Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Otylka+++
Witam! Nie wiem,czy moge do was przylaczyc? Jestem po piecdziesiatce,mieszkam poza granicami kraju.Zagladalam na rozne topiki i zawsze cos mi przeszkadzalo.Dzisiaj zdecydowalam sie napisac pare slow.Zycze niedzielnego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Anno V I Otylko + i od razu lepiej jesli ktoś ma już lub jest na + u mnie raczej pod każdym względem raz minus raz plus jak pisze to kilka wpisów a jak nie pisze to ponad 72 godz mnie nie ma albo i dłużej pozdrawiam wszystkich miło i choc Młoda emerytka zaprasza do siebie miło i nam będzie WAS wszystkich tutaj gościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedzilam polecany topik i przyznaje,ze atmosfera jest sympatyczna.Czytam wasze posty i rowniez przypadlyscie mi do gustu.Gdzie sie zatrzymam,sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Otylki
dlaczego masz wybierac? chyba nikomu nie przeszkadza ,gdzie jeszcze piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn
gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tylko dyżuruje z doskoku byłam tez u rodosnych emerytek ale tym razem nikt mnie tam nie zauważył ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze,ze tutaj jestes widoczna>czy tylko dyzurujesz? U mnie masz duzego plusa,bo jestes.Do milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dużego nieee ale miło miec tyci tyci:D taki plisiczek+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy lubicie weekendy? ja uwielbiam je ze wzgledu na robienie nic,hehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mlodej emerytki i innych
Witajcie, zajrzalam tutaj wczoraj rano - to znaczy w niedziele, czego dowodem moj list.Anna V. Dzisiaj u nas juz poniedzialek i wspanialy deszcz leje jak z przyslowiowego cebra. Maz juz pojechal do biura, a my obie Mama i ja popatrujemy w okno i cieszymy sie. Zbiorniki wody pitnej dla Sydney wreszcie notuja minimalny przyrost wody. Od dawna jej tylko i wylacznie ubywalo. Wczoraj w TV pokazywali dwie mini-powodzie w dwoch dzielnicach Sydney. Nagle bylo przyslowiowe urwanie chmury, az dach w centrum handlowym zaczal przeciekac i czesciowo sie zalamal. Ewakuowano wszystkich natychmiast i zaczeto "ratowac" co sie dalo. Zycze jak najlepszego nadcvhodzacego tygodnia, serdecznie pozdrawiam - Anka V. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie zycze Wam milego dnia. Sorry nie mam duzo czasu. Co prawda mam 2 dni wolne od pracy - duzo zajec a malo zdrowia :D Dzien u mnie zapowiada sie wspaniale, 26 stopni - perfekt. Wpadam zyczyc Wam udanego poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witaj Coperto, AnnoV, diano9, Otylko+, Mloda emerytko i Mały kwiatuszku oraz \"do cztery mendle\" ! Nasza zabawa w przebierańców była udana. Mąż w stroju rzymskiego dostojnika wzbudził zachwyt pań i...fotografów.Jeszcze raz dziękuję pani \"do cztery...\" za super podpowiedź! 🌻 Nie napisałam wcześniej,że każda zabawa nasza jest na jakiś zadany temat, ten ostatni to: \"ludy i ludki\". Stroje były rożne, niektóre bajecznie kolorowe:jedna koleżanka miała smoking i tęczową muszkę, inna pomalowała się cała na ciemno- brązowo, peruka z dredami i spódnica z frędzelków różnokolorowych, następna miała naszyte na sukienkę kwiatuszki żółte,wiosenne a w ręce flagę Francji(przedstawiała Wiosnę Ludów).Najciekawszy strój (i najtrudniejszy do rozszyfrowania !) miał kolega ,który powiedział, że przedstawia rebus na zadany temat zabawy. Męczyliśmy sie z tym rebusem , ale w końcu go rozwiązaliśmy, po paru podpowiedziach :D : ludy i ludki! Tańce i rozmowy trwały do 2:00 w nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cztery mendle
Nawet nie wiesz ,jak bardzo mi milo,ze posluchalas mnie. Ciesze sie razem z Toba. W czym wystapila zona Rzymianina-obleganego przez fotoreportrow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze zabawa na 102 a nas tak maluczko sie tutaj zrobiło i pusto 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi, proszę Jeśli mnie kochasz, napisz mi proszę; jeśli jesteś nadąsany na mnie, napisz mi także, mimo swego nadąsania. Zawsze będzie dla mnie wielką radością, gdy otrzymam list od przyjaciela, jeśli nawet jest trochę zagniewany. Zatem, zdecyduj się... Otrząśnij się ze swej ociężałości! Nie mów, że nie masz nic do napisania. Jeśli nie masz co mi napisać, napisz mi, że nie masz co mi napisać: już to będzie dla mnie coś ważnego i radosnego! Bazyli wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My teraz przeżywamy rozmowy kwalifikacyjne.Córka szuka niani dla swojego 5-miesięcznego syneczka, bo od kwietnia chce już iść do pracy. Nie są to łatwe rozmowy. Zgłosiły sie rózne pańcie i cwane i śmieszne, ale wszystkie bardzo gadatliwe. Przygotowałyśmy sobie zestaw pytań, na które te osoby nie byly w stanie odpowiedzieć. Zupełnie! Wolały powtarzać w kółko, że kochają dzieci i że swietnie dają sobie z nimi radę. Były to starsze osoby, na tzw wcześniejszej emeryturze.Jedne miały referencje, inne nie, ale to nie takie osoby, którym chciałoby się powierzyć swoje kochane maleństwo! Może jeszcze ktoś młodszy się zgłosi? Szkoda, że mlodzi mieszkają na drugim końcu naszego miasta, bo mogłabym się ja zająć wnukiem, ale dojazd ode mnie do nich zabiera mi prawie 2 godziny. Może łatwiej i lepiej będzie,jak już wszystkie drogi naprawią, albo jak wybudują obwodnicę, bo na razie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pani pomarańczki: Zona obywatela rzymskiego byla damą wenecką :classic_cool:, bo nie było juz czasu na szycie stroju Rzymianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła Coperto! Uznaj proszę moje poprzednie wpisy za listy i do Ciebie również! Pozdrawiam i ślę przyjacielskiego całusa!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chce rozkoszować się radością - musi ją dzielić. Szczęście narodziło się bowiem jako jedno z bliźniąt. George Gordon Byron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki...
Idzie Sw.Walenty! Cztery mednle-pozdrowionka.🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pozdrowienia i wysyłam wzajemne!❤️ Odrobina dobra, okazana drugiemu człowiekowi, lepsza jest niż cała miłość do ludzkości.🌻 Richard Dehmel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje? Zostałam sama na placu boju? Czuję się bardzo opuszczona...:(( Dziewczyny, kobiety gdzie się podziałyście? Wszystkie w podróży? No cóż, to idę spać. Może ktoś jutro przypomni sobie o naszym Klubie? 😭 :O 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Heppy Walentynki ❤️ Jeszcze nie śpie i właśnie o Tobie Dianko sobie pomyslałam i zaglądnęlam do komputerka ijesteś! Hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest juz bardzo późno i ledwie patrzę na oczęta... Napisz coś o waszej wspaniałej pogodzie, prześlij nam troszkę słoneczka, ciepełka...bo u nas dzisiaj leje i pada i siąpi i dudni po rynnach a wiatrem zawiewa i jest brrrrrrrr . (chociaż na termometze +6C.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery mendle...
Ty cos spac nie mozesz,zycze Ci wszystkiego dobrego,przeciez to Valentynki:)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×