Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

A i na dzien dziesiejszy to MICHALINKA w brzuszku mieszka :D:D:D:D:D Moj maz to Misio..i bede miala mala Misie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie a coz to za tapeta na kafe:P???az mnie oczy bola, jak juz moderatornia cos wymysli to az slabo sie robi:D:D:D:D Omega___no nareszcie come back, tesknilysmy, i ty brutusie po moj majatek????nie ma juz czym dzielic, dziweczyny wszytko zagrabily:P obstawiam zdecydowanie podobnie jak szlam w zaparte u Surfitki,ze to bedzie junior, ale jak widac w kwestii proroctwa plci jestem slaba:Pjuz za jakies 10 tyg bedzie wiadomo, takze mozeny zaczc u mnie obstawiac, moze sie z leksza odkuje:P, przyznam szczerze,ze ja niezbyt przepadam za kolorem pomaranczowym😠oczywiscie mozna wyrazac swoje mysli, ale warto sie pod nimi zawsze podpisac, chociazby mialby ten podpis byc pomaranczowy czekam z niecerpliwoscia na meldunek reszty brygady, bo mnie to juz bardzo duzo dzis bylo na topie, wiec staram sie nie rozpisywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_____bardzo sie ciesze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D, bedzie piekna krolewna, na pewno nadrobisz zaleglosci w wolnej chwili, jak slusznie zauwazylas bylam dzis wyjatkowo wygadana:classic_cool:az niepodobne do mnie:P Michasia przslicznie, czyli dla rownowagi teraz powinien byc chlop, zobaczymy co bedzie u Aiszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niewiem moze wy mi na to pytanie odpowiecie! ciekawa jestem jak np.moj maz i ja jestesmy ubezpieczeni w pzu w naszych zakladach pracy to czy tylko jednej osobie sie bedzie nalezalo z tytulu urodzenia dziecka czy nam obojgu?bo to sa osobne ubezpieczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko-------gratuluje coreczki👄🌻👄🌻 Podczytuje was kochane i wszystkim zaciazonym serdecznie gratuluje,a za starajace sie trzymam mocno kciuki....duzy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak:P Jak nie piszą to nie piszą, a jak zaczną to siedzę godzinę po pracy głodna, żeby być na bieżąco w rozmowie;) Cześć!:D Surfitka - gratuluję córci! Tak pisałyśmy tutaj o Kubusiu, że teraz tak nagle przestawić się z Kubusia na Michasię trochę dziwnie;) Ale Super!!!:D Na topiku baby górą!:) Malolepsza - jakbyś się tak nie spieszyła z rozdawaniem majątku to bym się do puli dorzuciła, (a co tam - przyznam się, bo i tak pewnie namierzycie we wczorajszych wpisach, że stawiałam na faceta;) ) a tak to, skoro już wszystkie wierzycielki zadowolone, to nie wiem czy muszę:P:P:P Tak to jest jak się ktoś wychyla przed orkistrę:P Witam nowe koleżanki:) Pokemonka - tak jak radzi malolepsza - badanie hormonków powinno nieco rozjaśnić sprawę:) betty - oboje dostaniecie kaskę, pod warunkiem, że składki PZU będą płacone co najmniej 6 miesięcy przed narodzeniem dziecka. Wiem, bo kumplowi z pracy ostatnio przeszło to koło nosa - za późno zaczął płacić składki - wcześniej mu na tym nie zależało. omega - jak malolepsza zaczęła kasą dzielić, to od razu się pojawiłaś:P:P:P Garnitur dla 18-latka to nielada wyzwanie:P A potem to jest coraz gorzej - mi się płakać chciało jak kupowaliśmy jakiś czas temu dla K. marynarkę na jakieś wyjście! To już nawet ja zdążyłam sobie szybciej odpowiednią kieckę wyszukać! Mój mężuś to albo by kazał sobie zapakować pierwszą rzecz w którą by wskoczył (tylko dlatego, żeby nie musieć już dalej łazić i szukać:P ) albo dla świętego spokoju by chodził, ale marudzenia przy mierzeniu było by co niemiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chwilę mnie nie było a tu od razu dwie strony do