Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Była noc, na morze kładł się mrok i brzeg w nim zginął, Była noc i ktoś tam w stare szkło lał mocne wino, Smak południa był w winie tym, W sali snuł się niebieski dym I dziewczęta tańczyły w nim, nucąc tak: Chłopcy z obcych mórz, tylu ich dziś przyszło tu, Zapomnieli już, że w świat jutro płyną znów. Światła tańczą w szkle, bar zatacza się Jak po morzu okręt. Ktoby myślał, że tutaj znajdą się trunki aż tak dobre. Popatrz ile już wokół przytulonych par, Chłopcy z obcych mórz zagarnęli cały bar, Czas na dzisiaj znikł i nie pyta nikt, Co się jutro stanie. W barze dźwięczy szkło i zabawa trwa Aż po biały ranek. Była noc, bez końca trwała noc, a zegar naglił, Przyszedł dzień i bar rozjaśnił się od białych żagli, Dawno ucichł wesoły gwar I po brzegu, gdzie pusty bar, Zamyślona dziewczyna szła nucąc tak: Chłopcze z obcych mórz, czemu znowu płyniesz w świat? W drogę pełną burz, tam gdzie tylko sól i wiatr, Nie zawoła nikt, nie pomoże nikt, Kiedy fale biegną. Chłopcze, po co Ty, powiedz, po co Ty płyniesz tak daleko? Z południowych mórz co za rok przywieziesz nam? W oczach słony kurz i ten uśmiech, który znam, To już tyle lat, tylko Ty i wiatr, Tylko żagli łopot. I wciąż jesteś sam, chłopcze nie płyń tam, Chłopcze weź mnie ze sobą. Nie odpływaj sam, proszę weź mnie ze sobą Nie odpływaj sam, nie odpływaj saaaa...mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Witam Was Cieplutko!Wy już pewnie na pełnych obrotach...ja dochodzę przy kawie, bo wczoraj siedziałam do późna. Dziękuję za miłe chwile spędzone z Wami.Statek wyrusza niebawem w rejs.Mnie obojętne kto będzie kapitanem...mogę być sternikiem albo majtkiem jak kto woli....liczy się cel.Może jakieś ciepłe wyspy.Wspólnie poszukamy pięknych muszli podczas odpływu. Brakowało mi tutaj cztery mendle, szarookiej , iskiereczki i sympatycznej eennnkiii....mało nas i rzadko coś ostatnio udaje się być w kupie. Belvuś...coś pisałaś o tym...że już myślałaś...że się nie spotkamy...nie za bardzo jestem w temacie ale z mojej strony wszystko w porządku. Coperto...ty się nie gniewaj....za motyla....to była ciekawostka z netu a nie coś co mi się podoba....wracaj do nas! Dziewczęta...polubiłam Was...będzie ni miło jak się tu czasem spotkamy Szarooka ...mam nadzieję, że wczorajszy dzień masz za sobą a dziś znów świeci słonko dla wszystkich🌻🌻🌻👄👄👄! A gdzie podziała się iwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🖐️ Juz wstalam ...jest szosta rano i jeszcze ciemno na dworze.... Pije kawe i mysle o jutrze , ktory bedzie mam nadzieje radosnym dniem dla mnie ale i bardzo trudnym... Opowiem Wam pojutrze.. Tymczasem poczekam sobie spokojniutko az ktoras z was wroci i az zrobi sie jasno..... Wtedy bede mogla wyjsc do ogrodu wyturlac olbrzymi szary kontener ze smieciami, bo dzisiaj smieciowy dzien.. Nojko czy podobala ci sie muzyka ktora wczoraj wam wyslalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achoj! witam wszystkie dziewczyny na pokładzie.Dzisiaj musiałam wciągąc żagle na maszt mojej krypy i pożeglować do pobliskiego portu na targ. Po załadowaniu jej po brzegi zmieniłam kurs na nasz Latający Holender.Melduje sie uroczyście -wasz majtek bez majtek!NOjko Mimo, ze jest pochmurne niebo , w sercu mam taka pogode jak na Karaibach. burza przeszła bokiem.Belva - ja nigdy bym nie smiała bodebrać ci miano kapitana naszego statku-wszak wiesz ,z e dopiero co zaciągnełam sie na nasz statek- nadaje sie do szorowania pokładu heheheh.Jako ,ze popołunie - ide zrobić kawęcję. Zaraz zasiadam i czekam jak bedziecie dobijać do redy.Czeka z kawusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Hura!!!!!HURAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!Wyszly udalo sie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Belwuniu, Nojeczko witajcie kochane Babki sle dla Was pozdrowka.