Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dolce Vitaaa

Życie może być lżejsze !!!

Polecane posty

Dziewczyny, tabelkę moge odnowić - ale musze mieć Wasze aktualne dane ... wagowe lub miarowe. acha - i napiszcie do jakiego celu zmierzacie to też to napisze w tabelce. Tylko : dawajta WYMIARY !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ćwiczeń, to myśle że zmobilizowanie się (co jest cholernie ciężkie) i poświęcenie temu choćby 10 min codziennie rano przynosi super efekty! Ja od 5 dni ćwicze na pośladki i uda i wiecie co? pierwszy raz w zyciu czuje że MAM mięśnie posladków ... bo bolą !! to chyba znaczy, że coś sie tam ruszyło :-D Dzis jestem 2 dzien na bardzo nisko węglowodanowej - dobrze się czuję i cm znowu ruszyły w dół. Ale planuje Atkinsa - tylko najpierw musze kupic książkę - jutro skoczę do Empiku. Buziaki i skrobnijcie tu czasem jak wam idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atkińsa jak i Kwaśniewskiego wszystkim odradzam... Nie jest to zdrowe... pozatym to choklernie drogie diety... poza tym trzeba lubić słoninę i smalec i boczek i golonkę i dużso jajek i tłustego sera... Może i schudniecie w to wieże ale wolno i niezdrowo... trzeba być bogatym i lubić tak ciężko jeść ja kiedyś próbowałam wytrzymałam 3 dni a na żarcie poszło 200 zł (na te 3 dni). Mięcho tzreba lubić a szczególnie wieprzowinę wszystko rzecz gustu i upadobań kulinarnych ale ta dieta polega na tym żse od wzrostu w centymetrach odejmujesz 100 i wychiodzi ile mass ważyć np. 168 cm wzrostu - 68 kg wagi a więcej na pewno nie schudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolec, wiesz co powiem Ci, że głupoty opowiadasz z tą słoniną... świadczy o tym chociaż fakt, że uważasz, że Atkins i Kwaśnieski to 2 takie same diety. Tak mi się wydaje, że ty lubisz mądrować i większośc rzeczy negujesz. Aż człowiek traci ochotę żeby coś na tym topiku napisać... Jutro jadę po książkę - to bardziej wiarygodne źródło niz internet. Dobra kobitki, ja uciekam i wypisuję się z tego topiku... Barwy jesieni Trzymam kciuki za Twoje zmagania ! Muffinka 🌼 bardzo było miło Cie poznać. Trzymaj się! Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo i dieta wcale nie jest droga - ale jak ty wcinałaś to co tam piszesz to sie nie dziwię, że nie chudłaś. 200 zł? co ty tam jadłaś ??? OKi. pa ...........................THE END.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na tej diecie, którą Wam wysłałam. Rano koniecznie śniadanie (razówka z biłym serkiem i chudą wędlinką +pomodorek), w pracy jabłko + odchudki i woda, na obiadek gotowane mięsko +surówka z majonezem lub cosik innego (nawet lekko kaloryczne) kolacja... nic. Oczywiście NIE chodze na aerobik, przez co pogrążam się w rozpaczy, ale obiecuję sobie \"od poniedziałku\"..... A wagę widać w stopce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dieta_Kwaśniewskiego http://www.gotowanie.v9.pl/diety/10.php http://optymalni.info/ http://www.gotowanie.v9.pl/diety/17.php http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1,56682,2158259.html spójżcie na te strony bo z nich kożystałam.... potem przeliczcie sobie same wszystko i same się zastanówcie... ja nie neguje niczego bez powodu... to jest tylko moje zdanie z którym nie musicie się zgadzać same sobie do wszystkiego dojdziecie a ja naprawde szczeże życzę wam powodzenia i sukcesów i oby wam się udało... nie miej mi tego za złe... pisze ze swoich i nie tylko swoich doświadczeń przejżyjcie dokładnie te strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy, nie kłócić mi się tu !!!!! Niech każda z nas odchudza się tak, aby i było zdrowo (dla niej) i efektownie i efektywnie...... ożemy wymieniać się spostrzeżeniami, ale bez jakiejść chorej krytyki....Proszę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i nie pisałałam że dieta atkinsa i kwaśniewskiego to ta sama przykro mi tylko że tak negatywnie mnie odbierasz mufinko_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barwy jesieni ma racje.... sorki troche musze sie opanować przyznaje... Cóż powiedz mi barwy jesieni jak zrobiłaś tą skalę wagową? i w jakim programie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Proszę się nie kłócić ja właśnie wróciłam z uczelni zjadłam pól banana i pół szklanki jogurtu naturalnego wypiłam wiem wiem banan jest bardzo kaloryczny ale słodki a mi się cos słodkiego zachciało jak narazie wystarczy jedzenia herbatka odchudki i biorę się za niemiecki. Ja codziennie ćwiczę około godzinki takie ćwiczenia jak na aerobiku i od wczoraj na rowerku jeżdżę początki są najtrudniejsze wczoraj tylko 20 min mój rowerek strasznie ma niewygodne siodełko i zamiast nogi to mnie tyłek boliii A jak tam wam mija dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barwy Jesieni wysłałas mi 2 razy te same str tzn26,27,28,29,zapomniałas 30 bo tekst sie urywa na słowie zaleca sie ...i dalej nie wiem co,jesli znalazłabyś czas i chęci to poproszę jeszcze raz o przesłanie,bardzo ceikwe materiały,zainspirowałas mnie nimi na maksa,poprosze o 30 stronke i baaaardzo dziekuje ,mail moj jest w niku,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim
witam! chcialabym sie przylaczyc... mam zamiar schudnac i ostatnio naczytalam sie strasznie duzo o ocie jablkowym? wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy cię... Fajnie że ktoś nowy dołączy... nie wiem za wiele na temat octu jabłkowego, ja daje go do niektórych potraw, kiedyś piłam go z wodą (1łyżeczka na szklankę) ale nie widziałam żednych zmian konkretnie... spróbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barwy jesieni mam takie małe pytanko do ciebie jak możesz... zarejestrowałam sie już na dieta pl i jak waga pujdzie mi w dół to musze stworzyć nową sygnaturę?? bo nie znalazłam profilu w ltórym moge zapisać nową wagę na skali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim
mozecie polecic mi jakas fajna diete? bo probowalam roznych rzeczy jak kopenhasaka itd... ale nie jestem nimi zachwycona. moze wy znacie cos skutecznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Barw Jesieni
mogę też prosić o kompletną dietke,podaje meila kicius19@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim
Mufinka ,Margolec ma rację,nie namawiaj do szkodliwej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim
chcesz się truć?-truj się sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu ktoś mnie docenił hehehe chyba nie jestem taka zła co?? pozsdrowionka nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim
Margolec ale naprawdę masz rację,na tamtej diecie moja siora dorobiła się niedotlenienia serducha,dobrze radzisz i nalezą Ci sie brawa za to ze otwarcie skrytykowałas szkodliwą diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze godo
a mufinkę w mufina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×