Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

dzieki za słowa otuchy Nojeczku, jesstes kochana , ale mysle , ze moj kontakt z bratem to jedynie internet, jest tak pochłoniety praca , ze momentami widze ze zatraca poczucie ze czas ucieka.i nie zdązy sie cieszyc tym co ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Słonko , uwielbiam Luisa , jego ciepły aksamit w głosie .Lejesz miod na moje serce. Tak- wspaniały świat, kazdy chce miec ten wspaniały,wymarzony, ale moim zdaniem nie za wszelką cene.najwazniejsz, w zyciu zeby nie zatracac poczucia własnej wartosci i nie robic wbrew sobie ,Jednak tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witaj belvuś...a co ty tak do późna pracowałaś czy też nie mogłaś tu wejść jak my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś , czy ty miałas problemy zna łączch? Ja pzrezywałam horror. Myslałam, ze cos jak zwykle spaskudziłam i komputer do czyszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ja juz od rana nie moglam wejsc na topik.... Juz myslalam ze mnie wywalono z kafeterii... :-( Rano napisalam post do Szarookiej i nie moglam go wyslac... Jestem teraz w pracy ale juz niedlugo ide do domu... Ciekawe czy z mojego laptopa bede mogla wejsc na Kaffe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsiadajmy na żaglowiec!Popłyniemy w rejs dookoła świata ,Zabieramy cała naszą ferajne i w droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na rejsie bedziemy ubierac sie codziennie inaczej, w zaleznosci od tego co bedzie leciąło przez gramofon , taki stary jeszcze na winylowe płty. Raz bedziemy w strojach \"dzieci kwiatow, a raz w małych czarnych jak bedzie nam spiewac edit piaf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zdecydowanie lepiej.Dochodze do siebie po malusiu Jest ok! zwłaszcz ,ze mam takich pokzrepiajacyvh kompanow podróży jak Wy, moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...siedzę dalej sama a malować już nie mam siły...może wypijemy herbatkę z dziurawca...to nas tak wyciszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bede musiała zwijać żagle na naszej krypie. Ja , jako starszy majtek ogłaszam capsztyk! Młodzsy majtek(ten bez majtek) odmeldowuje sie do koi. Całuje was mocno ... do zobaczyska jutro ..ahoj!! nojko wypijemy jutro buteleczke dobrego rumu jak na marynarzy przystało Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj ahoj ...no widze ze ktos mi tu robi konkurencje... Przepraszam ja was moje drogie ale ja nie dam sie tak latwo wywalic ze stanowiska kapitana statku .....o czarnej fladze z trupia czaszka... Statku o czerwonych zaglach... Plynacym do tajemniczych zakatkow ziemi...i spiacym w zaglebiach skal...wyrastajacych prosto z oceanu... I...no reszte wam opowiem jutro. :-) Pa a wlasciwie to dziendobry dla was moje ....mile majtkowny..:-) Bylo mi bardzo smutno dzisiaj rano jak pomyslalam ze juz sie nigdy nie spotkamy w tym klubie..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×