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Belvo widze ,ze lubisz morze ja tyz.:-D Morskie opowieści Niechaj drżą gitary struny Niechaj wiatr grzywacze pieści Niechaj znów popłyną ku nam Morskie opowieści. Hej ha kolejkę nalej, Hej ha kielichy wznieście To zrobi doskonale Morskim opowieściom. Kiedy rum zaszumi w głowie Cały świat nabiera treści. Wtedy chętnie słucha człowiek Morskich opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Szarooka, gdzie sie podziewasz ja juz rum przygotowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie, 😍 Kochane skoro mamy żeglować to moze z fachowcem! MM jest \"Prawdziwnym\" kapitanem Marynarki Wojennej, a wiec kochane mozemy czuć się bezpiecznie. Jemu oddamy ster , a my zajmiemy sie rumem i muzyką, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Gdy odpłynie najbliższy nam ląd, Gdy będziecie daleko już stąd I gdy gwiazdy stać będą na wachcie, Niechaj z wami wyruszy przez świat, Przez upały i burze, i grad, Ta piosenka jak flaga na maszcie. Ref.: Hej, chłopcy, morze ma barwę zieloną, Tam w kraju drzewa w zieleni już toną. Hej, chłopcy, morze ma barwę błękitną, Tam w kraju chabry błękitem już kwitną. Hej, chłopcy. Chłopcy, złociste jest morze, Tam w kraju złoci się zboże, o hej... Złoci się zboże, o hej... W tej piosence kołysze się wiatr, W tej piosence jest uśmiech i łza, I dziewczyna wciąż w okno wpatrzona. Z tą piosenką nie dłużą się dni. Z nią radośnie na wachcie wśród mgły, Z nią i woda jest w morzu mniej słona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Z przyjemnoscia mila Iskiereczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
to tez bardzo lubie..... Hej, żeglujże, żeglarzu, Całą nockę po morzu. Hej, żeglujże, hej, żeglujże, Całą nockę po morzu. Jakże ja mam żeglować, Gdy na świecie ciemna noc. Zapal drzazgę, albo dwie, Przyżeglujże tu do mnie. Żeglarzu, hej! Żeglarzu, hej! Kiedy burza sroży się, Kiedy wicher żagle rwie, Gdy bezdenny kipi nurt, Bałtyk huczy wkoło burt. Żeglarzu, hej! Żeglarzu, hej! Gdy bezdenny kipi nurt, Bałtyk huczy wkoło burt, Mężne serce, silna dłoń, Pokonują morską toń. Żeglarzu, hej! Żeglarzu, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Ale starczy tego spiewania. Lepiej porozmawiajmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Dziewczynki czego sie tak wystraszylyscie?????ß

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Ja wprawdzie mam zeby, ale bez obaw nikogo nie gryze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
I zartowac bardzo lubie:) Wiecie przeciez, ze lepiej " zartowac niz chorowac":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Odlatue pa!!!!!!!! Niegniewajcie sie na mnie, juz taka jestem zimna dranka :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopcy achoooooooooooJ Niebieskie morze jest a wiatr na zaglach piosenke gra aa zagle sa tak biale !!! Ja tam z bocianiego gniazda widze nowe majtkowny!!! Ooo a widze ze jedna ma nawet lubego po fachu :-) Jak bylam mlodym nieopierzonym stworzonkiem to za wszelka cene chcialam byc marynarzem.. Wszyscy sie ze mnie smieli a teraz prosze ile jest dziewczyn w szkole morskiej!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybavczcie moją pzrerwe ale .... wyplynełam na Bora Bora. podziwiałaprzepiekne wyspy koralowe, cudowne zatoczki o kryształowej wodzie, plażach z białego piasku i palmach ktore jak żyrafy wyciągają swoje długie szyje od oceanu.Leżalam tak i mazyłam , w wiaterek chłodził moje ciało. Boze , ale sie rozmażyłam ! weszłam na strony i chciałam wam pzresłac kilka fotek , ale nie mogłam oderwac oczu od tego rajskiego ogrodu jakim sa wyspy polinezji. Otrzeżwiły nie nagle ceny. musiała bym pracowac cały rok , nie jedzac i nie płacąc rachunkow !Juz melduje sie na pokładzie i wchodze w nasz rzeczywisty świat. Przepraszam jeszcze raz! za to stawiam buteleczke rumu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Belwo! Kkochana ja tez kocham morze i morskie opowiesci:... Tak zazdroszcze Iskiereczce ma fajnego lubego ja tez takiego bym chciala:) bymi ciagle spiewal o morzach i oceanach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Szarooka, wybaczam tez lubie pomazyc i wiem, ze" mazenia jak ptaki szybuja po niebie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Zgoda ja bede Wadera:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Fajny ten Jurek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Co Z Wami ? Waderki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=y6-M08B94d8&mode=related&search= ,zeby pzrenisc sie w klimat pozeglujemy do małej zatoczki tam zarzucimy kotfice, i na plazy przy ognisku zabawa, tylko zeby byłobardziej klimatycznie pzrykręcę sobie drewniana nogę , na oko załozę czarną przepaskę ! ta piosenaka jest dedykowana dla nas wszystkich , bo z racji wieku juz chyba wszystkie jestesmu jasno(srebrno)włose heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×