czytania - bardzo się chwali, oby tak dalej :D Voltare - cóż M zachowuje się jak na faceta przystało ;) Ja po dzisiejszym buszowaniu po sklepach też na jakiś czas mam dosyć :P Nóg nie czuję, ale nie wróciłam z pustymi rękami. Przybyła mi w szafie jeszcze jedna sportowa marynarka do kolekcji :D Tylko żeby nie było i tak nie mam co na siebie włożyć :O Surfitka - w takim razie czekamy na Michalnikę :D:D A gdzie wiruski dla potrzebujących ?????? Malolepsza - nie mam ferii, zaczęła sie sesja i skorzystałam żeby trochę zregenerować siły ;) Jedyna okazja bo zaraz znowu zacznie się młyn Witam nowe twarze :D i gratuluję Majce dwóch kreseczek. Jak będziesz już po wizycie u gina to prześlij nam trochę zaraźliwych wirusów, będziemy wiedziały co z nimi zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Surfitko gratuluje wam córci 😘 Dobrze ze chociaż na GG tych najważniejszych rzeczy sie dowiaduje ;) A co do imienia bardzo ładne 🌻 Całuski dla Was wszystkich 😘 No i to będzie na tyle musze kończyć bo mi contacty zaraz od tej tapety wypłyną papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagody lap 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘[kiss}😘😘😘😘 To ze sa zarazliwe to wiadomo ;) Wystarczy spojrzec na druga tabelke :) A czy dziewczynkowe....dla ciebie niech beda dziewczynkowo - Jagodkowe :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Omegi -przestańmy się już sprzeczać,to nie poważne i nikomu nie potrzebne ,ani nam ani Wam,a Surfitkę to tylko denerwuje i prowadzi do niepotrzebnych zamętów na obu forach. Tak na prawde jedna osoba teraz wyraziła opinie ,że nie lubi Surfitki i proszę miej o to pretensję do danej koleżanki ,a nie do nas wszystkich. Ja osobiście wszystkie Was lubie i nic do Was nie mam i niech tak zostanie,wspierajmy się na wzajem jak dorosłe osoby,a nie oczerniajmy się . Dajmy spokój zwadom i niech zagości spokój i zgoda na naszych topikach. Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka-slyszalam przed chwila o niezlym sposobie jaka bedzie plec dziecka.i jak bys mogla to sprawdz,moze sie potwierdzi twoja cora.nawlekasz igle z nitka ok 20 cm i trzymasz nitke na koncach i trzymasz nad otwarta dlonia lewa i jak igla zatacza kola to dziewczynka jak na boki to chlopak.mi wyszlo na boki 2 razy robilam a chcialabym synka!niech przedluza rod :) napisz jakbys robila co wyjdzie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz prosze dajcie spokoj !!!! Co sie stalo sie nie odstanie, nie dajcie sie prowokowac zadnym pomaranczom. A katia to tez jest pomarancza ;) Justynka, Adrianek boski...jakie mam okulary !!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty ja taka metode kiedys sprawdzalam, czy wogole bede miec dzieci , jakie i kiedy...no i powinnam byc juz mama wedlug tej metody trojeczki, dziewczynki z 2003 roku i dwoch chlopakow z 2007 i 2008 :) Wiec sama wiesz jak to jest... Ale przyznam wam sie ze robilam na stronce http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1&PHPSESSID=55890f4ccb0d6d255ef44077f05801cb i kilku innych testy czlopak czy dziewczynka i zawsze wskazywalo na 60 % dziewczynka..wiec moze cos w tym jest. Wedlug chinczykow tez miala byc baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, wybacz moje uwagi do zaistniałej sytuacji. Jest mi przykro, że Tobie jest przykro. Na pewno nie chciałam tych przykrości wywoływać. Znikam z topiku na jakiś czas, żeby nie wbudzac negatywnych emocji u innych. Moja osoba tutaj drażni innych, również niezwiązanych z nami. A nie chcę u was, szczególnie u ciężarówek, wywoływac negatywnych emocji. Może jeszcze kiedyś się do was odezwę, ale po cichu podczytując będe wam kibicować i dzielić w samotności wase radości i smutki. Było mi bardzo miło was poznać i te znajomości wiele dla mnie znaczyły. to specjalnie dla was wszystkich na pożegnanie: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze z żalem się wypisuję z tabelki:(:(:( Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................19......