Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Alisario, przepraszam że nie weszłam w twój obrazek Ja mam takie same filiżanki i do tego dzbanek , koszyczek na słodycze cukierniczka i coś tam jeszcze. To z fabryki z Chodzieży. Już sobie wyobrażam ten smak ciasta , ale jestem w trakcie odchudzania. NIESTETY!!!!!!!!!!!! nie jem słodyczy chociaz uwielbiam . Dla łakomczuchów podam póżniej fajny przepis na tartę cytrynowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kul.lublin.pl/gfx/bukul/archiwum/fot_2.jpg stawiam na stoliku herbatke owocowa kawke z cynamonem flaszencje wina domowej roboty u mnie trwa montaz mebelkow kuchennych wracamy do normalnego trybu potem ustawianie w szafkach tego co w kuchni potrzebne ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff co za ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZAROOKKA
buziaczki wszystkim wam bez wyjatku Belva 👄 Nojka 👄 Alisaria 👄 Herbatka mietowa 👄 Aga50+ 👄 Tlilza 👄....i wszystkim , których nie wymieniłam 👄 👄 👄 zaczynamy po malutku być w komplecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ten wpis na pomaranczowo , ale to ja , tylko zbyt wiele literek mi sie wcisnęło Tilzo , wpadłaysmy prawie na siebie jednoczesnie... witaj [ usta]... tak sie cieszę, ze zawitałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakie piękne kwiaty postawiłas... dopiero zaczynam poczytywac ... Alisario, ciasto znakomite, a kawusia była wysmienita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisarko....taka mądra dziewczynka nie może się obrażać na nas , bo nie ma o co.Ja na ten przykład wyjaśnię, że mam taki swój nawyk kiedy wchodzę na linka od Was, że usadawiam się wygodnie i jak widzę coś ładnego to uśmiecham się do obrazka i zaraz sobie myślę...np:"...o, lubi kwiatki tak jak ja....albo....o lubi ciasto tak jak ja....i znów się uśmiecham.Jakoś nie pomyślałam, żeby odnosić się pisemnie do tych obrazków ale jak chcesz alisario....to napiszę.Bardzo ładny ten serwis...ja miałam podobny ale się wytłukł a na nowy muszę dopiero zapracować i nie będzie to szybko, ponieważ mam niestety wydatki związane z remontem łazienki.Ciągle mam jakieś straty przez niefrasobliwość fachowców i brak poszanowania do cudzego mienia. Cieszę się, że nas tak dużo i myślę, że choć każda ... inna to w tym wieku na pewno mamy podobną wrażliwość, doświadczenia i marzenia.To nas jednoczy....dlatego tu jesteśmy....prawda?Fajnie jest pogadać z innymi choćby wirtualnie jak nie ma się czasu wyjść z domu lub coś od nas nie zależy i grafik dnia jest narzucony. Witam nowe koleżanki i zachęcam do dzielenia się różnymi sprawami. O facetach, mężach ich kochankach i pijaństwie, o nas....jak sobie radzić w smutnych chwilach i być zawsze na topie.O zwyczajnej codzienności i przemyśleniach na róźne tematy.Możemy również żartować....jak to bardzo lubię....he he.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 50 +
Witam wszystkie kobitki przed chwilą tyle się opisałam i mi wszystko zniknęło nie wiem co się stało co nie tak przycisnęłam aż się zdenerwowałam bo muszę pisać od nowa. Ale już muszę uważać co robię . Wreszcie się odrobiłam bo przez cały dzień coś miałam do zrobienia, a i komputer mi się zwolnił, bo mój stary jak usiądzie to nie wie kiedy ma odejść. Przeczyatłam Wasze wpisy i to nie jeden raz bo chciałabym poznać wasze problemy zainteresowania aby Was nie zanudzać gdy będę tutaj wpadać . Ciasto było wspaniałę no i jak podane ale nie powinnam jeść bo każdy kawałek to już na mnie widac ale tak mnię naszło,że również upiekłam dzisiaj ciasto orzechowe i chciałabym Was poczęstować no i kawusią jeżeli nie jest jeszcze za póżna godzina , bo ja już nie piję o tej godzinie,wolę mały kieliszeczek przed spaniem, Miałm wyjśc na mały spacer ale jest taka pogoda, że nie chce się nosa wystawić z domu. Pozdrawiam Wszystkie dziewczynki bez wyjątku życzę miłego wieczoru. Ja szykuję sie do oglądania boksu jeżeli będe mogła patrzec jak walą sie po gębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wole z kompem posiedziec i radia posluchac jak byle co ogladac milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 51 +
Witam Najko 51 poprawiłaś mi humor chyba na cały dzień tymi filmikami i zdjęciami uśmiałam się co niemiara, a wstałam chyba lewą nogą bo nie spałam pół nocy. Serdeczne dzięki idę gotować dalej obiad dobrze że na chwilkę do Was wpadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 50 +
