Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

mężatka, surfitka - dziękuję za zdjęcia!!! fajne kobitki z Was :) ja już nie pamiętam komu jeszcze nie wysłałam, upomnijcie się jeśli kogoś pominełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja dzis cały dzień przespałam .Teraz skończyłam prasowanie ubranek małej i włączyłam pralkę z następnym praniem Wczoraj bylismy u znajomych po opony zimowe, bo trzymaliśmy u nich w garażu i wróciliśmy bardzo późno, chyba o 2. Uśmiałam się jak nie wiem a Natalka całą noc się wierciła w brzuszku, chyba udzielił jej się dobry humor mamy. A dzis jak jadłam zupę tak mnie kopnęła pod prawym zebrem, że aż mi łezki w oczach stanęły. Cos mnie zaczęło pobolewać dziąsło na górze pewnie ósemka mi się \"wyrzyna\":( Omega dziękuję za wysłanie dziewczynkom moich zdjęć👄 A przy okazji dziękuję dziewczynki za miłe słowa. Mężatka dziękuję za zdjęcia🌻 Aisza ja najchętniej brzusio przekażę każdej, tylko ciekawe czy Omega się ucieszy;) Malolepsza kac morderca Cię chyba dopadło, bo nic nie piszesz:P Voltare plan pierwsza klasa! Mam nadzieję, że na punkcie pierwszym się zakończy. Ani77 super, że znalazłaś dobrego lekarza- to podstawa. Justynka❤️ ucałuj skarbusia od ciotki👄 Milka 🌻 Ryba pościel niczego sobie:) Spróbować można;) surfitko trzymam kciuki za jutro:) Widzę, ż powoli mdłości cię dopadają, ale przecież to takie przyjemne dolegliwości:) Jagody Ty pewnie wertujesz przepisy w poszukiwaniu inspiracji na ciasto? A tak w ogóle to mnie dopadły znowu dziwne zachcianki jedzeniowe. Przed chwila zjdłam paczkę cukierków kinder schoko-bons a teraz mam ochotę na kiełbasę;) Co zrobić-ide do lodówki;) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.............24.i dosc teraz inf...............30.10 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................12..... .................17.10 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................36...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................7......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Jutro zaczynamy 36 tc :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 no ladnie,znowu wyszlam na topikowa pijaczke:P kaca nie mialam czasu leczyc, bo dzis bylam w pracy, oczywiscie w czynie spolecznym, przenioslam tyle sltolow i kozetek,ze teraz to dopiero umieram😭 caly dzien sie nawadniam, obecnie rowniez mam w szklance co nie co:P Rybka____posciel, pierwsza klasa, ze juz nie wspomne o suwaku, ciazy wczseniej nie bylo, i ja juz wiem dlaczego, bo nie bylo bierdonek, teraz zla passa na pewno sie odwroci👄 Surfitka_____nic sie nie boj, jutro krzycz,zeby ci dali pierwsza fotke szkrabika, a ty potem grzecznie nam te zdjatko wyslij, wkleje do albumu, przy fotkach adrianka i natalki jakie mialy krasnale jeszcze robione w brzuszku👄 Voltare_____ja poprostu nie potrafie zyc bez planu, dlatego tak alfabetycznie sobie wszystko podzielilam, ale jestem pewna,ze za ciebie zabiora sie ostro w tej klinice i zatrzymasz sie jak Surfitka na planie A👄 Mimi_____cukierki to moze sobie podaruje, ale mysl o kielbasie jest kuszaca, zwlaszcza na kaca szukam jakis doznan kulinarnych, tez zaraz mykam do lodowki👄 Mezatka____jesszcze nie zajrzalam na poczte, ale zaraz tam wpadne, moze tez ci podesle jakas fotke👄 Omega____mamo przytul mnie dzis do piersi, a jednak umieram, ale warto bylo, zrobilysmy z aga inauguracje jej drinkowania, i raczej finisz mojego:P Justynka____tradycyjnie gilganie w pietke od ciotki malolepszej👄 Jagodka____a ja tam trzymam kciuki zeby franca nie przyszla, i to trzymam bardzo mocno👄 Ani_____sprawdze czy ja tez dostalam, chcialabym zobaczyc twoje oblicze, wiec licze na fotki na poczcie Aisza_____no i dobre podejscie, nie ma jak spontan i luz👄 Milka< telesforka, ____duza buzka👄 niepokoje sie o Tymoteusza, ma dzisiaj jakis niekontrolowane ruchy, podsakuje, jak oszalaly, zdurnialo mi rybsko do reszty, jego zachowanie nie jest nornalne, czyzby upodabnial sie do wlascicielki??????? z tym pytaniem was zostawiam, narazie milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza zwracam honor:D Myślałam, że przespałaś cały dzień a ty pracusiu w robocie, biedactwo. Zapraszam na rybkę po grecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi_____na