Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Sladziku 🌻 W Ikei mozna bylo kupic,moze dalej sa,za 5 zl,na 1 baterie paluszka.takie male urzadzonko,ze spiralka do spieniania mleka.Spienia lepiej,niz expres.Pianka moze byc taka,jak ubita na sztywno piana z bialek,ale moze byc taka sztywna,jak chcesz-mniej lub bardziej.Warunkiem dobrego spieniania jest zimne mleko.Pysznie smakuje kawka z taka mleczna pianka. Jak Was poczytalam,nabralam ochoty na cos slodkiego.Za chwile corcia upiecze ciasto z torebki-zgodzila sie,sama nabrala ochoty.Do tego zrobimy sobie pyszna kawe z pianka.Mniam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30100041/ pewnie o tym pisalas Maja.. mam daleko do Ikei...to cala wyprawa...ale lubie czasami popatrzec...podoba mi sie ta prostota wykonania...choc niektorzy mowia ze to badziewie dla biedoty... hehehe mam sposob zeby tylko ogladac...nie brac ze soba ani papierowej ani plastikowej kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sladziku 🌻 Kotlety probowalam jesc z roznych warzyw,lacznie z marchewka(te mi nie smakowaly).Samej cukini nie lubie,ale dobra jest z np.kielbaska,koncentratem pomidorowym,smakuje podobnie do bigosu.Ciekawa jestem,jak sie robi pasztet z cukini. Robilam tez kiedys kotlety z jajek,ale dawno,gdy jajka byly tansze. Dobra jest cebulka po chyba skandynawsku. Potrzebne sa duze cebule.Kroi sie je na ponad 1/2 cm kolka,do ok. 1 cm,zanurza w mleku,potem obtacza w mące i smazy na malym ogniu(zeby cebula byla miękka).Mozna jesc same,z chlebem,czy bulka,z ziemniakami,podac do watróbki.Jezeli ktos lubi cebule-polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wkuchennymoknie.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?630200 a ja cukinie bardzo lubie...kiedy zaczyna sie cukiniowy czas czesto kupuje...tak jak papryke...cebule tez uwielbiam...wlasciwie proste jedzenie jest dla mnie najlepsze... bardzo lubie z cukini placuszki z dodatkiem tartych ziemniakow...jajka, sol, pieprz i polmisek zarcia...mozna zrobic sos mysliwski do polania...nieduzy koszt a zarcia full...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sladziku :-) Tak,to wlasnie urządzonko lubie do spieniania mleka.Jedyna tego wada to to,ze trzeba kupowac baterie. Dlaczego niby ikea ma badziewie dla biedoty? Mialam kilka fajnych rzeczy z Ikei,np.w Stanach jak bylam,kupilismy 2 biurka z polkami nad blatem i fajny stół rozsuwany.Niestety tam zostaly.Z tego,co pamietam,mam rowniez z Ikei tu,w Polsce,3 sosnowe półki stojace i 2 wiszace.Trzymaja sie super.Nie rozumiem,co ktos uwaza za badziewie.Moze ten ktoś ma meble ze złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile dajesz do tych placuszkow cukini,a ile ziemniakow?Co jeszcze do tego dodajesz? Ja nie lubie samej cukini,ale pomieszana z czyms-lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies kiedys czytalam ze Ikea nie zalicza sie do sklepow dla elity... ja nie wiem jakbym sie czula w kuchni z meblami i wyposazeniem za np. 50 tys...pewnie glodna stalabym i patrzyla jakie to piekne i jak szkoda zniszczyc ;) placki tak samo jak tradycyjne ziemniaczane cukinie i ziemniaki i cebule sciera sie na tarce i dodaje sol pieprz i jajka i smazy na oleju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytacie czasami plotki ? Zamachowski i Richardson czy to nie jakies szalenstwo? on zlozyl pozew w sadzie a ona do niedawna zakochana w mezu i co ? ale wieco co Singielki najbardziej mnie rozwala zycie Walesowej...kobieta ktora z Lechem ma 