Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

dobry wieczór :) zawitałam nareszcie do domu, po wizycie u mechanika..... Kilka dni temu miałam bardzo bliskie \"spotkanie\" z moją osobistą bramką do garażu...... :) rozwaliłam przedni zderzak, dziura taka wielka się zrobiła ! Jak to w plastiku , który pęka jak głupi :) całe szczęście że lampa cała.... ale i tak stówka poszła z kieszeni!!! Oj , ja biedna , nieszczęśliwa!!... :( No, ale kto nie jeżdzi to i auta nie zużywa , prawda? Już naprawione i jest cacy! pozdrawiam serdecznie mendelka , szarooką, stefka :), belvę , oraz wszystkie nie wymienione..... lecę do ogroda, bo w nocy, trzy km od mojej wsi z nieba lał się potop a u mnie kilka kropel!! Podlać muszę , a to wymaga nanoszenia około 20 wiader lub konewek z wodą :) Do wieczora, może jeszcze będę miała siły , by do was kliknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefku !prosbe Twą spełnie z pzryjemnoscia ... tylko to troszeczke potrww.. wiec sie nie denerwuj... bede musiała pozegnac sie .bo MM oglada jakis bardzo wazny mecz piłki noznej.. komputer mam w odległosci poł metra od telewizora wiec pisanie do was jest wrecz niemozliwe... ide do drugiego pokoju ... słuchania tego hałasliwego widowiska przerasta moje nerwy.... wpadne po meczu całuje was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefku !prosbe Twą spełnie z pzryjemnoscia ... tylko to troszeczke potrww.. wiec sie nie denerwuj... bede musiała pozegnac sie .bo MM oglada jakis bardzo wazny mecz piłki noznej.. komputer mam w odległosci poł metra od telewizora wiec pisanie do was jest wrecz niemozliwe... ide do drugiego pokoju ... słuchania tego hałasliwego widowiska przerasta moje nerwy.... wpadne po meczu całuje was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefku !prosbe Twą spełnie z pzryjemnoscia ... tylko to troszeczke potrww.. wiec sie nie denerwuj... bede musiała pozegnac sie .bo MM oglada jakis bardzo wazny mecz piłki noznej.. komputer mam w odległosci poł metra od telewizora wiec pisanie do was jest wrecz niemozliwe... ide do drugiego pokoju ... słuchania tego hałasliwego widowiska przerasta moje nerwy.... wpadne po meczu całuje was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli wiosna to i klubobaszta radosna obrabiam fotki nowe na fotosik gotowe pozdrawiam 🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko a dlaczego ty nie wezmiesz weza do podlewania zamiast konewek?? Przypomina mi sie jak moi rodzice tez konewkami nosili wode pod plastikowy namiot...do pomidorkow i papryki..na dzialce:-) Jeszcze w nozdrzach mam zapach tego namiotu w lecie.. cos jak mieszanina pomidorowego liscia z ciepla woda deszczowka i rozgrzana guma i mokrej ziemi.. To moj polski zapach... Stefku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo co to za numer mi podałaś bo nie wiem pytam drugi raz czyżbyś nie czytala tego co pisze? hmmm a może omijasz:P moje wpisy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dzisiaj zmykac już więc dobranoc wam kochani musze rano być w formie a nie do bani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czarnej robocie przy budowie domu gdzieś pod Londynem załapało się czterech Polaków: lekarz, student, urzędnik i rolnik z lubelskiego. Gdzieś tak w środku tygodnia spotykają się rankiem w pracy i widzą, że urzędnik ma straszliwie pokancerowany ryj. -Co ci się stało? - pytają. -Aaaa, wychodziłem wczoraj z kąpieli, pośliznąłem się na mokrych kafelkach i rąbnąłem twarzą o posadzkę. -Mam nadzieję, że udzielono ci pierwszej pomocy? - zmartwił się lekarz. -Nie było koło ciebie jakiejś dupeczki, żeby cię podtrzymała? - zapytał z niedowierzaniem student. -A co cię k*rwa zaniosło do wanny we wtorek? - zdziwił się rolnik. Taki sobie dowcipasek. dobranoc! chociaż środa,to coś mnie niesie do łazienki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze to: Do banku w Szwajcarii wchodzi Żyd z walizką, podchodzi do kasjera i szepcze: -Proszę pana,w tej walizce jest milion euro, chciałem u Was założyć konto. -Proszę mówić głośniej -odpowiada kasjer - przecież bieda, to żaden wstyd! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach dziewczyny
a co to dzisiaj tak pusto__ zycze wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczy!!! Wpadlam do Was po sasiedzku !!! Bo nie wiem czy wiecie, ze Belwa ma dzisiaj imieniny , ostatnio na naszym topiku rzadko bywa:) Wiec i na tm tez przresylam jej zyczenia: Belvo-Kochana Joasiu!!! Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, SĄ dla Ciebie przeznaczone! http://www.imexgraf.pl/kalendarze/2007/trojdzielne/KT18_Kwiaty.jpg KT18_Kwiaty.jpg (JPEG-Grafik, 925x571 Pixel) Ps. Sle pozdrowienia dla wszystkich znajomych i mniej znajomych PAN!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Alisario !!:-D Jak milo ze ktos pamieta:-) Odkad moi rodzice poumierali to nikt nie wie o moich imieninach dzisiaj niestety.. Moja wloska rodzina obchodzi tylko urodziny ( jak to na zachodzie). Pamietam imieninowe baliki jakie wyprawiali dla mnie rodzice jak bylam mala.. Tort byl zawsze i cale podworko dzieci .. wyjatkowo zaproszonych do nas.. dla mnie. Dzieki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belwy
