Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

czesc dziewczyny ja ta z rana wołąm o pomoc. Jak wiecie moje hormonki nie dzialaly wiec biore bromek na prolaktyne ktory jak pisalam dziala bo mialam pare dni temu plodny sluz. Biore jeszcze od 14 dc luteine przez 12 dni ale koncze ja dopiero w niedziele wieczorem a wczoraj w nocy po przytulankiach dstałam krwawienia i trwa cały czas jakbym miała @ ale czy to jets mozliwe ze podczas brania LUteiny mozna miec @ z tego co wiem to jak sie ja przerywa to po paru dniach sie dostaje wiec co to jest?? pomozcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a co do lekarza byłam wczoraj i wyszedł mi jakis bakcyl ale nirgrozny i ten antybiotyk co mi przepisął powinien zadziałac na niego i dostalam kolejne opakowanie tego antybiotyku czyli 10 dni kuracji ja chyba zdecjne do tego biore cos na flore bakteryjna bo za duzo mam antybiotyku bromek i luteine i kwas foliwy ja wykorkuje od tych lekow.... a w niedziele wyjazd na upragnione wakacje na 2 tygodnie i boje sie ze sie tam pochopruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....🌼 :D:D:D:D:D:D:D:D.....oj szczerze sie ubawilam odnosnie spekulacji na mojej scianie:D Voltare____-ze ja nie wpadlam na pomysl naszych podobizn....trudno klamka zapadla, beda esy floresy.... a efekt koncowy bedziemy tworzyc wspolnie z panem artysta i jego zona....dzisiaj poki co pan artysta:classic_cool: wpadnie i zrobi grunt pod swoje dzielo a jutro sie zacznie prawdziwa zabawa.....jezeli chodzi o wloski to zawsze wychodzi co innego niz sie spodziewalam....chociaz efekt koncowy w miare zadawalajacy na szczescie daleko od barbie...... Milka_____brawo, dobrze,ze poszlas na badania....surfitka juz wszystko pieknie opisala, ona jest glowne GURU ginekologii....chociaz nie powiem ladnie sie przy niej przyuczylam:D i dokladnie tak jak zauwazyla Voltare👄___musisz nauczyc sie rozmawiac z lekarzami, nawet jak beda rznac fochy mow zawsze co ci lezy na sercu i jakie ty masz teorie, zawsze pytaj wiecej niz trzeba, nawet jesli pytania wydaja ci sie banalne....wszystko to jest w naszym interesie, lekarze sa rozni.....nie mowie,ze nie chca pomoc....ale same musimy walczyc o swoje Surfitka______no dzis to juz 8:D......niezle maja prawo W USA Rybka_____👄 Justi___👄 Omega____👄 MImi___👄 Jagoda_______w twoim przypadku tez odliczanie, mam ndzieje,ze .......👄nawet nnie mowie glosno,zeby nie zapeszac Nowa, Agness__👄 telesforka__👄 Martika___👄 jade po poludniu na usg....czwatre od laparo....najpierw sie budza jajniki dopiero pozniej ja....a nie powinno tak byc.....bola i boje sie ze wciaz rosna pecherze.....zobaczymy..... milego dnia, oczywiscie zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika________ktory dzien cyklu????? mozna dostac @ przy braniu, ja przy duphastonie mialam tak....zalezy ktory dzien cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika______wlasnie doczytalam uwaznie posta....rybka👄dzieki.....nie za wczesnie ta luteina.....jakie masz dlugie cykle??.... przy braniu moga byc plamienia......wiec moze to nie jest@ tylko wlasnie plamienia.....masz pewnie gdzies 22 dc.....troche krotka faza lutealna....a jak dlugo bierzesz luteine? ktory cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzewczynki, dzwoniłam juz do gina w sumie to on oddzwonił do mnie. Powiedział ze to jest @ przyszła wczesniej mialam brac luteine 12 dni a tu wyszło ze tylko 9 dni no coz moje cykle trwaja 20 dni masakra z 36 dni zrobiło sie 20 jak tu w takich cyklach