Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

malolepsza cos mi sie nie zgadzaja te ilosci dni do porodu wiec zrobilam podobny suwaczek jak ma surfi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki🌻 Meldujemy się z Natalką w brzuszku:) Wczoraj miałam jakiegos doła ale potem mi przeszło. Pojechalismy z M po ostatnie rzeczy dla małej i kupiliśmy przepiękną pościel! Jest cudna, jasnoróżowa przeurocza! Jak ubiorę łóżeczko to zrobię kilka fotek i wam prześlę. Syndrom wicia gniazda rozkręcił się u mnie na dobre, nie ma dnia żebym ze ścierką nie latała. Chyba posprzątałam już wszystko co możliwe takiego mam powera! Wczoraj się martwiłam bo mała była wyjatkowo spokojna, zaczęła się ruszać dopiero o 1 w nocy i tak do 3 bez przerwy, tzn. nie wiem bo zasnęłam;) Dziś odstawiliśmy samochód do warsztatu, na poniedziałek ma być zrobiony. Od rana mam małe \"skurczyki\", ale to chyba jeszcze nie poród:D Jakby co dam znać:D Dziewczynki przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna ale wszystkie was ściskam i całuję👄 PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aisza - skoro dopadła Cię senność to ewidentnie fasolce jest u Ciebie dobrze i sobie rośnie, a Ty odpoczywaj ile możesz. Mimi -Natalka się mniej rusza bo ma już ciasno poza tym pewnie zbiera siły na przyjście na ten świat :D Telesforka - aż się samo ciśnie na usta - a nie mówiłam :D Do roboty Moja Droga - szkoda czasu. Malolepsza - pewnie wrócisz ledwie żywa z pracy ale skrobnij co powiedział endo. Voltare - a Ty coś przycichłaś :( Czyżby Ciebie też dopadła jakaś senność albo inne tego typu symptomy? Dla WSZYSTKICH nie wymienionych po 👄 Dzisiaj od rana oba jajniki mi dają popalić :( Żeby jeszcze powiedziały o co im chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️ Jagody, jak to o co? Ja tam wiem, choc nie sa moje ;) Mimi, ciesz sie ostatnimi chwilami w dwojke..jeszcze pare dni i bedzie was trojka..i juz nigdy nie bedzie tak samo :) malolepsza, a coz to za maratony w tej robocie? telesforka, ufffff .....:D:D:D:D:D duzo 😘 z fluidkami w twoja strone :) Aisza, moje objawy pomalu slabna. Macica mnie ciagnie jak na @ i mam nadal sporo tego mlecznego sluzu..dokad on wystepuje? Piersi raz bola bardziej, a drugi dzien mniej, sutki pociemnialy i spanie trzyma :) No i pewne jedzenie nadal smierdzi..ale jeszcze 2-3 tygodnie i powinno byc po zabawie z dolegliwosciami :) dzis zaczynamy 11 tydzien :) A widze ze twoja dzidzia ma teraz ogonek :p Moja sie zrobila taka okraglutka :D Pozdrawiam was wszystkie serdecznie , sle duuuzo 😘 z wiruskami w wasze strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cooleżanki; byłam dzisiaj na PCT, no i nie wiem co o tym sądzić, bo plemników dużo dopłynęło do szyjki ale... przestały się ruszać :( buuu i co Wy na to? M przebadany i wszystko u niego przecież super, więc coś u mnie :( jejciu, dziewczynki ja mam już zakręcioła, jeszcze butów nie sciągnełam a już sprawdzam co u Was i się dzielę... Aisza - wszystkie objawy poprawne, takie uroki :) trzymaj się dzielnie; Mimi - pozdrów malutką Natalkę ale Ci zazdroszczę kupowania takich słodziutkich rzeczy dla maleństwa; Telesforka -czekamy na Ciebie wracaj już i nie pracuj tyle, w koncu juz mamy weekend :) malolepsza 🌼 na trudy pracy; Surfi - i głaski od cioci Anity też Mężatka - martwie się o Ciebie, wracaj do Nas!!!!! dla całej reszty niewymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - jeżeli chodzi o kafe to ja też tak mam jak wracam do domu najpierw