Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dolce Vitaaa

Życie może być lżejsze !!!

Polecane posty

Gość u*laLa
Hej dziewczynki!!! jak weekendowe humorki u mnie okiiii, jutro jade na sparing koszykówki i tam mam nadzije sie wybiegac, ,,, kupiłam sobie grejpfrutka i soczek wycisnełam .jak go piłam myslałam ze mi gardło wypali ale jakos poszło hehe:):): buziolki xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku, właśnie wybieram sie do szkoły bede wieczorem ale niewiele mam czasu w weekend w niedziele ide na obiadek do mamy, mam nadzieję ze sie nie poddam i nie wezmę dużo do ust. od wczoraj nie jezdze autobusami tylko wszędzie na piechotke. dojście do szkoły to godzina szybkiego marszu oby pomogło... Do wieczorka buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam lek homeopatyczny na odchudzanie to chyba to co mówiłaś to Focus dragomed ( 17) też 15 zł kosztował tyle że pięć kulek 5 x dziennie sie bierze a przez to chyba na długo nie starczy... Cóż mam nadzieje że pomoże... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyni :) co tak nasz topik zaczyna podumierac?? ;/ Wczoraj miałm urodzinki brata i tort zjadłam ale dzisiaj wracam do hebatekk i wody jeszcze jeden dzień tylko na płynach od jutra jem tylko sniadankolekko strawne i mało kaloryczne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam pytanko: wiecie może ile kosztuje chrom?? (kapsułki,tabletki etc) Czuję ogromne łaknienie na słodycze,a ponoć ten produkt zmniejsza ochotę na słodkości. Może znacie inne sposoby na zminimalizowanie tego zjawiska(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik podumiera... margolec ten focus trzeba brać 2-3 miesięcy i stosowac diete i ćwiczyć tez... to nie że bedziesz wcinała tabletki i bez wysiłku schudniesz... A jesli zamierzasz poprzestac na 1 opakowaniu dagomed focus to niepotrzebnie wydałaś kaskę, bo to musi potrwac ok 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeswteście tam???? wkońcu mam chwile czasu.... pomimo iż byłam u mamy na obiadku to od wszystkiego sie powstrzymałam nie zjadłam frytek ani czekolady, wypiłam tylko szklanke niecałą chudego rosołku i kawałek gotowanej piersi z kurczaka a na kolacje sok warzywny fit - pikantny... dzisiaj mniej sie ruszałam ale na codzień to przede wszystkim chodzę szybkim marszem. przeważnie ok 5 godzin dziennie w domu najlepszym sposobem na wieczorny ruch jest bzykanko z mężem.... ostatnio nie daje mu spokoju a on jest w siudmym niebie hehehe ciekawe ile pociągnie.... także to nie tak że licze tylko na tabletki... mam tylko nadzieję że one mi pomogą osiągnąć szybciej cel, bo mam zaburzenia metabolizmu i mimo cwiczen i diety ciężko mi schudnąć no i dzięki nim może nie powróce pózniej do poprzedniej wagi.... jest ktoś tam.....???? czy pisze sama do siebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Jak tam pokusy weekendu ?? Dałyscie sie skusic ;) Gratulacje margo ze dzielnie dazysz do celu Zaczyna sie nowy tydzien zycze wam zeby szybciutko mina a z nim szybko spadły kilogramy ;) Pozdrawiam Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono dzisiaj weszłam na wage i patrze.... 65 kg!!!! hura waga poszła troszke w dół - ale to może dlatego że po raz pierwszy ważyłam się rano na czczo i bez ubrania..... mimo wszystko fajnie popatrzeć na tą skalę wagową... pozdrawiam was wszystkie. ok 8 wychodzę z domu, pobawie sie w świętego mikołaja.... tzn jade do hurtowni zabawek wybrać prezenty do przedszkola na zabawe mikołajkową.. potem bieganko po mieście - urząd, rynek, skle[py - bo lodówka pustkami świeci... zdąże chyba do 12 to napisze... pozdrowionka trzymajcie się dzielnie dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Po względem odchudzania niecierpię weekendów !! Szczególnie jakl ma się 2 ważne imprezy urodzinowe (w sobtę skusiłam się na kawałeczek torta, i strogonowa z mąką, a w niedzielę na torta, mięsko w panierce i kawę z cukrem) !!!! Od dziś znów wracam do dietki. Na razie koniec z imprezami (dopiero 2 grudnia). Mam nadzieję, że waga nie pójdzie w g órę po weekendowym objadaniu !!!! Pozdrówka !! Jak tam jadłospis !!!!!!! Da się odczytać ??!??!