Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Ola pewnie sie na mnie obrazila bo na nia nakrzyczalam ze pali :-O Kochane moje.. dzisiaj znowu mialam dzien do kitu.. Nie lubie siebie takiej leniwej.. ale dnie sa krotkie i jak cos czlowiek nie zdziala rano to szybko robi sie ciemno i juz noc.. Jutro jest najfajniejszy dzien w tygodniu.. :-) Psinki czekaly caly dzien aby pojsc z nimi na marsz.. a nie poszlismy.. Robi sie ciemno juz o 17.30 :-( To moj wczorajszy bukiet.. z kwiatkow z ogrodu.. dedykuje go Oli na przeprosiny [url=http://img509.imageshack.us/i/november2009069.jpg/][img=http://img509.imageshack.us/img509/1404/november2009069.th.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko, gdzie ja tam piekna ??:-O Stara baba juz jestem.. i nic mi ni e pomoze.. \Napisz do mnie na maila .. moze dojdzie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonecznie cieplutko witam🖐️ pozdrawiam wszystkie mile panie🌻 dobrego dnia zycze ide lapac energie zachecam was do wyjscia z domu pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ładny bukiet z ostatnich kwiatów. W moim ogrodzie juz nic kolorowego nie rośnie. Musiałabym chyba specjalnie nasadzic rosliny które maja długą wegetację. ale nawet nie wiem jakie by mogły byc . Zreszta nie mam już miejsca. Mam dużo zimozielonych roslin Ładnie stroja ogród bo cały czas zielone , potem trawnik i juz nie ma miejsca, Poza tym w częsci ogrodu mam duży warzywnik . Lubie własne warzywa ,potem mam przez cała zime w słoikach. Dziewczyny- chyba wszystkim dokucza ta jesien . Odżyję dopiero na wiosne . ale tak jeszcze do niej daleko. Próbuje wypełnic sobie czas jakimiś zajęciami.Od rana troche pomaluję swoje obrazki- potem obiad , sprzątanie a wieczorem próbuję znależc jeszcze jakies zajęcie. ale patrze właśnie na zegar i dopiero 17. 30. . Długi wieczór przede mna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko a moze pokazesz jakies twoje obrazki tutaj?? A jakie zimozielone rosliny masz w ogrodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://malarka.pinger.pl/ Pod tym linkiem jest mój blog z kilkoma obrazami. Mam wielki bluszcz któremu nie opadaja liście na zimę. i oczywiście iglaki. Takie różne -świerk ,tuje . i nawet nie znam nazw, ale takie popularne jak w wielu ogrodach. Boleje nad tym że nie mam właściwie miejsca na kwiaty- ale nie chce dyskutowac z moim mężem na tem temat, Chociaż ma trochę racji - bo tam gdzie mogłabym sadzic kwiaty sadze warzywa . A część ogródka to mamy taki wypoczynkowy kąt , takie zielone patio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Nojko sobie radzisz-czy czasami nie zapaliłaś ? . Mam nadzieje że nie. Trzeba dużo pić , bo krtan jest bardzo wysuszona przez papierosy. Ja do dzisiaj po tylu latach mam kłopoty z krtanią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko! TO SA TWOJE OBRAZY???? To ty prawdzia malarka jestes pelna geba!!! Sa naprawde piekne!!! NAPRAWDE!!! A wiesz ze i nasza Jola maluje cudowne obrazy??? Same artystki !! Fiu fiu Cudny jest ten z kielichem i cytryna!! Zreszta wszystkie mi sie podobaja Gratuluje talentu!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko miętowa...bardzo ładnie malujesz.O ile mieszkasz w Polsce może się gdzieś spotkałyśmy na plenerze? ja przez wiele lat rozkochana w ludsziach poświęcałam im prawie 80 % swojego życia i czasu stąd ta sztuka....moja ulubiona a co dostałam wzamian za tę moją miłość to już wiecie:) http://nasza-klasa.pl/profile/1261777/gallery/album/2/5 Ciekawe czy będzie link na jedno zdjęcie czy na cały portal.Nie mam swojej strony internetowej....brak czasu i chęci na siedzenie i wklejanie.Wolę sobie gdzieś pojeździć:))) Jak wyjdzie ok to jeszcze parę wrzucę ale z przerwami, bo sprzątam, gotuję i spodziewam się faceta od elektryki do mojej łazienki.Belvuś....jesteś piękna....ja się na tym znam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z portalu się nie da ale potem spróbuję z dysku a jak nie to jutro....ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś a tu w tym linku jakkbyś się zalogowała?Mogłabym wówczas mieć dostęp do mnie a ja do Twojego profilu(załóż je)i Ty mogłabyś na bieżąco oglądać mnie taką jaka jestem z zaletami i wadami.To jak?Zalogujesz się?Potem wpisujesz tylko w opcji- szukaj znajomych- moje imię i nazwisko i masz mnie całą:)Forumowiczki, które się tutaj znamy mają tam właśnie swoje konta, bo to jest fajna sprawa. aha...nie palę ale kryzysy mam okropne.Pozdrawiam i całuję Was mocno a do tematu sztuki jeszcze wrócimy w bardziej wolnym dla mnie czasie....obiecuję:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile was jest po 50, 60, bo sobie myslałam, ż etu same małolaty a tu popatrzcie starszaki sa też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zblizam sie do 60 tki, i dobzre ze tu sa też osoby w tym wieku. Po czasem człek nie ma gdzie pozrzędzic, to super git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka dzieki za Osiecka i Kore :-) Nie moge sie zalogowac na naszej klasie bo juz jestem zalogowana i zapomnialam hasla.. Teraz zroblio sie cos i nie moge sie juz tam dostac . Musialabym zmienic haslo .. Herbatko pokazalam twoje obrazy mezowi.. i bardzo mu sie podobaly. jestem zainspirowana. Jola czy ty jeszcze jezdzisz na te plenery czesto?? W maju np?? Dziewczyny lece.. dzisiaj mam okropnie duzo zajec a wieczorem idziemy na kolacje do przyjaciol.. Musze przeprowadzic generalny remont wlasnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko- ja nie jestem Krysia62. Mieszkam na Kaszubach mało bywam na plenerach . ale jeżdże oczywiście. Byłam w dwa razy w Lęborku. więc może?. Po za tym nasze Kaszubskie plenery. Linku nie otworzyłam . Szkoda. Piosenek jeszcze nie odsłuchałam , strasznie długo sie ładuja na you tube. Mam dosyc wolny internet więc może z tego powodu. ale wieczorem odsłucham , więcej czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki bez wyjątku. Dzięki za współczucie właśnie wczoraj byłam na pogrzebie , a dziś już trzeba żyć dalej i cieszyć się każdym dniem , szkoda każ dego ale kuzyn miał dopiero 53 lata i mógł jeszce pożyć jednak nie było mu dane . Chorował długo miał raka ale jego wola życia była tak duża że z tą ciężką chorobą przeżył 14 lat poprostu choroba zabierała go po kawałku zaczynając od głowy. To może już wystarczy bo dzis nie trzeba już myśleć o tym. Właśnie troszkę poczytałam i oglądałam waszy obrazy są tak śliczne że poprostu nie wiem co powiedzieć prawdziwe z Was artystki a ja antytalent . Najeczko widzę że wytrzymujesz na odwyku i tak trzymaj. Zyczę ci miłego wieczoru ponieważ jak piszesz wybierasz się w goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko miętowa chcę ci powiedzieć,że w tym roku byłam na wycieczce w Trójmieście i zwiedzaliśmy całe Kaszuby jest tm pięknie ja mieszkam na południu bliżej gór i dlatego tak często jestem w górach. Herbatko miętowa jeszcze raz chcę ci powiedzieć,że obrazy są piękne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo bukiet z twojego ogrodu jest śliczny ja też mam ogród ale już w tym okresie nie mam tak pięknych kwitnących kwiatów kwitną w moim ogrodzie wczesną wiosną i latem a teraz jesienią mam tylko kolorowe krzewy no i bardzo dużo iglaczków nawet nie wiem ile gatunków to nigdy nie liczyłam ale wiele no i duży kawał trawnika dla moich wnucząt jak przyjeżdżają to mają gdzie biegać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam przywitać nową koleżankę i zachęcić do wpisów. Niestety nie da się przetransportować fotek nawet z mojego dysku....nie ma takiego linka.Wiem, że ten system działa na gg i skype oraz nasza klasa a na kafeterii nie chce się wkleić. belvuś....jak będziesz u znajomych, którzy mają konto na nk, to możesz z ich konta wejść na mój profil wpisując, że szukasz znajomych(moje imię i nazwisko, wiek, miasto-Lubin)i przyciskasz "szukaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kwiaty...początki malowania kwiatów http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a33162d0c95d923c.html mój artystyczny bajzelek na plenerze w Świeradowie 2 lata temu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/873cca70ebbe5e2e.html pracownia, której już nie mam i w tle moje róże.Obie prace sprzedane i ślad po nich zaginął http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f62140445a6111b.html mój pokój dwa lata temu,na ścianie obrazy, których już nie mam i moja sąsiadka, również artystka wklejam inne ujęcie, bo tam dalej też wisi mój duży obraz, którego już nie mam "Swięto wina"....oj nie skopiowałam kurka wodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×