złapac owulke?? ustalilismy ze jak wroce z wakacji to po powrocie powinnam dosrtac @ wiec o 2 dniu cyklu mam jechac bo bedziemy stymulowac owulke jejku strasznie sie boje co to bedzie, moj organizm powariował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgaga mnie wykancza + teraz gardlo:O noce nieprzespane...padam a jeszcze z 5tyg..maluszek na szczescie radosnie bryka i to trzyma mnie w garsci bo tak to bym sie rozlozyla na lopatki:( wczoraj u poloznej ok, tyle ze 35tc a brzuch 34cm, ale jest tolerancja -/+ 2cm poza tym tydz temu na usg mial 2,365g takze ladniutko❤️ - tu maja jakas dziwna metode mierzenia tygodni ciazy centymetrem krawieckim:D jagoda dzieki za przepisy na kompresy🌻 nie mialam silnego alkoholu ale amolek pomogl:)🌻 martika, wszystko sie ulozy cykle wyreguluja, zobaczysz, teraz mysl o wolnym:) malolepsza jakies objawy @??? niech przylazi poraz ostatni! surfitka ale smiechowo z tym sedziowaniem:) upieklo ci sie:) pozdrawiam was wszystkie babolinki, dziekuje za pamiec, postaram sie skrobnac slowko do kazdej pozniej a teraz ide sie polozyc. po 🌻 3majcie sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka dzieki za foteczki, sliczne, jamniczki tez fajowe:) ps nie ma jak byc durnowatym, wczoraj zle sie czujac wypuscilam sie nad morze (maz ma wolne bo nie moze dokonczyc roboty z jakis tam przyczyn) i wygralam dla adrianka duuzego misiaka i mala kaczuszke:) zjadlam pysznego lososia z grilla i bawilam sie swietnie, do momentu powrotu, w samochodzie juz padnieta itd..a w domu lepiej nie mowic a w nocy - koszmar..ale nie ma jak glupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka 😘 da Adrianka. i nie dobrze ze koncowka cie meczy :o Ale za to jaka nagroda :D malolepsza, jak dorwe to normalnie wszystkie piora powyrywam..jakie guru? Samouk..i to tylko w dziedzinie endorkynologi ;) To ty i Voltare otworzcie usg..a ja bede dawac porady endokrynologiczne jak komus pco wykryjecie ;) I dzis 6 dzien ciazy :) Poki co malinka nie daje znakow zycia..ale co sie spodziewac, jeszcze malutka jest ;) Wiec wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Surfitka – no to nieźle, ale grunt, ze Cię „wypuścili” na wolność ;) Malolepsza – jak nic będziesz musiałam nam dostarczyć pełną dokumentację fotograficzną swojej ściany, bo nie wiem jak dziewczynom ale mi się jakoś to w głowie nie mieści :D Milka – chyba za Twoim przykładem przed wizytą u gina pójdę na własną rękę na badania. Bo jakoś dzisiaj rano zwątpiłam w swoją ciążę :( Pojawiło się pobolewanie podbrzusza, co prawda do póki @ nie ma to jest nadzieja. A biust mnie tak boli, ze niech to Czemu nie zrobili Ci LH – trzeba mieć skierowanie? Po tym co napisała Surfitka już na dzień dobry się dużo dowiedziałaś. A leczenie to i tak kwestia lekarza. Voltare – z tymi przepisami to jest różnie cześć od znajomych, cześć z gazet a cześć tak jak napisałaś z neta – ja mi się coś „podoba” to ryzykuję :D Martika – nieźle się cykl przestawił z 36 na 20, a na urlopie się nie zamartwiaj na zapas tylko ładuj akumulatory na dalsze starania. Justyna – chciałabym napisać, ze polecam się na przyszłość, ale lepiej będzie jak będziesz zdrowa :D Apropos centymetra to widocznie Brytyjczycy podchodzą do kwestii badań w ciąży bardzo oszczędzanie, zawsze to tańsze niż usg ;) Mimi – czyżbyś dalej pracowała? Ryba__lufa – urlop urlopem ale skrobnij dwa słówka co u Ciebie? Telesforka – mam nadzieje, ze korzystasz z urlopu pełnymi garściami. A po powrocie jakiś dowód fotograficzny swojego