rybke sie pisze zawsze, ale twoim sladem polecialam do lodowki,wiec tym razem juz na rybke chyba miejsca nie mam:((] poglaszcz brzusio od cioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka_____dziekuje za fotki, superowe, a jaki bokser uroczy:D wysalalam tez jakies swoje, mozesz zajrzec na poczte Aisza, Ani_____od was fotek nie mam::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi_____to wpadnij po cuksach na zurek do mnie, pychota:D, mam jeszcze kurczaka w cebuli, rosol, pycha pierniki, krolestwo smakow, wpadaj, pobuszujemy razem w kuchence:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wpadłabym, wpadła...tylko szkoda, że mieszkamy daleko od siebie . No ale gdybyś mieszkała bliżej to pewnie ciągle bym ci siedziała na głowie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy od 7 :( odmeldowuje sie a wy?? malolepsza zdjecie zaraz wysle buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro kierunek Gdansk, rano zjawila sie@, odrazu tel do kliniki, o 12 w poludnie badania, o 16 nastej wizyta u docenta, zwolnilam sie z pracy, nie jestem w stanie sie skupic na robocie, zaden dzsiaj ze mnie pozytek, wiec jestem w domu, zaraz sie biore za uzupelniannie dokumentacji, musze sie dobrze przygotowac na jutro, zeby niczego nie pominac, nie musze wm chyba mowic jak bardzo sie boje😭jutro powinna zapasc decyzja jak to bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly na moment w \"wytrzezwialce\" czyli lozeczku ktorego ogolnie nie lubi, woli spac na mamie;) ludzie jak ja jestem do tylu z wami - szok! mezatka, ani i aisza baby jedne a do mnie fotek to nie laska podeslac???? po dupach nastrzelam!!! voltare dzieki za rozgrzeszenie - maly to wielki skarb i pozera caly moj czas! szczegolnie ze moja mam juz w pl od czwartku! musze radzic sobie sama, tatus kocha szkrabka nad zycie ale za bardzo to sie nim nie zajmuje- lepiej wychodzi mu pracowanie, zreszta juz pisalam malolepszej, ja fisiuje jak ktos inny niz ja trzyma dziecko! nawet tata:) maly cos zaskomle i juz go zabieram:):) wiem ze stuknieta jestem no ale...moze mi minie! malolepsza pozdrow ode mnie gdansk, teraz tak bardzo chcialabym tam byc, a nie tu sama jak palec (nie liczac szkrabka i meza)! mam nadzieje ze wszystko sie powiedzie, ciesze sie okropnie ze dzialasz! oby tak dalej!!! nadal trzymam za was WSZYSTKIE kciukasy i czekam na wiadomosc komu mimi przekazala brzuszek! bo to juz tak blisko! mimi slonko wyglaskaj malutka❤️ ryba juz niedlugo🌻 surfi tez czekala i czekala, wyluzowala i prosze, brzuch przekazany:) surfitka badz tak mila i skrobnij na maila lub gadu jak sie czujesz, jak fasolinka itd, dzieki🌻 telesforka, omega dzieki za smiechowe rzeczy, poczte sprawdzam od czasu do czasu noca:) no i sie zaczyna \"wytrzezwialka\" chyba gryzie:) musze spadac, mam nadzieje ze jak pisze jagoda jak bedzie starszy to bede miala wiecej czasu na ploty a tym czasem obowiazki:) musze go nakarmic i leciec do pl sklepu (to bedzie nasz spacerek) po sode oczyszczona bo mi dostal paskudnych potowek przy szyjce i pleckach, biedulinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Malolepsza - będę trzymać jutro kciuki z całych sił. To Ci @ zrobiła niespodziankę, ciekawe kiedy moja franca przyjdzie. Bo do tego, że przyjdzie mam coraz mniej wątpliwości. Justyna - może to zabrzmi głupio ale kto pyta ten nie błądzi do czego ma służyć soda. Chyba jakiś kolejny domowy sposób ;) Surfitka - Ty pewnie też cala w nerwach bo dziś ważny dzień. Pierwszy raz zobaczysz swoje małe szczęście :D Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Właśnie przyczłapałam z bazarku, z zakupami. Oczywiście od rana snułam sie z kąta w kąt i nic nie zrobiłam:( Oj mam wyrzuty sumienia bo bałagan nieludzki a ja nie ma na nic siły... Justynka nareszcie:D:D:D Mały musi być cudowny i opieka nad nim też. Ja mam ambitny plan, że Natalka będzie spała w swoim łóżeczku ale jak będzie to okaże się w praktyce. Malolepsza trzymam mocno kciukasy za jutro!!! Nic się nie bój, będzie dobrze!!! Dziś M przywiózł od kolegi z pracy wiejską kiełbasę taką prawdziwą-masz ochotę?;) Surfitko czekam z niecierpliwością na wieści!!! 