Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość juz czas
a gdzie panie nojka belva legwan i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam tu czasem, ale ponieważ pusto, to cichutko zamykam drzwi i zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że jeszce ktoś tutaj zagląda widocznie brakuje tego topiku może jeszcze się zmobilizujemy i bedziemy wracać . Jak widzicie też czasem tutaj zagladam, ale cisza i również zamykam stronę . Pozdrawiam te panie które tutaj jeszcze zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz czas
nojeczko kochana, rozruszaj ten topik, dziewczyny wrócą. Ty jesteś tu wodzirejem tego balu, to od Ciebie zależy czy bedziemy dalej się bawić, raczej czy będziecie , bo ja juz od dawna jestem tak zdołowana, że nie dam rady, aby coś z sensem napisać, ale czytam Was i ciagle oczkuję kiedy wszystkie powrócicie... może odezwę się, całuję was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do...już czas :) kochana dziękuję....powoli chyba wychodzę z marazmu....kilka minionych miesięcy były dla mnie dołujące i do dziś je odchorowuję.Sytuacja niewiele się zmieniła lecz słonko a może małe wsparcie ze strony kilku osób + Wiele modlitw , kilka zmian prywatnych....postawiły mnie na nogi :) dziś za późno tu weszłam ale obiecuję, że jeszcze napiszę....wstaję o 5.00 rano...wiecie więc jak cięzko się rozbudzić a potem pracować na pełnych obrotach ? Zbliża się okres urlopów i jak Bóg da....w lipcu będę nad jeziorkiem...i w końcu sobie pomaluję, bo i na to zabrakło sił, mobilizacji i czasu....ale po powrocie będą lepsze energie...obiecuję :))) Całuję mocno i ściskam WBW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz czas
dzięki Nojeczko, że coś napisałaś o sobie, wiem, że Ci ciężko, pomaluj trochę ten świat na kolorowo, bo czasem widzę wszystko w szarych kolorach, dla mnie też przyszedł niezbyt dobry czas, jestem na zwolnieniu lekarskim i chyba juz po pracy mojej i co dalej a emerytury jeszcze nie widać, pozdrawiam Cię i wszystkie dziewczyny tu piszące, belvo, legwanku, Aga 50 i inne piszcie choć kilka słów , wszystkim to pomoże, całuję Was i życzę słoneczka miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Najeczko widzę że jesteś wreszcie co się z tobą działo myślałam,że już nigdy się nie odezwiesz, a tu nareszcie coś napisałaś . Myslałam ,że przeniosłaś się na inny topik gdzie jest może troszkę weselej bo piszą osoby o innych sprawach nie tak przygnębiająco jak my tutaj , ale takie jest życie raz lepiej ,a raz gorzej. Dobrze by było aby ten topik troszkę się rozkręcił bo jednak go brakuje ,a do innego trudno mi się przenieś bo już piszą tam osoby z sobą bardziej związane no i czasami tutaj przez ten czas zaglądam . Może powrócą dziewczyny ,które tutaj wcześniej pisały . Narazie tyle więcej napiszę może wkrótce. Pozdrowienia i całuski dla WBW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się cieszę, że wpadłyście tu choć na chwilkę :))) Ja również na małą chwilkę, ponieważ przymierzam się do malowania i ociągam się, bo źle się czuję na te zmiany aury...raz słonko raz deszcz.Siedzę sama w domku i naprzemiennie raz się z tego cieszę a raz mi smutno.Rozweselają mnie moje kocięta, których mam sześć...a smucą ponieważ będę musiała cztery z nich oddać w dobre ręce o ile kogoś znajdę. Czas leci a w domu nie do końca czysto jakbym chciała, bo po tygodniu wycieńczającej mnie pracy...nie mam siły ruszać nogami a więc skupiam siły na zakupach...staniu przy garnkach i zrobieniu prania.Dokucza mi astma....szczególnie przy wychodzeniu pod górkę. Jak wyjdą jakieś sprawy do załatwiania na mieście to już mam problem....i czasem wzywam byłego partnera....