Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

ja zamiast nowej strony wolałabym żeby przestała mnie boleć głowa, przypomniała sobie o mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielcie sie rowno stronkami , ja wam rowne porcje wiruskow powysylam i rowno w te ciaze pozachodzic, kupic czerwone swiece i koniec gledzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi____-dla mnie szczescie to moc sie podzielic tym co mam, wpadnij na ta kaszanke👄 los juz wyznaczyl mi jakas droge, wciaz z wielkim zainteresowaniem obserwuje jaka:Dzobaczymy co jeszcze los przyniesie i jakie bede miala szczescie:D Jagodka_____no patrz, a ja juz myslalam,ze migrena to wspomnienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo Malolepsza to jest pomysł :D Musimy razem w ciąże zajść tzn. w jednym terminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty ta mi chyba nigdy nie odpuści. Jak ostatnio byłam u gina i mówiłam mu ze zawsze okolicach owu i na @ boli mnie głowa to on coś sobie zażartował, ze już się nie dziwi, ze ja w ciąże nie mogę zajść bo skoro w najważniejszych momentach \"boli mnie głowa\" to wszystko jasne - dowcipniś sie znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____a moze wez i sobie zrob przeplyw tetnic szyjnych, moze tam kryje sie problem, ja sie nie obraze jak zaskoczysz w tym cyklu, wiec czekac nie musisz, u mnie nie wczesniej niz w grudniu Surfi____myslisz,ze docent sie zgodzi jak zabiore na transfer czerwone swiece, jak pelen romantyzm to romantyzm, przeciez specjalnie z M,jezdzimy w celach rozrodczych nad morze, to moze jak sie juz zgodzi na te siwece to jeszcze na czerwona posciel:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przygarnijcie mnie do koła \"razem zachodzących\" ja z głową mam to samo i jeszcze w okolicach @ też mi dokucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroclilam dziewczynki :):):):) chwile mnie nie bylo a tu serniczki kaszanki poslac poczta albo golebiem pocztowym prosze :P:P macie racje ani mimi ani milka sie nie pokazuja cosik tutaj nie gra 🌼 jagoda malolepsza jak wy chcecie razem w ciaze zachodzic to ja sie tez pisze :):):):):):) nicierpliwa jestem juz bym kilka testow co najmniej zrobila ale boje sie rozczarowania a teoretycznie do @ chyba zostalo jeszcze troche czasu... jest kto czy ja znowu sama jak ostatnio?? trzeba mi zamiast staraczka mijaczka mowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - nie widzę przeciwwskazań do wspólnej ciąży :D Malolepsza - jeżeli nie każesz docencikowi zakładać czerwonego fartucha to myślę, ze świece i pościel przejdą :D:D Ten ból głowy to raczej kwestia poziomu hormonów, moja mama cały czas mi powtarza, że mi przejdzie jak przekwitnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, alez ty zachlanna :P U nas wszystko na niebiesko, a w twojej klinice? Hmm, tak mysle, ze moze w kolorze tkwi przyczyna tego, ze 80 % dzieci z ivf to chlopaki :P Ani, to dla ciebie tez porcja wiruskow jest i zachodzic tu w ciaze raz, dwa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - nie sama, nie sama bo ja jestem :D Daj spokój z tym testem, nie myśl o tym w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza dzieki za zdjatka :) wlasnie wyslalam do ciebie przez odpowiedz mam nadzieje ze dojda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____to jest mysl, docencik bedzie mial czerwony fartuch, ma to jak w banku:d Aisza___ Surfi___niebiesko i troche zoltego, ale czerwien tez sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza - nie dostałam zdjęć!!! widzę, ze do Aiszy posłałaś, a ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co dziewczynki ?? ani dawno cie nie widzialam na kafe :) malolepsza wiez jakos mi sie wydaje mama takei przeczucie ze teraz to juz ci szybko poleci z dzieciaczkiem :) nastawiasz sie pozytywnie a to b.dobrze o to wlasnie chodzi o nasza psychike dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale sie rozpisałyście.... Malolepsza_ dobrze że jestes pozytwywnie nastawiona do całej tej sytuacji, trzymaj tak dalej ;-) Aisza_Jagódka_ ta cholera @ nie przyjdzie do was mówię wam, już odprawiłam czary i wypędziłam ją od was ;-) Mimi_ czy my o czymś nie wiemy?????????????? Ja też oczekuję tej francy @ ma przyleźć w przyszłą środę, ale mam przeczucie że przylezie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza!! doszłaś, z morzem i obiadkiem w kuchni, taka eteryczna blondynka, no no sie nie spodziewałam Aisza, no mnie też miło Cię widzieć, mam PMSa :( dołowego ale, ale cztery dni wolnego!! tego mi zaden PMS nie odbierze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mała imprezka beze mnie? :) Oczywiście, ja też zachodze w tym samym terminie. Pisze się na sernik, kaszankę i to ciasto czarne. A co tam. U mnie dzisiaj raczej bieda, jutro zapraszam na rybę z pesto. Zakupiona czeka w lodówce :D Przesyłam ❤️ i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani___foty poszly Mezatka__ Aisza__-a mam inne wyjscie, musze pozytywnie nakrecac, inaczej umarl w butach, poczucia humoru chyba nigdy mi nie zabraknie, czesto pod gore, ale z usmiechem na ustach:D:D:D:D:D:D Omega____-jak po wizycie??????? kobieto napisz jak poszlo???? Ryba____czytasz tylko czy moze cos napiszezs:P????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba____i to jest dopiero szczescie, bo jak mnie sie trafi strona to zadna filozofia, jak ja ciagle cos tu trajkotam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×