a coz to tak nie ladnie zapominac o imieninach kolezanki! Wiec ja Ci zycze duzo zdrowia i niech Twoje najskrytsze marzenia sie spelnia!🌻 🌻 🌻. wasza kolezanka, ktora Was czesto czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo! Jaka gapa ze mnie! Moc życzeń imieninowych! Radości , słoneczka (z deszczykiem od czasu do czasu),zdrowia i powodzenia ! Oby dzieci często sie odzywały a wnuczęta zdrowo chowały. Zebyś zawsze miała czas dla wszystkich stworzonek i żebyś nie zapominała o nas ,internetowych koleżankach! 👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belwo wszak dopiero wczoraj dowiedziałam sie jak masz na imie z racji tego składam Ci mos najserdeczniejszych zyczen ... przede wszystkim zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka...spełnienia wszystkich marzen i tych najbardziej skrytych...badz zawsze usmiechnieta jak zawsze... ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod Budą - Moje dwie ojczyzny Jest taki kraj na południu, gdzie wyspy toną w błękitach. Gdzie Bóg zapomniał o grudniu i zawsze dźwięczy muzyka. Jest taki kraj wiecznej wiosny, pachnący wiatrem i morzem, gdzie miłość to wiersz miłosny, nienawiść to pchnięcie nożem. Lubię tam być, lubię tam być, w słońcu najlepiej marzyć, chłodną jak noc ambrozję pić i witać świt na plaży. Lubię ten zgiełk, zapach i smak, i szum radosny w głowie, w cyprysach zaplątany wiatr, gorące oczy kobiet. Jest taki kraj tu nad Wisłą, pod nieba szarym ołowiem. Tu moje imię, nazwisko, tu w ziemi moi ojcowie. I chociaż wciąż narzekają, że stąd daleko do świata, to tylko w tym jednym kraju potrafię kochać i płakać. Bo tylko tutaj sprzedają chleb, który z dzieciństwa pamiętam, skrzypi pod nogą wczorajszy śnieg i najpiękniejsze są święta. I choć mnie czasem zalewa krew i myśli mam niezbadane, to tutaj wrosłem po wieków wiek drzewem którego nie złamiesz. Bo tylko... , to dorzucę tak nostalgicznie🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeżdzam na 3 dni bede potem wsio czytac do miłego moje drogie bawcie sie dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefku drogi dl aCiebie tekst suliko... wybacz ale bede omijac pewne aspekty pisowni , takie jak pisanie zwrotki z duzej litery.. a wiec gdzie rozkwita kwiat, rozy kwiat na gałązce siadł lotny ptak zadrżał wsrod listowia puprurowy pąk czemu serce drży Sulkio zadzał wsrod listowia mały rozy pąk czemu serce drży Suliko jedzie wrony kon spoza wzgorz jeżdziec zbliza sie wchodzi w prog spragnionemu daj ze wody wyjdz przed dom czemu kryjesz sie Sulliko spragnionemu daj ze wody wyjdz przed dom czemu kryjesz sie Suliko pieknie pachnie chleb , pachnie miod prosze, napij sie, ucisz głod ale nadaremnie ściga mnie twoj wzrok inna jestes juz Suliko ale nadaremnie sciga mnie twoj wzrok inna jesteś juz Suliko wiłam z przędzy nic , długa nić z przedzy powstał szal, zwiewny szal szal do przedzy nie podobny nic a nic i ty jestes juz nie ten sam szal do przedzy nie podobny nic a nic i ty jestes juz nie ten sam pobladł jeżdziec i ruszył w cwał w locie zerwał kwiat, roży kwiat zdrada rani serce, kolec rani dłoń zapłakała w głos Suliko bo umiera miłość, kiedy zdradzasz ją mówi stara pieśń Suliko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek
Pozdrawiam Wszystkie mile i sympatyczne Damy... Teraz bede przyswajal sobie tekst ,ballady o mojej Sulice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej.. jak mi milo :-) Dzieki kochani :-) :-) Jaka piekna muzyka i wiersze !!! Cztery M juz nie moglac bardziej do mnie dopasowac tego wiersza??? 👄 Super!! 👄 Jestem w pracy wiec spadam Pojawie sie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefku dzieki za kwiatki!! :-) Wieczorem poczestuje was tortem poziomkowym i szampanem Pa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo słoneczko :) złozyłam ci życzenia na sąsiednim topiku :) a tutaj powiem tylko : wszystkiego naj... naj.... 😘 Szkoda że się nie załapie na torta , od trzech dni jadę na samej wodzie mineralnej, wiec .... sama rozumiesz.... :( Pozdrawiam wszystkie miłe kolezanki topikowe :) a ponieważ bolą mnie wszystkie gnaty , bo kosiłam ogród, więc ide legnąc na kanapie...... może wpadne wieczorkiem , jak mnie net wpuści :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna Belvuniu 🌼 Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości,\\dużo uśmiechów, dużo radości :D :D spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń. W dniu Imienin kochanej Belvusi 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×