Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Olu...ja mam nowy laptop ale jeszcze nie wszystko zainstalowane, bo wypadł ten remont.Poczty jeszcze nie mam ale możesz wysłać wiadomością na nasza klasa...ok?Ja już idę do łóżeczka, bo znów się dziś nalatałam i wysiadam...pa kochaniutkie....do jutra i napiszcie czy wam się linki z muzyką podobały🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Lekarze uwielbiaja przepisywac leki na depresje.. Taka ostatnia moda. Te leki nawet w malych ilosciach sa niebezpieczne.. Moze sie skonczyc tragedia.. :-( Lepiej ich nie brac chyba ze naprawde macie kliniczna depresje ktora jest siostra schizofrenii.. Na taka lekka depresyjke mozna pic dziurawiec. Jola jezeli tak zle wygladasz to moze jestes podtruta czyms.. Tak to troche wyglada z twojego opowiadania.. Moze w budynku jest jakis azbest czy inny proszek ktory powoduje to ze wdychajac go chorujesz?? Ola... nie wiem co mam ci powiedziec na temat twojego palenia.. Stress nie jest dla mnie dostatecznym wytlumaczeniem.. Jezeli choc troche kochasz siebie to postaraj sie przestac.. W koncu czy widzisz ten moment twojego umierania przez uduszenie...?????????? Taka ladna kobieta jak ty... za 10 lat zrobi sie jak zachrypnieta purchawka o zoltych zebiskach ( resztek zebiskow) i glosie mezczyzny. Prawie wszyscy juz przestali palic.. Ja nawet nie bede mogla z toba spedzic pol godziny jak przyjade :-( bo smrod dymu przyprawia mnie o mdlosci.. ( tez palilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko mietowa, dobry sposob na ta medytacje.. o hipnozie nie wspominam bo juz wiadomo ze funkcjonuje. Mam wrazenie ze medytacja wyczyszcza z emocji wlasnie takich jak stress.. co pomaga w rzuceniu nalogow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien deszczowy cieply pozdrawiam cieplutko😘🌻 flaga u mnie powiewa milego swietowania zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo , dziewczyny: ja kiedy zdecydowałam sie rzucic palenie właśnie tak sie czułam . Dusiłam sie , gdybym nie przestała palic to zacząl by sie taki właśnie proces jak opisała Belva. Chyba bym umarła przez uduszenie. Czułam bardzo dobitnie że albo wóz albo przewóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś👄 lekarka ogólna wybrała mi lek o nazwie pramolan.Dziś go wzięłam i nie czuję się nawalona jak dawno temu kiedy to przepisali mi jakieś psychotropy, po których spałam przez tydzień i nie byłam zdolna pracować.Mnie dziurawiec owszem pomaga ale jego trzeba brać przez dłuższy czas żeby odczuć poprawę a ja mam taki dziwny stan wymalowany na twarzy, że sama siebie się wystraszyłam i muszę szybko zadziałać.Liczę też na to, że trochę mnie to uspokoi przy rzuceniu palenia oraz liczę na to, że nie będę wciąż myślała, żeby zapalić albo zjeść. Po wybraniu tego leku jak sama już siebie zaobserwowałam....będę się oczyszczała gimnastyką i lewatywami.Zawsze tak robię. Co do zatrucia....też jest to prawdopodobne.Pracuję z samymi chemikaliami i wiele razy rękawice nie zabezpieczają mnie dostatecznie.Na dłoniach mam silne, czerwone, podskórne przebarwienia....a to przecież powstało od środka organizmu....hm Muzyczka różna a wszystko przywołuje cudowne dzieciństwo i dorastanie.Pamiętam, że wówczas bawiłam się ile wlezie jakby świat miał się skończyćJakbym przeczuwała, że wraz z dorosłością będzie coraz mniej okazji do brylowania na parkietach.Jakże mnie do wyluzowywało....jaka byłam wysportowana i pewna siebie...ho ho Na chwilkę znikam....idziemy z M na spacerek.Dziś jeszcze się napaliłam ale wieczór obiecuję wziąć ten tabex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko... to jest najsmutniejsza spiewana poezja... kiedys mialam atak histerii przy tej piosence.. Te gesi ... juz po wyroku :-( nie doczekaja sie koledy..:-( :-( Liszka przez pomylke gore.... Ilez to zycia gore przez pomylke!! :-O Taka jest mi bliska duchowo Agnieszka Osiecka.. Nawet mowia ze jestem do niej podobna .. ( na twarzy oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola aby nie myslec o jedzeniu czy paleniu dobrze robi zajac sie jakas praca ktora wciagnie cie w 100% typu malowanie, gotowanie, maszerowanie, gimnastyka, budowanie czegos.. itd itd. Cos co cie nie stresuje ale zajmuje umysl tak aby nie bylo czasu na odpoczynek i rytual .