Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość SARA 50
Witaj Gabrysiu! Dziękuję za zrozumienie.List na poczcie.Całuję! p.s Niestety,czas ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta kartka
Dzisiaj napiszę kilka słów na temat piłkarskiego abc. Mecze odbywać się będą od 10 czerwca do 10 lipca. Będą grać 24 drużyny podzielone na 7 grup,potrwa do 22 czerwca.Wyłoni ona 16 zespołów przechodzących do 1/8 finału.Zakwalifikują się do niego dwa pierwsze zespoły z każdej grupy oraz cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc/na podstawie bilansu punktowego i bramkowego w fazie grupowej/ w fazie grupowej Polacy zagrają w grupie C: 12 czerwca Polska gra z Irlandia Północną 16 czerwca z Niemcami 26 czerwca z Ukrainą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta kartka
1/8 finału ________25.06_27.06 16 zespołów wystąpi w ośmiu meczach,te które wygrają,przejdą do dalszych rozgrywek ĆWIERĆFINAŁY: 30.06-3.07 spośród 8 drużyn wyłonieni zostaną 4 półfinaliści PÓŁFINAŁY:6.07-7.07 zwycięzcy meczów zostaną finalistami FINAŁ _10.07 godz.20.00 Miłego oglądania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żółta kartko,dziękujemy za tę informację super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale!Cieszę się drogie panie,że nawiązałyśmy kontakt z klubem.Jestem z wami,ale ostatnio zrobiłyście sobie dość przydługawą przerwą.Lubię was odwiedzać,podczytuję i zaczęłam smucić się bo dawno was nie widziałam.Mam wrażenie,że jesteście bardzo wrażliwe ....tak jak większość z nas.Na obczyźnie chce się czytać dzień i noc,tym bardziej ,że wy śpicie ,a nam daleko do snu. Uwielbiam Gabrysię,drzewko ....,biesiadniczkę i Sarę.Napiszcie coś. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witam w KLUBIE gości i klubowiczki! Gościu___________dziękujemy za miłe słowa.Przybywaj do nas zawsze i o każdej porze.Niestety,niektóre z nas wyjechały na drugi koniec świata i już czas im nie pozwala na biesiadowanie.Poczekamy,prawda? Wierzę,że wpadną do klubu. żółta kartko___________wielkie dzięki.Pisz/ informuj nas,bo widać,że jesteś fanką futbolu.Prosimy o podstawowe i aktualne informacje dot.mistrzostw. Już nie możemy doczekać się 10 czerwca kiedy to na Stade de France w podparyskim Saint-Denis zabrzmi pierwszy gwizdek piłkarskich mistrzostw Europy.A to już tuz ,tuż...Emocji będzie dużo... Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta kartka
Gabrysiu czuje się zaproszona i chętne pociągnę mój sportowy temat.Dziękuję. Wszystkie 51 meczów Euro 2016 będzie można obejrzeć wyłącznie w specjalnie utworzonych płatnych kanałach typu premium Polsat Sport2 i Polsat Sport3 bez reklam i w jakości HD. 24 mecze-przynajmniej 1 spotkanie dzienne m.in.mecz otwarcia,wszystkie spotkania polskiej reprezentacji,4 mecze 1/8 finału,wszystkie ćwierćfinały i półfinały oraz finał zobaczymy na antenie otwartej Polsatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta kartka
11 meczów pokaże także Telewizja Polska. Będzie to spotkanie otwarcia Francja-Rumunia,wszystkie grupowe mecze Polaków,2 spotkania 1/8 finału,2 mecze 1/4 finału,i oba półfinały i finał. Miłego oglądania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Hurrrrrrra! Jestem z Wami.Witajcie! Cieszę się,ze jesteście ze sportem na ty.Oglądałam wczorajsze Otwarcie Mistrzostw.Wynik 2:1 dla gospodarzy. Trochę historii w dziedzinie sportu.. Czy wiecie,że pierwsze mistrzostwa odbyły się tez we Francji w roku 1960 pod nazwą PUCHAR NARODÓW EUROPY? Powiem więcej,pierwszym zwycięzcą została drużyna ZSRR,która w finale pokonała Jugosławię 2:1.Średnia goli na mecz w tym turnieju to aż 4,25 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