żeby mi pomógł....ma auto więc odległe krańce miasta gdzie trzeba coś załatwić...nie są dla niego problemem. Moja samotność nie bierze się z niemożności poznania kogoś tylko braku zaufania do płci przeciwnej...tak więc są koledzy, którzy co jakiś czas próbują się przymilić a może coś więcej....kiedy ich odsuwam od bliższych kontaktów....wycofują się obrażeni....i na dłuższy czas jest pustka.Niestety sprawdza się porzekadło, że między mężczyzną a kobietą nie może być przyjaźni, bo płcie przeciwne stworzone są po to by się przyciągać i pożądać....lub... będą szukali zdobyczy łatwej i przyjemnej. Ja już bywam nieprzyjemna a im dalej tym bardziej widzę bezsens związków.Gdyby potrafili się przyjaźnić jak w " białych związkach "....byłoby cudownie lecz są inaczej zbudowani i mają inne potrzeby a podstawą ich bytu jest sex i zmiany partnerek.Dlatego wciąż zostawiają swoje wierne żony, swoje dzieci i bez żadnych skrupułów podążają za nowymi partnerkami , które wydzielają feromony a w ich oczach widoczne są potrzeby sexu. Wszelkie " schody " zaczynają się kiedy partnerka przestaje na nich działać i nie ze względów brzydnięcia jak się okazuje tylko po prostu minął jej czas , kiedy była pożądana.Za kobietą w całym jej życiu pozostają zgliszcza na płaszczyźnie psychicznej, destrukcja całej rodziny i pustka w portfelu z której niełatwo wyjść jak ona jest już po czterdziestce a dzieci potrzrebują na studia. Ja się nie zabezpieczyłam wtedy....sto % mu zaufałam....pięlęgnowałam latami słowo miłość i własną dziecięcą naturę, pieszczącą wszystko jak najlepsze dobro, całując każdą ludzką energię niczym spotkanie na bezludnej wyspie.Znając własne zalety miałam ogromne przeświadczenie , że dobro tego świata istnieje i zasługuję na nie.Z chwilą kiedy tak nagle odszedł mówiąc mi na pożegnanie, że niestety jestem inteligentna, co go bardzo rozczarowało i czuje, że się dusi dlatego mnie zdradził i zapragnął kobiety wyuzdanej i wulgarnej. Minęły trzy albo już cztery lata i nie potrafię zapomnieć a każdy zbliżający się facet jest przez mnie lustrowany jak potencjalny złodziej uczuć kobiecych. Takie oto refleksje mam na ich temat a to nie oznacza , że jestem teraz nieszczęśliwa....okazuje się, że można być szczęśliwą inaczej....tylko trzeba nauczyć się zapełniać czas i zarabiać własne pieniądze.Ja to osiągnęłam....jest mi z tym bosko, bo Bóg mnie cały czas wzmacnia i ochrania.Mam kolegów, koleżanki, swój las, znów marzę, uśmiecham się , i tylko czasmami dobiega do mnie krzyk rozpaczy koleżanek, które dopiero przerabiają to, co ja już mam za sobą.Prubuję im tłumaczyć i pomagać....lecz niektóre z nich są mocno uzależnione od swoich partnerów....przypadki bardzo ciężkie...lecz może nie beznadziejne jak zrozumieją, że każdy człowiek musi nauczyć się dokonywać ciągłych przemieszczeń w czasie....dostrzegać i akceptować własne potrzeby, głęboko ukryte we wnętrzu nas samych. Ja ostatnio określam się bardzo szczerze w stosunku do swoich adoratorów....czego oczekuję co lubię, czego nie zaakceptuję i nie polubię....oni powzdychają....bo im to nie odpowiada i mam spokój :))) Pozdrawiam WBW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Bardzo się cieszę, że coś drgnęło! Wróciłam właśnie z weekendowego wyjazdu do Jedliny