Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hej ! Ale sie zdziwilam-tyle stron do poczytania-najpierw przyjemnie a potem jak poczytalam to o kilka fragmentow bym te strony skrocila np odejscie Omegi-czys ty babo na glowe upadla?!!!!!!I co to za pisanie rzadziej-na to to ja mam tu monopol no i czesto MIlka mnie przebija.Masz pisac tyle co trzeba i juz! A ja przeziebiona jestem jak nie wiem-boli mnie wszystko wiec nie wiem co ze starankami-moze te wczesniejsze chlopaczki przetrwaja. Dziewczyny nie posze dzis nic wiecej bo jest mi zimno i byle jak. Pozdrowienia dla wszystkich-naszych kobietek i tych z innego topiku tez🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczal sie 14 tc :D:D:D:D:D:D:D pobudka spiochy:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wczoraj bylo zamieszanie!! Witajcie:D Omega____no czys ty zglupiala, mam nadzieje,ze wiecej ci do glowy pomysl zeby nas opuszczac nie przyjdzie, cale szczescie nasze wspanialae rycerskie wrecz bohaterki wybily ci na szczescie ta niedorzecznosc!!!kochana jak my bez matki bysmy funkcjonowaly?:( Tak juz jest z babami,ze czasami musza koty podrzec!! mamy jednak solidne podstawy naszej wspanialej znajomosci i mam nadzieje,ze nic nie bedzie w stanie nigdy tego zmacic👄 Voltare,Jagoda____brawo, moje kochane bohaterki, jak lwice:D:D🌼przykro mi,ze nie dalam Wam wczoraj wsparcia ale spisalyscie sie na medal:D betty____jakbys uwazniej czytala posty:P:P to bys sie z nich dowiedziala,ze Surfitki krolewna ma na imie Michalinka, jest prawie w kazdym poscie i w stopce wraz ze zdjeciem:D:D:D Aisza____czyli ty jestes nastepna jesli chodzi o poznanie plci, przykro mi,ale ja juz nic nie mam do postawienia w zakladach bukmacherskich, splukalam sie przez Michasie:P dzisuaj mam dzien porzadkowy, cos sporo mam energii co ost bywalo dosc sporadycznie, juz wydmuchalam moja jaskinie, terz biore sie za przygotowanie obiadu, dzisiaj kuchnia poleca nalesniki z serem i ze smietana, na sama mysl mam slinotok, ale trzeba jeszcze je przygotowac, zapraszam.........znajc sie siebie narobie dla armii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pedze na te nalesniki....ojeju jakie dobre. Dziewczyny nie dokarmiajcie mnie tak ;) Pozdrawiam i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Malolepsza - a widzisz - a jakbyś przyszła jak Cię wczoraj wołałam, to mogłabym trochę podretuszować ciasto i nasmażyć Ci tych naleśników:P Generalnie było zaplanowane na krokiety ale właśnie tak jak piszesz - wyszło \"jak dla armii\" - wyszło gęste a jak zaczęłam rozcieńczać to wyszło go duuużo:P Omega nie skorzystała z zaproszenia i mimo pomocy Surfitki i tak nie daliśmy z K. rady!:D:D:D aisza - widzę, że mam maila od Ciebie, ale poczta mi dzisiaj nawala, więc obejrzę później - mam nadzieję, że jest to ta sławetna fotka maleństwa ❤️ - już się nie mogę doczekać:) A swoją drogą ciekawe czy tym razem będzie chłopczyk czy dziewczynka:) ( Jak się malolepsza trochę \"odkuje\", to wznowimy ciążowego totalizatora:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CZYTAM CO PISZECIE ALE NIEZNAM WAS AZ TAK DOBRZE I PEWNE WIADOMOSCI MI SIE MIESZAJA.PRZEPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CZYTAM CO PISZECIE ALE NIEZNAM WAS AZ TAK DOBRZE I PEWNE WIADOMOSCI MI SIE MIESZAJA.PRZEPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare..no nie wiem czy malolepsza na to pojdzie :P:P:P:P:P:P Podobno jeszcze jej sie nie udalo strzelic kto co ;) U siebie tez idzie w zaparte ze to chlopak :D Ale za to my sie bedziemy zakladac i obstawiac Aisze, Monis, Malolpesza i mezatke...a pozniej was wszystkie po kolei :D:D:D:D:D:D Betty, ale nie denrwuj sie. czytaj nas i pisz z nami codzinnie to nas poznasz :) A moja corcia to Michasia chyba bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - skoro