Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

belvuniu...no nie muszę wejść.Ja nie pocieszam tylko stwierdzam...jakTy masz kompleksy...to ja jestem jakaś poczwara.33 lata temu...niech pomyślę....miałam 18 lat...i owszem powodzenie olbrzymie i walizki pękające od miłosnych listów...ale każda po nas będzie się starzała...nie ma rady....natomiast...można to spowolnić i z uniesioną głową cieszyć się że jesteśmy piękne inaczej...tzn...stosownie do wieku.Jesteś bardzo ponętna i urodziwa....naprawdę nie mieści mi się w głowie, że możesz narzekać.Gdybym była facetem.....no wiesz...adorowałabym Cię.Co do braku zainteresowania nami ze strony naszych panów...myślę, że owszem wolą zawieszać oko na młodej...ale czy my nie oglądamy się jak idzie super facet w naszym guście? Pewnie, że chciałoby się być wciąż adorowaną i podziwianą...skoro nasz men się opatrzył...może wprowadzić jakieś sztuczki...typu...zmiana koloru włosów, fryzury...ciuchów...no i trzeba wykrzesać tą odrobinę dziewczynki z tamtych lat i uśmiechać się więcej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko ja nie narzekam niee:-) Mnie tylko jest smutno dzisiaj bo tesknie do mojej rodziny.. do moich corek, wnuczek i rodziny w Polsce.. Moj maz jest caly czas zakochany i nawet nie widzi zadnej roznicy pomiedzy teraz a 30 lat temu.. Ja sie wcale soba nie przejmuje i malo zagladam do lustra.. Maluje sie tylko od wielkiego dzwonu i podobam sie sobie taka jaka jestem ... Nie mam zadnych kompleksow i bawie sie wspaniale.. Na dodatek uwazam ze 55 lat to jest dopiero prawdziwa mlodosc.. Dzisiaj tylko mam takiego dola.. i wcale nie z powodu wygladu ( mimo tego ze juz od 3 miesiecy przyzekam sobie ze bede sie odchudzac i nic nie robie na ten temat) Kolorowych sukienek mam wiecej niz wlosow na glowie bo to moja praca.. ( niestety) Faktycznie lepiej sie czuje jak sobie zrobie nowe pasemka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam, że ja mam jeszcze adoratorów 30-35 lat i chyba takich najwięcej...wiedzą, że jestem zajęta...ale próbują choć otrzeć się przechodząc obok i nie sądzę, żeby to uroda tak działała..wręcz jeden powiedział mi...ty nie jesteś ładna ale tyle w tobie sexu....no nie wiem gdzie się tego dopatrzył...ale nie miałam zamiaru zaprzeczać...choć zabolało mnie, że nie jestem ładna...ale kto tam wie...co faceci tak naprawdę myślą...hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie maile do Alisari wrocily sie... Ki diabel? Cos tam pisalo o \"poczie WP \" To samo co do Nojki.. Ja nie wiem co to jest ta poczta wp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta wp...to wirtualna polska...adres wpisuje się w górnym pasku adresowym uprzednio trzeba wykasować to co tam pisze i wpisać www.wp.pl i enter...potem trzeba się zalogować tzn.stałe hasło i coś jeszcze...nie pamiętam.Trzeba dalej poczytać jak to zrobić, żeby za ich pośrednictwem wysyłać maile do kogoś.Po wysłaniu...wylogować się...opcja wyloguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja weszlam na kompa przeczytalam wpisy i z bijacym sercem wpadlam na poczte..... Tak bardzo chcialam Cie zobaczyc :( Belvus znam Ciebie juz z Piateczkowa i zawsze dazylam Cie sympatja:) . Zawsze dla mnie wowczas\" nowej \"mialas slowa pocieszenia a tego sie nie zapomina 👄 Dlatego tak bardzo pragnelam Ciebie zobaczyc :) Przyznam , ze lepiej mi sie pisze czy rozmawia z osoba ktorej nie musze sobie wyobrazac:) Moze innym razem sie uda, nie bede nalegac , bo wiem, ze masz mysli zaprzatniete wazniejszymi sprawami .:) Sle Pozdrowienia Dla wszystkich BABEK👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja też chcę wasze fotki!!! Jeśli oczywiście się zgodzicie.... :) wiem jak wygląda Nojka , Mendelek , iskiereczka , Alisaria..... a pozostałe panie? Wyślę moją gębusię do tych , których adresy mam i bardzo proszę o wzajemność, dobrze? Nojka.... moje piersi? że nie wejdą w kieckę? bo ja nie mam piersi , ja mam ogromne cyce!!! jestem jak hipopotam, co mnie wciąż dołuje..... :) Dobrze , że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam gościa...panią sąsiadeczkę 81 lat.Przyszła z płytą do posłuchania...rozbawiona wspomnieniami z ostatniego wyjazdu.Dałam jej jedną z przytulanek...spodobał jej się króliczek...jak prawdziwy...to wzamian