Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Zrob tak z ta papuzka Nojeczko!!! Zeby nas wiecej nie denerwowala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to co...miłe panie...kuk zaprasza na kolację! bbaaaaaang!...bbaaaaaang!!!..bbaaaaaang!!! proszę jeść....pieczone flądry, sałatka warzywna z tuńczykiem...pieczone kałamarnice w sosie czosnkowym, wędzony węgorz...w całości dla każdego po dużej sztuce.Na razie wystarczy...następny postój za cztery księżyce dopiero.Cała naprzód! A gdzie palacz...? niech dorzuci opału...żebyśmy nie natknęli się na sztormowe wichry!....A kiedy mnie dziewka porzuci jak psa, ja stawiam, czy fala mnie niesie czy w górę czy w dół ja stawiam!Czy tam dopłynę gdzie kończy się świat...czy aż do nieba poniesie mnie wiatr...ja stawiam żagiel jak kufel na stół...ja stawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennka dzieki za słowa uznania, pewno ze nie raz przychoda jakis cieższe dni i nie ma sie ochoty na wygłupy, bo wszystko sie rwie i jest od d...py. ale kiedzy siedzimy przy tym naszym zaczarowanym pudełku, tu mozemy troszke odsunąć nasze problemy na bok i poszalec . To tylko my wiemy co sie tu tak naprawde ciekawego dzieje i tu mozemy popuścic wodze naszej fantazji bo wiemy doskonale , ze mamy juz bliżej niz dalej. w tym momencie założyłam \"lilowy kapelusik\".Ennka jezeli nie wiesz o czy mowa przeczytaj 5 lub 6 strone naszego tpiku, , pozostałe dziewczynki zapewne wiedza o co chodzi, no coz bawmy sie do puki bal ten twa!- jak śpiewała nasza Marylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka twojego winka jeszcze sie napije i zmykam na skrzydlach motyli http://i166.photobucket.com/albums/u95/iwa455/naturefairy.jpg Duza buzka dla was wszystkich http://i166.photobucket.com/albums/u95/iwa455/BIGsmile006.gif a dla Ennki, Nojeczki, Szarookiej (zgadzam sie z Ennkaa masz fajny nick taki pelny tajemnicy kobiecej, niespodzianki i ciepla) za super zabawe, i oczywiscie dla Belvy i Iskiereczki, http://i166.photobucket.com/albums/u95/iwa455/i82.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka -Wspaniale!!! to pierwsze zdjecie było z filmu \"t-rex\" albo jakos tak . jest o dinozałrach . poznałam, bo w ta niedziele byłam na tym filmie z MM. film moze nie ma głębszej fabuły, jest krotki , bo trwa 45 min, ale jest ogladany pzrez okulary , ktore powodują trójwymiarowy obraz. Wra,zenie niesamowite,ekran filmowy ma 17 m wysokosci i tyle samo szerokosci. Ptrzac pzrez te okulary ma sie wrazenie ,ze zatraca sie poczucie dystansu jaki cie dzieli od ekranu , ma sie wrazenie ze jestes w samym środku akcji filmu . Za jakiś czas wybieram sie na film tego gatuunku o podwodnym świeci Efekty sa porażajace ludzka wyobrażnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moglam odmowic Kokowi i wrabalam cala flondre. Tylko osc utkwila mi w gardle i musialam sie z nia uporac, ale juz po strachu:) tez ide w tany kapelusz choc slonecznymam tez na glowie tylko cos chlodno w tych stringach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko ja mieszkam w łodzi . Tm wybudowali nam na gigantycznym obszarze starej fabryki centrum handlowe. W nim to , miesci sie kompleks 5 lub 6 kin i od niedawna takie kino u nas działaz tak duzym ekranem. Moze słyszałyscie w TV - to centrum nazywa sie Manufaktura. poszukam na internecie to wa m moge przesłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jakie piekne te zdjecia Iwuniu skad Ty to wszystko bierzesz? Sprytna z Ciebie Babka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli was to nie bedzie nudziło to mozna sobie poogladc to stoi na terenach fabryki najbogatrzego człowieka 19-go wieku w łodzi, a pamietacie film Ziemia obiecana \"? w pałacu Poznanskiego były krecone fragmenty filnu. na terenie dawnej fabryki wybudowali własnie to centrum handlowe pałac stoi obok i jest dostepny zwiedzajacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak na statku kosmicznym...robi wrażenie. A gdzie jest nasza cztery mendle...coperta i iskiereczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniale to centrum handlowe chcialabym to obejrzec na oczy... Kino tez super, bylam kiedys w takim kinie . A bylo to w Berlinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie , gdzie reszta załogi Widze ,ze nasze dziewczyny poszły sobie szyc stringi z resztek żagli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo gdzies sie zaszyły na podpokładziu i sączą flaszeczke rumu . Czy tak moze być ? .. w ukryciu!.... i bez nas....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego ide wstawić sobie wode na herbatę !!!Chyba mnie suszy po tych rybach! Nojko po drodze dorzuce troche drewnw od pieca, bo rzeczywiscie juz wygasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo...odszukałam...czy chodziło o Kaoma Lambada? to u nas było bardzo na topie ale miło jest odświeżyć hiciory...zwłaszcza tak rytmiczne...fajne do tańczenia...dziękuję!A co ty tam tak długo robisz...wyczuwam jakąś niezwyczajną akcję...oby wszystko było w porządku. Szarooka...ja też idę zrobić herbatę, bo na kawkę za późno ennkaa...dobrze, że dołączyłaś do nas...będzie weselej a sądzę , że równa z Ciebie babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze tak wybylam bez slowa, ale MM zadzwonil... Musze zrobic mu cos cieplego do zjedzenia:) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nojeczko ... na kawusie juz za poźno, herbatka bedzie w sam raz . Zrobiłam sobie z miodem i cytryną , dobra na moje dolkegliwości gardłowe. Jak troche pogadam , to mam chrype , i głos obniża mi sie o 3 ton w dół i ma barwe meskiego barytonu. hehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nojeczko ... na kawusie juz za poźno, herbatka bedzie w sam raz . Zrobiłam sobie z miodem i cytryną , dobra na moje dolkegliwości gardłowe. Jak troche pogadam , to mam chrype , i głos obniża mi sie o 3 ton w dół i ma barwe meskiego barytonu. hehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz mieć czysty głos i nie chorować na gardło...zasyp cukrem pokrojone kawałki czerwonych buraczków w słoiku i spijaj soczek.Ja tak robię i na przeziębienia przestałam chorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przepis, własnie takie naturalne srodki uwazam za bardzo dobre,w ostecznosci siegam po jakies prochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Nojeczko dobrze że się pokazujesz na tym topiku - tu cię nik nie skrzywdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×