Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Cztery Mendle 👄 Ten wiersz o magnolii jest piekny!! U nas rosna duze ilosci wlasnie tego rodzaju magnolii z kwiatami koloru kosci sloniowej i z tym zapachem.... :-) Jakby jakiegos smaku do ciasta... Drzewa sa olbrzymie.. coprawda ich nie mierzylam ale pewnie maja z 15 metrow... Ja urzadzalismy przyjecie z okazjii slubu mojej pierwszej corci ( a bylo to wieczorem) to powrzucalismy kiscie tych magnolii do podswietlonego basenu.. Mozecie sobie wyobrazic jak to ladnie wygladalo.. Zawsze mnie intryguje co do licha stalo sie z innymi dziewczynami... Bo nie moge uwierzyc ze tak dlugo im internet nie funkcjonuje.... A jezeli zostaly zabanowane??? Ale za co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo, a ja ostatnio widziałam taką dziwną, ciemną, prawie fioletową magnolię. Kwiaty miała pojedyncze. Wyglądała jak takie drzewo storczyków. Też zastanawiałam się nieraz nad powodami nieobecności założycielki topiku i innych \"naszych\" pań . Może znalazły sobie jakieś inne topiki, bardziej gwarne, albo jakieś o innym profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty częściej buszujesz po internecie ...może są gdzieś na pogaduchach u sąsiadek? No cóż wszystkim im życzę dobrej zabawy i powodzenia! Każdy ma prawo wyboru miejsca takiego, w którym dobrze się czuje!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko brak czasu ale nie potrafie sie wypisywać , czytam lub powiedzmy czytuje w wolnym czasie , a może zawsze przed snem nabazgrac choc kilka słów :) tak jak teraz to czynie ale jak bedę pisac nie na temat?:( to zgłosicie najwyżej do usuniecia pozdrawiam 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Coperto! Ty, taka doświadczona internautka i masz obiekcje? Piszemy to co nam w sercu gra i nie zawsze to musi być na temat. Niczego nie usuwamy przecież. Wszystkie jesteśmy na tych samych prawach. Masz jakieś zastrzeżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię szeptać ci słowa Lubię szeptać ci słowa, które nic nie znaczą Prócz tego, że się garną do twego uśmiechu, Pewne, że się twym ustom do cna wytłumaczą I nie wstydzą się swego mętu i pośpiechu. A ja czekam, ciekawy ich poza mną trwania, Aż je sama powiążesz i ułożysz w zdania. I brzmieniem głosu dodasz znaczenia i treści... Skoro je sama wyszepczesz ku wiośnie Stają mi się jasne, niby rozkwit wrzosu I rozumiem je nagle, gdy giną radośnie. A ja czekam, ciekawy ich poza mną trwania, Aż je sama powiążesz i ułożysz w zdania. B.Leśmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cztery Mendle
dzieki za pamiec,pozdrawiam goraco👄.Moj malzonek ma sie lepiej,nawet duuuuuuzo lepiej,przeciez ma profesjonalna obsluge:)Zycze Ci dobrego dnia,jestes fajnym czlowiekiem,po prostu BADZ🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto kochanie po co te objekcje. Tutaj sami swoi!! Ja rozumiem duzo i niczemu sie tak bardzo nie dziwie... No moze dziwie sie co sie stalo z naszymi kolezankami? Czy my kiedykolwiek dalysmy ci do zrozumienia cos niemilego??? To piszzz piszz co ci slina na jezyk przyniesie.. Ja caly wieczor studiowalam jak wsadzic zdjecie na forum... :-O Nie lubie w moim wieku juz uczyc sie tych spraw ale coz... zycie zmusza.. Potem jest przyjemnie ze cos mozna latwo zrobic.. Wiec to jest moj pierwszy raz aby zalaczyc zdjecie na poscie. Zobaczymy czy sie uda.?:-O W kazdym razie jest to kwiat magnolii z mojego kilometrowego drzewa... ten koloru kosci sloniowej. Coraggio rebiata eccolo!! [URL=http://img126.imageshack.us/my.php?image=ogrodwmaju011jn2.jpg]http://img126.imageshack.us/img126/6792/ogrodwmaju011jn2.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena....
