Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

no nareszcie...myślałam, że jestem tu samiutka. cztery mendle...jak miałam stres...to do lasu i po kłopocie.Jakoś tak się składa, że dopiero kilka lat temu wpadła mi w ręce jakaś książka...o zdejmowaniu złej energii i ładowanie się nową...lepszą.Kocham las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo...ja już próbowałam wejść w preferencje i tam mieszać na różne sposoby ale jak udało mi się wpisać małą literą i poprzednie, stare hasło to wyskakiwało, że jest błąd i w tym i w tamtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też chciałam zmienić swój nick, ale to chyba nie jest możliwe... NOJKA49 - jest ładnie! Oglądnęłam sobie wszystkie Twoje zdjęcia umieszczone w Fotosiku i mam wrażenie, że chadzałyśmy tymi samymi drogami. No,może nie w tym samym czasie :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mysle ze nie ma sensu cos zmieniac . Po co? A co to komu przeszkadza ze jest z duzej litery?? Oj dziewczyny... jak jak KOCHAM las .... Pachna mi te twoje zdjecia po prostu...grzybami, jagodami, poziomkami i iglami sosnowymi... Kiedys przyjade do Nojki i pojdziemy na grzyby.. Dzisiaj u nas byla wielka pompa.Moj chlopak poszedl na swoj godzinny spacer z psem wlasnie do lasu i wrocili mokrzusiency... Polecialam do ogrodu pozcinac troche\" kalafiorow\" do wazonu zeby chociaz cos ocalic przed burza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery mendle...na fotosiku obejrzałaś te z lasu czy jeszcze te z Książa? belvo...pewnie, że pójdziemy na grzyby.Ode mnie to 20 min rowerem, zależy na jakie grzyby, bo na te prawdziwki to ze 40min rowerem trzeba jechać.Wyobraźcie sobie, że ten sam las codziennie płodził tyle tysięcy prawdziwków, że co pojechałam tam z kimś innym, myślałam...wyzbierane...a tu niespodzianki i ludziska nosili całe wiadra dzień w dzień.Facet otworzył bagażnik i zawołał nas,żebyśmy zobaczyły jakiego znalazł prawdziwka...jejku,mówię Wam...nie mogłam uwierzyć...na pół bagażnika.A on na to:...myślałem,że to kamień...ale podchodzę a tu prawdziwek.Poradziłyśmy,żeby do telewizji wysłał lub do księgi Gunesa. Jednego miejsca tu nie sfotografowałam ale kiedyś to zrobię...las jak w puszczy...zupełnie dziewiczy a mech i rośliny naturalnie komponowane jak naturalne bukiety w palmiarni...w dodatku grzyb na grzybie.Ja jak znajduję grzybka, to cieszę się jak dziecko a niektóre nawet całuję. Taki głupol ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOO WITAJCIE !!!!! U mnie wkoło lasy ale mało chadzam ale zapraszam jak któras zawita znajde zawsze troszku czasu Nojka dzieki za maila:) no i zaraz na fotosiku witaj zapraszam na swoje stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coperta...jak znaleźć twoje stronki na fotosiku?...jestem laikiem i uczę się ciągle.Jak wchodzę na fotosik to wyświetla mi się mój nick i moje foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak teraz zobaczyłam gry a ja to tylko krok do hazardu bo grywam tez w gry , karty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo...ale się obśmiałam...jeszcze mi się sadełko trzęsie...hihihi żaby to urokliwe stworzenia. A może wysłać ci w kopercie prawdziwki suszone belvuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojka wysłałam ci tam wiadomosc zakceptuj mnie i juz masz moje stronke jak klikniesz na moj avatarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu program uważa, że w prawdziwkach jest coś niestosownego?...hihi ...te gwiazdki to jak...piiiiip przy przekleństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo żartuje troszku a na maila wysyłam ci kabarecik i tez cosik mi sie placze i nie moge wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo kochane moje dziołchy na mnie pora ranko do pracy musze wstac miłego klinania obiecuje ze choc krótko odezwe sie co dnia a na dzisiaj paaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ależ to piękne...czy to zjadliwe belvo? coperto zobaczyłam...zakochałam się...te dzwonki...co to takiego? Możesz odpowiedzieć jutro...a teraz papa i wyspanko do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery mendle...jak narazie to same swojskie kobiety tu są więc i nie dziwota...że zamiłowania podobne i talenta również.Pozdrawiam Cię! kto wie...może się kiedyś spikniemy. Belvo...a tak z innej beczki...to twa kobiecość...uchodzi z ciebie wszystkimi kanałami....te kabarety wiele mi powiedziały.A we mnie trzy osoby: dziecko, kobieta i facet....złożone bardzo? lubisz Luizę Minelli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...kotlety z kwiatów akacji z bułką tartą i jajkiem...no ale rzeczywiście nie wszyscy mogą to znać...bo obracam się w światku ludzi za pan brat z naturą, którzy powracają do prostoty czerpiąc z Ziemi całe dobro. ...a z kabaretami to mi się kojarzysz...że lubisz ale może coś pokręciłam...na pewno taniec...co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... z tym spiewem i tancem to dobrze ci sie skojarzylo ?? Czy czytalas jakiemy tu balety uskutecznialysmy?? Kabaret tez lubie oczywiscie i Lize Minelli takoz.. Czy te kotlety z akacjii nie sa zbyt bardzo pachnace?? A dlaczego akurat z akacjii a nie z innych kwiatkow? Te \'Kalafiory\" to naprawde jest taki krzak \" Viburnum grandicefalum\" Ma olbrzymie kiscie wielkosci kalafiorow.. Teraz pomyslalam ze moze je tez sprobuje usmazyc he he.. W koncu we Wloszech smaza w ciescie kiscie czarnego bzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×