za kotka...którego boi się mieć realnie...w razie wiecznej podróży.Przytuliła go i wyszła...uśmiechając się do niego.Sobie zostawię małpiszona...taki miękki...posłuży mi jako poduszka...siostrze dam królika dużego...małemu dziecku z rodziny M...króliczą rodzinkę..mojemu M dałam niedźwiedzia.To fajne móc...bez okazji dać komuś jakąś pamiątkę...okazuje się, że my dorośli...lubimy zabawki...sami sobie nie kupilibyśmy ale prezent jest prezentem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zofinko...no widzisz, nie musisz sobie wstrzykiwać silikonów...na pewno wiele Polek może Ci pozazdrościć.Ja nie bo mi też się takie robią...może za dużo lodów zjadam?!!!!...kiedyś nie jadłam wcale:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario moze Mendelek znowu posluzy nam jako listonosz? A wiecie ja podziwiam listonoszy w Polsce... Tak nosic ze soba tyle kasy .. Pamietam ze nasz listonosz przychodzil do moich rodzicow z emerytura...w gotowce.. Jak moja mama umarla i juz nie musial nic przynosic to dalam mu 1/3 .. Zasluzyl sobie po tylu latach ryzykowania wlasnego zycia.. Zofinko, Ja wiem jak ty wygladasz z fotek biedrony.. Moze jakas dobra dusza wysle ci moja fotke?? Bo twojego adresu ni mo pod nickiem.. :-O Mojego tez :-O ale w piateczkowie maja moj adres.. No i tu dziewczyny tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka zrob zdjecia tych przytulakow.. Ja nie mam takiej potrzeby bo mam zywe z \"ocami\" i nogami i futerkiem mieciuskim... Moje kundle kochane.. A kroliki, wiewiorki, ptaszki, rysie, i sarenki mam tez zywe ale nie moge sie do nich przytulic bo uciekaja skubance. Malpy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz fajowo...ogród...las...kwiatki i jeszcze żywe stworzenia:D:D:D Ja może też kiedyś namówię M na mały domek na kurzej łapce...ale chciałabym nowy z oszczędnościowym ogrzewaniem i nową technologią...mam na oku znajome co się tym zajmują...a ja obmalowałabym im chatę za jakiś niedrogi projekt...ale warunkiem drugim jest auto...a my oboje bez prawa jazdy...droga do celu daleka jeszcze.Jestem ciepłolubna...nie zniosłabym zimna w domu.To małe mieszkanko zaczyna mocno dokuczać...ciekawe gdzie ja dam obrazy i płótna jak mi wymówią pracownię a po nowych cenach już nie będzie mnie stać na dzierżawę....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo, Alisario mogę robić za listonosza! Hurra! Mam pracę. Jestem potrzebna ! Nojeczko dogadamy sie i może być na grzyby,albo na ryby, albo na lwyby :) Teraz mi się przypomniało,że przed Twoim ostatnim wyjazdem napisałaś coś o tym, żebyśmy zbierały drobne pieniążki. Mam ich już cały kufel ! Co dalej? Ja też chcę Wasze fotografie. Założyłam sobie folder pt \"Kafeteria\" i tam już zbieram nasze zdjęcia. Są \"biedronki\" (czyli Iskiereczka, Nojka,Cztery mendle, Zofinka, Mada i ...zapomniałam) i Belva , Coperta, Alisaria i Edulka. Nie bądźcie takie skryte...nas znacie to i my chcemy Was zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liszka _ Mendelku nie szkodzi, ze zapomnialas jestem z 2 topiku ale czytam Was. I jak mozecie to tez poprosze o Wasze zdjecie ( moje z Biedronki ) macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Nojka, Alisario, Kruszynka, Cztery Mendle, Zofinka, Liszka.....Belva ..🌻 .... Belvus ....ja tak nieśmiało też bardzo proszę o Twoje zdjęcie. Będzie mi bardzo miło. Pozdrawiam Was wszystkie ...... i zaczynam czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle też chciałabym mieć zdjęcia Was wszystkich. Jeśli możemy się wymienić fotkami, bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liszko tak mi wstyd:(( Powinnam zapamiętać, ale długo mnie nie było na tym topiku i mam zaległości w czytaniu, a cóż dopiero mówić o lataniu po innych tematach? Przepraszam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Rozyczko,jakie Ty masz chody...Probowalam Cie dogonic... Usciski dla kazdej z Was! Ciekawa rozmowa...poczytam.. Alisario! Nie zawidlas mnie ze zdjeciem.Dziekuje!czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Medelku, bylo by mi milo, miec taka mila listonoszke :) Oj bysmy pily kaffee, jakbys przyszla z poczta:) Exstra upieklabym dobre ciacho:) Jak cos Belva podrzuci to znasz moj adres:) Wpadaj smialo bede czekala❤️ Roziu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w związku z fotkami to proponowałam już byśmy zamieściły swoje fotki na fotosiku i zaprezentowały tak , jak pokazujemy kwiaty, ogrody i swoje zwierzątka... co wy na to? Belvo , ty małpy nie masz a ja zbieram!! Mam już niemałą kolekcję , bo biegając po sekondhendach :) zaglądam do koszy z zabawkami!! Troszkę mam w garazu , w domu też i aż pięc w aucie , ja oczywiście jako szósta za kierownicą!!! hihihih a moze Nojka poda ci mojego maila? Nojeczko? proszę podać , ok? i innym dziewczynom też.... kruszynce, jeśli chce :) Też mam specjalny folder pt. KAFETERIA i tam wszystko co tyczy topika :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko, jak miło słyszeć, że mnie goniłaś...❤️ Jednak z tmi chodami to różnie bywa....:D Alisario.....och jaka słodka jesteś 👄 Nojka... jesteś tak zaradną osóbką, że to wszystko to pestka, dasz radę....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że Wy już dawno się powymieniałyście adresami mailowymi i fotkami...nawet trochę byłam zazdrosna...że bez mojego udziału...no proszę...ok...od teraz wysyłam adres mailowy Zofinki ale na wyraźną prośbę na topiku. Kruszynko...gdzieś ty była...myślałam o tobie...ale mało Cię znam i nie chciałam Cię peszyć ani narzucać się. Różyczko...ja obrotna?...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mam spóźniony zapłon...chciałam pozdrowić Cię liszko...i mado...jeśli czytacie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża? Czy fotka tej młodej , ładnej dziewczyny , którą właśnie oglądam w mojej poczcie to ty??????????? Chyba mnie robisz w balona? Tak pieknie wyglądasz? Piękna , młoda kobieta 😘 dzięki Nojko , za pośrednictwo :) Liszko, tak dawno cię nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden profesor mówi do drugiego: - Najlepiej jest mieć żonę i kochankę. I to tak, żeby obie o sobie wiedziały. Żona myśli, że jesteś u kochanki, kochanka myśli, że jesteś u żony, a ty tup-tup - do biblioteki! Zagadka dla dorosłych - Co jest gorsze: mały fiat czy mały ptak?? - Trudno powiedzieć. Jedno i drugie znacznie utrudnia kontakty z kobietami. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko,dziekuje za gest z Twojej strony.W zadnym wypadku nie moglabym za posrednictwem fotosika udostepnic swojej podobizny.Z roznych wzgledow,,,,,a przede wszystkim,jestem \"publiczna osoba\"___/za duzo powiedziane/nie chcialabym byc tematem dyskusji w wielu domach.Swiat wirtualny nie jest az taki \"duzy\"... Nojeczko_________jestem bardzo aktywna kobieta________udzielam sie na innym topiku.Nie obawiaj sie___nie jestem plochliwa.Obiecalam Ci moja fotke i ja dostaniesz.Zastanawiam sie tylko nad jednym...ostatnie zdjecie robilam w zimie.Chcesz mnie w zimowej szacie? Prosze tez o cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko...to daj proszę w zimowej szacie a jak będziesz miała jakieś w letniej to też chcę...poczekam cierpiwie.Proszę Cię także o napisanie mi Imienia...o nazwisko nie będę napierała choć byłby to zaszczyt dla mnie.nie mogę wysłać Ci maila Zofinki, bo pod nickiem nie mam twojego maila.Napiszesz?Mój email to ayoa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc malpeczki.. Zofinko to ty malpy znajdujesz w koszach??? Zywe?? Chcialabym miec taka malutka malpeczke.. A wiecie ze moj kuzyn mial malpe i to w dodatku juz zupelnie wyrosnieta.. trzymal ja w ogrodzie ktory byl ogrodzony ze wszystkich stron.. z gory tez. hi hi hi Ja mam fotki: Nojki, Mendelka, Aleks, Alisarii i AnnyV Widzialam na topkiu Zofinke, Made, Liszke. Innych nie widzialam :-( Mojego maila ma Mendelek , Nojka, i Aleks.. KRUSZYNKO!!! Wiedzialam ze jestes ambasadorem!! A moze jakas slawna aktorka czy piosenkarka??? Ja tez chce zdjecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po cichutku bo późna pora już. sporo naczytałam sie , wiec rozumiem teraz czemu na mojej poczcie znalazłąm foto hmm pieknej kobietki i nie pomyslałabym ze to wnuczek :) DZIEKUJE Ktos narzekał na brak maili podobnie jak ja ileś czasu temu prawda?:) Teraz wysyłacie fotki a ja czuje jakbym poszła w zapomienie :( postaram sie WAM przypomiec :D Sporo osób juz dostało moje foto a teraz mam swoje foto w avatarku na fotosiku http://marynia551.fotosik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×