Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Witaj Cztery Mendle i Anno V. Troche dzisaj zabalowalam rano bo wczoraj zle sie czulam i nie spalam az do drugiej w nocy... Moj brat jest juz w szpitalu i robia mu badania.. Troche jest mu lepiej bo jest juz na oddziale i pod tlenem i kroplowka.. Ja tam juz niedlugo bede wiec go podtrzymam na duchu.. Dziekuje za zainteresowanie. Jestescie bardzo dobre dla mnie ❤️ Anno V . Jak mnie nie bedzie to zostaniesz tylko z Coperta i Cztery Mendle wiec chyba powinnam powiedziec cos o naszej przyjazni... Jak myslisz? Moze Gabi i inne wroca w miedzyczasie. Jestem przekonana ze w przypadku Gabi jest to problem komputerowy bo nie odpowiada na maile ... Dziewczyny lece szykowac sie do wyjazdu... Pa, caluje was i sciskam tak mocno aby wam wystarczylo do nastepnego miesiaca... A w nastepnym miesiacu juz u nas bedzie wiosna w pelni !!!!!!! 🌻 i :-) Mozna powiedziec redakcji kafeterii aby dodali do emotikonow takze ... Czy to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne! Słoneczko sie przyda i deszczyk też! Belvo,jak będziesz mieć możliwość i ochotę to może dojdzie i do spotkania w realu? Tymczasem ślę buziaki.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i padam na pyszczek taki nawał pracy miałam ostatnio trudno mi pisac o tym co mnie to kosztuje zdrowia i na ile moge liczyc na służbe zdrowia hmmm i nie wiem jak bardzo bym musiałą tłumaczyc aby ktokolwiek i cokolwiek zrozumiał z mojej pracy znów pisze zagadkowo , bo mnie samą zadziwia moja praca wiele rzeczy nie wiem po co i dla kogo robie wszale skoro za to placa to trzeba, pozdrawiam tych co znikneli na dłuższy czas wracajcieeeee!!!!!!!! 🌼❤️👄 Belvo jestem myślami cały czas z Toba i myśli moje w podróży poczuj jak ci towarzyszą:D cztery mendle WUEEELKIE DZIEKI już szykuje dla Ciebie maila i przykro mi ciut , ze Sama nie odpowiada na maila może tez wyjechała Gabrysia no tego to nie wiem ale wszystko mozliwe bywa ze sprzątem Jeszcze raz wszystkich naszych klubowiczów i czytających serdecznie pozdrawiam do miłego 🖐️ P.S (jak podobały sie moje fotlk na fotosiku?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto! Robi się z Ciebie artysta -fotograf. Bardzo się cieszę, że jesteś. Już myślałam, że sama zostanę w klubie po wyjeździe Belvy...a trzeba i bramę otworzyć i w kominku napalić, kawę i herbatkę zaparzyć i sprawdzić piwniczkę.., bo może ktoś wpadnie w odwiedziny? Nie pracuj już tak strasznie! Przysiądź na momencik! Pogadamy...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nagadałysmy sie :D aż mnie ręce bolą:D byłas na poczcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Belva nie mam nic na przeciw. Mozesz napisac o mnie, znamy sie przeciez tylt, tyle lat i ciagle pozostajemy w kontakcie mimo znacznych odleglosci. Mam nadzieje ze Twoj brat z kazda chwila jest w lepszej formie i Ty juz niedlugo bedziesz przy Nim, co chyba ma tez jakies znaczenie :) Napewno nie zostane sama tylko w milym towarzystwie. Wlasnie dostalam list od kuzynki z Polski i nie jestem wolna od klopotow rodzinnych, ale szczegoly pozostawiam sobie, bo to nie tylko moja sprawa. W kazdym razie w tej chwili nie jestem w dobrym nastroju, co rzadko mi sie zdarza. Gorzej, ze ten list jest przeznaczony dla mojej Mamusi i musze go dla Niej wydrukowac. Strach mnie ogarnia. Dla zainteresowanych podaje, ze jestem +10 godzin w stosunku do czasu polskiego. U mnie juz sobota rano, wiec Wszystkim zycze dobrego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie wpadam do Was tylko podpisac liste i zyczyc wspanialego weekendu. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Belva❤️powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie sprostowanie, bo u mnie piatek. Pewnie sie na kalendarzu nie znam? :) Mimo to dobrego weekendu zycze, pozdrawiam 🌻 Sloneczko moglo by byc w \"usmieszkach\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano,Anno i Mały Kwiatuszku witam serdecznie.🌻🌻🌻 Można się przyłączyć i brac czynny udział! Coperto - nie pogadałysmy wczoraj, bo musiałam młodzieży udostępnić komputer...W poczcie widziałam romantyczną damę wśród gwiazd :D Dziękuję pięknie. Jutro wybieramy sie z mężem na bal przebierańców i kombinuję w co by tu się przebrać? Mam jeden pomysł :pożyczę od wnuka strój rycerza. Tylko nie wiem, czy zmieszczę głowę w hełm z przyłbicą? Osobistego M. chciałabym przebrać w jakąś księżniczkę, ale sukni żadnej w jego rozmiarze XXXXXL ! nie wykombinuję...Może ktoś ma jakiś pomysł? Za kogo można przebrać na bal dorosłego i dużego mężczyznę? I nie może to być dynia ani bałwan! Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cztery mendle
Starozytnosc--2-3 przescieradla-przerzucic przez jedno ramie ,na glowie wieniec oliwny,jakies rzymki-sandalki, to samo dotyczy ciebie--cudowna para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest pomysł! Mąż nawet podobny jest do rzymskiego patrycjusza! hahhaha Ale ja w tych nagościach ówczesnych ?? Nie nadaję się ! Zbyt obfite mam kształty! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cztery mendle
ty dopiero bedziesz wygladac ekstra uszyj sukienke z bialego materialu,prosta ze zlotym pasem i pozlacanymi ozdobami!!!!!powodzenia,odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cztery mendle
kombinuj! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze...
