Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

hejo babolki:) stesknilyscie sie ?:P:P:P:P voltare nie mam pojecia co ci sie dzieje z tym netem , nasza klasa mi tez nie chodzi wiec to tak standardowo ale kafe raczej tak 🌼 dziewczyny macie moze racje z tym luzem to ja sie moze lepiej nie bede wypowiadac bo sie tylko niepotrzebnie denerwujecie z mojego powodu :) co z reszta dziewczyn? telesforka brzusio wyglaskany :) buziolki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza____masz racje z luzem, ale nie w kazdej kwestii sie sprawdza:P a...... i sie nie boj, czarwonice sie rzadko denerwuja👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - żadne imię na L nie wchodzi w grę!!! :D :D Oczywiście jak będzie jedna dziewczynka to damy jej na imię Jagoda - ja już tak sie psychicznie przywiązałam do tego imienia, że nie wyobrażam sobie innego. Gdyby jednak w przypływie szczęścia były dwie dziewczynki to druga dostanie na imię Róża :D I mam nadzieję, ze mi dziewczyny kiedyś nie powiedzą, ze dałam im takie imiona jakbym ich nie kochała ;);););) Nie wiem jak to M przełknie bo do Jagody też miał opory, ale to w końcu ja mu te dzieci urodzę i mam coś do powiedzenia. Jezeli będzie chłopiec to dostanie na imię bardziej \"normalnie\' - Michał, nad drugim imieniem męskim nigdy się nie zastanawiałam, ale warto by mieć coś w odsieczy ;). Ja to w ogóle chciałabym żeby mój syn miał na imię Jan Antoni ale M za skarby świat anie chce sie zgodzić, a ja jestem w stanie Michała zaakceptować więc na poczet Jagody nie będę się zbytnio upierać :) W końcu muszę mieć jakaś kartę przetargową ;) O mato o czym ja w ogóle piszę - najpierw to w ciążę trzeba zajść i urodzić te dzieci - a potem imiona wybierać :D:D:D Ale pomarzyć dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - żadne imię na L nie wchodzi w grę!!! :D :D Oczywiście jak będzie jedna dziewczynka to damy jej na imię Jagoda - ja już tak sie psychicznie przywiązałam do tego imienia, że nie wyobrażam sobie innego. Gdyby jednak w przypływie szczęścia były dwie dziewczynki to druga dostanie na imię Róża :D I mam nadzieję, ze mi dziewczyny kiedyś nie powiedzą, ze dałam im takie imiona jakbym ich nie kochała ;);););) Nie wiem jak to M przełknie bo do Jagody też miał opory, ale to w końcu ja mu te dzieci urodzę i mam coś do powiedzenia. Jeżeli będzie chłopiec to dostanie na imię bardziej \\\"normalnie\\\' - Michał, nad drugim imieniem męskim nigdy się nie zastanawiałam, ale warto by mieć coś w odsieczy ;). Ja to w ogóle chciałabym żeby mój syn miał na imię Jan Antoni ale M za skarby świat anie chce sie zgodzić, a ja jestem w stanie Michała zaakceptować więc na poczet Jagody nie będę się zbytnio upierać :) W końcu muszę mieć jakaś kartę przetargową ;) O mato o czym ja w ogóle piszę - najpierw to w ciążę trzeba zajść i urodzić te dzieci - a potem imiona wybierać :D:D:D Ale pomarzyć dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - żadne imię na L nie wchodzi w grę!!! :D :D Oczywiście jak będzie jedna dziewczynka to damy jej na imię Jagoda - ja już tak sie psychicznie przywiązałam do tego imienia, że nie wyobrażam sobie innego. Gdyby jednak w przypływie szczęścia były dwie dziewczynki to druga dostanie na imię Róża :D I mam nadzieję, ze mi dziewczyny kiedyś nie powiedzą, ze dałam im takie imiona jakbym ich nie kochała ;);););) Nie wiem jak to M przełknie bo do Jagody też miał opory, ale to w końcu ja mu te dzieci urodzę i mam coś do powiedzenia. Jezeli będzie chłopiec to dostanie na imię bardziej \\\"normalnie\\\' - Michał, nad drugim imieniem męskim nigdy się nie zastanawiałam, ale warto by mieć coś w odsieczy ;). Ja to w ogóle chciałabym żeby mój syn miał na imię Jan Antoni ale M za skarby świat anie chce sie zgodzić, a ja jestem w stanie Michała zaakceptować więc na poczet Jagody nie będę się zbytnio upierać :) W