dla uzupełnienia:Francja grała z Rumunią/2:1/ 🌻 Dla nas ważny mecz z Irlandią w niedzielę.Trzymamy kciuki. Oj będzie się działo! Polska-biało-czerwona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witajcie.! Drzewko pojawiło się .Witaj.Napisz jak urządziłaś się.Jak widzisz,wszyscy przezywamy Mistrzostwa .Mamy powód do dumy.Polacy pokonali Irlandię i czekamy na mecz w czwartek z Niemcami.Dużo emocji przed nami. A tak poza tym życie toczy się.Czas na urlopy.Cieszmy się kazdym dniem.Życzę relaksu i dużo wrażeń oraz wypoczynku! P.S żółta kartko,Saro__gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta kartka
Gabrysiu,siedzę sobie cichutko i słucham Was.Mąż jest w euforii.Czekał na piłkarskie szaleństwo aż 4 lata.To jego pasja i dlatego akceptuję,ze w naszym domu przez miesiąc króluje piłka nożna.Nie mam zamiaru odciągać go od telewizora.Mnie też ona wciąga.Oglądam razem z mm i nie zdaję pytań w nieodpowiednim czasie.Nie psuję humoru ani jemu ani sobie. Czekamy z utęsknieniem na jutrzejszy mecz.Będzie się działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta kartka
Dawno tu nie zaglądałam,ale nie zapomniałam Was.Nie ,nie.. Euro trwa wciąż...Przed nami mecze:Walia-Portugalia,Niemcy_Włochy.Chyba już się nie emocjonuję bo biało-czerwonych zabrakło.Szkoda.Mimo to jestem pełna podziwu dla naszych.To jest sport.Grają najlepsi i ktoś wcześniej musi wypadać.A karne to loteria. Panie pewnie na urlopach-życzę słońca i wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta kartka
Halooooooooo! Portugalia wygrała z Walią 2:0,a Francja z Niemcami 2:0 Co za niespodzianka! W niedzielę Portugalia-Francja.Miłych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta kartka
Już koniec piłkarskich emocji we Francji.Portugalia pokonała Francję po dogrywce z wynikiem 1:0 i jest Mistrzem Europy. Koniec moich relacji.Żegnam I POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Dotarłam do naszego klubu ,a tu ciszaaaaaa.... Drogie Panie przybywajcie.Zółta kartko,dziękuje Ci za relacjonowanie Mistrzostw Europy.Gdzie jesteś? Przybywaj i relacjonuj Olimpiadę w Brazylii. Pozwolę sobie przytoczyć słowa,które otrzymałam od jednej z pań: "Miłość jest cudownym lekarstwem.Kochanie siebie czyni cuda w naszym życiu.Dla mnie miłość oznacza cenienie czegoś do tego stopnia,ze uczucie to przepełnia i rozpiera. Miłość może kierować się w różne strony." Piękne,prawda? I tym akcentem kończę dzisiejsze spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Dobrze Gabrysiu,ze wreszcie dotarłaś.Witam Ciebie!!!Od dawna lukam tu i nikogo nie ma.Wakacje,urlopy,wyjazdy itd,komu się chce pisać? Ty zajęłaś się koralikami,a ja czyszczeniem swoich złotych łańcuszków i bransoletek. Wyczytałam,że powinnam przetrzeć je wilgotną watką z odrobiną proszku do pieczenia lub posmaruję sokiem z cebuli,a po paru godzinach mam wypolerować.Zrobiłam w/g wskazówek i lśnią jak nowe. Gabrysiu,idź w moje ślady!Polecam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Gabrysiu,oglądam olimpiadę w Rio.Otwarcie wspaniałe.A wczoraj mecz Polaków w siatkówkę/z Egiptem/ i w szczypiorniaka/z Brazylią/.Siatkarze -wygrali 3;0,a drudzy niestety przegrali/34;32. Ciężki mecz w piłkę ręczną. A swoją drogą,gdzie podziała się żółta kartka? Ona tak dokładnie nas informowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witaj drzewko! Dziękuję za Twoje urocze gesty.Jestem na skype. Gdzie podziała się żółta kartka?Zapraszam. Uwielbiam wszelkie gry zespołowe.Oglądam Olimpiadę i wczoraj strasznie denerwowałam się.Szkoda,że Polacy znów przegrali w piłce ręcznej z Niemcami___29:32,.Na szczęście siatkarze wygrali 3:2 z Iranem.Oj emocji było dużo.Początek był super,ale przeciwnik z każdą minutą w II semestrze grał coraz lepiej. Dzisiaj mam odpoczynek od takich emocji.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
