Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dolce Vitaaa

Życie może być lżejsze !!!

Polecane posty

Margo, jesteś na medycynie? Moi lekarze na moje skarzenie, ze sie czuje zle, odpowiadaja mi, że tak ma być. I od 4 lat jedynie zmieniaja mi dawki hormonów... Np z E. 50 na E150 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż współczuję nie pozostaje ci nic innego jak głodować i ćwiczyć na maxa a i to nie wiadomo czy zrzucisz... Prawde powiedziawszy sukces odniesiesz jak utrzymasz to co masz i już tyć nie bedziesz. Puki nie wyrównasz poziomu hormonów możesz mieć problem... Takie moje zdanie, może troche brutalne ale uważam że prawdziwe. kurcze no.... trzymaj sie jakoś wytrwale w swoim postanowieniu ćwicz ... Powodzenia ci życzę szczeże, Ciekawa jestem czy ci sie uda... proszę udowodnij mi że tak... buziaczki... cicho sie zrobiło wiec uciekam.... dzieciom kolacje myć i spać... potem zajże, ciekawe czy ktoś bedzie... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dalej nie wiem, czy rozmaiwam z przyszłym lekarzem :p Ja też juz przygotowałam książkę, poczytam, potem ćwiczenia i spać:) Pewnie, że dam radę! Kto da, jeśli nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz, to zdradź co studiujesz. Póki co, dziękuję za dobre słowa:) I powodzenia na zaliczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale na kosmetologi i dietetyce i to studium medyczne o takim profilu. A patologie tarczycy mamy ograniczoną no i farmakologie terz - raczej tarczycy nie dotyczy. to moge ci tylko ogólnie odpowiedzieć na niektóre pytania a o tym twoim leku to tylko słyszałam i wiem że niewielkie ma on powodzenie w leczeniu u lekaży, większość przepisuje letrox praktycznie każdemu z niedoczynnością. ale nie znam się na tym na tyle dobrze by wyrażać opinie. Jestem technologiem żywności i w żywienie i kosmetyke poszłam dalej. odezwe sie pózniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja tez kiedys brałam tabletki bo miałam niedoczynnosc tarczycy ale jakies 4 latka temu przestałam brac bo lekarka powiedizął ze juz mi nie sa potrzebane potem roiłam badania i wszystko niby jest w normie ale moze wcale tak nie jest i temu mam problemy ze zrzuceniem wagi ?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy kierunek:) Coś czuję, że Margo stanie się tutaj ekspertem od żywienia ;) Ok, dziękuje raz jeszcze. Kochane, ja uciekam. Książka na mnie patrzy ze stolika i kusi :) Będę jutro od samisieńkiego rana. Póki co, dobrej nocy dla Was, papa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolce, zbadaj TSH. Prywatnie za badanie zapłacisz w granicach 25 zł. Warto zbadać, tym bardziej, jeśli miałaś z tym problemy. Może faktycznie dlatego masz problemy z wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u*LaLa
margolec--jestem...::)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u*LaLa
margo ja tak buszuje i szukam jakis cwiczonek na bioderka i pupcie :):):)m znasz jakieś skuteczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no połóż sie na boku prawym i lewą noge zgiętą przed siebie a ta pod spodem macha w góre i dół raz szybko raz wolno ok 25 razy i druga to samo. musisz być prosta trudne troche ale dobre na wewnętrzne partie ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pupę extra: na czworakach jedna noga do tyłu w poziomie machasz szybko 29 razy potem wolno 20 nie kładąc na ziemi zginasz do boku i też machasz w górę i dół 20 szybko 20 wolno i znowu do tyłu noga bez stawiania na ziemi i machasz a potem druga - wyczerpujące zakwasy murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed tem rozgrzewka pół godziny obowiązkowa a na końcu brzuszki ok 60 minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie ma co siedzieć ruszać sie trzeba i tak nas tu niewiele. Poćwicze troche i lulu ide bo jutro cały dzień w szkole bede, w sobote zresztą też ale odezwe sie jutro wieczorem dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie dam rady podać jutro wymiarów więc zrobie to teraz wzrost 168cm obwód bioder 103 waga 68 kg obwód tali 90 obwód ud 60cm - w najgrubszym miejscu to do tabelki a ja bede po 19 w domku jutro to jeszcze sie odezwe papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u*LaLa
dzięki dzieki dzieki bardzo całuski, jak bedzie ci sie nudzi,o to pisz wiecej takich cwiczonek!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyki!! Jakie tempo !!!!! Ja mam dostęp do neta tylko w pracy, więc po 15.30 trudno mnie zastać. Mam nivby neta w domku, ale tak, jakobym go nie miała wcale. Bardzo prosiłabym o dodanie mnie do tabelki, wymiarów nie znam, ale wzrost 162 i 63 waga cel 55. Jeśli zaś chodzi o moją dietkę ułożoną przez dietetyka, to przepiszę zaraz i wkleję. Aha dieta zaczyna się od tygoniowej oczyszczającej - dieta kapuściana (zupa kapuściana) a potem juz tak, jak napiszę. Trzymajcie się i troszkę pofulgujcie, bo ja tu kurde pracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolce Vitaa
Hej dziewczyny Ja już na nogach a co z wami ;/ Zaraz wskakuje na wagę i biorę centymetr do łapki i się mierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziś chyba nie da rady.... Niemam w pracy tego jadłospisu! Sorki, może popołudniu się jakoś uda w domu przy \"super szalejącym necie \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dane do tableki wzrost: 170 waga :71kg talia : 90cm biodra: 110 cm udo: 67 cm Miłego dzionka zycze Paniom ja jeszcze pewnie sie tu pojawie dzies koło 15 A jak narazie wf i zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kobietki! :D Barwy jesieni, bardzo Cię, proszę, w mairę możliwości, podaj nam tę dietkę od dietetyka. Oczywiście, jak będziesz ją miała przed oczami i znajdziesz czas. czekam niecierpliwie! :) Dobrego Piątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problemy z kompem!! Jeśli któraś chce jadłospis, niech da maila, to wyślę, jednak wersja będzie w pdf i nie za bardzo superowa wersja! Ale spróbujmy. Czekam na adresy. Dawajcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło kolejne !! Ja dziś na 2 jajkach i 1 razowcu i pomidorku i 2 litrach wody !! Na obiad 2 gotowane jabłka!! I odchudki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×