za Kopciuszka,mozna troche pofantazjowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..............
dziad i baba? cygan i cyganka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,dzięki! Znalazłam już duuuży kawał płócienka cienkiego,białego (miała być z niego kiedyś pościel dla dzieci) i będzie toga! Mam już nawet złotą taśmę do obszycia ..a wieniec laurowy będzie z pnącego filodendrona( mam ich parę ,poświęcę jeden! ) Ja jeszcze się zastanawiam nad swoją postacią...w końcu nie muszę pasować do ...starożytnego rzymianina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie juz sobota 🖐️ Stroje antyczne sa bardzo ladne i dobrze uszyte sa eleganckie. Kiedys moja corka zrobila u siebie przyjecie \"starozytne\" sama sobie stroj uszyla. Mlodziez bawila sie swietnie. Musze wygrzebac zdjecia, to moze jakies Wam tu pokaze. Dobrego weekendu zycze. My prawdopodobnie - Mama, Maz i ja pojedziemy dzisiaj na wycieczke, wiec pewnie sie tu juz dzisiaj nie spotkamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno V w której części swego kraju mieszkasz? Miłej wycieczki pełnej doznań niezapomnianych Ci życzę . Do zobaczenia po powrocie. Może opowiesz nam o niej? Pozdrawiam.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Cztery Mendle 🌻 Mieszkam w Sydney w zachodniej czesci tej metropolii, w strone Gor Blekitnych. Wycieczka byla bardzo udana (u nas juz po 8 wieczor), na koniec dobre jedzenie we wloskiej restauracji :) Gdzies daleko slychac burze. Mama szykuje sie do mycia i spania, maz przed T.V. Co bedzieny robic jutro? Ano nie wiadomo, jakas ciezka pogoda sie zrobila. Marze o solidnym deszczu, ale nie o burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno V. Nasza sobota dopiero sie zaczęła... Dzięki za informacje, mam piękne zdjęcia tej części Australii :) U mnie dzisiaj w planie bal-prywatka przebierańcow. Zaraz pójdę do fryzjera nastroszyć piorka, później dokończę sałatki, które mi przydzielono do zrobienia na imprezkę. Zdecydowałam się w końcu na \"damę wenecką\" mam maseczkę i wachlarz, do tego płaszcz-peleryna... Moj mąż okazał się odważnym ale bardzo zajętym człowiekiem i powiedział mi że przebierze się za co tylko chcę, nawet za geja. Kazałam mu nie mówić o tym głośno, to będziemy mieć gotowy pomysł na bal za rok: on-gej, ja-dziwka! :D :D :D :D :D :D Pozdrawiam i życzę dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cztery mendle
dobrej nocy? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostki z różnych półek
Pioruny porażają cztery razy częściej mężczyzn niż kobiety Większość gatunków szminek zawiera mieloną łuskę rybią W Paragwaju pojedynki są dozwolone, pod warunkiem że ich uczestnicy są zarejestrowanymi krwiodawcami Prawo amerykańskiego stanu Arizona zabrania polowania na wielbłądy Thomas A. Edison wynalazca m.in. żarówki, bał się śmiertelnie ciemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiam sie i znikam niczym murzyn na pasach :D Anno V tzn ja ide spać a TY wstajesz? ciekawe kto bardziej szczęśliwy w tej chwili:)🌼❤️ nooo a cztery mendle bedzie tez miała nam co opowiadac po baletach miłego wieczoru wszystkim :D bo unnie własnie wieczór 👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz \"zaawansowana\" niedziela. Czekam na relacje z zabawy. Rano u nas troszke popadalo, oby chcialo wiecej i obficiej. Podaje tutaj strone z atrakcjami w Gorach Blekitnych http://www.bluemountainsattractions.com.au My wczorajszy dzien spedzilismy w miejscowosci Blackheath Zycze Wam jak najlepszej niedzieli. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta młoda emerytka to nie ja, ktoś się podszywa, zawsze podaje nicka z mailem i piszę Młoda z dużej litery. Oczywiście wszystkie Panie serdecznie zapraszam do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×