Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość gość
Ale super!Odnalazłam dawny Klub.Kiedyś tu pisałam i długo,długo nie kontaktowałam się z Wami.Ciekawi mnie ,co robią dziewczyny sprzed lat? Zajrzę do Was.Reaktywujcie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sie poprzenosily na inne fora, bo jakos mizernie z reaktywacja. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczę,że odnajdziemy się.Były tu fantastyczne babeczki.Wprawdzie upłynęło "trochę"czasu,ale wierzę,ze w środku jesteśmy jak w piosence"tacy sami". Mogłabys zdradzić mi....czy byłaś w tym gronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy nosi w sobie bajkę o kimś cudownym, mądrym, wiernym jak cień itd., a potem spotyka kogoś, szczęśliwy, że znalazł przyjaciela jak marzenie. Jednak któregoś dnia okazuje się, że ten ktoś jest z całkiem innej bajki; bajki o kimś fałszywym, zdradliwym, niemądrym, itd. I wtedy ten ktoś, któremu zdawało się, że znalazł przyjaciela - marzenie, gniewa się na niego, że przestał być i marzeniem i przyjacielem jednocześnie. A tamten nie może zrozumieć, co się stało... Przecież on cały czas był taki, jaki był.../fragm. z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? cisza? hej kobietki,dajcie znać,ze jesteście, zajrzę do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjecie?? Zajrzę jeszcze do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry! Jestem jedna z Was.Krag moich znajomych rozszerzyl sie,ale ciagnie mnie do starych,do was.Wciaz jestem kobieta otwarta na kontakt z Wami.Przywoluje w pamieci nasze rozmowy.Patrzac wstecz brakuje mi ich.Jesli ktoras z was zostawi slad,odezwe sie.Licze na niego.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciół można poznawać w każdym wieku.Czasami ci dawni okażą się już innymi osobami,inaczej patrzącymi na świat.To może nam przeszkadzać,wówczas zadajemy sobie pytanie:w imię czego mamy na siłę zdawać się na swoje towarzystwo.Nic na siłę.Jest tyle osób wokół....Nie stójmy w miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeżeli marzy tylko jeden człowiek,pozostanie to tylko marzeniem. Jeżeli zaś będziemy marzyć wszyscy razem,będzie to już początek nowej rzeczywistości./Helder Camara/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerytka zza oceanu
Witaj gosciu, Chyba juz nikt tu nie zaglada. Minal okres swietnosci na rozmowy w tego typu kafeteriach. Jeszcze nie tak dawno byla bardzo aktywna kafeteria "Radosci i smutki na wczesnej emeryturze" ale ostatnio rowniez podupadla. Coz czasy sie zmieniaja :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu zza Oceanu! Muszę Ci powiedzieć,ze lubię tu zaglądać.Ile mądrości można tu zasięgnąć.Służą mi za ściągawkę .Podziwiam atmosferę tego klubu.Fajni ludzie tu spotykali się.Udzieliłą się ta atmosfera moim bliskim.Też podczytują.Skąd to braliście? Gościu,czy jesteś jedną z tego grona?Wpadaj tu,może uda nam się tchnąć życiem ten sympatyczny klubik. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rzeczywistość sama,ale serce z jakim ku niej przystępujemy,daje rzeczom kształty i kolory/.Henryk Sienkiewicz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żyjemy, za stare jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile latek sobie liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzałam,a tu bez zmian.Z pewnością porozjeźdźałyście się po świecie i każda ma swoje życie.Mam nadzieję,ze ktoś z tego towarzystwa odezwie się.Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowa pianka
Wpadłam na chwilkę z przepisem na kokosową piankę.Nie jest trudna do przygotowania. 40ml espresso,25 ml likieru kokosowego,80ml niesłodzonego skondensowanego mleka 1.Do kubka miksującego wlej wystudzone espresso,likier i mleko.Zmiksuj z 1/2 szklanki kruszonego lodu. 2.Podawać w wysokich szklankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów tu jestem,a tu wciąż cisza... Zróbcie mi niespodziankę i pojawcie się tu jak za dawnych lat.Szkoda wielka,że odpuściłyście sobie to najciekawsze miejsce na kafeterii.Naprawdę fajnie tu było. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Jestem nowa, mogę dołączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
To już tyle lat.Kawał życia za nami.Gabrysiu,zapraszałaś nas tu by poznać siłę przyjaźni,by dzielić się swoimi radościami,sukcesami.Chętnie posiedziałabym tu z Wami...Jest i nowa-chętna.Napisz coś o sobie.Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.02 chyba pomyliła topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złe intencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia przybywam do Was by złożyć życzenia wszystkim czytającym,odwiedzającym ten topik. 🖐️ Pamiętam o WAS❤️ W ten wigilijny dzień , kiedy w kościele biją dzwony, a pierwsza gwiazdka błyska na niebie, moje życzenia płyną do WAS. Hmmm... a jakie mam WAM złożyć życzenia, by warte były WASZEGO westchnienia? Sukcesów w życiu, ciepła w miłości, dużo uśmiechu, wiele radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjaznych w WASZYM życiu zdarzeń. Niech ten wyjątkowy w roku dzień, odsunie na zawsze WASZE troski w cień. I niech się śmieje do WAS świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat. 🌻 WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezydento,zadzwoń.Znasz nr telefonu,jest wciąż ten sam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z najserdeczniejszymi zyczeniami zdrowia i wszelkiej pomyslności w 2015 roku dla calego forum !Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana,dziękuję za spotkanie.Było miło.Jak będzie nas więcej,to zadziałamy.Do zobaczenia w ustalonym dniu.A teraz znikam życząc spełnienia marzeń!Warto powalczyć.Trzymam kciuki.Uda Ci się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×