Zdr. a tu taka miła niespodzianka! Pozdrawiam Was wszystkie kochane dziewuszki! Jestem trochę poza tematami, które trapią Was młode duchem i ciałem... Przesyłam dowcip bliższy mojemu wiekowi i doświadczeniom: Spotyka sie dwoch dziadkow: - A co to ja pana, panie kolego, tak dlugo nie widziaalem? - W wiezieniu siedzialem. - W wiezieniu?! A za coz to?! - Pamieta pan, prosze pana, te moja gosposie? Otoz ona mnie, prosze pana, o gwalt oskarzyla! - O gwalt? I co, naprawde ja pan, panie kolego, tego...? - Nieee, ale tak mi to pochlebilo, ze sie przyznalem. - I ile pan dostal? - Szesc miesiecy. - Tylko szesc miesiecy za gwalt?! - Nieee, prosze kolegi, za falszywe zeznania. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam i....zjadło :( jednak mój uśmiech dotyczy waszej wizyty tutaj miłe koleżanki....stęskniłam się za Wami :)🌻❤️ legwanku....cieszy mnie Twoja promienna dusza i poczucie humoru jak zawsze :) Szkoda, że mało piszecie a niektóre z Was, do których się przywiązałam....nie zaglądają do kafe....pajęczyny więc omiatam i zasiadam na wieczorną lampeczkę martini.....zapraszam na krótkie pogawędki o tym i owym :)))....może być skrót telegraficzny minionych wydarzeń w waszym życiu....zajmie niewiele czasu :) Pozdrawiam cieplutko....niezmiennie wszystkie damy, które tu czasem bywają przy stoliku jak i te, które zaglądają przez pomarańczowe zasłonki w witrynie :) ja już na wesoło....za pięć dni....wymarzony urlopik.....tym razem jeziorko i płócienka zabieram :) spieszcie się więc , bo potem pakować się trzeba po troszkę :)🌻...włożyłam w butonierkę....siedzę tu sama i leci muzyczka :) http://youtu.be/O3yYEAsM9QE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz czas
witam was moje drogie, jak dobrze, że zaglądacie tutaj, że cos piszecie o sobie, lubię czytać wasze wpisy, są takie prawdziwe, po prostu o zyciu, Nojeczko Ty jestes najwspanialszą Perełką na tej ziemi, niczego nie ukrywasz, piszesz szczerze o swoim życiu, naprawdę mało jest ludzi którzy potrafią zaufać innym, wiem, że Ty wierzysz w dobro, w człowieka bo sama jesteś dobrym człowiekiem, rozumiem Cię bo ja też nie straciłam wiery w ludzi, wiem, że nawet jeden człowiek dobry może uratować swiat... a Ty jestes tego przykładem Pozdrawiam Was herbatko, legwanku,belvo, Aga i nojeczko, u mnie po staremu moze będzie lepiej za jakiś czas .milego odpoczynku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Witam Was miłe Panie, wczoraj przypadkowo wpadłam na wasz topik i bardzo mi się spodobał. Jeśli można to chętnie bym przysiadała się do Waszego stolika ale szkoda by było gdybyście Panie zarzuciły ten topik. Myslę że potworzyły się tutaj przyjażnie i co zmarnować to? zaprzepaścić? Oj byłoby szkoda bo zaprzyjażnić się w naszym wieku wcale nie jest tak łatwo, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kib
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://smierc.org i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