sprawdzam co u Was a potem biorę się np. za obiad ;) Co do wyników badania to niestety nie pomogę bo nigdy nie miałam robionego, a szukanie w necie może skutkować rozstrojem nerwowym więc może lepiej będzie wybrać sie z wynikami do gina niech on sie w tej kwestii wypowie. W każdym razie jest jakiś punkt zaczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!:) Wczoraj wymiękłam - melduję, że odczytałam wszystko co napisałyście, ale pisać siły nie miałam - a potem jak zmęczenie przeszło, to za cholerę nie mogłam wejść na kafe! Jagoda - a żebyś wiedziała, że mnie senność dopada! Mniemam przypuszczać, że jakbym się zmobilizowała i chodziła spać o 2 godziny szybciej to byłoby inaczej, a tak to muszę się wstydzić w pracy, że mi się na żywca oczy zamykają:P Acha - mnie u mnie też występuje od 2 dni objaw ciążowy w postaci swędzenia pewnych części ciała:P:D:D:D ale nie chciałam się przyznać, bo byście się śmiały - Jagoda dziękuję, za przełamanie bariery milczenia i poruszenie sprawy na forum - zobaczysz jak naszym psiapsiołom wyjdą na wierzch oczy, jak się okaże, że swędzenie zwiastuje zagnieżdżającego się fasolka:P ani - no to przynajmniej coś się wyjaśniło - i wiadomo od czego zacząć. Przynajmniej laparo Ci się narazie upiecze... Surfitka - i znowu dzidzia nie ma ogonka;) 😘 dla Kubusia:) mimi - oj to musisz już mieć błysk w mieszkanku na powitanie Natalki. Odpocznij chociaż troszkę - w końcu za chwilę czeka Cię nielada wyzwanie i mnóstwo pracy!:) aisza - no to teraz będziemy obserwować również jak zmienia się Twoje maleństwo! Dbaj o siebie i uśmiechaj się do \"niego\" często! Ciekawe od którego dnia maleństwa potrafią odczuwać tak naprawdę nastroje mamy... telesforka - tak jak napisała Jagoda - ciśnie się na usta i ja się nie będę hamować przed wyrażeniem głośno swojej opini: a nie mówiłam?:) To kiedy wysyłasz M. na badanka? Teraz już chyba się nie będzie wykręcał? malolepsza - jak tam endokrynolog? Mam nadzieję, że ustawiłaś go odpowiednio i odpowiednio Cię potraktuje;) ryba - jak przygotowania do wesela? Udało się namówić K. na kurteczkę?;) justynka - Adrianek się teraz tak szybciutko zmienia, że uważaj, żeby Ci go przez granicę puścili - powiedzą, że nieaktualne, albo że nie ta dzidzia;) dla całej reszty - po 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wpadłam zajrzeć co u was słychać i widzę że nastroje u was do pozazdroszczenia 🌼 Ja dochodzę do siebie, ale to nie tak że ja sie poddaję, zapisałam sie do innego gina i to jest mój dalszy krok do przodu, ponieważ stwierdziłam, że tamten mi nie pomoże a nawet gdyby chciał to przyjmuje w takich godzinach,że nie jestem w stanie do niego iść. Na klinikę zajmującą sie niepłodnością zdecyduje sie dopiero wtedy, jak będę konkretnie wiedziała z czym jest problem. Chcę teraz zrobić badania, bo ja jeszcze żadnych nie robiłam, a po co od razu iść do takiej kliniki, jak ten gin też mnie posle na badania i być może (oby) problem nie jestduzy i do szybkiego rozwiązania, więc póki co czekam na środę i idę do gina i zobaczymy co mi powie. Ocvzywiście po wizycie sklonsultuję sie z wami 🌼 Aisza naprawdę jeszcze raz ci gratuluje, a jednak cuda sie zdarzają, jednak sie udało zaraz po odstawieniu tabletek 🌼 Voltare_trzymam kciuki mocno za Ciebie oby i Tobie sie udało 🌼 Mimi_ Surfitka_głaskanko brzusia od cioci 🌼 Omega_jak łokieć, dalej szwankuje? Justynka_ buziole dla ciebie i twojego bobaska 🌼 Malolepsza_🌼 Jagody_🌼 Milka_🌼 Moniś witam i ciebie, bo nie miałam okazji cie