Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witajcie babyjagi kochane:) Po pierwsze____ Omega, sama widzisz nawet dziewczyny zauwazyly,ze beze mnie sie nie obedzie, a tak serio\'\'\'\'\'\'\', to dzwon w razie potrzeby, jakby cie chcieli jednak pokroic bez rehabilitacji sie nie obedzie, na moja pomoc mozesz liczyc, jakby mnie wcielo na zwolnieiu, zawsze cie ustawie do dobrych fachowcow jakby co:) Ani____dolaczam sie do dziewczyn jesli chodzi o hsg, dla mnie zasadnosc laparo bylaby jakby chodzilo o endometrioze, wtedy ewentualnie mozna by bylo usunac jej ogniska, ale jesli chodzi o sama droznosc jajowodow to samo hsg da juz obraz, poza tym za godzine po hsg jestes juz na chodzie, bez zadnego problemu. poradz sie innego gina o tym laparo, nie kazdy tak odrazu na nie wysyla. to nic stasznego, ale to zawsze zabieg w narkozie jakby nie bylo. Surfitka____jak ja lubie podgladac Kubusia na suwaczku, az mi sie serce normalnie raduje❤️ Monis____moje zdanie odnosnie testow jest stanowcze, zadnej testomani przed terminem @, poczekaj spokojnie do terminu i test wykonaj pozniej, a i jeszcze jedno , nie wierzcie dziewczyny,ze test wykrywa 6 dniowa ciaze, owszem, moze 6 dni po implantacji kiedy wzrasta poziom hcg, ale nie 6 dni po stosunku, a to jest zasadnicza roznica, takze najlepiej test robic po terminie. Jagodka___a pani gdzie sie wybiera???? do stolicy????? Rybka____jak tam kochana na zwolnieniu????lacze sie z toba mysla jak jestem w tej glupiej robocie:( Telesforka____no i kamien z serca, najwazniejsze,ze wszystko jest ok, przezylysmy chwile grozy,uffff👄 Mimi____korzystaj jeszcze z chwili samotnosci z M, moze jakas wspolna kolacyjka, jakies chwile romantyczne, pozniej M pojdzie na plan dalszy, takie zycie, moze jeszcze cos zrob dla siebie, posprawiaj sobie jakies przyjemnosci, Kochana niedlugo juz natalka zajmie caly twoj wolny czas. Tez czekam na nia niecierpliwie❤️ Voltare____no to czekamy do poniedzialku i zrobisz klasycznego sikanca, mam nadzieje,ze ten pieprzony plastik wykaze troche empatii i pokaze to na co tak bardzo czekamy, jak ja bym chaiala, mam nadzieje,ze tak bedzie👄 Justa____ja tez ostanio wlasnie sobie pomyslalam,ze mamy rocznice, w sumie bilans mamy niezly, od poczatku topiku mamy juz adrainka, za chwile bedzie natalka, Kubulek sobie rosnie, Aisza ma fasoline, zawiazalysmy niezly krag wzajemnej adoracji, zaprzyjaznilysmy sie,wspieramy sie, czasem opieprzamy ale to przywara przyjazni, i wszystko dzieki tobie, bo kiedys ci sie nudzilo, nie chcialo spac, M udostepnil kompa i zalozylas ten topik, bez niego teraz juz zycie nie mialoby sensu:)...DZIEKUJEMY CI ZA TO ❤️ Aisza____jak sie czujecie??? dzisiaj dostalam@ z czego bardzo sie ciesze, zauwazylyscie, ze przez dlugi juz czas bardziej sie ciesze@ jak ja dostaje, niz jak nie dostaje, paradoks, przeciez marze zeby sie w koncu jej pozbyc:P:P:P:P dziewuchy stworzylam mega posta, jak mnie kafe wywali, udusze moderaota, ktos bedzie musial poniesc wine:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babyjagi kochane:) Po pierwsze____ Omega, sama widzisz nawet dziewczyny zauwazyly,ze beze mnie sie nie obedzie, a tak serio\'\'\'\'\'\'\', to dzwon w razie potrzeby, jakby cie chcieli jednak pokroic bez rehabilitacji sie nie obedzie, na