końcu muszę mieć jakaś kartę przetargową ;) O mato o czym ja w ogóle piszę - najpierw to w ciążę trzeba zajść i urodzić te dzieci - a potem imiona wybierać :D:D:D Ale pomarzyć dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta!! :D :D 🌼 🌼 🌼 dla was wszystkich. dzisiaj miałam ciężki dzień.... :( mnustwo biegania w pracy, potem szybciutko do domu, sprzątanko... obiadek... odwiedziny u teściowej... hmmm ostatnio ciągle jestem zmęczona, piersi mam czułe na dotyk, kilka dni temu pobolewał mnie brzuch, teraz już nie, ale co najlepsze już od kilku dni chdzę baaaaardzo wk...rzona - zdenerwowana znaczy ;) :) ech... Jagody, małolepsza, - mój M też ogląda ten mecz.. :) Surfitka - zgadzam się gdzieś tam mimo wszystko jest ten promyk nadzieji :) :) :) ❤️ malolepsza - naprawdę MOCNO trzymam kciuki 🌼 dla ciebie 👄 dla WSZYSTKICH 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie mogę wygrywamy z Belgami 2:0, lecę oglądać ;) Może mi się podniesie poziom endorfin i pozytywnie wpłynie to na moją potencjalną ciążę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - rację masz - tylko że nie wiem jak w przypadku innych dziewczyn - ale u mnie rzucenie na całkowity luz jest już awykonalne! Jakby ktoś miał jakiś przepis jak to zrobić - będę wdzięczna:) A denerwować się nie denerwuję - nie wskazane to jest - zwłaszcza wobec kobiet w ciąży;) 😘 dla fasolka jagoda - i nie pozostaje Ci nic innego jak ubrać się w biało-czerowny szalik i przyłączyć się do konsumpcji orzeszków:P A umnie zamiast meczu na tapecie byli \"Kryminalni\":P Ale żeby nie być tak całkiem asportowym to od czasu do czasu na reklamach jest sprawdzanie aktualnego wyniku:P Ooo - Kryminalni się skończyli, ale i tak zainteresowanie meczem nie wzrosło - zaczyna się coś następnego... malolepsza - Ty nie pisz, że będziesz \"tak jakby\" w ciąży, Ty masz wierzyć (a my już zadbamy o kciuki i jakieś małe \"czary mary\";) ) że BĘDZIESZ w ciąży i już:) Przypominam się z prośbą o maila - chyba, że nie było nic ponadto co opisywałaś na topiku, to napisz mi w takim układzie jeżeli możesz ile Cię kosztowała mniej więcej ta ostatnia wizyta:) Nie będę narzekać, ale jestem dzisiaj 😠, a wręcz 😡 na mój komp i idę spać! Kolorowych snów dla całej bandy! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagody malolepsza moj M tez patrzy mimo ze normalnie to nie ejst kibicem i w sumie tylko na siatkowke ze mna patrzy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____wsystko jak w poscie, koszt bagatela tej wizyty 300zl, razem z decapeptylem, koszty to beda dopiero tym razem, ale to wszystko skrupulatnie opisze ci na maila👄 a ja wierze, ze ta wiedza do niczego ci sie nie przyda, bedziesz w pieknej naturalnej ciazy i to juz bardzo niedlugo👄 Sposobu na luz nie znam.....ale przestalam sie nakrecac i to traktuje juz jak super luz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza ! omega go gdzies znalazla i zrobila surfi a ja dokonalam plagiatu :P:P i sobie wykorzystalam adres tyko wpisalam swoja date :P:P przyznaje sie bez bicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy nadal 2:0 dla nas! ja już zmykam buziaczki dla wszystkich wspaniałych kobitek :D :D 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy mistrzostwa europy :):):):):):):):):) dobranoc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fuj orzeszki :P paskudztwo :D:D:D No i nie wiem czy to dobrze, ze awansowaliśmy, teraz naszych panów silą sprzed telewizora nie odciągniemy, jak zacznął się rozgrywki. Ryba__lufa - nie wiem czy dobrze kojarzę ale Twój K tez chyba piłkę kopie? A macie dzisiaj wesele - chyba z przerwą na mecz, bo nie sądzę, żeby pasjonat piłki nożnej zamienił TAKI mecz na weselną imprezkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie moglam sobie meczu ogladnac tylko posluchalismy w internecie ale emocje podobne:):D Wlasnie wrocilismy z rocznicowej randki w 3 rocznice 1-wszej randki:D-zawsze jezdimy w to samo miejsce. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja się tylko melduje w całości;) Mamy mieć gości na obiedzie także zaraz jedziemy z M po zakupy. Spróbuję napisać więcej wieczorkiem. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Odpukać dzisiaj lepiej działa, więc póki co wpadam się przywitać. Życzę wszystkim udanej niedzieli i spadam na jakieś śniadanko;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! już poczytałam, jestem na bieżąco u mnie \"megadół\", poczytałam oczywiście na necie, co to oznaczać może, że plemniki przestały się poruszać, jestem przerażona (przeklęty net) we wtorek pędze do mojego gina, tak bym chciała już wtorek oddalam się kochane, zeby pesymizmu nie rozprzestrzeniać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani77-czy ty masz wrogi sluz?? bo niewiem czy dobrze zrozumiałam ,ja własnie się z tym borykam. Nie smuć się,dasz rady.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wpadam sie przywitac. U nas wszystko dobrze, dzidzia rosnie..i zaczyna nozkami sie rozpychac ;) Pozdrawiam serdecznie i zycze milej koncowki niedzielki. Moze w nastepnych dniach nie bede za czesto pisac, bo mi prawdopodobnie dadza dziewczyne na przeszkolenie :o no i nie bedzie jak po prostu..jak ja bez was wytrzymam..:( A w domu staram sie juz nie siedziec. Ech.... Jakos dam rade :) Jagody to imie bylo na L ...Sliczna \"Laleczka\" :p W snach wszystko mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jadira z jakiegoś powodu mam wrogi śluz, tzn. plemniki dopływają do szyjki i tam przestają się ruszać :( :( :( powiedz, czy Ty już wiesz dlaczego tak się dzieje u Ciebie? leczysz tę przypadłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki🌻 Ani77-to temat może jeśli mozesz napisz do mnie na gg.numer jest w nicku. Pare rzeczy się dowiedziałam,ale nie wiem czy to Cię zainteresuje,jak co to pisz służe pomocą. A sprawdzałaś czy masz przeciwciała we krwi jeśli nie to koniecznie zrób to badanie (test Friberga).Pobierasz krew- u nas w Krakowie kosztuje to 70 zł. Aisza -przyjmij moje GRATULACJE!!!!niech maluszek zdrowo i szybko sie rozwija.:) Pozdrawiam całą reszte topikowych koleżanek i mocno trzymam za Was kciuki,a przyszłym mamom ciąż bez problemów i ślicznych pociech,Justynko 1000👄dla Adrianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Wróciłam z wesela calkowicie zalatwiona. Z nosa leci, gardło mnie tak boli, że nie moge nic przełknąć. Właśnie wybieram sie do lekarza. Wezmę zwolnienie i doprowadzę się do jakiegoś porządku ze zdrowiem. Jagoda, było dokładnie tak, jak pisalaś :D Wyszliśmy z wesela na mecz, po czym wróciliśmy. Nie było innej opcji. Mój K, nie tylko ogląda, ale też jest trenerem, komentatorem, a nawet zawodnikiem w jednej osobie :O Wygląda to tak: Krzynów! no podaj na lewą, o tak, bardzo ładnie. Kuba (Błaszczykowski - przypis mój :) )! Pięknie! Po prawej masz Maćka (Żurawskiego :) ) Lewy to normalnie profesor piłki nożnej. Nie, no Bronowicki, co on tu robi? To kelner, nie zawodnik. No i ja przez cały mecz takiego czegoś słucham :O Tym razem ogladaliśmy ten mecz w większym gronie, więc było przynajmnije zabawnie :) A za mistrzostwa Europy to mój K chyba cześciej pił niż za parę młodą :) Ani, pewnie, że dasz rade i wszystko bedzie dobrze. Pisałam już, że wrogi śluz może się cofnąć. Dobrze, że idziesz do ekarza. Napisz od razu we wtorek, co Ci powiedział. Mimi, i jak? Dasz radę do następnego poniedzialku :D:D:D? Malolepsza, a Ty dzisiaj w robocie? :( Może chociaż jutro masz wolne? Na razie nie pisze do każdej z osobna, za co przepraszam, ale muszę lecieć do lekarza. Przesyłam buziaki i pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba - trzymaj się dzielnie, lekarstwa i do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×