv i młodzież!) mówią z szaleństwem w oczach o tym nagraniu, a ja dopiero dzisiaj je odkryłam. Chyba jeszcze nikt tego nie wklejał. Na pochmurny dzień też dobre - chociaż nie tej klasy co Pavarotti:D http://www.youtube.com/watch?v=hJhYevnP9rg&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie koleżanki i życzę slonecznego pięknego dnia.... Oleńko kochana, to naprawdę piękne i dzięki serdeczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, jutro Dzień zakochanych. Dajmy się zaskoczyć miłości Nie kupujmy marzeń jak mebli, nie bądźmy zanadto przebiegli, nie wstydźmy się własnej nagości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Nie paktujmy z panem Bogiem, z panem diabłem, nie mówmy, że jest głupie, to co nagłe, zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo \"ja\", \"ja\", \"ja\"... Nie kupujmy nieba na kredyt, nie planujmy szczęścia ni biedy, nie grajmy w dwa życia jak w kości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Niech przyjdzie zbyt nagle zdyszana, niech nie da dotrwać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: \"Gore... gore, gore, gore...\" Zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, na trzy, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo, jedno słowo: \"my\", \"my\", \"my\"... Niech przyjdzie znienacka zdyszana, niech nie da doczekać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: \"Gore, gore, gore, gore!...\" A.Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane dziewczyny Maryniu, 👄, wiem co masz na myśli, te chwile wrzuciłam do smieci , może miałam słabsze dni i chyba za bardzo wzięłam sobie pewne kwestie do serca .....stwierdziłam , ze nie ma sensu droczyc sie i palic za soba mosty z tak błachej sprawy..... przynajmniej teraz tak to widzę , patrząc z perspektywy czasu... chciałabym zeby \'\'sprawy\'\' nie było i nasze relacje były jak kedys ciepłe i serdeczne .. zgadzasz sie Maryniu????? za fąfy przepraszam 👄👄👄 Zofinko , no coz , nie bylo mnie z wami, wszystkie dni mam n/n- czyli nieobecna-nieusprawiedliwiona , chyba nie dostane cenzurki od Was i bede repetowc rok za wagary, wiem -kara będzie długa i uciązliwa :):):):):):):):) a to najnowsz tego hiciora w wersji kabaretu \'\'pod wyrwigoszem\'\' http://pl.youtube.com/watch?v=Ej4HnCgapFU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe też śmieszne. Szarooka, nie kajaj się tak. Niczym nie zawiniłaś, kary nie są przewidziane, tylko wielka radość z powrotu \"marnotrawnej córki\" na łono Klubu-rodziny.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 składzik serduszek goracych otworzyłam!!! Bierzcie sobie po serduszku i dzielcie się z innymi! miłego dnia , klubowiczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ..dzien milosci.. a u mnie normalny dzien. S. nie ma i dopiero wroci pozno wieczorem. Ja natomiast ide na urodzinowe przyjecie ( niespodzianke) do takiej jednej facetki ktora prawie ze na kolanach prosila mnie aby sie zjawic.. i zrobic mila siurpryze temu ..czlowiekowi.. Czlowieka okropnie nie lubie.. ale nalezy on do tzw. przyjaciol.. Och!! Czyli dzisiejszy dzien bedzie pod znakiem poswiecenia.. Na dodatek ta kobita nie lubi jak sie do niej przychodzi ubranym na sportowo... trzeba byc \" eleganckim\" ..a ja okropnie nie lubie ostatnio sie \"elegancic\" :-D No i jakis przezent trzeba bedzie kupic.. ale co? Moze ksiazke?? Takie beda te moje Walentynki.. Goscie z Wloch tez pojechali juz od rana do Atlanty.. zobaczyc najwieksze w Ameryce akwarium.. Ciekawe jakie ono jest i czy warto bylo.?? Wysylam wam ❤️.. bo na razie tylko na to mnie stac.. juz popsul mi sie humor jak pomyslalam o tym przyjeciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...i wszystkie dziewczyny 👄...i ❤️❤️❤️ A mogę tak troszkę poświntuszyć, wysyłając linka na śmieszną stronę kartek z \"PASKUDKIEM\"???....uśmiałam się wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jeszcze "kawiarenki" I.Jarockiej i najważniejsze.....KOCHAM WAS!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×