moja pomoc mozesz liczyc, jakby mnie wcielo na zwolnieiu, zawsze cie ustawie do dobrych fachowcow jakby co:) Ani____dolaczam sie do dziewczyn jesli chodzi o hsg, dla mnie zasadnosc laparo bylaby jakby chodzilo o endometrioze, wtedy ewentualnie mozna by bylo usunac jej ogniska, ale jesli chodzi o sama droznosc jajowodow to samo hsg da juz obraz, poza tym za godzine po hsg jestes juz na chodzie, bez zadnego problemu. poradz sie innego gina o tym laparo, nie kazdy tak odrazu na nie wysyla. to nic stasznego, ale to zawsze zabieg w narkozie jakby nie bylo. Surfitka____jak ja lubie podgladac Kubusia na suwaczku, az mi sie serce normalnie raduje❤️ Monis____moje zdanie odnosnie testow jest stanowcze, zadnej testomani przed terminem @, poczekaj spokojnie do terminu i test wykonaj pozniej, a i jeszcze jedno , nie wierzcie dziewczyny,ze test wykrywa 6 dniowa ciaze, owszem, moze 6 dni po implantacji kiedy wzrasta poziom hcg, ale nie 6 dni po stosunku, a to jest zasadnicza roznica, takze najlepiej test robic po terminie. Jagodka___a pani gdzie sie wybiera???? do stolicy????? Rybka____jak tam kochana na zwolnieniu????lacze sie z toba mysla jak jestem w tej glupiej robocie:( Telesforka____no i kamien z serca, najwazniejsze,ze wszystko jest ok, przezylysmy chwile grozy,uffff👄 Mimi____korzystaj jeszcze z chwili samotnosci z M, moze jakas wspolna kolacyjka, jakies chwile romantyczne, pozniej M pojdzie na plan dalszy, takie zycie, moze jeszcze cos zrob dla siebie, posprawiaj sobie jakies przyjemnosci, Kochana niedlugo juz natalka zajmie caly twoj wolny czas. Tez czekam na nia niecierpliwie❤️ Voltare____no to czekamy do poniedzialku i zrobisz klasycznego sikanca, mam nadzieje,ze ten pieprzony plastik wykaze troche empatii i pokaze to na co tak bardzo czekamy, jak ja bym chaiala, mam nadzieje,ze tak bedzie👄 Justa____ja tez ostanio wlasnie sobie pomyslalam,ze mamy rocznice, w sumie bilans mamy niezly, od poczatku topiku mamy juz adrainka, za chwile bedzie natalka, Kubulek sobie rosnie, Aisza ma fasoline, zawiazalysmy niezly krag wzajemnej adoracji, zaprzyjaznilysmy sie,wspieramy sie, czasem opieprzamy ale to przywara przyjazni, i wszystko dzieki tobie, bo kiedys ci sie nudzilo, nie chcialo spac, M udostepnil kompa i zalozylas ten topik, bez niego teraz juz zycie nie mialoby sensu:)...DZIEKUJEMY CI ZA TO ❤️ Aisza____jak sie czujecie??? dzisiaj dostalam@ z czego bardzo sie ciesze, zauwazylyscie, ze przez dlugi juz czas bardziej sie ciesze@ jak ja dostaje, niz jak nie dostaje, paradoks, przeciez marze zeby sie w koncu jej pozbyc:P:P:P:P dziewuchy stworzylam mega posta, jak mnie kafe wywali, udusze moderaota, ktos bedzie musial poniesc wine:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babyjagi kochane:) Po pierwsze____ Omega, sama widzisz nawet dziewczyny zauwazyly,ze beze mnie sie nie obedzie, a tak serio\'\'\'\'\'\'\', to dzwon w razie potrzeby, jakby cie chcieli jednak pokroic bez rehabilitacji sie nie obedzie, na moja pomoc mozesz liczyc, jakby mnie wcielo na zwolnieiu, zawsze cie ustawie do dobrych fachowcow jakby co:) Ani____dolaczam sie do dziewczyn jesli chodzi o hsg, dla mnie zasadnosc laparo bylaby jakby chodzilo o endometrioze, wtedy ewentualnie mozna by bylo usunac jej ogniska, ale jesli chodzi