jest tak jak mówisz to ja u malolepszej już dzisiaj na pannę stawiam :D i tej wersji się będę trzymać:P A co do innych dziewczyn, to jeszcze sama nie wiem - może bliżej "tych" USG się coś nasunie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____rozgryzlam cie, skoro ja na bank stawiam na chlopaka, a ze jeszcze ani razu nie udalo mi sie trafic to wydaje ci sie ze dziewczynka daje wygrana w loterii:P:P:P:Pcwana bestia:)o rany, mam tych nalesnikow jeszcze cale mnostwo, M jest poprostu jest nnieprzytomny z przejedzenia, ze ja nie pomysalam zeby wszystkich nie faszerowac z serem, teraz mi sie smak na krokiety zrobil, w kazdym razie wpadajcie, porcja nalesnikowa zapiekana ze smietana czeka:):):):) Betty____no co ty:)nie przepraszaj, poprostu kilka postow wczesniej sama sie przyznalas,ze czytasz pobieznie, wiec stad bylo moje spostrzezenie, zagladaj do nas czesciej i pisz wiecej za chwile bedziesz wiedziala, ktora jak wyglada i jak jest wyszczekana:P Surfitka____snilas mi sie dzisiaj:D:D:D:D:D:D:D:Dale milo, widac razem z Toba przezylam fakt,ze bedzie dziewczynka,ze az we snie musialaysmy to skomentowac i poskakac z radochy:D:D:D:D Jagoda_______no nie mow,ze cie juz pochlonela sesja, nie odpuszczaj i wchodz mimo jak sadze wielu zajec przy egzaminach👄jak wyzej pisalam zaluje,ze nie moglam wbiec z odsiecza mimo nawolywania na gadu, ale poradzilyscie sobie swietnie. Lo matko boska, co ja dzis w nocy bede robila, urzadzilam mala drzemke poppludniowa i niedawno sie zwleklam, jednak ten przyplyw porannej energii byl chwilowy:P:P:P Jutro mam plany porzadkowe urody, lece do fryzjera i do pracy....na szczescie do pracy jedynie na ploty:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj w trakcie próby dodzwonienia sie do rejestracji żeby umówić się na wizytę do pani prof od moich rogów rozmyśliłam sie. To jakaś paranoja, dodzwonić się kłopot, czekasz na wizytę, czekasz na badanie w szpitalu - a czas leci. Dałam sobie spokój zobaczę co powie tym razem mój gin, jeżeli nic mądrego nie wymyśli to jedziemy do kliniki. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - skoro się wyspałaś to dzisiaj Ty pełnisz dyżur na topiku i pilnujesz żeby żadna nie zdezerterowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - 🖐️ nawet jakby malolepsza dzisiaj śpiewała przez całą noc, to ja i tak czekam na K. już w piżamie - jestem po 3 kawach a i tak czuję jak mi się jakoś dziwnie błogo od środka robi - jestem wściekle śpiąca! 💤 malolepsza - teraz to Ty mi narobiłaś smaka na naleśniki z serem i śmietaną... Mam ser, mam śmietanę i kilka nieposmarowanych :P naleśników, na które brakło wczoraj farszu - trochę późno na kolację - ale co tam - idę...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na wstępie serdeczne gratulacje dla Surfitki🌻 Wychodzi na to, że Natalka będzie miała koleżankę:D Jak wiecie w środę byłyśmy u lekarza i mała miała szczepienie. Była bardzo dzielna, płakała tylko chwilkę a później dostała cycusia na pociechę:) Waży już 4260. Jest bardzo grzeczna i z każdym dniem kocham ją co raz bardziej❤️ Dziewczynki czytam was codziennie ale brakuje czasu na pisanie;) Dla wszystkich ciężarówek głaskanko brzusiów a dla staraczek buziaczki 👄 Justynka ucałuj Adrianka Omega a ty się nie wymigasz od babciowania na topiku;) bo inaczej znajdę cię i przywołam do porządku:P A tak na poważnie bardzo Cię lubię i nie chcę, żebyś przestała pisać z powodu paru osób do tego z innego topiku. Wracaj więc i masz tysiąc buziaków od wnuczki 👄 👄 👄 Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda_____madra decyzja, tez tak bym zrobial na Twoim miejscu, kiedy bedziesz miala okazje pogadac z ginem???ale mi dalas zadanie na dzisiaj z tym pilnowaniem przed dezercja:P DZIEWCZYNY prosze zeby zadna nie chciala uciekac