poznać i na wstępie życze powodzenia w starankach Rybka_🌼 Ani_🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - będzie dobrze, wcale problem nie musi być duzy i dlatego polecam klinikę, bo tam mają plan diagnozowania, chyba ze masz gina któremu mozesz zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani dzięki, no słyszałam o tym ginie wiele dobrego, także zobaczymy co z tego wyjdzie, a jak nie to klinike mam juz na oku, więc w razie czego nie bedę musiała długo szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza-strasznie dziekuje za doradzenie i wyjaśnienie mi tych zawiłości.🌻 Mam jeszcze pytanko-robić FSH ? I czy robić Estradiol 3 razy ,czy wystarczy tylko raz?? Przepraszam,że wchodze wam w parade,ale mam juz 34 lata i czas mi ucieka.Wybaczcie to zawracanie Wam głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko, zrob jak ci doktor kazal. Wedlug mnie chdzilo mu tylko o sprawdzenie czy owulacja ma miejsce. FSH z LH mierzy sie na poczatku cyklu dla sprawdzenia rezerwy jajnikowej czy innych dolegliwosci hormonalnych takich jak pco :o . Tutaj twojemu ginowi chodzilo o zmierzenie LH wlasnie tylko w celu wykrycia owulacji i jego piku :) Ani, przynajmniej jest sie czego zlapac :) mezatka, moze nowy gin przyniesie rozwiazanie... :) Ale Ani ma racje, kliniki nieplodnosci maja cala altyrerie i na miejscu robia wszystkie badania i w ciagu jednego cyklu sa w stanie powiedziec dlaczego jest problem..co do zwyklych ginow mam watpliwosci..mojemu w pl zajelo to 2 lata :o A i tak nie powiedzial co mi jest na koniec i skonczyla sie moja cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - Ty nie mniemaj tylko myśl pozytywnie, musi sie udać. W końcu ten biust nas nie na darmo swędzi ;) Dramat jakiś tym netem, Kafe ledwie zipie, gg nie chodzi, poczty odebrać nie mogę, na naszej-klasie non stop komunikat, że serwer przeciążony - zima przyszła i wszyscy w domach przed kompem czy jak????? Mężatka - może jeszcze sie zastanów nad kliniką, jeżeli jest blisko miejsca zamieszkania to warto byłoby sprobować. Ja mam jutro całodniowy wyjazd także jeżeli sie pojawie to dopiero wieczorem. mam nadzieję, ze drogi będą w miarę odśnieżone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, chyba za dużo ostatnio wziełam na siebie obowiązków :( Ostatnio nawet pomyslałam, że jakbym była w ciąży to bym pewnie nie zauważyła, bo kiedy? :) Jak mi Malolepsza napisała, że mam 22 dc. to się nawet zdziwiłam, że tak szybko przeleciało. Ani, moja lekarka mnie wysyła na te badania stykowe, bo właśnie opowiadała mi, że miała pacjentkę z dokładnie taką samą przypadłością, jak Twoja. Czyli, że plemniki (wcześniej zdiagnozowane jako wzorowe) stoją w śluzie, jak wryte. To się zdarza bardzo rzadko, więc według mojej teorii prawdopodobieństwa, nie powinnam tego mieć (wiec nie idę na to badanie póki co). Podobno, taka przypadłość może się\"cofnąć\" po psychoterapii (bo to najcześciej podłoze psychiczne jest jej przyczyną), a jeśli nie, to czeka Cię inseminacja. W przypadku zbytniej gęstości śluzu (co można jakoś tam korygowac - podobno alkohol dobrze działa :P ), plemniki poruszaja się, ale za wolno. Myślę, że laparo w tej sytuacji jest już bez sensu. Ja nie jestem ekspertką, ale jako że moja lekarka podejrzewa u mnie tę przypadłość, to trochęsię tym zainteresowałam. Z drugiej strony, obserwując Twoje starania, to idziemy podobnie, więc moze jednak się zdecydujęna te styki. A tak mi się nie chce juz chodzić na te wszystkie badania 😭 