lenistwa nam podeślesz ;) Omega, Nowa, Biedroneczka, Agness :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póltora tygodnia się byczyłam, a dzisiaj rzuciłam się w wir zajęc. Za przykladem Malolepszej postanowiłam pomalowac korytarzyk. Jest on wprawdzie mały, ale do malowania się kwalifikuje. Niestety, zauwazyłam dwie dziury po śrubach. Zrobiłam więc trochę gładzi, a potem to już pojechałam. No i w ostateczności mam straszny bałagan. Połozyłam tę gładź w miejscach, które wydawały mi się krzywe, a teraz to myślę, że trzeba wszędzie położyc, bo tak to bez sensu wygląda. No a to jest już chyba ponad moje siły :( Lepiej zajmę się tym, co mi lepiej wychodzi i udam się do kuchni :P Malolepsza, czekam na wieści z usg. Pisz szybko, jak tam Twoje jaja. Surfitka, ale musisz miec nerwy, ja to bym chyba bez względu na zdrowy rozsądek, już jakiś test zrobiła. Nie wiem, jak sama to wytrzymam, jak się zdecyduję na inseminację. Będe chyba muisała wziąc zwolnienie z pracy, żeby nie było ofiar w ludziach mojego stresu. Justynko, już niedługo :), no i za to cierpienie jaka nagroda Cię czeka :D Jagody, dzisiaj postanowiłam zrobic nadziewaną cukinię. Własnie się do niej zabieram :) Milka, idź do tego lekarza. NIe ma na co czekac. Powodzenia Dla wszystkich 🌼 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczątka 🌻 Widze, że takich chętnych do malowania jest więcej ;) Ja już kolorki wybrałam, upalna savana i bursztynowy szlak, nie wiem co z tego wyjdzie, ale napewno pokoje będą trochę odświeżone. Oczywiście okazało się, że nie obędzie się bez gipsowania. W sobote przychodzi pan fachowiec :) a za samo malowanie weźmiemy się chyba sami z M. Do lekarza narazie nie pójdę bo .... mam 2 tygodnie wolnego :P ale na pewno zapisze się już na jakiś termin. Mój M. oczywiście się cieszy, że narazie ma wolne od badań, bo to „na pewno przez tarczyce” - mam nadzieje. Niestety zaczął palić. Justyś trzymaj się, bo nagroda jest naprawdę wielka! Jagódko LH mi nie zrobili bo nie mieli jakiegoś odczynnika czy coś. Tak więc badania będę musiała powtórzyć, bo czytałam, że ważny jest też stosunek stężeń lh i fsh. Teraz mykam, ale jeszcze się pokaże 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mowilam ze te moje jaja sa popierzone.......doszlo do hipestymulacji jajnikow, jaja jak olbrzymy, do tego jeszcze torbiele giganty i to na obu jajnikach, prawie po 40mm, od niedzieli urosly niesamowicie, ma prawo mnie bolec jak cholera, co oczywiscie sie sprawdza, narazie dostalam zastrzyk jak to sie nie zmieni, znowu sie klade do szpitala.......pech jak diabli mam hiperstymulacje bez zadnych hormonow, rzadko to sie zdarza, a ja jestem ta wybranka.... Ryba_____:D przcierke robisz sama.....brawo...jestem pod wrazeniem Surfitka_____endokrynolog z ciebie jest najlepszy, co nam po usg jak nie bedzie endo.....nie ma jak wspolpraca......[mysl o wyrwaniu mi pior sprawila,ze sie usmiechnelam:classic_cool:a usmiech to najlepsze lekarstwo]dzieki👄.....jeszcze 8 dni👄 Milka______najwazniejsze zacza....dalej poleci z gorki Justi_____biedactwo......:(jeszcze tylko 30kilka dni i maly rozrabiaka bedzie z nami👄 Martika_____szalenstwo remontowe nas ogarnelo:D Jagodka______na pewno jak juz cos madrego zmajstruje na scianie to podesle na stowe fotki👄 Mimi___👄 Voltare_____👄 i dla calej reszty po🌼 odezwe sie pozniej....ide sobioe lyknac ketonal....nie jak dobre prochy, mniam, mniam,:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba___lufa – mam nadzieję, ze cukinia