Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość mamatygrysaczylibelva
To ja belva Ja nie jestem dzisiaj zla ale zaintrygowana... Ktos znowu sie bawi w przenosiny moich czerwonych wpisow na ten topik. Gabi masz racje ze ja nie powinnam sie wtracac do werandy ani ich czytac a juz najbardziej pisac cos. Tam przeciez kroluje .........pewn bardzo zazdrosna osoba . Ale poniewaz lubie czytac co pisze Aleks wiec musze tam zajzec.... No i niestety nieraz popelniam ten grzech i cos nabazgrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Od rana mam problemy z wejsciem do naszego klubu.Podejrzewam,ze cos sie dzieje w komputerze.Martwi mnie,ze moze pasc i wtedy zgine na dlugo.Moze jeszcze nie dzisiaj. Belvo, ktore posty przeniesiono? Czy pisalas cos na werandzie? Nie rozumiem niczego.Dlaczego masz nie czytac postow na werandzie? Czy Twoje posty adresujesz do konkretnej osoby? Czy podpisujesz sie swoim nickiem? Chyba mnie zle zrozumialas,nie mam prawa niczego nikomu zabraniac.Kazdy ma prawo pisac ,gdzie mu sie podoba.Pisalam o tym.Wspolczuje.Nie denerwuj sie... Pozdrawiam Ciebie,Cztery mendle,Aleks,Copertke i Dianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle! Bez tanca nie moglabym zyc.M nie tanczyl zbyt dobrze.Jest lekki do prowadzenia,wiec musial sie przy mnie doszkolic.Szkolenie trwalo kilka lat z coraz lepszym wynikiem.Tanecznych imprez bylo mnostwo i nie wiem kiedy,ale uczen przescignal mistrza.Zartuje.Tanczy naprawde pieknie i dostojnie.Narazamy sie naszym biesiadnikom,bo im brakuje duszy towarzystwa przy stole i nie ma kompana do wypitki.Hehehe Co mi tam,najwazniejsze,ze wytanczymy sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Gabi tu chodzi o ten wpis moj wczorajszy, na werandzie . 04:06 mamatygrysa Jezeli jestescie zle na cos czy rozgoryczone to wystarczy pomyslec o tym co naprawade kochacie, ale tak bezinteresownie, czysto. Jakies zwierzatko moze? Czy chocby sosne... I wtedy zlosc przechodzi . Bede musiala chyba zrobic sie tez mniej naiwna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe klubowiczki... Jestem jednym wielkim znakiem zapytania ???? Nie nadążam,ale rzuca mi się w oczy jedno.W jakiś niezamierzony przeze mnie sposób,stałam się łącznikiem między dwoma topikami.Bo chodzi tylko o dwa ,określone ? Nie znam się na netowych gierkach.Co gorsza,nie widzę szans ,aby mi to ktoś wytłumaczył . Lubię pisać z kobietami.Rozumiem je wszystkie,niezaleznie od wieku i charakteru. Lubię w życiu realnym przebywać z kobietami.Też je rozumiem a one mnie.Żałuję,że mogę tak rzadko spędzać z nimi czas.Dlatego internet ma być namiastką tych spotkań. Ale bardzo źle się czuję w atmosferze nieżyczliwości i podejrzeń. Dlatego myślę,że lepiej będzie jeżeli pozostanę na jednym topiku. Oczywście mogłabym zmienić nick i pisać wszędzie. Ale po co ? Czy mnie się nie rozpozna ? A czy dobry obyczaj nie wymaga ,aby być szczerym do w stosunku do swoich interlokutorek ? Pozdrawiam - Aleks. Ps.Będę czytać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo,przeciez nikogo nie obrazilas.Nie rozumiem tych zagrywek. Najwidoczniej komus przeszkadzaja Twoje wpisy,tylko komu? Gdzie podziewa sie Dianka,coperta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gabi, moje wpisy przeszkadzaly pani i wladczyni werandy Lince 58... Ona to w dosc bezobcesowy sposob dala mi to do zrozumienia. Dlaczego? W tym wypadku ja tu bede jednym WIELKIM ZNAKIEM ZAPYTANIA???? Najprawdopodobniej wziela mnie za kogos innego.. albo po prostu jest zazdrosna o \"swoje\" werandowiczki a w moim przypadku o Aleks. Nie pierwszy i nie ostatni raz tak sie zdarzylo... Majac jakies chody u moderatorow czy moze sama ja bedac, robi rozne dziwne siupy aby tym ktorych nie lubi ,zrobic jaka mala przykrosc. To nie dopuscic kogos do topiku, to cos tam przeniesc z jednego na drugi, to wykreslic... wpis. Sama nie wiem co jeszcze. Aleks faktycznie przezemnie stalas sie koscia niezgody. No coz ja poradze ze spodobalas mi sie od twojego pierwszego postu ( nawet tego pomaranczowego) Poczulam do ciebie momentalnie niesamowita sympatie, szczegolnie jak opowiadalas o twoim ojcu itd. Moze dlatego ze w niektorych momentach utozsamialam sie z toba? Niestety taki jest los ludzi lubianych i rozchwytywanych; moze ktos byc o