Belvo,jak zawsze jestes Wielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteś zdolna! Magnolia śliczna! We Wrocławiu jest bardzo dużo magnolii, ale przeważnie takie różowawe. Wszystkim miłośnikom tego kwiatu polecam wycieczkę do Książa (koło Wałbrzycha). Tam jest cały park magnoliowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry....szukałam jakiegoś niezawistnego, zwyczajnego topiku... zobaczyłam znajome nicki....wejdę na chwilkę.Oczywiście najbardziej zachęcił mnie pierwszy wpis...mam podobne odczucia o moim życiu. marzenko...jeśli jesteś tą samą marzenką, która prosiła mnie o dalsze fotki na kafe to bardzo mi miło.Oczywiście wkleję któregoś dnia w miarę wolnego czasu, bo trzeba go sporo...a to dużo różnych czynności. Będzie mi miło Cię poznać jeśli będziesz chciała. Pozdrawiam ...wszystkie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miło równiez nowe Panie Marzenko i Nojka49 :D cztery mendle , belvo, alex pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka !!🖐️ Witaj w naszym klubie!!! Marzenko Witaj!!! Goscie !!! Dziewczyny !! Mamy gosci!! A ja tu nic nie mam do zaoferowania... :-O Pomyslalam sobie ze w takich sytuacjach to dobrze jest miec cos ( nie kogos) w zamrazalniku... Wrzucasz tylko potem do piecyka..i juz pachnie ciastem w calym domu ... Kochane, rozowe magnolie na fotce to sa zupelnie inne rosliny, tez nalezace do magnoliowatych.. Sa przepiekne tym bardziej ze zaczynaja kwitnac jesze wczesna wiosna wraz z forsycja itd.. ale nie dochodza do takich olbrzymich wymiarow no i nie pachna tak samo.. Te biale kwitna w Maju ... Tak sie ciesze ze jestesmy dzisiaj wszystkie tutaj.. Wiecie ze ja odkrylam tez czat room kafeterii? Jakbysmy sobie chcialy poczatowac to moglybysmy zrobic to tu ... http://www.kafeforum.freehost.pl/czat.htm Aleks 👄 Cztery Mendle 👄 Copertko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...belvo hihihi...strasznie się cieszę, że jest jednak ktoś kto mnie tak serdecznie przywitał....ostatnio już bałam się odzywać gdziekolwiek ...to cudownie, że tu Was odnalazłam.M wyszedł i zabrał rower więc jeszcze popiszę skoro siedzę w domu. Gospodyni widać życiowa babka....miło mi będzie poznać to grono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich pań moje wielkie serce podzielone na tyle części ile was tu jest...❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko no to moze rozgoscisz sie u nas na dluzej ??? Ja ciebie bardzo lubie.. Pamietam nasz wieczor muzyczny i pamietam Twoje opowiesci o twoim tacie goralu... dla ciebie 🌻 i ♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeżeli nikt nie ma nic przeciwko temu...to chętnie zostanę na dłużej,będą jednak przerwy, bo jak już wspominałam...szykują się wyjazdy plenerowe ale w przerwach między wyjazdami chętnie popiszę. coperto...sprawdź pocztę proszę! To może krótko o sobie: pochodzę z Dolnego śląska,mam tak wielki apetyt na życie i wiele zainteresowań.Kocham ludzi , szczerych, z poczuciem humoru bez względu na wiek, wygląd i zainteresowania.Sprzyjam ludziom w złej kondycji zdrowotnej, psychicznej, materialnej...bo wiele doznałam.Cenię też ludzi o asertywnym podejściu do człowieka,kreatywnych i dowartościowanych.Nie wierzę w ideały...więc wady ludzi są dopuszczalne jeśli nie ranią innych.Pomimo otwartości...jestem nieśmiała i wolę kiedy ktoś bezpośrednio zwróci się do mnie.Lubię wszelkie szaleństwa w granicach zdrowego rozsądku. W necie znalazłam się z przyczyn osobistych...mają wielki dołek i szukając bratnich duszyczek, bo było źle ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko zdezylysmy sie w drzwiach ... Ale sie nie martw bo ja jestem jak poduszka... Ciesze sie ze zostajesz z nami.. Coperta tez gdzies jezdzi bez przerwy.. Ide juz bo nie chce byc jak poduszka tylko jak STAL!! Numa numa ye numa numa numa ye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coperta aleks cztery mendle marzenka belva Dziewczęta...nie wiecie jak zlikwidować te duże litery w nicku?...czy jest to możliwe.Ja od niedawna w necie...uczę się niestety na błędach. belvo...to nie podlizuchy...lubię ten utwór przez przypadek...na plenerowej zabawie leciał non stop...aż wlazł pod czaszkę i śnił się w nocy...a że kojarzył się z miłymi okolicznościami...również stał się moim przebojem pomimo, że disco to mało znana mi dziedzina muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko chyba musisz po prostu zarejestrowac na nowo twoj nick z malymi literami .. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźniłam się na oficjalne powitania, ale macham do Marzenki i NOJKI🖐️ Nie umiem robić zdjęć, ale chętnie je oglądam. Wędrówki po lesie? Jak najbardziej na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×