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczka moje....wiecie gdzie byłam?..... a nie powiem, niech to będzie zagadką...przynajmniej dla osób, które mnie już tu znają, rodzaj zgaduj zgadula gdzie była ta bzdziula?:)Kto wygra dostaje w prezencie moje serce na talerzu + piosenkę jakąś ładną tylko dla zwycięzcy:))) I jeszcze jedno:.....stało się!!!!!!!! połknęłam tabex.NIE PALĘ OD 2 i pół godz....hehe.Dla innych to śmiech ale jak któraś jarała po półtorej paczki dziennie przez 30 lat to mnie zrozumie jakie to cenne dwie i pół godziny Przed kompem siedzę właśnie z obraną marchewką jak zając i chrupkam sobie...spoglądając od czasu do czasu na worek tytoniu , który leży obok i kusi.Nawet nie mam do niego żalu, że mnie tak załatwił.Traktuję go jak kumpla z którym łączyły mnie jakieś czarne a raczej mroczne tajemnice z tych co to ludzie się wstydzą a jednak ryzykują zaspakajając własną ciekawość.Czasem raz w życiu zrobi się coś czego człowiek wstydzi się całe życie.Dlatego patrzę na mój tytoń jak na kumpelę, z którą byłam np. w domu uciech w Paryżu.....hehe...fajna fikcja?...żartowałam ale miałam nieraz ochotę to zrobić....pójść w takie miejsce ,w które sama po sobie bym się nie spodziewała albo złamać jakiś zakaz....hehe.Może dlatego, że tylko my z siostrą jesteśmy zbuntowane i zawsze chciałyśmy żyć po swojemu....może i źle ale po naszemu, żeby do tego nikt się nie wtrącał.Obie palimy w rodzinie, która jest nieskazitelna( dwie czarne owce)oni...dobre maniery, wykształcenie, pozycja zawodowa. Wcześniej ciotka paliła ale zaraz na początku emerytury zmarła na udar mózgu z powodu papierosów( to właśnie rokuje mi lekarz kardiolog i jeszcze powiedział, że miażdżyca dotyczy także bólu przy chodzeniu + ciężkie nogi i zadyszka.Tak więc, powiedział, że jak uda się przeżyć to za 10 laT AMPUTUJĄ MI KOŃCZYNY I w najlepszym wypadku będę siedział z rurą do oddychania. Moja jedyna ciotka palaczka, zabrała do grobu tajemnicę pieczenia ciasta, które nazywa się cudak a któryż to przepis chciałam wyłudzić od niej upierdliwie przez kilka ostatnich lat jakoż robiłam to z przekory.Ja jestem z tych co wszystko komuś dadzą nawet jak mają ostatnie....przynajmniej na taką próbę jeszcze niedawno mnie wystawiono.Nie mogłam pojąć jak można być tak stanowczym w tak głupim postanowieniu nie dania nikomu przepisu. Wracając do tematu....właśnie zbliża się trzecia godzina niepalenia.Na razie nie dostrzegam jakiś drastycznych zmian u siebie, poza tęsknotą za fajką ale już uruchomiłam rozum dzięki tabletce na depresję i daje się wytłumaczyć sobie słuszność tej decyzji.Tak więc paczuszka leży a ja piszę i patrzę na nią bez namiętności i bez złości.Na razie ssania nie mam...raczej pamięć o smaku i zapachu pozostaje w wyobraźni i mojej pamięci.Myślę, że trzeba zapomnieć, że się paliło. Wszystkich, którzy rzucili palenie....podziwiam i kocham. To mój drugi raz.Wtedy nie paliłam 3 miesiące.Wiem tylko , że czułam się super. Belvuś....jak Ty jesteś podobna do Osieckiej to suuuuuper....to również moja idolka.Kobieta z któą się identyfikuję w wielu sferach....oczywiście duchowych.Poza tym myślę, że Osiecka była i zostanie w pamięci piękną kobietą ....jak to mówiono....typ aryjski Belvuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wolne to popisałam ostatnio.....no nie? kurka wodna....nie palę już 4 godziny i żyję!!!!!!! Fakt ochoty zapalenia nie mija ale po Tabeksie nie ma tego cholernego ssania w klacie i pieczenia.Ciągle sobie tłumaczę, że przecież po zapaleniu też tak się czułam....jakaś niedopalona a więc w zasadzie to pułapka i można się zaćpać tą nikotyną na śmierć.Może tablica mendelejewa w składzie tytoniu mnie tak zatruła....bo kupowałam już odpady z odpadów na wagę. Jak przezyję następny dzień to już pójdzie.Najgorzej podjąć decyzję, że to właśnie teraz i już nigdy.