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie miałam przez weeeknd dostępu do netu, ale widzę, że Wy też nie stęskniłyście się specjalnie za topikiem ;) Ja muszę przyznać się, że w sobotę skusiłam się na pizzę.. Buu... :o Ale za to dziś będzie post na maksa. Dziewczyny jak Wasza głodówka? Wytrzymujecie ? Bardzo jestem ciekawa :) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Barwy Jesieni, jadłospis jest czytelny, dziękuję baaardzo! Podzieliłam się nawet z koleżankami w pracy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki trzymajcie sie trzymajcie bo niedługo święta i jak wiadomo będzie co kusiło..... Ja jestem dumna że wytrzymałam w weekend. Zaraz biore sie za wielkie sprzątanie wiec trochę spalę to co przed chwilką zjadłam.... czyli kromeczkę razowca z drobiową wędlinką bez masła... taka byłam już głodna że nic innego szybciej by mi nie wyszło... teraz kawka zbożowa i do roboty... piszcie więcej izaglądajcie częściej tu bo pusto cóś, szkoda by było aby nasz topik upadł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w internecie następny dobry podobno środek wspomagający odchudzanie i jest też na celulit może ktoś słyszał onim?? naywa się nr 47 Badiaga Complex homeopatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie że jak nie pujdziesz to 2 kilo przybędzie a jak pójdzież to ubędzie... ja nie chodze na areobik szkoda kasy... tyle samo kalori strace wchodząc po schodach i na długich spacerach no i jeszcze bzykanko zostaje... hehehe najwięcej kalori spala się na świeżym powietrzu... jest sie wtedy lepiej dotlenionym i przemiana materri jaes szybsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ale mnie tu długo nie było - ale 28.11 wyjażdżam do szwecji...tak na zawsze i mam tyle załatwiania, pakowania, pożegnań :-( Ja skończyłam głodówkę po 4 dniach. Coraz wolniej chudłam, organizm się przyzwyczajał i metabolizm zwolnił. teraz planuje dietke niskoweglowodanową ok 14 dni (postaram sie wykluczyc prawie zupełnie węglowodany) będe Was informowac o efektach. Barwy - wiem, co czujesz...ja też się nie moge zmusić do aerobiku nawet tego w domu :-( Ale mam zamiar biegać - narazie codziennie 30 min.... no tak, ale to tylko mój zamiar... ;-) Muffi :-D Margo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufinka :D Barwy jesieni- ja zrezygnowałam z aerobicu. Ćwiczyłam ponad rok i nie schudłam nic, jedyny plus, to że ciało było troszkę jędrniejsze, no i forma się poprawiła. Ale zrezygnowałam, bo wg mnie szkoda wyrzucac kasę, jeśli nie miałam efektów takich, na jakie liczyłam. Wiem, że sa kobiety które chudną po aerobicu, ale trzeba ćwiczyć miesiące by były efekty. Nie chcę Cię zniechęcić, ale uważam, że lepiej pojeździć na rowerze lub popływać. na jedno wyjdzie, a z pewnością będzie taniej. Ja za kasę którą wydałam na aerobic, kupiłabym sobie rower :( Żałuje teraz, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barwy jesienne podaj
nam ta dietkę od dietetyka,please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wielką prosbe do dziewczyn którym Barwy jesieni wysłała jadłospis-moge równiez poprosic ? będe wdzieczna,adres mailowy przy nicku,pzdr cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które chcą jadłospiś niech podadza maila..... Lub prześlą mi maila na moj adres to prześlę jadłospis.. Po weekendowym jedzonku kilosik w górę, ale dziś juz bez ściemy. Porządne białkowe śniadanko, potem jabłuszko i na obiadek gotowane mięsko i koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×