Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Witam Nojak ! dobrze, ze chociaz Ty zawitałas . Ja tez man wisielczy humor .A co proponuje?...... no coz gzrane winko z gozdzikami i jakąs muzyczkę puścimy?.....MOze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam, mniam uwielbiam... dziekuje Szarooka. Zmartwiło mnie to co napisałaś o swoim bracie. Zycie jest takie krótkie, co on z niego ma.Czy ma rodzinę? Praca powinna być środkiem nie celem, prawda? Jesli ma dzieci to uciekają mu takie wspaniałe rzeczy jak ich dorastanie, smutki i radości, on jest totalnie wyalienowany.... Nie wiem jakie pieniądze mu to zrekompensują, myslę że żadne W dodatku pracuje ponad siły , nie mam racji? Może pogadaj z nim tak od serca.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
Witam wstystkie Dziewczyny na tym topiku!!!!! Szarookaa tak mi przykro, ale ten wpis o Twoim bracie poruszyl mnie do glebi:( Wspolczuje wszystkim ludziom zapracowanym:.. Przykre to , ale w dzisiejszym swiecie niestety coraz to bardziej prawdziwe.... Tylko czy to sie naprawde oplaca!? Takim kosztem wyrzeczen i rozlaka z najblizsza rodzina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
C o do Miecia to w pierwszej chwili myslalam, ze to nasz Stefcio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
Ja tez bym wypila z Wami tego grzanca:) masz tam kochana cos i dla mnie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja muszę do ludzi...bzikuję...w tym pustym pokoju.Więc zabawmy się , nie idzie mi to malowanie....miło widzieć wczorajszy skład i iskiereczkę ale dziś wy wklejcie proszę muzykę bo mam ręce w farbach i zmęczone oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
Nojka, nie martw sie jutro bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
Ja wczoraj z tym wklejaniem mialam farta:) i nie chce sie osmieszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowiłam mu wiele razy , ze zycie mu pzrecieka przez palce i nie bedzie miała czasu nacieszyć sie domem, dziećmi , żona i tym wszystkim co tak ciezko doszedł do tego. Mysli kategoriami tamtych ludzi a mianowicie \"woli mieć niż być \"- to załosne , ale coz w imadło sie go nie wsadzi i nie wyprostuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
Mam kompa od niedawnai niewychodzi mi nic, poza tym nieudolnym pisaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
Szarooka podziwiam Cie za poczucie humoru!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za wiadomosci z poslizgiem, , ale nojeczko puść coś , bo ja puszczałam swojego ukochanego Garou i nie chce sie juz powtarzać zapewne go oglądałyscie na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
No babki co tak cicho???? Prosze nie mowmy juz o tak przykrych tematach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raz tak jest , ze pzrychodza takie jakies chwile , ale od czego sa wspaniałe dziewczynyi szklaneczka grzańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
Ja tez mam dzis wisielczy humor:( I moze sie lepiej pozegnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko umyłas już rączki z tych farb? mozesz nam juz potowarzyszyć , Iskiereczko pijesz grzańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
Nojka, przy pierwszym teledysku sie poplakalam :( I o dziwo poczulam sie lzej:) Wspaniala muzyka dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pzrezyłam horror , nie wiem co sie dzieje z mioim komputerem jesli wysle ta wiadomosc i ja przeeczytam na własciwej stronie to oszaleje z radosi stanełam ana 118 stronie i tak wysyłam wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......W końcu można się wpisać...długo było zablokowane Szarooka...czytam cię kotku...jest ok ale dziewczęta pouciekały już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
szarooka jest ok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja bardzo Ci współczuję tej rozłąki z bratem...zwłaszcza jak są takie bliskie więzi uczuciowe...rozumiem.On jednak sam jak poczuje zmęczenie takim życiem to da sobie spokój i osiądzie gdzieś na stałe a wtedy będziecie się odwiedzać.Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogu dzieki - walczyłam jak lwica z tym wszystkim , nie mogłam wcale wejsc na strone , ciagle pokazywała mi sie wiadomosc , ze popełniono bład w czasie przesyłania wiadomosci ... oh jaka ulga całuje wasz mocno , ze moge sie z wami połaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×