Łykając tabex pomodliłam się, żeby Pan Bóg mi pomógł i zachował mnie przy życiu bez skutków ubocznych jakie czasem się zdarzają. Napiszcie coś....teraz pójdę poćwiczyć a później tu zajrzę.Acha....pozwoliłam sobie coś wkleić...bo podejrzewam, że będzie trzeba gubić nadwagę.....znacie to? http://www.odchudzanienazawolanie.pl/kontakt.php Całuję WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola znajac ciebie mysle ze bylas w kosciele na mszy.. :-) Jutro rano spojrz w lustro i zobacz jaka ladniejsza jestes.. Ten blysk w oku po 24 godzinach nie palenia.. jest oznaka oczyszczania organizmu.. Ja natomiast siedze i ogladam patriotyczne piesni na youtubie od rana.. Jestem jeszcze w szlafroku i nic mi sie nie chce.. Na dworzu deszcz siapi.. Ide dac jesc psinom.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liszko....🌻....ale Cię dawno nie było...jak miło Cię widzieć tilzo🌻 herbatko miętowa🌻 aguś50+🌻 belvo🌻 szrooka{kwiat] 🌻🌻🌻...ty dla WbW....również dla tych pań, które nas czytają a może kiedyś napiszą:))) gdzie podziała się legwanek???Całusy dla niej👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he belvo....ten błysk w oku jest zachęcający i robi wrażenie....ja jednak zadowolę się samym faktem przeżycia :))) co do zgadywanki....to pudło belvo....nie zgadłaś Proszę próbować dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze no to trudno jak pudlo to tak jak ja tylko tyle ze ja jeszcze nie jestem stare :-D Drugie podejscie.. bylas w lesie?? Liszka??? To ty??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie przestaje palic to wstawanie rano z łóżka jest fajniejsze. Nie ma sie w ustach tego paskudztwa papierosowego. Będę cię wspierac . Wytrwaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
……….\\\\\|/// ……….(^_ _^) ……….(…(_)…) …………\..–../_ ………/¯¯Y¯¯\.\ … …..?…..?…..?….? ………|._.\_…..|\_.\ …….?….?…..? ……….\__\……|…\..\ …….?….? ……(¯¯¯\…\_|/¯¯\__\_______ooo ……..)===ºººº====0000=====) .....(____/¯¯¯\__/ºººº¯¯¯¯¯¯ooo ………/…./………\…\ ..__./._/………….\._.\__ (____ /………….(_____) __?_??____?__?______?___?_ Z satysfakcja "muzycznie" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś....bravo...zgadłaś!!!! W lesie nazbierałam 5 kań, kilka wypasionych kurem i jedną malutką kozią brodę!!!!:)))) Doznałam tam olśnienia......muszę żyć dla takich chwil kiedy inne sytuacje zawiodą:) Zaraz znajdę nagrodę w postaci muzyczki a na razie daję moje ❤️ na talerzu w dowód przyjaźni👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też super i znów ciarki http://www.youtube.com/watch?v=4BZmyCTX54o mam kryzys....narywa mnie szyja...to tam doktor stwierdził już zaawansowaną miażdżycę tętnic....kurka jak to brzmi ale najbardziej mnie przeraża, że na prawdę tak mi powiedział przy USG. Może jak usnę to mi przejdzie.Całuję Was na dobranoc i idę, bo jutro do pracy po 5-iu dniach przerwy(urlop)...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nojki51
Nojeczko,wytrzymaj i nie pal!.Dla Ciebie❤️ Czasem nagle smutniejesz Czasem nagle smutniejesz to jakby dnia ubywa i nie wiem jak ci pomóc więc tylko proszę wybacz czasem łzy w twoich oczach na krótką chwilę goszczą i nie wiem czy coś mówić i nawet nie wiem po co puszczam więc wtedy latawce ze śmiechu mego śmieszne i znowu dnia przybywa powietrze staje się lżejsze i lżejsza staje się wędrówka z plecakiem wciąż coraz cięższym nad domem przysiadła tęcza na nieba niebieskiej gałęzi. Adam Ziemianin 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dalszm ciągu mi tekst nie przechodzi ale spróbuje teraz. Witam siedzę i czytam wasze wpisy no i słucham tych pięknych piosenek, które przypominają mi te najpiękniejsze lata młodości szkoda, że tak szybko minęły. Najeczko widzę,że naprawdę chcesz rzucić to palenie i powinno ci się udać Narazie tyle bo nie wiem czy mi wiadomośc przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×