Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Och a dla mnie Alisario poproszę fotkę, na ktorej jesteś nimfą ze skrzydełkami ważki! U nas już po burzy, ale oddychac nadal nie ma czym! ❤️ na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza letnia Po niebie płyną Chmur czarne płaszcze, Szarpią gęstwiną Wichry hulaszcze. Skręcają drzewa, Co skrzypią, trzeszczą, Pędzi ulewa Z burzą złowieszczą. I lic się ciska Z cebra potokiem, Lecz pioruniska Przeszły gdzieś bokiem. I dal znów czysta, Choć bez ustanka Grucha siarczysta Gromów hulanka. L.Staff 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku :) ładne te wiersze , miło się czyta , tak jak i poprzedni , o krasnoludkach. 😘 Spokojnej nocy , kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....na śniadanko wklejam linka do strony internetowej o Rudawach Janowickich...górkach w których byłam...wielokrotnie...bo od mojego miasta samochodem jedzie się 1,5 h http://fotos.optimedia.pl/Jarkowice_2006/index.htm jak chcecie zobaczyć fajne zdjęcia pewnego pana to wejdźcie na "głazy krasnoludków"...w opisie na tej stronie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyleciała blondynka do USA i na lotnisku szuka aparatu telefonicznego, bo chce zadzwonić do domu. Znalazła i pyta się gościa pobierającego opłaty... - Ile? - A on. 10$ - Nie mam tyle. - No to możemy to załatwić w inny sposób. Prowadzi ją do pokoju i każe jej klęknąć. Ona klęka. - Rozsuń rozporek - mówi gość Ona rozsuwa - Zaczynaj - mówi A blondynka... - Halo? mamusia? -------------------------------------------------------------------------------- Do bram raju puka kierowca, który zawędrował tu prosto z ziemi, po wypadku drogowym. Zanim mu otworzono, nadbiegł zdyszany kolejny kierowca, z kawałkiem kierownicy w ręku, i korzystając z chwili kiedy uchylono niebieskie wrota, wcisnął się przed tego, który przybył tu jako pierwszy. - No ku***wa - wyprzedziłeś mnie dzisiaj już drugi raz! -------------------------------------------------------------------------------- Pierre i Roger płyną łodzią i szukują odpowiedniego miejsca na połów linów, czyli takiego gdzie jest słodka woda. Piere mówi do Rogera: - masz tu wiaderko i badaj co kilka minut w różnych miejsca jeziora, kiedy wreszcie będzie słodka woda i gdzie będziemy mogli zbierać ryby. Roger nalał do wiaderka wody i płyną dalej. Płyną i płyną dopłynęli do końca stawu a Piere na to: - przez cały czas nie było ani litra słodkiej wody, to jest niemożliwe jesteśmy już przy końcu zbiornika, paliwo nam się kończy, nie mamy żadnych ryb... - a co gorsza, drogi Piere, kończy mi się też woda w wiaderku .... -------------------------------------------------------------------------------- Syn z ojcem na zakupach w hipermarkecie. Przechadzają się powoli między alejkami, ojca wzięło na wspomnienia: - Wiesz, synu, za moich czasów w sklepie na półkach były tylko ocet i musztarda. Syn na to z niedowierzaniem: - No co ty, tato? W całym Carrefourze!? -------------------------------------------------------------------------------- Wraca Jasio ze szkoły. Ojciec, dresiarz, postanowił zagaić intelektualnie do syna: - no i co tam Jasiu w szkole? - niedobrze tato, 5 pałek dostałem. - no Jasiu, będzie wpier***ol. - super tato, mam już adresy nauczycieli! -------------------------------------------------------------------------------- Do baru wchodzi facet i siada na stołku. Barman patrzy na niego i pyta: - Co będzie? - Poproszę siedem kieliszków whisky, podwójnej. Barman podaje mu trunki i patrzy, a facet wychyla jeden kieliszek, drugi, trzeci... wszystkie znikają równie szybko, jak się pojawiły. Barman gapi się niedowierzając i pyta go, dlaczego tak szybko wypił. - Też byś wypił tak szybko, gdybyś miał to, co ja... - odpowiada \"pijący\" - A co takiego masz, stary? - Tylko jednego dolara. -------------------------------------------------------------------------------- W dniu dzisiejszym nastąpiła zmiana planów lokalizacji stadionów na Euro2012. W Warszawie zrezygnowano z budowy Stadionu Narodowego, na rzecz budowy Targowiska na 84 tysiące miejsc. Stadion Narodowy zostanie zaś wybudowany we Włoszczowej niedaleko lotniska