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................13 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................9......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................9......... .. ............ok 26.08 Babcia topikowa Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już widzę! 😡 Gorzej jak z dziećmi - teraz już wiem czemu wybrałam zawód taki, dzięki któremu pracuję z samymi facetami!:P:P:P:P:P Omega - jakie negatywne emocje? I co Cię obchodzą opinie osób nie związanych z topikiem? I nie wiesz, że rwanie w samotności powoduje, że człowiek się szybciej starzeje i staje się zgorzkniały i w ogóle:P:P:P Wpisuj się z powrotem do tabeli i to już!!! No chyba że próbujesz się wykpić od obowiązków bawienia wnuków, których coraz więcej Ci tutaj przybywa?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - jak słowo daję jeszcze na nikogo nie podniosłam ręki ale lani Ci się należy i to porządne. Wracaj do nas i do tabelki !!!!!!! A na czyich kolanach będą nasze dzieci siedziały????? Z całym szacunkiem dla Neli ale nie da rady sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - ja od razu wyczułam, że to idzie o wymiganie się od babcinych obowiązków!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - skoro obie z Voltare wpadłyśmy na ten sam pomysł, ze to Twój sposób na wymiganie się od obowiązków babcinych to coś w tym musi być :P Nie ma jak dezercja na kilka dni przed pierwszym topikowym Dniem Babci. Wracaj i już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wkurza ta reklama chyba nigdy nie kupię tego piwa 😡 😡 😡 😡 😡 😡 Omega - babo jago nie daj się prosić, wracaj, wróć, proszę, bardzo proszę :( już będziemy grzeczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze by trzeba jakieś ciasto dla wnusiów przygotować jak przyjdą życzenia składać...:P Lepiej nogi za pas i dłuuuga!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - wpisz omegę z powrotem i tyle - przecież sama nie odważy się nam stawić czoła!:P Ja uciekam do kuchni, bo znowu coś spalę:P Zaraz wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa ciasto, Voltare ale wymyśliłaś, ty wiesz ile to roboty, zmywania, prądu piekarnik naciągnie no chyba ze sernik na zimno :P nie opłaca się Omega - żarty sie skończyły , wracaj 😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, Michalinka potrzebuje babcie topikowa. Przestan sie wyglupiac. Kazdemu kiedys o cos przykro...nie wzbudzasz w nas negatywnych emocji, sluzysz dobra rada. Prosilam abys dala spokoj, ale chyba mnie nie zrozumialas. Dziekuje ze mnie bronisz :) i potrzebna jestes tutaj na przyszlosc :) A tak zauwazylam, bo od pewnego czasu siedze troche na ciazy i macierzynstwie, ze tam chamstwo pomaranczowek juz przechodzi ludzkie granice przyzwoitosci. Nie twierdze, ze wszystkich. Ale czesc z nich ma na celu tylko zaburzenie spokoju dogadujacych sie ze soba osob. Dlatego te wpisy trzeba ignorowac i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak chytra sama uciekła do kuchni a potem wszystko będzie na mnie - nie ma mowy z całym szacunkiem sama sie wypisała to i sam sie wpisze o ile mi wiadomo posiada umiejętność pisania.;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×