o sama droznosc jajowodow to samo hsg da juz obraz, poza tym za godzine po hsg jestes juz na chodzie, bez zadnego problemu. poradz sie innego gina o tym laparo, nie kazdy tak odrazu na nie wysyla. to nic stasznego, ale to zawsze zabieg w narkozie jakby nie bylo. Surfitka____jak ja lubie podgladac Kubusia na suwaczku, az mi sie serce normalnie raduje❤️ Monis____moje zdanie odnosnie testow jest stanowcze, zadnej testomani przed terminem @, poczekaj spokojnie do terminu i test wykonaj pozniej, a i jeszcze jedno , nie wierzcie dziewczyny,ze test wykrywa 6 dniowa ciaze, owszem, moze 6 dni po implantacji kiedy wzrasta poziom hcg, ale nie 6 dni po stosunku, a to jest zasadnicza roznica, takze najlepiej test robic po terminie. Jagodka___a pani gdzie sie wybiera???? do stolicy????? Rybka____jak tam kochana na zwolnieniu????lacze sie z toba mysla jak jestem w tej glupiej robocie:( Telesforka____no i kamien z serca, najwazniejsze,ze wszystko jest ok, przezylysmy chwile grozy,uffff👄 Mimi____korzystaj jeszcze z chwili samotnosci z M, moze jakas wspolna kolacyjka, jakies chwile romantyczne, pozniej M pojdzie na plan dalszy, takie zycie, moze jeszcze cos zrob dla siebie, posprawiaj sobie jakies przyjemnosci, Kochana niedlugo juz natalka zajmie caly twoj wolny czas. Tez czekam na nia niecierpliwie❤️ Voltare____no to czekamy do poniedzialku i zrobisz klasycznego sikanca, mam nadzieje,ze ten pieprzony plastik wykaze troche empatii i pokaze to na co tak bardzo czekamy, jak ja bym chaiala, mam nadzieje,ze tak bedzie👄 Justa____ja tez ostanio wlasnie sobie pomyslalam,ze mamy rocznice, w sumie bilans mamy niezly, od poczatku topiku mamy juz adrainka, za chwile bedzie natalka, Kubulek sobie rosnie, Aisza ma fasoline, zawiazalysmy niezly krag wzajemnej adoracji, zaprzyjaznilysmy sie,wspieramy sie, czasem opieprzamy ale to przywara przyjazni, i wszystko dzieki tobie, bo kiedys ci sie nudzilo, nie chcialo spac, M udostepnil kompa i zalozylas ten topik, bez niego teraz juz zycie nie mialoby sensu:)...DZIEKUJEMY CI ZA TO ❤️ Aisza____jak sie czujecie??? dzisiaj dostalam@ z czego bardzo sie ciesze, zauwazylyscie, ze przez dlugi juz czas bardziej sie ciesze@ jak ja dostaje, niz jak nie dostaje, paradoks, przeciez marze zeby sie w koncu jej pozbyc:P:P:P:P dziewuchy stworzylam mega posta, jak mnie kafe wywali, udusze moderaota, ktos bedzie musial poniesc wine:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babyjagi kochane:) Po pierwsze____ Omega, sama widzisz nawet dziewczyny zauwazyly,ze beze mnie sie nie obedzie, a tak serio\'\'\'\'\'\'\', to dzwon w razie potrzeby, jakby cie chcieli jednak pokroic bez rehabilitacji sie nie obedzie, na moja pomoc mozesz liczyc, jakby mnie wcielo na zwolnieiu, zawsze cie ustawie do dobrych fachowcow jakby co:) Ani____dolaczam sie do dziewczyn jesli chodzi o hsg, dla mnie zasadnosc laparo bylaby jakby chodzilo o endometrioze, wtedy ewentualnie mozna by bylo usunac jej ogniska, ale jesli chodzi o sama droznosc jajowodow to samo hsg da juz obraz, poza tym za godzine po hsg jestes juz na chodzie, bez zadnego problemu. poradz sie innego gina o tym laparo, nie kazdy tak odrazu na nie wysyla. to nic stasznego, ale to zawsze zabieg w narkozie jakby nie bylo. Surfitka____jak ja lubie podgladac