kib - stara się naciągnąć Panie na koszty, wszędzie wpisuje to swoje objawienie, proponuję ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie panie tutaj zaglądające.Najeczko widocznie już jesteś na wymarzonym urlopie, wypoczywaj bo to ci się należy po ciężkiej twojej pracy . Ja z kolei się troszke czsami nudze bo nie mam wiele obowiązków jak to na emeryturze jak chce to coś robie jak mi się nie chce to mam inne zajęcie bardziej przyjemniejsze. Wcześniej już wam pisałam,że działam troszkę w kole emerytów czasami jest fajnie jak się coś udaje ale czasami się zastanawiam po co mi to wszystko. Obecnie planujemy wycieczkę do Zakopanego jednodniową i jest z tym też troszkę problemów aby to wszystko pozałatwiać i wszystkim dogodzić aby w miarę byli zadowoleni. W miesiącu czerwcu byłam w sanatorium nad morzem aby podreperować swoje zdrówko troszkę mi to pomaga bo przynajmniej nie choruje na anginy jak było dotychczas. Ale ja tutaj o swoich sprawach bym pisała ,a może to nikogo nie będzie interesować. Odezwijcie się miłe koleżanki bo was tutaj brakuje. Legwanek już coś wesołego pisze, jakoś nie może się zebrać na dobre do pisania Herbatka. Belva i pozostałe koleżanki z tego topiku .Dobrze ,że przychodzą tutaj nowe osoby z innymi problemami i może być fajnie. Drogie koleżanki piszcie bo czasami dobrze jest coś przekazać innym bo nie ma komu tego powiedzieć w swoim otoczeniu i jest nam ciężko. Pozdrawiam serdecznie WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie panie tutaj zaglądające.Najeczko widocznie już jesteś na wymarzonym urlopie, wypoczywaj bo to ci się należy po ciężkiej twojej pracy . Ja z kolei się troszke czsami nudze bo nie mam wiele obowiązków jak to na emeryturze jak chce to coś robie jak mi się nie chce to mam inne zajęcie bardziej przyjemniejsze. Wcześniej już wam pisałam,że działam troszkę w kole emerytów czasami jest fajnie jak się coś udaje ale czasami się zastanawiam po co mi to wszystko. Obecnie planujemy wycieczkę do Zakopanego jednodniową i jest z tym też troszkę problemów aby to wszystko pozałatwiać i wszystkim dogodzić aby w miarę byli zadowoleni. W miesiącu czerwcu byłam w sanatorium nad morzem aby podreperować swoje zdrówko troszkę mi to pomaga bo przynajmniej nie choruje na anginy jak było dotychczas. Ale ja tutaj o swoich sprawach bym pisała ,a może to nikogo nie będzie interesować. Odezwijcie się miłe koleżanki bo was tutaj brakuje. Legwanek już coś wesołego pisze, jakoś nie może się zebrać na dobre do pisania Herbatka. Belva i pozostałe koleżanki z tego topiku .Dobrze ,że przychodzą tutaj nowe osoby z innymi problemami i może być fajnie. Drogie koleżanki piszcie bo czasami dobrze jest coś przekazać innym bo nie ma komu tego powiedzieć w swoim otoczeniu i jest nam ciężko. Pozdrawiam serdecznie WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Dupę wynalazł uczony radziecki Wołow. Dlatego mówimy: 'dupa Wołowa'. >> Inni twierdzą, że dupę wynalazła Marynia. Ci z kolei rozmawiają o >> ''dupie Maryni''. >> Dupa pełni ważną rolę w ruchu obrotowym. Wszystko kręci się wokół dupy. >> Dupa służy również do przekazywania zdecydowanych sygnałów >> niewerbalnych. >> Dobrze wymierzony, solidny kopniak w dupę jest wyrażeniem uczuć >> negatywnych wobec adresata takiego gestu. >> Dupie można również przekazać emocje pozytywne, np.''całując kogoś w >> dupę''. >> Dupa może spełniać też rolę lizaka. Szczęśliwie nie wszyscy są >> ''dupolizami''. >> Uniwersalność dupy nie kończy się na tym, jest ona bowiem zadziwiająco >> skutecznym pojemnikiem: >> ''w dupie'' można mieć całe osoby, a nawet społeczności. >> Dupa służy nieraz jako etalon: wiele rzeczy jest ''do dupy'', tym samym >> dupa spełnia rolę uniwersalnego wzorca porównawczego. >> ''W dupę'' (lub ''po dupie'') można również dostać. Czynność ta umacnia >> więzi emocjonalne między rodzicami i dziećmi. >> Prócz tego, dupa spełnia rolę siedziska, powiadamy bowiem: 'siadaj na >> dupie', często z dodatkiem poleceń uzupełniających, jak