Przepraszam nawet pomyliłam swój pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bez wyjątku i pozdrawiam serdecznie:)))) *** Jolu, czy Ty się nie znasz na żartach ? Przecież to nie o serwis chodzi , tylko o fakt:-) tak ot bezmyślnie coś napisalam, by napisać, ale Ty nie musisz nic chwalić :)))) a propos serwisu nawet na myśl mi nie przeszło, by ktoś miał serwis stary jak świat chwalić , jeśli już to za ciacho... hi, hi hi z ta myślą wysłałam ta fotkę , ale teraz już nie będę nic wysylac i nie będzie tematu... Sorki jak ktoś odebrał to jak Jola... Jolu ja się na Ciebie nie gniewam , bo nie jestem z tych ludzi co się o byle pierdoły obrażają... *** nie było sprawy... Kochani zaraz na Polonii mój serial "M JAK MIŁOŚĆ" życzę wszystkim miłego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bez wyjątku i pozdrawiam serdecznie:)))) *** Jolu, czy Ty się nie znasz na żartach ? Przecież to nie o serwis chodzi , tylko o fakt:-) tak ot bezmyślnie coś napisalam, by napisać, ale Ty nie musisz nic chwalić :)))) a propos serwisu nawet na myśl mi nie przeszło, by ktoś miał serwis stary jak świat chwalić , jeśli już to za ciacho... hi, hi hi z ta myślą wysłałam ta fotkę , ale teraz już nie będę nic wysylac i nie będzie tematu... Sorki jak ktoś odebrał to jak Jola... Jolu ja się na Ciebie nie gniewam , bo nie jestem z tych ludzi co się o byle pierdoły obrażają... *** nie było sprawy... Kochani zaraz na Polonii mój serial "M JAK MIŁOŚĆ" życzę wszystkim miłego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisario pisząc to, miałam półuśmiech a więc nie pisałam tak jakby grozą wiało.Niestety słowa pisane nie oddadzą zupełnie naszego nastroju i wyrazu twarzy.Wszystko jest ok a poczucie humoru.....hm....gdzieś może poleciało....ale mam do niego smycz i jak pociągnę to wróci:) dziś taka chorutka pojechałam na grzybki.....mam opieńki i kanie ale wysypu nie było i bardzo się nachodziłam....oj nogi ,biodra bolą od chodzenia i schylania.Opieńki już w garnku....zesmażyłam i zamrożę na święta a kanie w żołądku.Jak któraś z was mnie odwiedzi to poczęstuję....byle nie po świętach, bo już nie będzie...he he Pozdrawiam WBB 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadające koty http://www.youtube.com/watch?v=PfBStD6_4tY kotki figlarze http://www.youtube.com/watch?v=9WASLO9dQhY to już nasze starsze koleżanki znają ale dedykuję następny link dla ciebie, bo zawsze wprawia mnie w dobry nastrój a mianowicie dziecko, które zaraża śmiechem http://www.youtube.com/watch?v=NzQUtElQXX0 pa pa....dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 50 +
Witam Herbatko miętowa obrazek śliczny czereśnie jak prawdziwe aż ślinka cieknie. nojka 51 misie są obłędne i te śmieszne zdjęcia ha,ha,ha no i ten śmiech tego malca rozbawił mnie na całego dzięki. Mam wnusie w takim wieku, naprawdę dzieci są cudowne. Chcę Wam jeszcze napisac drogi koleżanki jeżeli mogę się tak zwracać,że nie umię tak dobierać słów, aby to wyglądało całkiem na luzie ponieważ prze cały okres pracy zawodowej pisałam tylko językiem urzędowym i tak mi to pozostało ale napewno przy Was to się zmieni. Pozdrowienia dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko miętowa i Aguś+50....cieszę się, że udało mi się Was rozweselić.Ja szukam takich stron na rozładowanie stresów.Wczoraj się tam zatraciłam ale musiałam, bo Ci pseudofachmeni od łazienki to przekroczyli już chyba wszelkie granice.Nawet nie chcę o tym mówić.....chyba przez nich tak choruję. Myślę, że każda z nas może pisać w dowolny sposób....ja piszę, mam nadzieje prostym i zrozumiałym językiem w swoim odczuciu oczywiście, a im człowiek starszy tym bardziej się gubi.Tu nie o to chodzi, żeby książki pisać lecz oddawać się chwilowym emocjom.Myślę też,że wszelkie chwyty dozwolone jak u pisarzy czy poetów....oby tylko nikt przez nikogo nie płakał....to podstawa.Prawda? Pozdrawiam serdecznie i wracam chwilowo do garów.Skorzystałam, że mój nazwijmy do M....wyszedł na chwilkę do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 50 ++
Najka 51 słuchałam tych pisenek z wiekim podziwem a cóż za talent kiedyś będą wielkimi gwiazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×