Kubusia na suwaczku, az mi sie serce normalnie raduje❤️ Monis____moje zdanie odnosnie testow jest stanowcze, zadnej testomani przed terminem @, poczekaj spokojnie do terminu i test wykonaj pozniej, a i jeszcze jedno , nie wierzcie dziewczyny,ze test wykrywa 6 dniowa ciaze, owszem, moze 6 dni po implantacji kiedy wzrasta poziom hcg, ale nie 6 dni po stosunku, a to jest zasadnicza roznica, takze najlepiej test robic po terminie. Jagodka___a pani gdzie sie wybiera???? do stolicy????? Rybka____jak tam kochana na zwolnieniu????lacze sie z toba mysla jak jestem w tej glupiej robocie:( Telesforka____no i kamien z serca, najwazniejsze,ze wszystko jest ok, przezylysmy chwile grozy,uffff👄 Mimi____korzystaj jeszcze z chwili samotnosci z M, moze jakas wspolna kolacyjka, jakies chwile romantyczne, pozniej M pojdzie na plan dalszy, takie zycie, moze jeszcze cos zrob dla siebie, posprawiaj sobie jakies przyjemnosci, Kochana niedlugo juz natalka zajmie caly twoj wolny czas. Tez czekam na nia niecierpliwie❤️ Voltare____no to czekamy do poniedzialku i zrobisz klasycznego sikanca, mam nadzieje,ze ten pieprzony plastik wykaze troche empatii i pokaze to na co tak bardzo czekamy, jak ja bym chaiala, mam nadzieje,ze tak bedzie👄 Justa____ja tez ostanio wlasnie sobie pomyslalam,ze mamy rocznice, w sumie bilans mamy niezly, od poczatku topiku mamy juz adrainka, za chwile bedzie natalka, Kubulek sobie rosnie, Aisza ma fasoline, zawiazalysmy niezly krag wzajemnej adoracji, zaprzyjaznilysmy sie,wspieramy sie, czasem opieprzamy ale to przywara przyjazni, i wszystko dzieki tobie, bo kiedys ci sie nudzilo, nie chcialo spac, M udostepnil kompa i zalozylas ten topik, bez niego teraz juz zycie nie mialoby sensu:)...DZIEKUJEMY CI ZA TO ❤️ Aisza____jak sie czujecie??? dzisiaj dostalam@ z czego bardzo sie ciesze, zauwazylyscie, ze przez dlugi juz czas bardziej sie ciesze@ jak ja dostaje, niz jak nie dostaje, paradoks, przeciez marze zeby sie w koncu jej pozbyc:P:P:P:P dziewuchy stworzylam mega posta, jak mnie kafe wywali, udusze moderaota, ktos bedzie musial poniesc wine:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba - Natalka to kawał panny - jak brzusio podzielimy na 3 to akurat po małej fasolce w każdej z nich się powinno zmieścić:P Chociaż u mnie mało optymistyczne objawy! Piersi już nie swędzą, za to brzuchal boli jak na @ - jeszcze się łudzę, ale ręce mi powoli opadają:( Idę spać – byle do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza kazała wam przekazać że jest w szpitalu, jak wyjdzie to zaraz się odezwie.Prosi o trzymanie za nią kciuków aby wszystko było dobrze.Mama Aiszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - wobec tego trzymam kciuki :O - nie wiem co się stało, ale wracaj do nas jak najszybciej w zdrówku i dwupaku;) 🌻 dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Aisza szybko wróci i okaże się, że nie było to nic groźnego. Voltare, ja na nadmiar ciążowych objawów też nie narzekam :O W ogóle nie mam żadnych objawów, oprócz kataru i bólu gardła :O Ale nie ma się co nakręcać. Jak nie tym razem, to nastepnym się uda, chociaż oczywiście woalałabym teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Aisza szybko wróci i okaże się, że nie było to nic groźnego. Voltare, ja na nadmiar