Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

hihihihhihihi Belvo,😘 Jola zobaczyła na ekranie ogromnego , pracowitego koooootasa!!!!! I powiedziała pfe! pfe! ble! ble! :D Taka świętoszka hihihhihihi ale da się lubić!!! 😘 Jola....bardzo chetnie odpaliłabym mietłe i poleciała se do ciebie!! Ale...... na paliwo mi brak...... 😭 Ennkaa 😘 Legwanku 😘 Szarooka fajnie że jesteś tu z nami!!!!🌻 Póżno już , chyba przyjmę pozycję horyzontalna.... :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko!! Hi hi hi.. :-D pracowitego?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, nie mogę na \"Biedronę\". Zbieram siły i inne środki na wyjazd w góry. 1 marca jadę do Zakopanego jako babcia, opiekunka i dama do towarzystwa. Po zeszłorocznych \"szaleństwach\" na Szymoszkowej obiecywałam sobie, że za rok ja też wystąpię na nartach, ale im bliżej wyjazdu, tym mniej odwagi a więcej rozsądku:D W ramach rozsądku i dbałości o zdrowie idę dzisiaj na mammografię.... 👄🌻👄dla wszystkich cudownych kobietek👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie Panie w klubiku:) BELVO, ZOFINKO, legwan poczytałam i wiem , ze jesteś moim kochanym Mendelkiem...kopertko, Szarooka Oleńko , mówiłam , ze lubię twoje imię... Jolu, nie przejmuj się poprawną pisownią, każdy nas popelina błędy... I żeby tylko to było naszym problemem:) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco , i życzę wam miłego tygodnia ... Do pracy przyjęłam młodą dziewczynę mam teraz troszkę luzu i mogę w czasie pracy napisać do was...:) A co do dziewczyny to sprytna , obrotna i na dodatek pochodzi z rodziny Polskiej, ona się tu urodziła i mówi nawet troszkę po polsku... Pożegnam już się z Wami bo jeszcze muszę zamówić towar na jutro ... I jadę do domu , po drodze wpadnę do myjni wypucować auto... Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , rozpracowałam Topik:-D Jedz kochana do tego Zakopanego, po tej chorobie potrzeba Ci dużo odpoczynku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGWANKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam tematu
przyjaznego i spokojnego , bez waśni , kłótni uwag itp rzeczy nie umiem wymyśleć nawet pseudonimu , pomożecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seans Kochankowie, objęci wpół, w zimowe, malwowe zmierzchy czekają na przyjście księżyca… Stuknęła czarna komoda, dwie myszy spłoszone pierzchły… Z portretu prababka młoda spojrzała, z ogniem w źrenicach. W oknie rysują się z wolna astrale pomarłych ziół… Kochankowie, objęci wpół, czekają na przyjście księżyca… M. Pawlikowska Jasnorzewska 💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i przesyłam po buziaku... Zofinka👄 Jola👄 Belva👄 Legwanek👄 szarooka👄 coperta👄 Milego dnia życzy ennkaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie uważnie:-D Maszeruje wiosna Tam daleko gdzie wysoka sosna maszeruje drogą, mała wiosna. Ma spódniczkę mini, sznurowane butki i jeden warkoczyk krótki. ref: Maszeruje wiosna a ptaki wokoło, lecą i świergocą głośno i wesoło Maszeruje wiosna w ręku trzyma kwiat. Gdy go w górę wznosi, zielenieje świat. ref: Maszeruje wiosna a ptaki wokoło, lecą i świergocą głośno i wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno nie wierzyć w nic ❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️ Zapyta Bóg w swym niebie co dałem mu od siebie wierzyłem i kochałem i byłem tym kim chciał bym był i żyłem jak chciał bym żył i byłem kim miałem być odpowiem mu od siebie że spłacę dług tym lepiej tym bardziej bo wiedziałem co znaczy że nadziei brakowało mi i kilku chwil kilku dobrych chwil może powie to niepotrzebne słowa trudno nie wierzyć w nic zapyta Bóg w swym niebie jak spłacę dług ja nie wiem wierzyłem i kochałem i byłem tym kim chciał bym był trudno nie wierzyć w nic RAZ DWA TRZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam WbW👄 Zycze miłego dnia i dużo ruchu na świeżym powietrzu:-D Ja zaraz idę do pracy się ruszać.... BO: Ruch to zdrowie! Aktywność fizyczna przynosi wiele korzyści, jedną z nich jest zmniejszenie ryzyka pojawienia się