8-ro dzieci mowi ze nie byla z nim szczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sladziku-masz racje z ta Walesowa. Jezeli nie byla z nim szczesliwa,to po co z nim byla i po co jeszcze te 8-mioro dzieci.Interesujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a,i jeszcze dzieki za przepis na placki.Na pewno spróbuje,jak cukinia bedzie tansza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Ciasteczka-kakaowe-pyszne,a pianke na kawie ozdobila nam najmlodsza serduszkiem z kakao.Milosc w kawie.Sympatyczne,czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam smak kawy.Za herbata nie przepadam.Lubie tylko owocowe-kwaskowe,zielone i biale.Tez moge pic kawe zawsze,wszedzie i o kazdej porze.Zbozowa tez lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie rozne owocówki,byle byly kwasne i dobre.Zurawinowa tez lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię herbat owocowych, piję tylko zieloną, nieraz czarną. Kawusię zaś uwielbiam. Najlepiej smakuje mi do śniadania. A z cukinii w sezonie często robię leczo. W sumie lubię gotować, ale mam skromny repertuar:) Odnośnie plotek, nieraz czytam. No cóż, ludzie rozchodzą się, schodzą, samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Amus prawda... tylko jak czytam tekst "w malzenstwie dzieje sie zle od lat"...i maja czworke dzieci...to nie rozumiem... w jakiej czesci malzenstwa zle sie dzieje ? bo na pewno nie w lozku ? wiesz kiedy sa problemy pomiedzy kobieta a mezczyzna...to ostatnia sprawa wedlug mnie jest robie dziecka czy kolejnego dziecka jesli rozstanie wisi na wlosku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisalam sie i poszlo w niebyt :( w skrocie - mam juz zalatwiony obiektyw, niedrogo, uzywany w idealnym stanie, lepszy od mojego o klase. Odbior w tygodniu, gosciu ma dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oneill-czyli potwierdza sie,ze nie ma nic zlego,co by na dobre nie wyszlo... :-) Ciesze sie,ze jestes zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oneill Sw.Piotr jest patronem papieży, piekarzy, żniwiarzy, rzeźników, szklarzy, stolarzy, szewców, zegarmistrzów, ślusarzy, kowali, ołowników, garncarzy, zdunów, murarzy, cegielników, budowniczych mostów, kamieniarzy, sieciowników, sukienników, foluszników, rybaków, sprzedawców ryb, marynarzy, żeglarzy, rozbitków morskich, pokutników, przystępujących do spowiedzi, dziewic. jak to sie ma do Twojej stopki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz przy poniedziałku jeszcze odnośnie plotek. Właśnie przeczytałam, że Kajah dostaje miesięcznie 15 tys. alimentów na syna. Ja nie mam tyle na rok:D Śladzik, z całym szacunkiem, ale nie załapałaś. Przeczytaj raz jeszcze stopkę Oneill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze nie tylko ja jeszcze nie spie. :-) Pozdrawiam 🖐️ Wybieram sie od godziny,ale jakos nie mam ochoty jeszcze na objecia Morfeusza :-) Czytam sobie,mysle o roznych sprawach,pisze.Kawka wypita,zrobilam sobie druga.Nie to jednak powoduje moje niespanie.Moge po kawia w kazdej chwili usnac.Ja mam tak,ze szkoda mi czasu na spanie,a potem rano ciezko wstac. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w " Voyager " Mike Oldfielda to się zakochałam !! ❤️ To jest prawdziwie piękna muzyka. Dla fajnych babeczek :-) Dark Island Voyager http://youtu.be/TyM6kGyoqOc A teraz czas już na mnie, zaraz wychodzimy z domu. I chyba dzisiaj zaliczę fryzjera. Naaaareeeeszcieeee !! :P pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×