ciążowych objawów też nie narzekam :O W ogóle nie mam żadnych objawów, oprócz kataru i bólu gardła :O Ale nie ma się co nakręcać. Jak nie tym razem, to nastepnym się uda, chociaż oczywiście woalałabym teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - bez względu na to co sie stało - wracaj do nas szybko - w zdrówku i dwupaku;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza..trzymamy kciuki oboje..za malego kolege lub kolezanke :) Wierze, ze wszystko bedzie dobrze.. Rybeczko, poki co robie sobie przerwe na 4 i pol dnia :D Mamy dlugi weekend :D:D:D:D A co do wolnego to nie ma podstaw zebym go brala, bo sie bardzo dobrze czuje. Ostatnio chcieli mi nadgodziny wrzucic, ale sie sprzeciwilam, bo jednak co za duzo to niezdrowo... A co do piatki lub weekendu i przejmowania brzuszka....ja z mojej strony moge wam tylko duzo fluidkow przeslac ku pomocy 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane byłabym najszczęśliwsza na świecie gdybyście podzieliły mój brzuszek między sobą po równo. Natalka pewnie waży blisko 4 kg także dla każdej wystarczy na małego fasolinka:D Aisza trzymam mocno kciuki, napisz szybciutko co się dzieje. Omega moze łokieć przestraszy się Malolepszej :P i przestanie doskwierać? Voltare nic się nie martw, przecież zwykły test też wykaże ciążę. Wiem, że beta jest bardziej wiarygodna ale test mozna zrobić. Moniś ja na twoim miejscu bym poczekała. Trzymam kciuki oczywiście:) Ani kochana głowa i cycki do góry!!! Wsztystko się ułozy zobaczysz. Malolepsza jeśli chodzi o romantyczne chwile z M to nigdy nie bylismy chyba tak blisko emocjonalnie. Co prawda nie chodzimy na romantyczne kolacjie itp. ale czuję, że kochamy się jak nigdy przedtem:) Kocham go tak bardzo za to, że razem stworzyliśmy cud, który rośnie tuz pod moim sercem!!!Że wytrzymał ze mną jak się staraliśmy, moje paranoje, że pewnie jestem bezpłodna i nigdy nie będę mieć dziecka i różne tego typu obawy. Że jest przy mnie teraz, jest spokojny i opanowany. Kocham go za podnoszenie mnie w nocy z łóżka i prowadzenie do łazienki, za zakładanie butów i za pewność że zawsze będzie przy mnie i przy naszej córce. Oj dziewczynki wzruszyłam się....Jestem taka SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!PRZESZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I dziękuję wam moje kochane, że mogę się z wami podzielić moim szczęściem. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Mimi, alezes mnie wzruszyla....🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wywalilo mnie z gg i to tak skutecznie ze wogole go nie moge wlaczyc z powrotem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś pierwsza :) Wyjątkowo o tej godzinie. Jakoś na zwolnieniu chętniej wstaję niż kiedy mam iść do pracy :) Dziś mam ambitny plan posprzątania chaty. Jakoś trzeba wykorzystać te wolne dni. No i Mimi mnie mobilizuje. Bo jak sobie pomyślę, ze ona w ciaży, a jej mieszkanie lśni i spojrze na swoje, to mam poczucie winy :O Ale dzisiaj to sięzmieni :classic_cool: Pozdrawiam i przesyłam gorace ❤️ na ten zimny dzień 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 Ryba____coz za ambitny plan, moje uznanie👄Mimi chyba nas wszystkie pogonila, w mojej glowie tez sie rodzi chory plan porzadkow:P wstalam i zbieram sie do