smakowała. Milka - nie ma jak uszczęśliwić M. Biegnij do tego endokrynologa. To nie jest takie proste rzucić palenie :( Okropny nałóg. Tym większe gratulacje dla tych, którym się udało. Malolepsza - Ty sobie z tym ketonalem nie żartuj. Musi Cię nieźle boleć skoro aż taki silny środek bólowy dostałaś. Ja kiedyś go dostałam w związku z kręgosłupem po dwóch dawkach (100) umierałam bo „wyżarło” mi żołądek :( Fakt, ze na kręgosłup pomogło. A może to wg tej zasady, ze jak boli głowa to stuknij się w palec, jak boli palec to stuknij się w kolano itd. ;) Widzę, ze ogarnęło Was szaleństwo remontowe :D Powodzenia. Ja na samą myśl dostaję drgawek – nie znoszę tego bałaganu. Owszem jak już jest wszystko pięknie odnowione i posprzątane to ekstra ale w między czasie to ja najchętniej bym gdzieś pojechała i wróciła na gotowe.:D:D:D Wertuję neta w poszukiwaniu jakiejś fajnej oferty wakacyjnej i dzisiaj chyba jestem za Turcją;) Pisze dzisiaj bo kilka dni temu była Tunezja. W sumie jedno i drugi na literę T :D:D „Osiołkowi w żłoby dano w jednym owies w drugim siano” i podobnie jest teraz ze mną. Im większy wybór tym większy dylemat. Przynajmniej Grecja chwilowo odpada w związku z tymi ostatnimi pożarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - jeszcze jedno - nie da się nic z jajem zrobić bez szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. ja faktycznie zawalona robotą...Gdyby nie to, że za takie zlecenia bardzo dobrze płacą to chyba bym sie niezdecydowała. Byłam dziś u gina, z małą wszystko ok, waży 1200 gram, leży sobie główką do dołu:) Kopanie czuję bardziej z prawej strony, bo z lewej mam umiejscowione łożysko. Jedynie nie mogę spać, dziś całą noc nie spałam. Ale nic to, najważniejsza, że moja kruszynka dobrze się czuje ❤️ Wracam do roboty, obiecuję po weekendzie napisać więcej. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka____-no mam nadzieje,ze sie jednak da bez szpitala....jesli sie zacznie wyciszac to mnie ominie, ketonal nie pomaga, tzn bol jest, trudno przezyje.....nie takie rzeczy czlowiek przeszedl, mam nadzieje,ze jajniki jakos sie uspokoja, bo ja jestem wyjatkowa spokojna i jakos mnie cala sytuacja nie przerazila, gorzej mojego M, jak juz zobaczyl na usg ze to takie wielkie, to sie przerazil ze to widzi, bo wczesniej nic kompletnie tam nie widzial:P Mimi_____nie przemeczaj sie, cudownie,ze Natalka rosnie zdrowo, 👄 od ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, napisałam ci elaborat na gg, mam nadzieję, że się nie pogniewasz:) Małolepsza - ach, masz się kobieto z tymi swpimi jajami! nie zazdroszczę! ja niedługo wybieram się na kontrolę swoich, ciekawe co w nich piszczy:P Rybko - przykro mi z powodu @, ale widzę, że nabrałas wigoru do remontu! Szkoda, że u mnie narazie nie ma co remontować! Byłam w swoim żywiole:) Milka - zdjęcia dotarły, babcia dziekuje - ogarnłęa mnie nostalgia za Kołobrzegiem:) Surficiu - niestety nie mogę fizycznie trzymac cały czas kciuków, bo mi do roboty obie ręce potrzebne, ale za to trzymam je w myslach mocno, cały czas! W związku z tym, że wnuczek i wnusia już potwierdzone, to teraz czas znowu na wnuczka!:):):) Równie dobrze może być parka od razu:):):) Pozostałe niewymienione zimienia pozdrfawiam i zamelduję się dopiero w poniedziałek. Robie sobie wydłużony ostatni weekend wakacji:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry WSZYSTKIM :D Ja na moment jeszcze przed wyjściem do pracy wpadłam zobaczyć co się wczoraj działo. W końcu mam ruter w domu, co