Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jagódko - tak,masz rację - co niektórzy jeszcze cięzko pracują:P:P:P Malolepsza - Twoje teksty i in vitro będziemy pomijać, przewijac strony zeby nie czytac, nas to nie interesuje przecież wcale!!!:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Suirfitko - cieszę się niezmiernie, że z dzidzią wszystko ok i że w końcu usłyszałaś serduszko, to chyba już wierzysz w swoje dzieciątko???? I jaką mine mial lekarz????:P:P:P dla ciebie🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaaskudna ta reklama Jagódko kochana a czy ja ma od ciebie zdjęcia????? Może byś mi przesłał, ja oczywiście w drodze rewanżu też wyśle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tego nie zauważyłam :D:D Pisz Jagoda tak jest prościej. A zostało zamienione na Y bo nick był już zajęty a ja chciałam być Jagodą :) Sprawdź pocztę Omega - nowa poczta chodzi jak żyleta :D oby nie przechwalić ;) Niezły pomysł z tym pomijaniem wpisów Malolepszej że też na to nie wpadłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Surfitko - no to teraz już chyba przyjmiesz oficjalne gratulacje?:D Wielki ten Twój fasolek:) a śliczny to jest na bank - wiadomo:D Oczywiście liczę również na jego pierwszą oficjalną fotkę;) Jagoda i Omega - natychmiast mi proszę przestać zniechęcać malolepszą do opisywania swoich wrażeń z kliniki i działań, bo się jeszcze zatnie i faktycznie przestanie pisać a mnie to akurat własnie wyjątkowo interesuje, bo a nóż widelec za jakiś czas czekam mnie podobna \"frajda\";) Jagoda - a tak przy okazji - ja również nie mam Twojej fotki... 🌻 dla Ciebie, ale wyślij mi chociaż jedną;) Malolepsza - Słonko - Ty nie słuchaj tych złośliwych kobiet:P, tylko pisz co i jak po kolei ze szczegółami! A teraz serio - jeżeli nie chcesz podawać wszystkiego na topiku - prosiłabym Cię o bieżące zdawanie relacji na maila - chcę to sobie jakoś po kolei poukładać - i dobrze mieć w tym celu info od kogoś z pierwszej ręki. Tak więc jeżeli nie było by to dla Ciebie zbyt dużym problemem - proszę o opis kolejnych etapów, leków, badań i nie wiem czego tam jeszcze - jeżeli dasz radę i spamiętasz to razem z cenami tego wszystkiego. Nie zagłębiałam się jeszcze zbyt mocno w in vitro, mam tylko podstawowe pobieżne informacje na ten temat i stanowi to póki co dla mnie pewną niewiadomą, z którą nie wiadomo czy nie będę się musiała zmierzyć. .. A no i oczywiście jutro trzymam kciuki:) mimi - matko - a u Ciebie to już nie ma komu oprócz Ciebie zakupów targać?!:P Mam nadzieję, że siatki zbyt ciężkie nie były:) Też tak macie, że nie możecie w trakcie pisania podglądać wpisów na kafe? Reklamy hulają aż huczy, a forum pożal się Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, komu jeszcze wisze zdjęcia? bo wlasnie se z psem strzeliłam, bo ostatnio z psiurkami dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja jeszcze nie mam Twoich zdjęć, czekam :-) Voltare dostałąś zdjęcia od Jagódki? Bo ja nie , to może ty mi wyślesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję posłałam jeszcze wakacyjne, może gdybym nie miała tej trzydziestki to łatwiej byłoby może z tą ciążą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tylko na chwilke wyslalam zdjecie do malolepszej -ale chyba juz kiedys wysylalam :), jogody i justysi :) nie przerazcie sie moja osoba :P ach surfitka cudownie tkie bijace serduszko dzieciatko i w ogole jka tez chce ja tez chce :P:P:P mezatka a ja chcialam zeby stronka byla moja :P a tobie sie udalo nie moze byc 🌼 mimi co tyz tymi zakupami no wiesz a M od czegoamsz zebyscie wy z natalka musialy torby targac :🌼 no ani mnie tez jeszcze jakies mozesz podeslac o kolejne od malolepszej i voltare nie smiem sie dopytywac :P pozdrowienia dla kochanej telesforki 🌼 mamusiu omega buziaczek dla ciebi 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani_na to nie ma reguły-ja mam 24 lata i tez jest problem z ciążą :-( Aisza_to nie tak łatwo załapać sie na początek stronki-widzisz ja dziś od 6 rano czatuje żeby stronka była moja :-)Hehhehe 🌼 Idę poleżeć w wannie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, Omega____o wy spekulantki, tak sobie bez grzechu piszecie, bo wiecie, ze ja bez was zyc nie moge i gadulstwa:P Voltare____oczywscie, bede na biezaco zapisywac, lacznie z cenami i zaraz wszystko puszczac ci na maila, reszte pisac na kafe, omijajac szczegoly, ktore naprawde nie beda ciekawe, chodzi o nazwy lekow i odczuc i to na pewno pojdzie ci na poczte👄 Aisza, Ani____nie mam waszych zdjec, upominam sie:) Surfitka____ty niewierny tomaszu, kruszon juz niezle zagniezdzony, serducho wali, zadomowil sie juz u swojej mamusi, bardzo sie ciesze, nie moge tu wkleic emota niezwyklej radosci, ale juz ci na gadu z milion dzisiaj wkleilam👄 mezatka____no to tzreba zagrac w lotka, skoro takie szczescie ze stronka rzeczywiscie popieprzona ta reklama vichy, tymbardziej,ze w rzeczywistosci firma naprawde za bardzo przereklamowana, trzeba chyba pogonic admina, niech to wywala, bo sie skupic nie mozna Mimi____co zajadasz teraz??????? telesforka____daj zanc co u ciebie???? justa___gilganie juz tradycyjnie👄 dla wszystkich bez wyjatku wymienionych i niewymienionych po 🌼 zbieram sily, najgorsze jutro, pozniej juz poleci z gorki, zebym tylko poznala plan dzialania, pozniej sie uspokoje. dziekuje ,ze jestescie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam gadu A właśnie mam chwilę czasu, bo pracę skończyłam i musze teraz czekać na zmiłowanie, czyli akceptację najwyższego. W tej firmie oczywiscie. A dzisiaj impreza firmowa i każdy kto mógł - poszedł. A ja tu siedze 😭 Voltare, Malolepsza siezatnie? Dobre sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w pracy nowa rozrywka: www.nasza-klasa.pl Dużo osób się tu odnalazlo i naprawde jest zabawnie. Szczególnie, jak się ogląda zdjęcia sprzed lat. Oczywiście każdy ma swoją własną klasę, nie chodziliśmy razem do szkoły :D Justynka, ale Ty masz fajnie :D Dla Was 🌼❤️ i jeszcze tysiąc osiemset 👄 Surfitko, aż się wzruszyłam, jak sobie to wyobraziłam. To małe serduszko oczywiście. Dla Was też kwiatek] ❤️ i tysiąc osiemset 👄 :D No, nie mozna podglądać, jak się pisze 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam gg 😠 Ryba__lufa - nasza klasa jest super. Między innymi \'spotkałam\' kolegę, który w drugiej LO wyemigrował do Kanady. Już nie wspomnę o osobach, które rozjechały się po kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - dostałam fotki, ślicznie dziękuję :D A moje dotarły? To samo pytanie do mężatki i voltare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D znowu moja strona to już chyba trzecia w ostatnim czasie. Oby to był dobry omen ;) Ale tak to jest jak się gada sama ze sobą ;) kiedyś strona musi sie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×