pracy, jutro o tej porze bede juz w polowie drogi,a potem znowu w nastepny piatek, wielkie te piatki:P spokojnego dnia🌼dla wszystkich. Aisza___wciaz trzymamy kciuki, wracajcie szczesliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza na weekend nie przyjdzie do domu bedzie dalej w szpitalu,mamy nadzieję że w końcu usg wyjdzie pomyślnie.Więc dalej trzymajcie kciuki i przesyłajcie pozytywne fluidy , pozdrawiam mama Aiszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamy Aiszy - prosze przekazać najserdeczniejsze życzenia szybkiego wyjścia ze szpitala w dwupaku od \"mamy topikowej\":D niech sie trzyma! a my tu za nią wszyskie trzymamy kciuki!!! a to dla niej 🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, wracaj szybko cała i zdrowa ze swoją dziecinką. Buziaki i trzymam kciuki za Was ❤️ Surfitka, ostatnio czesto w necie coś nawala. Myślę, że przeludnienie przenosi się powoli do wirtualnego świata. Z naszą-klasą to już zupelny dramat. Dobrze, że bedziesz miała cztery dni wolne. Odpoczniesz sobie, no i może jakieś przygotowania dla nowego domownika? Przynajmnije w planach, bo to jeszcze trochęczasu :0 Ale patrząc na Twój suwaczek, to szybko on zleci. Pozdrawaim i przesyłam 👄 Mimi, podziwiam Cię. Mój zapał już powoli mija, ale że wyrzuciłam z szafy wszystkie rzeczy, to chcąc nie chcąc muszę coś z tym zrobić :O Trzymaj się i czekamy na Natalkę ❤️ Ani, jak wyniki badań krwi? Plan opracowany? Jaki by nie był, będzie dobrze. Zobaczysz. Przesyłam 👄 Voltare, jak samopoczucie? Czytalam u Pazi, że przekladasz test :) U mnie nadal żadnych objawów prócz przeziębieniowych. Trzymam kciuki, żeby brzuch Mimi podzielić na jak najwięcej części :D Mam nadzieję, że Mimi się zgadza ;) Jagody, zapraszam do podziału :) Ochłonęłaś już po tej rozróbie, którą zrobiłaś w banku? :P Justyna, pewnie zajęta Adriankiem? A potem, że rozpieszczony :P Dla Was ❤️ Telesforka, tak się cieszę, że wszystko ok. Ale wyobrażam sobie, co przeżywałaś. Dla Ciebie 🌼 Omega, jak łokieć? Dostałaś moją odpowiedź na naszej-klasie? Bo nie wiem ,co z ta stroną się dzieje :O Malolepsza, zmobilizowalaś mnie do posta-giganta :D Wracaj szybko z tej pracy, a potem zwolnienie. W takich warunkach to nie można się poddawac takim groźnie brzmiącym zabiegom, o jakich pisalaś. Na samo przetrawienie tych nazw to trzeba mieć trochę spokoju. Buziaki 👄 Monis, zrobiłaś test, czy cierpliwie czekasz? Daj jaiś znak. Mężatka, a Ty gdzie się podziewasz? Ja wracam do mojego planu :O Ale wymyślilam z tą szafa 😠 Mam szczery zamiar powyrzucac rzeczy, których już nie noszę :) Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu Aiszy pozdrow ja od nas serdecznie! przekaz ze wszystkie mocno trzymamy kciukasy i wierzymy ze wszystko bedzie ok! moj adrianek tez zaciska piastki, najwazniejsze zeby sie nie denerwowala, czekamy na dobre wiadomosci - dzieki ze za nia napisalas! jeszcze raz serdeczne pozdrowionka 😘😘😘 malolepsza az sie wzruszylam❤️🌻❤️ pozdrawiam wszystkie i lece nakarmic glodomorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba :) jakbys zgadla;) zajmuje caly moj czas - serio, wszystko sie kreci wokol niego, moje spanie, jedzenie, kompanie no wszysciusienko! moj maly terrorysta ma pelna kontrole, cesarz adrian rzadzi! :) mama mnie opitala