im. Gosiewskiego. -------------------------------------------------------------------------------- Baca z gaździną jadą w pole: - Słuchojcie no baco - zagaduje gaździna - coś mi się wydaje, ze nasa Maryś jest w ciązy.... tylko jak to mozliwe? Chłopaka ni mo, na potancówki nie chodzi, w nocy śpi z nomi... - A bo z womi tak zowse - zdenerwował się baca - w nocy się porozkrywata, dupy powypinata i po ciemku poznaj która cyja... -------------------------------------------------------------------------------- Popalając papieroska w czasie przerwy między rysunkami i wuefem Jasio opowiada stojącym przy nim kolegom: - Wczoraj mojego starego, gdy spuszczał wodę w kiblu, wessało do muszli i wyrzuciło do wanny naszej sąsiadki z czwartego piętra, i to w czasie, gdy ta brała kąpiel... Przynajmniej tak mówił matce. -------------------------------------------------------------------------------- Tusk, Kaczyński, Giertych, Lepper i Olejniczak lecą jednym samolotem. Nagle Tusk wyciąga litrowa butelkę wódki i przyczepia ja do małego spadochronu. - Co robisz!? - pyta pozostała czwórka ? - Zrzucę te butelkę na ziemie i uszczęśliwię jednego człowieka. - Zrzućmy dwie półlitrowe butelki - wola Lepper- uszczęśliwimy dwóch ludzi. - Zrzućmy cztery ćwiartki - wola Kaczyński - uszczęśliwimy cztery osoby. Nagle odzywa się głos w głośniku na pokładzie samolotu: - Niech cala Wasza piątka wyskoczy bez spadochronów, uszczęśliwicie 38 milionów ludzi. -------------------------------------------------------------------------------- Uczeń stoi przed tablicą, rozwiązuje zadanie. Męczy się niemiłosiernie. Za bardzo mu nie idzie, a na dodatek co chwilę pluje w ręce i wciera ślinę we włosy. Nauczycielka patrzy ze zdziwieniem, w końcu pyta: - Boguś! Dlaczego, na Boga, wcierasz ślinę we włosy? - Wczoraj słyszałem jak mamusia mówiła tatusiowi: pośliń główkę, zobaczysz, to pomaga... ------------------------------------------------------------------------------------ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?...dostałam fotkę od Różczki...jej i wnusia...jakie piękne są dzieci....różyczko...ty też masz w sobie takie piękno i ciepło.Ja jeszcze nie mam wnuka ani wnusi...wiem jedno, że bawić się...ok ale na pewno nie za często przebywać...z obawy o osłabienie więzi z matką.Moi rodzice oszaleli na punkcie mojej córci...miała spełniane wszystkie zachcianki...wiedziała, że jak dam jej karę np.nie oglądanie bajki...za niewywiązanie się z małych obowiązków...to tata jej i tak włączy....bo kocha wnuczkę.Przez takie postępowanie...doprowadzili mnie do rozpaczy...bo córcia przyzwyczaiła się do brania...a nie dawania a poza tym zaczęła mnie traktować jak zło...że coś jej każę.Nie słuchała mnie i nie zauważała moich nagród...bo ich były lepsze i większe...a poza tym nic nie wymagali a jej w to graj.Tak więc uważam, że z tym trzeba ostrożnie...i zawsze odsyłać do matki z zapytaniem czy można? Teraz jest dorosła wiekiem ale zauważam, że dalej woli łatwą linię oporu a to nie przysparza jej poklasku...i sprawia, że życie jest dla niej trudne. Ot...taka refleksja mnie naszła. Idę podgrzać obiadek...może zacznę malować...bo wieje więc pomysł z wycieczką rowerową na grzyby...odpada.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć, że koleżanka bardzo się ucieszyła z sukienki...miałam oko...świetnie dopasowana...kolory różne odcienie brązu...zwiewna, wygodna, odlotowa...na każdą okazję...dwuwarstwowa z woalem na dole i przy mini krótkich rękawach.Widziałam jak jej się przyglądał ten nieszczęśnik upadku moralnego. Dziś jeszcze pójdę do tego sklepu...zofinko...zobaczę za kiecką o której rozmawiałyśmy. Alisario...czemu nie pokażesz się na serio...przecież jesteś czarującą wiedźmą...tak mi się kojarzy fotka od Ciebie.Kilogramy?Kto ich nie ma w tym wieku...jak żyje pełną gębą.Jak mężczyźni mi imponowali a było to naście lat temu...to liczyłam kalorie, ćwiczyłam...różniaste rzeczy łącznie z oddechami...klepałam się po podbródku...