Voltare, wyobraź sobie, że K kupił mi tę kurteczkę dzisiaj :D Własnie mu powiedziałam, że jakbym była w tym cyklu w ciąży, to byłoby za dużo szczęścia na raz :D Samochód (i to taki, jak chciałam), buty, nowe ciuchy, kurtka i jeszcze dziecko :D:D:D Ale żartowałam, oddałabym te wszystkie gadżety za to, żeby być w ciąży. Jagody 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Czarownice🌼 mam tak samo, sciagam buty i zasiadam do kompa, priorytet to kafe:) wlasnie jest tak w tej chwili, przyszlam z roboty co za dzien, masakra. U endo norma, nic nowego sie nie dowiedzialam, nie mam czasu zeby powoli ustawiac tarczyce, wiec przez peirwsze cztery dni jade male dawki, pozniej lece coraz wieksze, mam zwikekszac i patrzec jak sie czuje, za trzy tygodnie zbadac TSH.to bedzie blisko transferu, wszystkiego mam po trochu, z kazdej dziedziny medycyny, ale postanowilam nie wnikac, bo mozna oszalec, nie powiem wam ze jestem zalamana, ale wsciekla na pewno.....jakos to bedzie. teraz musze sie ojcem zajac,i namowic go na zabieg, ech nie bedzie to latwe, uparciuch z niego poza tym dostalam bardzo przykry tel, jutro pogrzeb taty mojej przyjaciolki, cholera dzien do banki:( Jadira____dokladnie jak nasza topikowa endo mowi i jak ja ci wczesniej pisalam, doktorek chce sprawdzic owulke, jak tam bedzie oki, to wystarczy. a ocene rezerwy jajnikowej mozna sobie narazie podarowac. reszte badan wykonac jakby cos bylo nie tak. Mimi____ty naprawde masz power kobieto, jak czytam,ze ciagle sprzatasz to mi wstyd, jutro chyba wydmucham mieszkanie:P Surfi___kubus jest uroczy:) Voltare____oby ta sennosc znaczyla jedno, wciaz nieprzerwanie zaciskam kciuki. Jagoda____ty chociaz jak napiszesz na kafe wstajesz i robisz obiad, ja zastygam przy kompie i zadnym obiedzie juz mowy nie ma:P, Mezatka____zrob sobie wszystkie podstawowe badania, hormony, TARCZYCA!!!!!, dobra decyzja o zmianie gina,dla ci duphaston a nawet badan hormonalnych nie zrobil i nie zastanowil sie o co cho z tymi cyklami, takze najpierw podstawy, badania, USG narzadow, ocena owu z hormonami i monitoringiem, podstawy Ryba__👄jestem z ciebie dumna, z tym dniem cyklu mnie zastrzelilas👄 Aisza__🌼 Telesforka__🌼 Ani___🌼 Monis___🌼 Justa___🌼 OMega____{kwiatek]🌼 ciekawe co u nieobecnych??? Milka, Agness, Nowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba - mam nadzieję, ze to wina jakiejś ukrytej infekcji, tak zasugerowała ta laborantka, która omawiała z nami wyniki, mam nadzieję, że zrobię posiew i wyjdzie jakiś powiedzmy grzybek, wezme antybiotyk i będzie po sprawie, taki mam plan i będę się go trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wyjezdzam na weekend dobranoc po ciepłym uścisku dla każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja Ci absolutnie źle nie życzę. Oby to była rzeczywiście drobna infekcja. Piszę tylko, co słyszę od mojej lekarki. Przecież nie jestem lekarzem, wbrew pozorom czasami :D Wysyłam Ci moją fotę, żebyś wiedziała, o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale sie opisalam posta a potem gdzies znikl:( Dzieki wszystkim jeszcze raz za trzymanie kciukow-uff jaka ulga:) Do tego gina juz nie pojde-za mocno mnie nastraszyl nie maja jeszcze wyniku podstawowego badania a juz biopsje chcial robic.Chyba wybiore sie do jakiegos tubylca-nie to ze sa lepsie ale to ze krajowych ginow tu w okolicy nie ma dobrych-jezyk nie jest przeszkoda wiec traz kozie smierc. No i nadal czeka mnie szukanie mieszkania ale to co obejrzalam w zeszlym tygodniu