bo podobno przeginam z tym nianczeniem a ja nie mam \"sumienia\" troche wyluzowac, jak on placze to serce mi peka i zaraz laduje u mnie w ramionach, teraz tez \"razem\" piszemy:) przypomina mi sie pewien tekst ktory jagoda kiedys wkleila o tym jak sie czlowiek opiekuje 1-szym, 2-gim i kolejnym dzieckiem:) narazie mam jedno i wszystko sie zgadza:):):) czekam jak odbije i lecimy na wazenie, nie wiem czy zdarzymy, jak nie to dop w pon:) pozdrawiam wszystkie b.b. serdecznie, trzymam kciuki za wasze \"zaskoczenie\" i to jak najszybsze!!!!!! dziekujemy cioteczkom za wszystkie mile slowa 😘 tez o was myslimy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Jagody-dzieki za pocieszenie i zycze dzidziusia! Voltare- mąż pije ziółka od Chińczyka(mieszkamy w Londynie). Na poczatku podeszlismy troche nieufnie do sprawy, ale z uwagi ze ów Chinolek wyleczyl mi migrenę postanowilismy mu zaufac. No i po 5 tyg. picia ziółek ilość plemniczków podskoczyla z 336tys. na 1.4 mil! (spotkałyście się z takim zapisem 1.4 10**6? , ja rozumiem ze to milion czterysta, dobrze?) Takze caly czas leczymy sie ziolami. Pozdrawiam i zycze owocnych starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A u mnie chyba d*pa blada:( Zaczynają się plamienia:( i jeszcze się modlę żeby się na tym skończyło, ale już chyba mogę sobie te modlitwy darować - przeczytałam wszystkie wpisy - sorrki, ale nawet nie mam dzisiaj ochoty na pisanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada a w jakiej dzielnicy mieszkasz? jesli mozna bo i ja w ladku:) co do chinczyka na Fulham jest chinka ma gabinet i tez leczy ziolami, poza tym akupunktura, masaz i takie tam:), mojemu wyleczyla bol plecow:) voltare ❤️❤️❤️ spokojnie, poczekaj jeszcze, nie kracz! nie zdarzylismy sie wygrzebac na wazenie, maly slodko spal wiec go nie budzilam, pojdziemy w pon:) tatus w domku wiec zabiore sie za jakies prasowanko:) buziole babole:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 Wywalilo mnie 😠 Voltare, kochanie nie martw sie. Powtarzam sie, ale ja tez mialam plamienia na poczatku ciazy, moze to tylko to..z calego serca tego chce. 😘😘😘 Aisza, trzymaj sie. Bedzie dobrze. Duzo pozytywnych fluidkow w twoja strone od naszej dwojeczki 🌻🌻🌻 Dziekuje mamie za przekazywanie wiadomosci. Rybko, tez planuje co by zrobic i jak poprzestawiac mieszkanie na przyjscie dzidzia. Dzis zastrzelilam meza bo wymyslilam ze trzeba odmalowac na wiosne :P Albo zmienic, chociaz sie nie oplaca bo i tak zanim bobas zacznie chodzic chcemy juz wrocic do Polski, do domu :D Justynko, Adrian musi niebywale rozkoszny skoro sie od niego nie mozesz oderwac :D Ciesze sie ze zdrowo rosnie :) Pozdrawiam was serdecznie, lenie sie dzis na maksa. Po obiadku wybieram sie na spacer brzegiem oceanu, moze potem odwiedzimy rodzicow. Jak zwykle przesylam wam duzo wiruskow 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, byłam dzisiaj na badaniach, czekam tydzien na wyniki, tyklo na chlamydie 2tyg. ale bardzo się martwię o Aiszę - czy któraś wie co u niej? Justynko, dobrze robisz, ja \"jestem w tym temacie kształcona\" i z pełną świadomością to mówię, jeśli dzidziuś płacze to znaczy, ze jakaś jego potrzeba nie jest zaspokojona, jeśli tego potrzebuje, to jesteś cudną mamą, ze zaspakajasz potrzeby