żeby zatrzymać jego podwójność...itd.A teraz Ja w nowym wydaniu z wałeczkami...bo czasem trzeba sobie dogodzić a nie innym.Pilnuję tylko żeby nie przesadzić...bo już mam kłopot z zapięciem sandałków przy zgięciu ciała...reszta jest w niezłej kondycji...choć zmiennej.I wystarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmialam sie z tych dowcipow Zosiu, juz Ci pewnie mowilam, ze jestes lekiem na cale zlo👄 Nojeczko, Ciebie tez caluje mocno👄 Obiadek juz mam przygotowany, tylk musze jeszcze kartofelki wstawic i schabowe usmazyc, bo moja wnusia o 14.30 ze szkoly wroci:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisario kochana❤️👄 wiecie?...przed chwilą zbulwersowała mnie nowina, że zespół muzyczny mojego M...został zdyskwalifikowany przez dyrektora konkursu...a powodem była....zbyt duża profesjonalność wykonania.Powiedzcie mi czy u was też są takcy debile? Zespół ma swoje dwie kompozycje nagrane w domu na płytę demo...własnej, nagranej w studio jeszcze nie mają , bo dopiero powstali....wocalistka do tej pory śpiewała jedynie po weselach.Ale jestem wściekła.....ufffffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że to konkurs muzyczny dla amatorów...ani nie są po studiach w tym kierunku, nie korzystali z profesjonalnego studia...tylko z naszego sprzętu w domu, nie zdążyli zarobkować...bo dopiero powstali, są kompoztorami 4 piosenek ale na konkurs wysłali tylko dwie, dołączyli powyższy skrótowy opis histori...że działają od trzech miesięcy.Pytam...dla kogo w takim razie są te konkursy? wiek róźny...pół na pół młody....kto wg nich jest amatorem a od jakiego momentu zaczyna się profesjonalizm? Przecież artysta nie wie przed konkursem czy gra profesjonalnie dlatego startuje w takim konkursie. To tylko u nas możliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że to konkurs muzyczny dla amatorów...ani nie są po studiach w tym kierunku, nie korzystali z profesjonalnego studia...tylko z naszego sprzętu w domu, nie zdążyli zarobkować...bo dopiero powstali, są kompoztorami 4 piosenek ale na konkurs wysłali tylko dwie, dołączyli powyższy skrótowy opis histori...że działają od trzech miesięcy.Pytam...dla kogo w takim razie są te konkursy? wiek róźny...pół na pół młody....kto wg nich jest amatorem a od jakiego momentu zaczyna się profesjonalizm? Przecież artysta nie wie przed konkursem czy gra profesjonalnie dlatego startuje w takim konkursie. To tylko u nas możliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się jak mój kolega starszej daty...nie dostał się na studia WSSP...gdyż posądzono go, że jego prace nie są samodzielne. To geniusz..widziała wiele jego prac od starszych do nowych....mistrz techniki...który mając taki warsztat...może robić ze sztuką co mu się podoba....i zrobił...jego prace od lat cieszą się popularnością ale za granicami kraju...tak się zbulwersował...że postanowił tutaj nie zapełniać rynku...a wielka szkoda.U niego w domu są bitwy rycerskie na całej powierzchni ściany.Potrafi namalować tak...że nie wiadomo czy to wizja czy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś❤️👄 to wysyłaj przez tą pocztę i już...potem po wysłaniu wyloguj się. Dziewczęta napiszcie kto wg was jest amatorem a kto profesjonalistą...bo mamy poważny dylemat...jak wyślą demo na profesjonalny przegląd...to może się okazać...że są za kiepscy albo nie przejdą bo nie mają szkół muzycznych.Kasa nam znowu uciekła sprzed nosa.Jakie widzicie wyjście?Czekam na wasze polemiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko, coś mi się wydaje, że pan dyrektor konkursu ma swojego faworyta. Zorientował się, że jest dużo słabszy i... dobrych, czy bardzo dobrych wyeliminował na wstępie! To aż kłuje w oczy- taka jawna niesprawiedliwość. Tylko gdzie się odwołać i do kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo i Nojko, do mnie dochodzi poczta od Belvy, to możesz przekazywać do mnie i jak będzie w temacie dla Nojki,to ja bez zaglądania :) prześlę dalej... to taka sobie propozycja, ale rozważyć można.