np. ' i >> siedź cicho'. >> Określenie 'dawać (dać) dupy' funkcjonuje w dwóch znaczeniach: >> erotycznym i wartościującym, jednak 'ściągnąć kogoś z dupy' tylko w tym >> pierwszym. >> Można również ''chronić swoją (lub czyjąś) dupę'', co kolejny raz >> potwierdza ważność dupy w otaczającym nas świecie. >> Zabrać się do czegoś od ''dupy strony' oznacza podejście niewłaściwe, >> od końca; dupa funkcjonuje tu jako synonim odwrotności. >> Dupa pełni również rolę uchwytu, można bowiem ''trzymać się czyjejś >> dupy''. Określenie to nie oznacza braku równowagi, ale samodzielności. >> Prof.Miodek >> >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi staruszka do banku, podejmuje wszystkie pieniądze z konta. Wychodzi. Po pięciu minutach wraca i znów wpłaca całą kwotę na swój rachunek. Pracownik banku pyta ją po co to robiła, na co babcia: - A, z wami to nic nie wiadomo! Przeliczyć musiałam...****:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złote myśli : Tracimy zdrowie w pogoni za pieniędzmi, by wkrótce stracić pieniądze ratując zdrowie. Myślimy tak żarliwie o przyszłości, że nie troszczymy się o dzień dzisiejszy, i tym sposobem nie potrafimy żyć ani teraźniejszością, ani przyszłością. Żyjemy tak, jakbyśmy nie mieli nigdy umrzeć, i umieramy, jakbyśmy w ogóle nie żyli." (Paulo Coelho)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babki!! Bylam w Polsce w czerwcu :-) Widze ze wrocilyscie powoli!! Fajnie! 👄 Ps.. w mojej spizarni grasuje..... jaszczurka. Co sie nie zblize aby ja zlapac.. w jakies naczynie..ona daje noge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :))) BELVUŚ.....w końcu się odezwałaś !!! 🌻❤️ kochane przykro mi....nie mam minuty czasu, bo muszę posprzątać....na przyjazd gościa a potem wyjeżdżamy w góry :) Na razie weekendy ciągle na rozjazdach ale po niedzieli napiszę więcej....obiecuję :) Bardzo się cieszę, że powoli tu wracamy :) całusy dla WBW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże tyle napisałam i mi znikło pomyliłam hasło odezwę sie innym razem . Pozdrawiam WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz czas
też Was pozdrawiam, miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko wpadam i całusy składam.....w tym miejscu wciąż weekendy na rozjazdach....w necie tylko odbieram wiadomości a resztę wolnego czasu to obowiązki w domu, który wciąż wymaga porządku....rozumiecie to na pewno :) Myślę, że tak będzie do końca września a potem będzie 2 tyg. luzu....może uda się popisać ? :) Fotki z niektórych wydarzeń wklejam w swoim albumie na facebook....Ci któzy mają tam założone profile mogą obejrzeć....innych zapraszam do założenia konta...jest to portal międzynarodowy :) Tymczasem macham do was....dużo serdeczności życzę i pozdrawiam :))) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuś mam nadzieję, że Iren nie dotrze do Ciebie i nie wyrządzi krzywdy Tobie i Twoim bliskim. Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was kciuki. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka55
Witam a jak się wam układają stosunki z dorosłymi już przecież dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka55
a bo mi różnie, mam dwie córki z jedną mogę pogadać o wszystkim, rozmawiamy często na rożne tematy, a z drugą ...niby jest dobrze ale zastanawiam się zawsze trzy razy zanim do niej zadzwonię..a bo mogę usłyszeć np po co dzwonisz????? chcesz mnie wypytać???????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×