drzewko,dzięki za cenną radę dot.czyszczenia biżuterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie są wyniki w siatkówce mężczyzn Polska-Argentyna? a gdzie w piłce ręcznej Polska Egipt? widzę,że nie jesteście na bieżąco,chyba nie oglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witam w Klubie! Cisza w eterze....Miałam super przepis,ale przepadł,a zatem Drzewko,podaję ci prosty przepis na Twoje ulubione śliwki w occie: 1 kg śliwek 1/4 l. octu winnego 200-300 g cukru 3/4 l. wody 10 goździków. Śliwki umyć i usunąć pestki. 1 dzień : Zagotować wodę z octem, cukrem i goździkami. Gorącym płynem zalać śliwki , przykryć i zostawić do ostudzenia do następnego dnia . 2,3 dzień : Odcedzić śliwki z zalewy , zalewę zagotować i gorącą zalać śliwki . Zostawić do ostudzenia do następnego dnia. 4 dzień : Odcedzić śliwki z zalewy, zalewę zagotować. Śliwki ułożyć w słoikach, zalać gorącą zalewą tak, aby śliwki były przykryte, a w każdym słoiku znalazły się goździki. Zakręcić słoiki. Nie pasteryzować. Jak znajdę ten prostszy i sprawdzony,podrzucę Ci. Miłego zajęcia!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Halo,halo Gabrysiu! Dzięki wielkie za przepis. dziękuje także za wspaniałe chwile na skype.Nie wiedziałam ,że Ciebie to interesuje,a jednak.,Znalazłam coś w sieci__czyli dokładnie to,co mówiłyśmy....: WIEK DUSZY: Mamy pięć wieków duszy. Każdy wiek duszy reprezentuje swoją energię, cechy charakteru, zachowania. Najlepiej dogadują się dusze które są zbliżone wiekiem. Np. dusza dziecka i dusz stara, taki związek nie bardzo ma szansę przetrwania do końca. 1.DUSZA NOWORODKA – cały czas potrzebuje opieki. Jego życie to walka o przetrwanie, tzn. przetrwać i przeżyć. /najczęściej rodzą się w buszu, żyją na łonie natury./ Dusze te żyją bardzo krótko, góra do 40 lat. 2.DUSZA DZIECKA – trzeba się nią opiekować. Myśli przede wszystkim tylko o zabezpieczeniu materialnym.Często w jej życiu bywają zdarzenia, których nie może sobie wytłumaczyć, bo jej umysł jeszcze do tego nie doszedł, żeby sobie z nimi poradzić i wtedy taka dusza ma duże problemy. 3. DUSZA MŁODA – w tym wieku najważniejszy jest umysł, inteligencja, racjonalizm, wszystko musi być jasne, proste. Są oni kreatorami świata, mają szalone, genialne pomysły, duży tupet, potrafią postawić na swoim, czego duszom starym już jakby nie wypada. Zajmują się polityką, aktorstwem. 4.DUSZA DOJRZAŁA – ciągle myśli./ myśliciele/.Osoby te ciągle się zamyślają. Osoby emocjonalne, wrażliwe, a nawet nadwrażliwe, mają dylematy, odczuwają dużo więcej niż inni, nie mogą się pogodzić z kłamstwem, cierpieniem, z nienawiścią, z ciemnymi aspektami życia Wśród tych dusz jest najwięcej samobójców, ze względu na nadwrażliwośc. 5. DUSZA STARA - ta dusza ma najlepiej. W swojej jakby komnacie mieści już wszystkie wieki duszy. Rozumie wszystkie poprzednie wieki duszy.Dusza stara ma mądrość, pokorę i nikogo nie wartościuje,ze wszystkimi się dogada. Jednak z noworodkiem, dzieckiem dusza stara nie bardzo będzie się umiała dogadać, zaprzyjażnić. Ma mądrość, wiedzę, pokorę i nikogo nie przewartościowuje, nie uraża. Daje tzw. wędkę a nie rybę. i co ty na to? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witam serdecznie! Drzewko,Ty mnie ciągle zaskakujesz.Przyznaję,że masz szeroką wiedzę.Owszem,interesuję się tym tematem,ale w małym stopniu.Ty natomiast siedzisz w temacie.Dzięki Tobie poznaję tajniki wiedzy. Chyba jestem stara duszą:) Zmieniam temat___już jesień.Zimniej i pochmurno,a nawet deszczowo.No cóż,wszystko ma swój czas.Jeszcze jest mnóstwo zieleni.Ponoć i cieple dni tez przed nami.Nie jest źle. Pozdrawiam wszystkie klubowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Jak nie kochać jesieni... Jak nie kochać jesieni, jej babiego lata, Liści niesionych wiatrem, w rytm deszczu tańczących. Ptaków, co przed podróżą na drzewach usiadły, Czekając na swych braci, za morze lecących. Jak nie kochać jesieni, jej barw purpurowych, Szarych, żółtych, czerwonych, srebrnych, szczerozłotych. Gdy białą mgłą otuli zachodzący księżyc, Kojąc w twym słabym sercu, codzienne zgryzoty. Jak nie kochać jesieni, smutnej, zatroskanej, Pełnej tęsknoty za tym, co już nie powróci. Chryzantemy pobieli, dla tych, których nie ma. Szronem łąki maluje, ukoi, zasmuci. Jak nie kochać jesieni, siostry listopada, Tego, co królowanie blaskiem świec rozpocznie. I w swoim majestacie uczy nas pokory. Bez słowa na cmentarze wzywa nas corocznie. Tadeusz Wywrocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Pokochaj jesień Spróbuj pokochać jesień z niesamowitymi urokami Spójrz ile piękna niesie obdarzając cię nowymi dniami. Kolorowo jak wiosną barwne liście ostatki zieleni Dadzą chwilę radosną twą szarość życia mogą odmienić. Wieczór szybciej nastaje słońce też znika wcześniej niż latem Lecz nowe czy nie daje chwile spokoju skorzystaj zatem. Tadeusz Karasiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Gabrysiu,witam jesiennie! U mnie wciąż zielono,ale wiersze o jesieni uwielbiam.Są przepiękne. Pisz je bo upajam się poezją. Prosiłaś mnie o przepis na ciasto.Spełniam Twoje życzenie z wielką radością. Składniki: 1 kubek/250 ml/.kefiru,2 jajka,1 kubek kaszy manny,1/4 kubka cukru,1 łyżeczka cukru waniliowego,1 łyżeczka proszku do pieczenia,20mg masła,szczypta soli, Przyrządzanie:Do misy wbij jajka,dodaj cukier waniliowy,ubij mikserem do uzyskania gęstej piany.Dodaj kefir ,proszek do pieczenia,sól i znów ubijaj.Podczas ubijania wsyp kaszę mannę.Ciasto wymieszaj.Blachę wysmaruj masłem i wlej ciasto.Piec należy 45min. Gotowe ciasto ozdób wiórkami kokosowymi lub cukrem pudrem. A teraz delektuj się pysznym ciastem. Gabrysiu,czekam na Ciebie na skype.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Powiem Ci,że kreatywność dla nich jest ważniejsza niż sztywne zasady.Ich styl to przystosowywanie i ulepszanie.Ulepszają swoja kulturę,ich ustrój polityczny,ich domy,a także samych siebie. Uwielbiają robić coś,czego naszym zdaniem nikt jeszcze nie zrobił..Wiele najbardziej zdumiewających wynalazków ostatnich dwóch stuleci jest ich dziełem.Mogą być z siebie dumni, i są. Poznaję ich obyczaje,przekonania i sposoby życia.Szczerze mówiąc,jestem mile rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy nosicie spodnie skórzane? Czy po 50 lub 60 nadal wypada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witaj drzewko! Jak miło Ciebie widzieć w naszym klubie! Jednak znalazłaś czas.A juz myślałam,że zapomniałaś o nas.Ciasto pycha! Dziękuję. Pięknie piszesz o swoim cudownym zakątku. racz nas swoimi wpisami,dziel się wrażeniami.Będziemy na nie czekać.Całuję. P.S. Codziennie zaglądam na skype.Z utęsknieniem oczekuję spotkań z Tobą___Dziękuję za zdjęcia.Są fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×