malucha, tak się tworzy więzi /najcudowniejsze zresztą/ Voltare - a może to nie te plamienia, tylko to te inne plamienia, no wiesz jakie... Moniś - mam nadzieję, ze testu nie zrobiłaś, a jeśli zrobiłaś to teraz świętujesz :) Mimi - cudnie ze Cię mąż wspiera, wcale się nie dziwię że jesteś przeszczęśliwa; dziewczynki, co do brzuszka Mimi, to mi się nie uda, więc przepuszczam w kolejce następne, ale następnej nie popuszczę :) Rybko - jak Ci? dla wszystkich nie wywołanych imieniem całuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Ja tez sie dzis lenie-do pracy wyjechalam tylko na chwile a potem pojechalam do piekarni kupic jakies ciasto bo wieczorem idziemy do mojego brata na indyka.Generalnie Thanksgiving nie jest naszym swietem ale z drugiej strony to okazja zeby sie spotkac,zjesc dobry swiateczny obiad i pogadac wiec -czemu nie? U mnie staranka juz niemal zakonczone a moje janiki daly mi wczoraj popalic ze nawet bez zadnych testow i termometrow(odlozylam wszystko na polke) wiedzialabym ze to moje jajo sie kluje:) Voltare-tu chyba tez panowie sobie sami zalatwiaja badanie:D ale najpierw trzeba miec skierowanie od lekarza i tezgo chyba moje szczescie sie obawia:D Aisza-trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo i prosze Tego u Gory o zdrowie i szczescie dla Was.Wracaja do nas predko w dwupaku. Mamo Aiszy przekaz corce buziaki.🌼 Mimi-slicznie napisalas o mezu-bo na tym chyba wlasnie polega prawdziwa milosc-nie na zachwytach kiedy jest wszystko ladnie i milutko ale na trosce i malutkich gestach kiedy jest sie zmeczonym,chorym czy w nienajlepszej formie.Poglaszcz brzuchalek i ja tez sie stawiam do podzialu fasolinki-a co?!!! Justyna-jak to Malolepsza napisala dobrze ze Ci sie kiedys nudzilo;)Rozpieszczaj Adrianka poki mozesz bo czas tak szybko goni ze ani sie obejrzysz a juz bedzie sie obcieral po buziakach mamy i prosil zeby nie calowac przy kolegach:D Jagody-pomysl z prawnikiem dobry ale nie mow za glosno bo przestanie dzialac. Ryba-masz racje-skoro MImi w 9-tym miesiacu sprzata to i my mozemy tylko z drugiej strony ona juz nie bedzie potem miala czasu a my jeszcze troszke musimy poczekac:)Wykorzystuj zwolnienie. Malolepsza-dobrze ze @ przyszla kiedy miala przyjsc to znak ze wszystko idzie zgodnie z planem a jako ze ty jestes osoba dosc dobrze zorganizowana i zdeterminowana to wrozy nawet blizniakami a nie pojedyncza istotka. Voltare-moze te plamienia to tylko tak jak u Surfitki.Nie smuc sie na zapas. Monis-poczekaj bo test moze nie wykazac prawidlowo i tylko sie zestresujesz a tak to jak ma wykazac w poniedzialek to wykaze wtedy pewniej. Surfitka-mnie tez chodzi juz jakis czas powrot do Polski-chialabym tylko tu urodzic malenstwo i moj M tez sie ku temu sklania.Jednak co w domu to w domu.A pogoda rzeczywiscia odpowiednia do spacerow-dotleniaj Kubusia(Kubusie;)) Ani-pomysl serio o Hsg-mniej inwazyjne a na laparoskopie zawsze bedzie jeszcze czas. Omega-hm...przykro ze dalej musisz sie meczyc z tym lokciem ale patrzac na wszystko w nieco makabrycznym humorem lepiej pomeczyc sie z lokciem niz juz nic nie czuc i nie meczyc sie z niczym:) Ok,bede konczyc bo mam ochote pofarbowac sobie wlosy-tzn nieco poprawic kolorek;) Buzki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×