nie nastraja optymistycznie wiec nie wiem jak to bedzie. Moj mezus pojdzie do lekarza gdzie za poltora tygodnia bo przyszly tydzien to staranka i bez sensu jest tracic szanse.Choc wczoraj rozbawil mnie bardzo bo mowi\"tak ty zajdzie teraz w ciaze a ja pojde potem do lekarza i na darmo mi beda malego tarmosic\"Pol dnia sie potem smialam z tego tarmoszenia:D:D Dziewczyny odpuszcze juz sobie pisanie do kazdej z osobna dzis bo przed chwila napisalam posta i mi gdzies wsiakl. Pozdrawiam Was wszystkie cieplo-jutro pewnie bede wiecej bo wolny weekend. 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) poczytalam troche archiwum naszego topu, tak dla rozluznienia przy kawie, ale sie posmialam:):):):):) rozwijamy sie z kazdym dniem, widac jak wiedza na nas wplynela, to co na poczatku bylo czarna magia, teraz jest tak oczywiste jak zanjomosc alfabetu.Polecam poczytac MImi na poczatku jak sie starala, magia luzu dziala, a swoja droga MImi to bylo tak niedawno, a teraz lada chwila bedzie Natalka❤️Warto czasem zerknac do archiwum, jestem dopiero na nastej stronie,napewno chetnie jeszcze wroce do naszych korzeni. poki co wklejam jakies stronki co mi mignely na poczatki naszego archiwum, moze ktores sie na cos przyda: KALENDARZYKI, LICZNIKI, KALKULATORY ETC.: 1.www.milosc.god.pl/kalendarz.htm 2.www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/zdrowie/zdrowie/ chk/08 3.www.dev.cogenttechnology.com/epl/csovucalcin .html 4.www.kobietaintymna.atupartner.pl/zdrowie/kal kulator.html 5.www.eltern.de/schwangerschaft_geburt/schwang er_werden/fruchtbarkeitskalender.html 6.www.hektor.umcs.lublin.pl/~mhacz/dziecko/ 7.www.eu.itsmybody.com/phppages/parser.php?cou ntry_id=48&path=/nf_index.html - kalendarzyk miesiączkowy od anex BADANIA-NORMY: 1.www.med.wroc.pl/laboratoria/normy.htm - NORMY LABORATORYJNE 2.www.maluch.com/BHCG-normy.htm - NORMY Beta HCG 3.www.maluch.com/badania_krwi.htm - BADANIA KRWI 4.www.cenlab.com.pl/wykaz_badan.htm - WYKAZ WSZYSTKICH BADAŃ (NORMY) 5.www.mediweb.pl/mens/wyswietl.php?id=741 nasienie 6.www.wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_ko biet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych NORMY HORMONÓW 7.www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=FAQ&myfa q=yes&id_cat=4&categories=Wyniki+Bada%F1 NATURALNE PLANOWANIE RODZINY-NPR: 1.www.embrion.pl/npr/ O TESTACH OWU I CIĄŻOWYCH: 1. testy ciążowe http://starania.webd.pl/topics11/11.htm 2.testy owulacyjne http://www.storktest.pl/index.php?option=con tent&task=view&id=7&catid=6&Itemid=33&PHPSESSID=de942bac4a1f 985c5d1751625226c586 http://starania.webd.pl/viewtopic.php?t=3704 http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=F orums&file=viewtopic&t=20088&postdays=0&postorder=asc&&start =0 3.badanie beta HCG http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print ,1911,2 http://www.childbirth.org/articles/pregnancy /betas.html DZISIAJ DZIEN POD HASLEM PORZADKOW DOMOWYCH:P:P:P:P:P:P milego dnia moje dziewuszki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera:(, teraz widze,ze prawie wiekszosc nie dziala:(, wkleilam wam nie potrzebnie smieci, sorki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Nic po dzisiejszej nocy się nie zmieniło, Natalka w brzuszku:) Jadę na cały dzień do mamy także odezwę się jutro. Malolepsza ja ostatnio też czytałam nasz topik od początku i jak przeczytałam swoje posty to wiem gdzie leżał problem. Wystarczyło nie mysleć przez dwa miesiące i jest Natalka❤️ Pozdrawiam