nie zazdrosny. Tak, masz racje nie pisz juz tu do nas w klubie, badz wierna werandzie bo jeszcze i tobie sie dostanie... Ja jakos przezyje to.. Szkoda bo poczulam w tobie bratnia dusze ( mimo tej niesamowitej odleglosci) Moze od czasu do czasu stylem wojny podjazdowej cos ci powiem na pomaranczowo.. :-) Co oczywiscie momentalnie zostanie wiernie przepisane tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkrylam ze ktos tez zarezerwowal sobie moj nick Belva na czarno tylko pomylil sie i zrobil to przez w .... ciekawe poco komu to? Druga rzecz to blagam was dziewczyny... Badzcie szczere ze mna. Chcecie zebym odeszla ,odejde ale prosze was o szczerosc bo dostalam jakiejs alergi na falsz i klamstwa... Wole najgorsza prawde niz te podchody... Mam nadzieje ze nigdy tu nikt nikogo nie zignoruje ani nie bedzie sie nad nikim wywyzszal. Dla mnie to kopanie lezacego, ignorowanie potrzebujacego i znecanie sie nad slabszym jest najgorszym chamstwem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo,jesli zmienisz jedna literke ,mozesz miec inny nick. Nie wiem,czy masz swoj nick z malej czy duzej litery,wiec istnieje jeszcze inna mozliwosc. To straszne o czym piszesz. Kto Ci to robi? Dlaczego? Brzydze sie tym.Zignoruj te zagrywki.Jestes bardzo wrazliwa osoba i nie zawracaj sobie tym glowy.Ciesze sie,ze \"dzialasz\"w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie sie doczytalam... Belvo,o czym Ty mowisz? O jakim odejsciu? Nie wyobrazam sobie,zeby Ciebie tu zabraklo.Tutaj jestes mile widziana i nikt Ci swinstwa nie robi w KLUBIE. Teraz ktos cieszy sie ,ze zaczyna sie cos dziac...Nikt Ciebie nie wyeliminuje z Klubu.Pamietaj,ze bardzo Ciebie lubimy!!! Nawet nie wiesz,jak bardzoe ciesze sie,ze jestes z nami.Wyrzuc ten \"ciezki przypadek\"z glowy.Nie mysl o tym,bo to nie Twoj problem. Od dnia dzisiejszego nie reagujemy na zadne wpisy pomaranczowe.Jak ktos chce byc z nami,niech zaczerni sie.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam co pisz..
ecie od jakiegos czasu, nawet pomyslalam, ze wrescie jakis topik bez awantur i intryg, podszywania itp...ale nie wy tez prowadzicie jakies dziwne gierki ,,topikowe" ktorych nie rozumie?????? Czy tak trudno byc mila dla innych???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klubowiczki nie prowadza zadnych gierek!!! Moze i ten topik komus zaczyna przeszkadzac? Nie reagujmy na zadne zaczepne slowa. Pomaranczowa,jesli chcesz z nami byc,zaczern sie. Nie posadzaj nas o takie podle gierki.Mamy swoja godnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ,wreszcie jakis topik bez awantur,intryg... Trzeba tu zamieszac,bo niektorych bardzo to razi! Nie zglaszalam do kasowania pomaranczowych wpisow,ale rozwazam te mozliwosc.Dosyc juz mieszania! Zajmijcie sie czyms,a nie atakujecie niewinnych ludzi.Nie chce mi sie juz powtarzac w kolko jednego i tego samego! Cenie swoj czas,a jeszcze bardziej swoje slowo.!Cenie ludzi honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 55
ROCKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Gabi... Nie win biednych pomaranczowych nickow o zamieszanie.. To nie jest ich wina. Pomaranczowe nicki nam nigdy w niczym nie przeszkodzily. To jest moja wina bo zwalczam hipokryzje ktora kryje sie pod czarnym nickiem na werandzie i diabli wiedza gdzie jeszcze. Tak sie ta cala awantura zaczela. \"wlascicielka werandy\" nie miala ani checi ani humoru aby tolerowac jakies pomaranczowe ktore sie jej wpisywaly. Po co sie meczyc i odpowiadac na jawna krytyke od pomaranczowych jezeli mozna je po prostu zgladzic? Rozdeptac ! Nie! W ten sposob nigdy nie bedzie szczerosci na tym topiku... Jezeli ja sie komus nie podobam to prosze wyzwac mnie na pojedynek ale jawnie. Nie musisz zaczerniac niku. Mnie ta czern nic nie obchodzi. I tak sie przeciez nigdy nie spotkamy. Wiec prosze o atak na mnie w cztery oczy...Nie jakies dziecinne podchody... Tyle jest tutaj u nas przyjaznych pomaranczek.. :-) Szkoda byloby je stracic.. Ja nawet zaprosilam do Kafeterii moja przyjaciolke z dziecinstwa. Gdyby ona nas znalazla to nie wiedzialaby co to znaczy jakies zaczernianie. Czarny nick nie jest gwaracja dobrego serca. Kazdy przestepca moze sobie zaczernic nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam co pisze...