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku, z ust mi to wyjelas.. Dzieki. :-) Nojka.... nie wiem co mam myslec na temat konkursu.. Musze sie zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wam przyznac ze nie jestem w dobrym humorze bo dzisiaj wracaja z Florydy moi najezdzcy i beda z nami przez nastepne 10 dni... 4 lLipca U nas wielkie swieto narodowe a dla nas rocznica slubu ( 33cia chyba) Moi goscie zostali zaproszeni przez jakis swoich znajomych na obiad a my tez przez przyjaciol nad morzem... Nie moge jednak opuscic domu i zostawic ich tu samych bo .... jakos tak.. moze jestem zazdrosna o moj dom troszeczke.. Nie lubie jak ich syn wszystko rusza i bawi sie wszystkim.. kurkami od kranu. swieczkami, pilotami do telewizora, ( rozprogramowali mi go )Itd itd.. Moje pieski jak wpadaja do domu i gonia sie po mieszkaniu mniej mnie denerwuja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane...wpadam dziś po przerwie...byłam w polskim\"pewexie\"...a kupiłam...no właśnie....chyba mi odbiło....kupiłam sobie przytulanki, maskotki po 2 zł...jakie śliczne.:D No i najważniejsza sprawa....zaniemówiłam...jak zobaczyłam tą piękność na zdjęciu...w króciutkich włoskach...taka kobieca i nieśmiała...to ty belvuś???????? o mamma mija...nie sądziłam że mnie tak zatka❤️...serce ty moje...masz wyrysowane całe swoje piękno...jeśli mi wolno jako kobiecie...tak się wyrażać o drugiej kobiecie. Mieszkasz w raju!!!!! Zofinko...sukienka wisi...ale górny rozmiar44 i byłoby ok ale twoje piękne piersi...nie wlezą tam.To jakiś dziwny krój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo, mysle, ze ten dowcip bedzie dobrym komentarzem do Twojego ostatniego wpisu ;) Pani w szkole: - Czy pamiętaliście, aby przez weekend zrobić dwa dobre uczynki? Na to odzywa się Jaś: - Tak. Jak przyjechałem w sobotę do cioci, to się ucieszyła, a jak następnego dnia wyjeżdżałem, cieszyła się jeszcze bardziej!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mendelku kochana ty moja...jesteś taka ciepła i koleżeńska...mam ochotę Cię uściskać.Wstępnie przymierzam się zaprosić Cię NA 2, 3 DNI w sierpniu...tylko wtedy będę miała szansę być w mieście.Może te grzyby...to będzie jakaś zachęta.A w inny dzień pójdziemy posiedzieć do knajpy na występ jakiegoś jazzowego zespołu? Zorientuję się jeszcze jaki tam mają grafik i powiem Ci.Napisz mi wszystkie swoje rozmiary na maila...bo koło mnie można trafić na fajne kiecki..za małe pieniądze...ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam do notesu i będę wolna od plenerów po 23 lipca do pierwszej połowy sierpnia ale chciałabym w tym czasie wyskoczyć na 4 dni do Szklarskiej na giełdę piosenki w pierwszy weekend sierpnia.Z tego co pamiętam...w ubiegłych latach lało w całej Polsce więc prawdopodobnie w okolicy środka sierpnia...po deszczach pojawią się grzybki...i wtedy je zaatakujemy...ok? koniec sierpnia...mam plener w Dziewinie koło Scinawy...a w połowie września plener nad Czochą...w gospodarstwie agroturystycznym...ze stadniną koni...przymierzam się dosiąść jednego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku kochany.. dobry dowcip.. Nojeczko ja mam dlugie wlosy w ogonek , ktorego nie widac bo zdjecie jest poruszone... Moze dlatego ci sie wydaje ze jestem ladna? W kazdym razie ty masz moje zdjecie z tamtego roku ktore jezeli sie nie myle wyslala ci juz raz Nasza Pani Mendelek.. Tam jestem do siebie podobna.. Dzieki w kazdym razie za komplementy ..nawet jak niezasluzone.. Alisario tobie tez wyslalam.. Mam wiecej zdjec z mojego ogrodu i moich zwierzatek niz mnie.. bo nikt mi ich nie robi specjalnie. 33 lata temu to taaaaak. Mezulek robil mi zdjecia co 5 minut.. Teraz stara baba juz nikogo nie interesuje.. :-( Jest mi dzisiaj jakos smutno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jpasiu...proszę o więcej fotek...ta z posesją i dzikim ogrodem jest urzekająca.Ja na dziś kończę wpisy...za dużo mnie.Teraz Wasza kolej...całuję Was baaaaardzo mocno...i szarooką i kruszynkę i AnnęV...i copertkę i ennkę ...Alisarię...Zofinkę...Różyczkę...Aleks...Wisienkę50...sekmitka...iskiereczkę....i całą masę nowo piszących koleżanek....łącznie z Librą i paniami z sąsiednich topików...a jak pominęłam...to biję się w pierś...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko. nie bij sie w piers :-D Ja kiedys tak sie bilam i lekarz zapytal mnie sie czy mialam jakis wypadek? :-D Wysle ci wiecej zdjec z ogrodu.. Wlasciwie to wyslalam 5 zdjec Alisari moze ona cie je podesle.. ? Szkoda ze trzeba tak przez innych ludzi.. Wlasciwie z ogrodu to moge wyslac na topik.. Ja kocham moj ogrod i moje zwierzeta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×