i ściskam was wszystkie bardzo mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !! ja tylko na chwile bo u mamy jestem :) u mnie bez zmian dobrze sie czuje czasami tylko mnie podbrzusze boli i glowa ale poza tym oki :) ciagle zastanawiam sie czy nie zrobic jeszcze raz bety lekarza dopiero mam w piatek a starsznie sie denerwuje czy wszystko jest w porzadku a jak pojde jeszcze raz na bete i okaze sie ze wzrosla to znaczy ze wszystko jest oki :) a sama nie wiem ... co tam u was babolki ? mimi widocznie Natalce jest u ciebie bardzo dobrze ze nie chce sie na swiecie pokazac ale w sumie to mas jeszcze troszke czasu :) malolepsza masz calkowita racje luz bardzo duzo robi - widacnto po mnie mimi i surfi :) wiec wiesz wylacz myslenie \"o tym\" i do dziela a noz sie uda bez niczyjej pomocy :) a co u reszty ? gdzie jestescie babeczki kochane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wpadam się przywitać. Nie wpuszcza mnie od wczoraj na kafe – nie wiem co jest grane – też tak macie? Ani na naszą klasę! Zaczyna się otwierać strona i zawiesza mi cały komputer. A inne strony działają jak trzeba. Nawet nie mogę poczytać co napisałyście... Teraz piszę w Wordzie i mam nadzieję, że zdążę wkleić to zanim mnie wywali. Będę próbować w każdym razie dalej i jak się uda to napiszę do Was więcej. Buziaki dla wszystkich! I miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, wpadam tylko powiedziec Hej :) Nie mam teraz czasu wrocic do korzeni ;) ale dotarlam do dr Jagody :P ktora snila mi sie dzisiaj zreszta, nie chcial sie nam przyznac ze jest w ciazy i bedzie miec coreczke :D:D:D:D nawet miala juz imie..ale nie pamietam jakie, jakos na L... No i wspominam jak Justynka obwiesciala swoje dwie grube purpurowe krchy :D A teraz tuli te kreseczki i wyrosl z nich calkiem niezly przystojniak :D Aisza, luz ale nie do konca. Czasem trzeba sie niezle nameczyc zeby zajsc w ciaze a smak porazki jest gozki :( Po za tym niektore dziewczyny bez leczenia ani rusz i zadanie podwojne trudne, bo jak wyluzowac gdy trzeba sobie wbijac zastrzyki? Wedlug mnie w moim przypadku stal sie cud, fakt ze zajelam sie wyjazdem i oderwlalam mysli od dziecka i raczej pogodzilam sie z tym, ze naturalnie nie zajde w ciaze. Ale jednoczesnie bralam prochy na wywolanie owulacji bo gdzies malenka nadzieja sie czaila.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam się jak głupia i znowu mnie przyblokowało, nawet nie zdążyłam skopiować żeby przekleić 😡 nie wiem co jest grane, ale mi się to nie podoba😡😡😡 aisza - surfitka ma rację - nie zawsze sam luzik wystarczy - myśmy na początku zaraz po ślubie podchodzili do dzidzi całkowicie na luzie - będzie to super, a nie będzie to też dobrze bo przecież się nie paliło. Niepokój się pojawił, jak mimo regularnych staranek i mimo iż specjalnie nie uważaliśmy - ciąży nie było:( Według wszelkich \"praw fizyki\" powinniśmy zaliczyć wpadkę jeszcze przed ślubem, a tutaj nic. No ale w końcu się uda i nie ma się co rozwodzić! Surfitka - cud czy nie cud - ale dzidzia Ci się \"ustawowo\" należała i tyle;) Telesforka - ale ten Twój mężuś przewidujący - żeby broń Boże badania się nie okazały niepotrzebne;P Dla wszystkich po 😘 - jak się jutro uda to nasmaruję więcej - dzisiaj się spieszę z wysyłką, bo za chwilę może się okazać, że znowu niczego nie wyślę! Pa!