sz ...nie napisalam ,,podle" ale widac tobie to slowo jest bliskie. zyczliwa ,,pomaranczka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam co pisze...
belva - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge w powyższej sprawie nie zabierać głosu? za to dedykuje WAM WSZYSTKIM KOCHANI Naucz się brać... Można znaleźć wielkie szczęście w dawaniu. Lecz nieustanne dawanie może wyczerpać serce i umysł. Naucz się brać choć trochę - choćby chwilę w ogrodzie, w galerii, w kawiarni. Doceń to. Pozwól, aby ptaki i żaby, dzieła sztuki, muzyka i książki, a także nie wymagający przyjaciele przywracali Ci siły. Ludzie potrzebują ciągłego odnawiania się. Pam Brown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELVO KOCHANA JESTEśMY Z TOBA SZCZERE DO BóLU GABI KAżDY Z NAS CENI SOBIE CZAS I W MIARE MOZLIWOśCI POSWIęCAMY GO RóWNIEż SOBIE WZAJEMIE TU RóżNIE CZUłAM SIE ALE WIERZYłAM I IWERZE ,żE NORMALNIE JEST TUTAJ MIEDZY NAMI I WIERZE,żE Z NIEKTóRYMI W REALU WCZEśNIEJ CZY PóźNIEJ SPOTKAM SIE CHOC JEDYNY RAZ , BO TAKIE SPOTKANIA JUZ NETOWE MIAłAM A ZNAJOMOSCI NADAL POZOSTAłY LUB NIE Z RóżNYCH POWODóW ZALEZY TO JEDNAK TYLKO I WYłąCZNIE OD nas i oczywiście od dwóch stron jezeli chodzi o utrzymanie znajomości w realu poszukam miłego wierszyka na dobranoc skoro juz poszłyściew spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna końcóka pewnego wiersza Jedyną chwilą, której możemy być pewni, jest dzisiaj. Dziś więc sięgnę po twoją dłoń. Dziś powiem: \"Przepraszam\" i \"Kocham cię\". Autor nieznany i kolejny fragment DLA WAS KOCHANI CZAS TO NIE DROGA SZYBKIEGO RUCHU POMIĘDZY KOŁYSKĄ, A GROBEM, LECZ MIEJSCE PRZEBYWANIA W SŁOŃCU. Żyj dzisiaj! Śmiej się dzisiaj! Bądź szczęśliwy dzisiaj! Uwolnij swoje serce. Twoja radość i szczęście nie mogą zależeć od tysiąca błahostek. Phil Bosmans I POWYżSZEGO AUTORA KOLEJNY FRAGMENT Znajdź dzisiaj czas, aby być szczęśliwym! Nie musisz porzucać pracy, lecz może tylko zająć się czymś innym. Nie musisz wyjeżdżać za granicę, nie potrzebujesz wcale więcej pieniędzy. Bądź szczęśliwy. Tu i teraz! Znajdź czas, aby być szczęśliwym. To znaczy: Odłóż na bok wszelkie spory i kłótnie. Spróbuj być wyjątkowo dobry, miły i uprzejmy. Wtedy innym łatwiej przyjdzie cię polubić.. Spróbuj być dla innych radością, swego rodzaju darem, codziennym prezentem. Wtedy doznasz zdumiewających przeżyć. Wtedy spojrzysz na innych innymi oczyma, a może to oni staną się inni, a i ty potraktujesz ich jako dar, prawdziwą łaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zyczliwa pomaranczko! Masz racje,ze jestem uczulona na podlosc.Jesli do tej pory nie prosilam o kasowanie pomaranczowych,to tylko dlatego,by komus nie sprawic przykrosci.Sa wsrod nich pomaranczowe -zyczliwe .One nie wchodza w gre.Czy nie widzisz,ze belva stala sie niewygodna dla kogos?Dlaczego Jej posty sa przenoszone na inny topik? Komu na tym zalezy? Zal mi jest belvy i dlatego stoje po jej stronie.Czy tego nie widzisz? Mam nadzieje,ze wreszcie dadza Jej spokoj.Pozdrawiam zyczliwych i nasze klubowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo bardzo Ci współczuję walcz ja nie podjęłam rękawicy i swoją obecność na internecie oddałam walkowerem teraz tylko jestem czytającą tak, ... takie gry podjazdowe mnie zniechęciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapko z daszkiem... milo ze tu jestes! :-) Tak ja ta chec do walki musialam chyba odziedziczyc po mojej mamie.. Ona to dopiero byla bojownicza. Ale ta walecznosc tez odziedziczyla z kolei po moim dziadku itd itd. Taka z nas bojownicza rodzina.. hi hi hi. Ja nie moge sie zniechecic , bo wtedy wszystko byloby na marne.:-o Ale po co to wszystko wlasciwie jest? Po to zeby mozna zyc w czystej atmosferze. Ot i tyle. Zawsze uwazalam ze najgorsza prawda jest lepsza od klamstwa. Trzeba wyjasnic, przeprosic i wybaczyc. Ludzie sa tylko ludzmi. Maja rozne momenty, dobre i zle. Ale zranic kogos czy cos ,tak sobie dla przyjemnosci... to juz nie jest ok. Stracilam dzisiaj kogos kogo naprawde polubilam tutaj na kafeterii. Musialam ja stracic widocznie. Szkoda mi jej. :-( Moze ja spotkam kiedys w jakims innym zyciu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie kolezanki. Mam male zaleglosci u Was. Dzisiaj wracam do pracy po dlugiej przerwie. Niezbyt dobrze sie czuje (zaladek cos nawal?) moze herbata rumiankowa pomoze. NIe moge wrocic do pracy chora po chorobie. :D:D:D Wpadlam tylko na HELLO do Was i zycze Wam dobrego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po 10. ( u nas) Dianko, moja ty duszo nocna.❤️ :-) Nie powinnas wracac ta predko do pracy. Tak mi jest przykro ze sie zle czujesz. Po prostu powinnas jeszcze troche powagarowac. Nie wiem jakie masz uklady w twojej pracy. Czy mozesz sobie pozwolic na takie dlugie wakacje? Jezeli tak , to prosze cie... pozwol sobie. W koncu przeciez wiesz...\" szlachetne zdrowie\" itd. Jezeli chcesz wrocic do Polski to musisz wrocic silna i bojowa... A gdzie ty sie pakujesz???? Jezeli mozna wiedziec??? Czy twoja mama jest z toba? Wiesz co? Zaprosilam tutaj moja stara przyjacilke , jeszcze z dziecinstwa. Ona tez jest w Australii.. Jezeli potrzebujesz jakiejs pomocy , to powiedz nam, moze cos ci poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko,chora po chorobie? Moze przyjmowalas za silne lekarstwa? Pytam,bo sama mam z tym problemy.Jesli przyjmuje silne tabletki,to po kilku dniach odzywa sie zolazdek i zmuszona jestem zmienic lekarstwa.Tak to juz jest z lekarstwami.Na jedno pomagaja,a na inne szkodza.Smutno nam bylo bez Ciebie.Dzisiaj ucieszylam sie,kiedy zobaczylam Twoj post.Zycze Ci lepszego samopoczucia! Nie forsuj sie! Pozdrawiam wszystkich!Zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale afera! No i w ten sposób straciłysmy milą klubowiczkę i pewnie jeszcze parę innych sympatycznych pomarańczek.... Myślę, że wzystkiemu winne jest zmieniające się nad Polską ciśniemie. Ja sama jestem meteopatką i jak dzieje się ze mną coś niezrozumiałego, to za chwilę okazuje się , że ciśnienie poleciało albo w górę, albo w dół i juz mam gotowe wytłumaczenie.:D Pozdrawiam cieplutko wszystkie Panie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×