demencji lub zachorowania na depresję. Z badań wynika, iż osoby aktywne fizycznie są o ponad 30% mniej zagrożone chorobą Alzheimera. Niestety mimo tego, iż specjaliści nieustannie przypominają o tym jak ważny dla naszego zdrowia jest ruch, tylko 24 % kobiet i 35% mężczyzn znajduje czas na aktywność fizyczną w wymiarze jaki zalecają lekarze. Zdaniem specjalistów na ćwiczenia powinniśmy poświęcać 30 minut dziennie przez pięć dni w tygodniu. Wysiłek fizyczny, który będzie odpowiednio dobrany do naszych potrzeb i możliwości przyniesie nam wiele korzyści. Poza tym, iż pozwoli przez długie lata cieszyć się dobrą kondycją poprawi też nasze samopoczucie i ułatwi zasypanie. Naukowcy podkreślają również fakt, iż osoby nieaktywne dwa razy częściej chorują na depresję. Pozytywny wpływ aktywności fizycznej na nasze samopoczucie spowodowany jest tym, że podczas ćwiczeń poprawia się funkcjonowanie naczyń krwionośnych w mózgu lub dochodzi do wydzielania korzystnie działających substancji chemicznych. oprac.: Marta Wasiak Pa pa!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść ja capka! Legwanku...bardzo się cieszę, że jedziesz w góry.Mnie ostatnio też nie omijają przyjemności...i myślę, że moje modlitwy tak działają....bo kasy brak ale co jakiś czas mam jakieś zaproszenia sponsorowane.Dobrze czasem być wolny elektronem, singlem....hi hi :-) Niedawno poznałam trochę starszego od ex....mężczyznę...trzymałam się na dystans....ale wczoraj zadzwonił z zaproszeniem mnie do Karpacza na wycieczkę.Gdyby nie to, że tydzień temu inny kolega z koleżanką \"porwali\" mnie na wernisaż do pewnego miasteczka w górach i przewiało mi czaszkę (mam rwące bóle),to...skusiłabym się.W sumie miałam 4 zaproszenia od różnych mężczyzn.Zamierzam na razie wszystkich zdystansować do siebie.Chcę ochłonąć..... poza tym nie chce mi się nikomu \"usługiwać\".Na pewno za jakiś czas by tego oczekiwał a ja czuję się wypalona. ennkoo....dziękuję za przypomnienie o ruchu....bardzo dawno nie ćwiczyłam...dużo siedzę przy sztaludze. belvo...mam nadzieję, że impreza udana...:-) Zofinko...moja obrończynio! :-) szarooka...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julu, a dlaczego masz komus uslugiwac na wycieczce?? Nie rozumem?? :-O Enko masz racje z tym ruchem.. Fuch a po fuchu ruch :-D Ide na godzinny spacer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennkaa! Super problem poruszyłaś. Wszyscy niby wiemy, że w zdrowym ciele zdrowe ciele;) , ale najchętniej polegujemy na \"dowolnie wybranym boku\" i wyglądamy jak foczki (ja jak legwan:D) a tak niewiele , bo tylko pół godziny wystarczyłoby przeznaczyć na machanie kończynami i parę prostych wdechów i innych zabawnych ruchów i może ta demencja nie dopadnie nas ...zaraz? Od 1 marca biorę się za usprawnianie siebie! Będzie basen, rower, gimnastyka (może wrócę do tai-chi?) , może pospaceruję z kijkami. Eh, przydałaby mi sie jakaś bratnia dusza! A tu tylko pole pełne psów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie tych zastojow wpisow. co sie dzieje?? czy nic nie macie do powiedzenia?? Czy wrocilyscie ze spaceru?? ( tu nastepuje wulgarne przeklenstwo):-D ja pije sobie Pinot Griggio i mysle ze poezja potrzebuje alkoholu... przynajmniej w moim przypadku.. Przenosnia.. hmm... czyli pomost?? Niech ktos da glos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hau, hau, auuuuuuuuu :P:P:P tu dałam głos. Zofinka przysłała mi w poczcie @ piękne kwiaty. Poczułam wiosnę i ja:O Kupiłam właśnie nasiona: maciejki, cynii karłowatej i daliowej, groszku pachnącego, lwiej paszczy, goździków (myśmy z mamą mówiły na nie \"żelazne\"), słoneczników dwubarwnych i nasturcji niskiej i jeszcze jakąś kompozycję niebieską :) Mam też dużo tulipanów i żonkili. Będę siać i sadzić na wiosnę przed domem. Właściwie to tak pięknie, ciepło i słonecznie jest u nas we Wrocławiu, że ciągnie człowieka do ogrodu. Wieje jeszcze trochę, więc się powstrzymam. Cieszę oko przebiśniegami i krokusami...🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam 👄 Belvo, mamy podobny gust ja tez lubię poezje czytać przy lampce wina i świecach... Sorry, ale ostatnio mam pecha jak chce wejsc do klubiku , to net nie wpuszcza😠 ]Złoszczę się i wtedy odpuszczam:-D Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku i życzę miłego weekendu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam 👄 Belvo, mamy podobny gust ja tez lubię poezje czytać przy lampce wina i świecach... Sorry, ale ostatnio mam pecha jak chce wejsc do klubiku , to net nie wpuszcza😠 ]Złoszczę się i wtedy odpuszczam:-D Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku i życzę miłego weekendu.... O właśnie i teraz z wejściem mam problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lengwanku, pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego .... czytałam , ze ostatnio miałaś problemy ze zdrowiem ... Ciesze się , ze już czujesz się dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu jeszcze odrobina poezji ... do tego winka! Szkoda! Szkoda kwiatów, które więdną W ustroni, I nikt nie zna ich barw świeżych I woni. Szkoda pereł, które leżą W mórz toni; Szkoda uczuć, które młodość Roztrwoni. Szkoda marzeń, co się w ciemność Rozproszą, Szkoda ofiar, które nie są Rozkoszą; Szkoda pragnień, co nie mogą Wybuchać, Szkoda piosnek, których nie ma Kto słuchać. Szkoda męstwa, gdy nie przyjdzie Do starcia, I serc szkoda, co nie mają Oparcia. A. Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie.. ❤️ U nas dzisiaj brzydko , mokro i ponuro.. Nie jestem przyzwyczajona do takiej paskudnej pogody.. To nie wiosna tylko jesien jakas .. Legwaku ja juz posialam w moim \"kuchennym \"ogrodzie.. Nie nazywam go warzywnikiem bo tam nie ma samych warzyw.. Mam duzo ziol, salat i kwiatkow.. Jedyny kwiat ktorego bardzo pragne , sieje co rok i nigdy jeszcze mi nie wsszedl.. to ostrozka.. Dlaczego ona mnie nie chce??? Enko, czy ja dobrze pamietam?? Ty masz sklep z warzywami..? Czy w Niemczech tez sa takie wichury jak w Polsce?? Niektore rosliny przetrzymuja nawet zime.. Ide wyprodukowac slonce.. w kominku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie!❤️👄 belvuś...no ale się obśmiałam z Twojego wpisu z tym nawiasem.Masz rację, te przestoje....zwłaszcza jak się czeka...są nie do zniesienia. Trzymam laptop na jednym kolanie, żeby tylko nie runął. legwanku...ja dziękuję za garść poezji...jak zwykle urzekająco pięknej. Masz rację...trzeba zacząć się ruszać.Ja na początek tańczę sobie w domu jak tylko leci coś ładnego w radio.Jutro będzie spacer po lesie. W pewnym sensie uprawiam gimnastykę ale ...nie będę się rozpisywała:-) Dłubię sobie słonecznik smażony na oleju z solą...pyszota....a obraz leży odłogiem.Nie wiem kiedy go skończę....wiosna i wolność czasem uderza do głowy.Bzdety chodzą po głowie....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Kawał O małżeństwie Wstaje raniutko facet i idzie do łazienki wziąć prysznic. Patrzy, a tu przyrodzenie beżowego koloru nabrało. - Ewelina, choć no tu natychmiast! Żona z kuchni woła: - Czesław, jestem zajęta! ZAJĘTA, rozumiesz! A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podłogę. Dzieci do szkoły, dzieci ze szkoły. Śniadanie,obiad, kolacja. I tak w kółko i tak w kółko. Nie mam czasu nawet dupy podetrzeć. - Oo..o... właśnie! O tym chciałem z tobą porozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie koleżanki w niedzielne popołudnie!!! Właśnie rozmawiałam z koleżanką z podstawówki mieszkamy niedaleko siebie i dzięki naszej klasie się odnalazłyśmy ... Teraz jak teraz , ale w czasie urlopu zaplanujemy spotkanie koleżeńskie ... Oj będzie co wspominać, w szkole siedziałyśmy razem przez 8 lat i bardzo się lubiłyśmy... Belvo, ja tu prowadziłam z mężem taki większy kiosk , teraz powiększyliśmy działalność i prowadzimy również kawiarenkę, kawa ciasto wino , lody ... To dobry punkt i jak dotąd wszystko wypaliło, zatrudniliśmy nawet 2 osoby...Wiesz człowiek musi z czegoś żyć...:) A teraz i tu zaszły duże zmiany i trzeba się nieraz napocić żeby zarobić na chlebuś... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×