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No tak buszuje po Nasza klasa i nawet kilka osob znalazlam.Dzis jakis taki niemrawy dzien-od rana dokucza mi glowa ale i tak musialam swoje pozalatwiac tzn bank itp a jak przyjdzie mezus to jedziemy zamowic kanape bo na swieta chce juz miec a byc moze tesc z Polski przyleci to bedzie mial na czym wygodnym siedziec;)bo spac bedzie u mojego meza siostry-CHYBA! Voltare-juz M w zeszlym miesiacu wysylalam w czasie mojej @ no ale nie dojechal tam to na ta tez mu juz nie popuszcze-najwyzej wzbogaci sie o wiedze jakby juz nie bylo potrzeba badan:) Surfitka-zgadzam sie ze pomimo luzu chyba zawsze gdzies tam w srodeczku tkwi nadzieja ze moze jednak.... Aisza poglaszcz ta swoja malutka fasolinke ode mnie na szczescie. Dka wszystkich po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) M mnie odciął od TV bo leci strasznie ważny mecz ;) Nawet na tą okazje zaopatrzył się w piwo i słone oorzeszki. A normalnie z niego żaden kibic już ja sie szybciej orientuje co i jak w sporcie ona zawsze przychodzi na koniec żeby zapytać jaki wynik. Surfitka - oby sen był proroczy :D Kochana tylko pomyśl nad tym imieniem czy to na pewno było L - bo wg mnie to mała niezgodność faktów ;) nawet przejrzałam w necie imiona na L ale nie ma takiego, które mi się podoba. A może to była dziewczynka na J albo na R??????? Ale mnie nakręciłaś tym snem na szpilkach teraz będę siedziała do terminu @. Może ja naiwna jestem ale wierzę w sny, bardzo często potrafię coś \'przewidzieć\' ale to dotyczy głownie mnie i najbliższych mi osób. czasami to sie tych snów normalnie boję. Nie na darmo Malolepsza mówi o nas czarownice :D:D:D:D Ryba___lufa - może się jeszcze zastanów nad tymi badaniami stykowymi, przecież to kolejny krok do przodu? jeżeli coś sie okaże nie tak to przynajmniej będzie można działać a nie co miesiąc oglądać @. Voltare - u mnie net tez strasznie słabo chodzi 😠 Telesforka - miłych zakupów, zakończonych sukcesem ;) Nie odpuszczaj M tych badań, słowo się rzekło,z ę pójdzie to niech teraz się nie wykręca. Czemu tu dzisiaj takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakas plaga, bo moj M tez ma pilota, ale zamiast piwka, caly talerz kanapek z makrela:P Witajcie:) Jagodka___dla mnie jest oczywste,ze twoja corcia bedzie miala na imie Jagoda, Voltare sie wysnilo wszystko jak trzeba, ale chyba ta druga corka z blizniat, ktore beda bedzie miala imie na literke L:) Surfitka____powiedzialas cos pieknego o tej przyczajonej nadzieji, kompletnego luzu, pewnie nigdy nie bedzie, ale moze troche mniej nerwow, powiem wam szczerze nie nakrecam sie, chociaz mam swiadomosc, ze po transferze bede tak jakby troche w ciazy, tylko zeby te dzieciaki chcialy ze mna zostac, wlasciewie mam wrazenie ze ta cala akcja, jest jakby poza mna, wszystko robie tak jak trzeba, leki, wizyty, zalecenia, ale mam wrazenie,ze jak o tym mysle to dotyczy to innej malolepszej, nie mnie:Pwiem,ze to zakrecone, ale wlasnie tak czuje. Lapie sie czasem na tym,ze cos tam planuje, ale szybko zaczynam myslec o czyms innym, to nie tak,ze nie wierze, ale po tylu rozczarowaniach, wole byc lekko sceptycznie nastawiona. Voltare____ja wciaz trzymam, wciaz zacisniete👄 w kwestii imion, mamy umowe z M, ze jakby byla dziewczynka on wybiera jak chlopak to ja:) M ma opcje___Roksana, Paulina Ja___Maks, Olaf troche tu pustawo rzeczywiscie dzisiaj, coz weekend, moze jakies imprezki:P aaaaaa, najwazniejsze, wlasnie byla u mnie mala Ninka, Boze jaka ona jest piekna, w czwatrek skonczyla 3 msce, jest najpiekniejsza krolewna na swiecie, oprocz Majki oczywscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×