prawda pewnie przed niedzielą nie zostanie zainstalowany bo M stale w pracy ale jest już światełko w tunelu, że skończą się nasze boje o neta ;) Mimi – faktycznie praca musi być dobrze płatna skoro dopiero zajrzysz do nas po weekendzie. Omega – również będzie chwilowo nieobecna. Telesforka – szaleje na urlopie. Agness, Biedroneczka, Nowa – przepadły jak kamień w wodę :( Zapowiadają się pustki przez najbliższe kilka dni. Justyna – jak samopoczucie? Już trochę lepiej, przegnałaś bakterie? Malolepsza – mam nadzieję, ze jednak obędzie się bez szpitala. Dziewczynki – zmykam do pracy, a Wam życzę miłe dnia :D pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana🌼 Jagoda____ ja tez juz na nogach.....wstalam, bo jaja juz chcialy wstac:P dzisiaj dzien remontowy, czekam na artyste:classic_cool: jeszcze jutro i do pracyale wole chyba to niz szpital...... milego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też powiem witajcie \"z rana\" ;) Własnie zjadlam śniadanko, wypiłam kawke i zaraz biore się do roboty. Powoli zaczyna mnie przerażać to malowanie. Przy gipsowaniu strasznie się kurzy, więc cały dom będę miała do sprzątania. Ale co tam :) U nas słonko niby świeci, ale to już chyba po lecie, jedyne, zimne 18 stopni. W przyszłym roku biore urlop w lipcu, no chyba że pojedziemy w tropiki, ale nie wiem czy to będzie dobre dla dziecinki .... Justyś mam nadzieje, że dzisiaj czujesz się lepiej, dla was po 🌻 i dla wszystkich zapracowanych i odpoczywających 😘 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie kochane 😘 zgaga mnie wykancza - doslownie, mam ja po wszystkim i po niczym, w nocy nie spie tylko majacze..wiem ze to juz tuz tuz i wytrzymam te 34 nieprzespane noce tylko w zyciu bym sie takiej koncowki nie spodziewala, fakt dziewczyny z dziecko tak pisaly ze ciaza pokazuje swoje \"uroki\" po 30tyg ale mi sie wierzyc nie chcialo:P mam nadzieje ze moja nagrodka wyjdzie wg planu badz ciut wczesniej:) nie bedzie siedziec dluzej:) osobiscie stawiam na 04.10.07:) moja siora na 5 a tesc na 21/09/07:D zreszta to wszystko nie wazne, najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa❤️ 3majcie sie ja postaram sie drzemnac😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtiajcie kochane ❤️ Jestem w kiepskiej formie :( ciągle bym spała 😴 jestem wiecznie zmęczona, ogarneła mnie apatia... Jestem do niczego 😭 .... Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes....to masz tak jak ja z tym spaniem. Ale nie jestes do niczego, bo ja wtedy tez musialabym byc ;) Glowa do gory, bedzie dobrze. I jestes wartosciowa osoba, przestan sobie glupoty wmawiac. Justynka, zal mie cie biedaczko...nie dosc ze juz ciezko z brzuchalkiem na pewno, to jeszcze ta zgaga...:( Ale kazda z nas to przejdzie..a ty bedziesz miec juz z glowy ;) Za to bedziesz juz tulic synusia :) Jagody..pozdrawiam ja ciebie skoro ty mnie ominelas dzis :( Jak samopoczucie? malolepsza 🌻 maluj, maluj te sciany ;) jak sie dzidzia urodzi to sie napatrzyc nie bedzie mogla. :) Omega 😠..znowu wakacje? My tu z malolepsza plany snujemy ze kiedys zorganizujemy u ciebie spotkanie topikowe ;) Co ty na to? No oczywiscie lacznie z dzieciakami ;) I jesli juz sie udalo i jestem w ciazy to na pewno z jednym dzieckiem ;) Bylo tylko jedno jedno jajo..no chyba ze mialyby to byc jednojajwoe blizniaki..ale to wtedy nie parka ;) Mimi, dorwalas robotke? A ja nawet nie wiem czym sie zajmujesz. Milka...maz i tak powinien pojsc sie zbadac. czasem..i nie rzadko wina lezy po obu stronach :( Rybka 🌻..tez remoncik? A gdzie reszta towarzystwa? telesforka na wakacjach..rozgrzeszona. A Nowa, Biedroneczka ? U mnie wszystko dobrze, bez zmian. :) Czekania ciag dalszy... 