🌻 dla każdej, napiszę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi____kielbaska mowisz,chetnie, mogalm wybrac Novum, jutro juz palaszowalabym z toba w lodowce:D kliknelam suwaczek, wedlug niego tylko 17dni do godziny zero, naprawde?????? dziewczynki napisze wam co mnie czeka:nie wiem czy jestescie tym zainteresowane ale jakbyscie chcialy wiedziec to zerkniecie:D: ___jutro pierwsza klasyfikacja ___decyzja, krotki czy dlugi protokol ___krotki, od 21 dc wyciszanie, po 16 dniach stymulacja tak dlugo az cos rozsadnego urosnie, najlepiej najwiecej jak sie a, wiec sa to silne hormoniska ___dlugi, cykl,albo dwa antyki, pozniej dopiero stymulacja ___jak sie uda wyhodowac cos rozsadnego odbywa sie punkcja, pobieraja komoreczki, jak sobie bede zyczyla podobno w znieczuleniu ogolnym ___potem zapladnianie, klasyfikacja zarodkow, nerwy bo to selekcja, mam nadzieje,ze wszystkie beda zdrowe, ___transfer po 36 godzinach ___oczekiwanie przez dwa tygodnie czy sie zagniezdzilo ____to wszystko w telegraficznym skrocie, to tego cale reklamowki lekarstw ___do tego jeszcze mililony badan weryfikujacych, wiec caly czas wileka niewiadoma tak wam to pisze i sama nie wierze, ze to juz plan C trzymajcie kciukasy Surfi____no i jak???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.........................26...............27.11 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................12..... .................17.10 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................36...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................7......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza łezki mi pociekły ze wzruszenia jak przeczytałam tekst w stopce❤️ Kochana oczywiście, ze nas interesuje! Interesuje nas wszystko co związane z poczęciem dzidzi u każdej z nas!!! Faktycznie Novum nie tak daleko jak Gdańsk do mnie:D ale co tam jak bardzo będziesz chciała tej kiełbasy to wyślę Ci pocztą;) Surfi PISZ SZYBCIUTKO!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No i wyszlo ze jestem niewiernym Tomaszem..dzis po raz pierwszy zobaczylam dzidziusia, jedego z duzym bijacym serduszkiem :) Niesamowite uczucie. Mam zdjecie, jak mi sie uda zakamuflowac jakos i zrobic skana to wam podesle :) Dzidzia ma wg usg 7 tyg i 5 dni, termin 13.06, jest dluga na 12 mm i jest sliczna ( oczywiscie w mojej wyobrazni ;) ) Gin skierowal mnie do poloznika, on tylko potwierdzil ciaze, bo on jest endokrynologiem, nie poloznikiem. Wiec pewnie w przyszlym tygodniu pojde do \"fachowca\", ale wg tego wszystko jest super, najwieksze zagrozenie minelo ( podobno u kobiet z pco, najgorzej jest do momentu jak zaczyna bic serce) , mam odstawic leki ale za to przepisal mi inne (witaminki ) i kazal dbac o siebie. Oczywiscie nie zapomnial kilkakrotnie pogratulowac :D:D:D:D:D Zycze wam aby kazda z was na wlasne oczy mogla zobaczyc takie najukochansze malenstwo z bijacym serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza suwaczek pierwsza klasa! Surfitko tak się cieszę:D:D:D:D:D To niesamowite uczucie zobaczyć bijące serduszko własnego dzidziusia, pamiętam jak płakałam ze wzruszenia. Kochana cieszę się ogromnie z waszego szczęścia❤️ teraz juz tylko same chwile wzruszeń przed Tobą. A zdjatko wysłać MUSISZ KONIEC I KROPKA!!! Skanuj kochana szybciutko i ślij!!! Ściskam Cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - ja Cię stuknę, ja kto nas nie interesuje??????? Oczywiście, ze nas interesuje. Nawet obiad dzisiaj zrobiłam na dwa dni żeby jutro za Was kciuki trzymać a przy okazji żeby M z głodu nie padł ;) Surfitka - super wieści :D Czekam na pierwsze fotki malucha. Mimi - a Ty tych zakupów z ryneczku to zbyt dużo nie niosłaś mam nadzieje? A bałaganem się nie przejmuj - zapytaj Justynę co ja teraz obchodzi bałagan jak mały się do niej uśmiecha :D Czyżby reszta jeszcze ciężko pracowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wróciłam i jestem padnięta zaraz ide sie lenić ;-) Jutynka wysłałm właśnie foteczki do ciebie Malolepsza, dzięki za zdjęcia ,dla ciebie 🌼 Milka, Ani a wasze zdjęcia??????? Czekam....cierpliwie.....;-) Surfitka, napewno takie uczucie musi być niesamowite🌼 i oby każda z nas kiedyś tego doświadczyła.... Malolepsza trzymam kciuki, powodzenia 🌼❤️🌼 Pozdrawiam i przesyłam całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×