😘 dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszelki duch.....Agness, a co u ciebie słychać, w przerwach gdy nie śpisz? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki surfitka !! Dziewczyny to chyba jakas podła deprecha... :( Juz od kilku tygodni ogarnęło mnie cos takiego dziwnego z jestem do niczego ze jestem nikim nic nie potrafie... i takie tam... nawet nie miałam ochaty siadac do kompa :( Jsetem ciągle słaba wszystko mmnie boli i stałam sie jakaś płaczliwa... Głupi stan ale tak jakoś czuje ze jestem do kitu... Sorki że tak sie urzalam nad sobą ale tak właśnie czuje... Mam wszystkiego dość... Podłe uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustawo :( A ja padam z nóg, salon i kuchnia opróżnione, jutro jeszcze poobklejam folią to co zostało i czekamy na Pana fachowca :) A co tam u ciebie Malolepsza, jak esy floresy, mam nadzieje, że puścisz nam później jakąś fotkę. O wiadome sprawy nie pytam bo MUSI BYĆ DOBRZE!!!! Niby mam wolne, ale koleżanki z pracy do mnie wydzwaniają, co bym nie miała za dobrze. A ponieważ towarzystwo w pracy mam różne, ciśnienie mi dzisiaj znowu podskoczyło. Ale pewnie tak jest wszędzie. Naprawde marzy mi sie roczny urlop ;) Agness, ja tu jestem chyba największą pesymistką, i średnio raz na może 2 tygodnie mam BIG doła i rycze po kątach, mój M. już na to w ogóle nie reaguje. Na pocieszenie powiem ci, że potem zawsze jest lepiej i jaśniej świeci słonko. 🌻 dla ciebie. 😘 dla pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszelki duch.......agness nareszcie.....przeciez my cie tu wzywamy juz jak zza swiatow...... mam nadzieje,ze nie bylo to chwilowe wtargniecie i znowu nie znikniesz na wieki.....a coz to za dol tak wielki jak po mega koparze???? mam tylko jedno wytlumaczenie na to zjawisko......jestes dusza artystyczna, a one jak wiadomo maja czasami takie stany.....kobieto zycie jest za krotkie zeby sie dolowac, mam nadzieje,ze to wszystko mine i najdzie cie inna aura.....napisz co sie stalo, moze cos zaradzimy....👄 Rybka_____ubral sie:P:P:P:P:P:P:P surfitka_____jeszcze 6dni.....🌼mam nadzieje,ze sennosc swiadczy tylko o jednym..... Omega_____no wlasnie uknulysmy juz spisek....szukuj sie, nie wiem czy pomiescisz cala gromade wraz z dorobkiem..... Jagoda______wyszlas do pracy na pewno......ale czy z niej wrocilas....????? a kto sie zamelduje??? justynka____odpoczywaj....jeszcze miesiac i nasz maly krasnal pozbawi cie w koncu zgagi.....👄 MImi____-zapracowana? Voltare_____na u rlopie a nie wstapi do nas, wstydz sie:P Milka_____ciesze sie ze ciebie widze w dobrej formie.....zgadzam sie z pania endo surfitka....meza tez wyslac na badanie👄 biedroneczka, Nowa, telesforka, po 🌼 jaja bola,jak u babaka[ryba to dla ciebie] ale czekam na dalszy rozwoj wydarzen, moze jutro bedzie lepszy dzien na co licze..... dzisiaj pan artysta:classic_cool:zrobil grunt, jutro beda efekty specjalne.....znikam mu z oczu bo jak mnie widzi to gada, a jak gada to nie robi, a jak nie robi to tydzien tu bedzie siedzial..... zaopatrzylam sie w aparat cyfrowy, pozyczylam od fathera, pyta a po co ci......a moj M mowi....no jak to po co...bedzie slac fotki dziela do swoich cyber ulubionych kolezanek internetowych......nawet ust nie zdazylam otworzyc......ojciec zdurnial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×