i ostrzegam,ze kobiecie w ciazy sie nie odmawia w przeciwnym razie MYSZY w domu:P:P:P:P Voltare_____tez zaraz wsakuje w koszulke, z lozka poogladam sobie TV, a ze ost jakas straszliwa lipa co dziala na mnie usypiajaco tez pewnie mimo zarzekania, ze noc bedzie bezssenna zasne jak kamien:P wlasnie weszlam na invictowki, wczoraj dwom dziewczynom sie nie udalo:(:(:(:(potem jednak byly dwie dobre wiesci, znowu kolejne dwie ciaze, rany boskie jaka loteria, chociaz to bardzo duzo zalezy od problemu, niesty niektore dziewczyny nie moga wyhodowac dobrych zarodkow:(:(:(oczywsice zdarza sie,ze te gorsze potrafia sie przyjac, a te najlepszej jakosci nie, jeny....jak to brzmi, wiecie jednak o co mi chodzi, to sa takie emocje, takie nerwy, niektore dziewczyny wariuja, czesto tam wchodze, w koncu przeszlam to i moge czasem posluzyc rada, a czasem i do pionu postawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - możesz spokojnie zasnąć - dzisiaj nie będe uciekać:P:P:P Mimi - buziaki od wnusi przyjęte,, od babci też pofrunęły, musimy się umówić jak będie już ciepełko, to wtedy dopiero wnusię obcałuję na żywo:D Jagódko, a ta pani prof. to w W-wie? Może mogłabym ci jakoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety - wymiękam 💤 - każdy początek weekendu jest dla mnie ze względu na przeogromny niedobór snu - masakryczny :P. A czekanie na powrót K. z pracy wymaga nielada poświęcenia z mojej strony. W związku z powyższym opuszczam stanowisko i idę pod prysznic. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, że znowu ja mam nocny dyżur na topiku ;) Dobrze, że potem zmienia mnie Surfitka z Telesforką ale to raczej w związku z różnicą czasową niż obowiązkiem bo czytanie topiku to przyjemność :D Omega - dziękuję za dobre chęci, ale zniechęciłam sie do tej wizyty a jak wiadomo nastawienie pacjenta też jest ważne. Owszem ta prof. jest z Wa-wy, ja chciałam sie zapisać na wizytę prywatną a ona normalnie pracuje w szpitalu bródnowskim - jak mam do niej kiedyś trafić to i tak trafię :D Malolepsza - zlituj się nie dość, ze zima słaba i wszelkie wirusy się mnożą na potęgę to Ty nas jeszcze myszami straszysz. Masz rację we wszystkim trzeba mieć trochę szczęścia, jak widać na topiku nie opuściło ono nas całkiem, w wolnym tempie to w wolnym ale powolutku zwiększa nam się tabelka ciężarówek :D Do gina idę gdzieś na początku lutego zaraz po @ no chyba ze stanie sie cud, ale nic na to nie wskazuje. Surfitka - wiem, wiem co zaraz powiesz o objawach ale jak z aptekarską wręcz dokładnością pojawiają sie pewne symptomy to czego tu sie spodziewać? Ale póki nie ma @ póty jest nadzieja :D W końcu taką porcję wirusów dostałam w tym miesiącu, że powinno się udać :D Mimi - dzielną masz córcię :D Voltare - mam nadzieję, że Twoje dzisiejsze poświecenie się opłaciło ;) Ani - a Ty podobno na L4 wiec skąd ta cisza????? Eeeeeeeeeee nieładnie nas tak zaniedbywać. Milka - a Ty to już całkiem o nas zapomniałaś 😭 Ryba__lufa - czyżbyś szła w ślady Milki? :( Telsforka - M przyniósł wirusy i sprzedał tobie :( Faceci to są. Chyba nie pozostaje Ci nic innego jak leczenie sie domowymi sposobami. Czyż to nie ironia losu, ze jak chorujemy to akurat w tej fazie cyklu kiedy akurat jesteśmy w \'ewentualnej\' ciąży i strach łykać jakiekolwiek medykamenty? Dobrze, że zbliża się weekend, najwyżej odpuścisz sobie szkołę, bo i tak pewnie byłby w niej z Ciebie niewielki pożytek, lepiej poleż troszkę w domu może uda się pozbyć choróbska. Dużo zdrówka 👄 Betty - na kiedy masz termin porodu bo ja coś się zgubiłam, a może nieuważnie czytam ;) :P Załapałaś sie jeszcze na sierpień czy już na wrzesień i ratujesz dziurę w naszej tabelce ? Mężatka, Aisza, Nelcia, Justyna, 👄 Ja miałam dzisiaj taki sprint, jakiego dawno nie pamiętam, wszystko na czas no ale jutro będzie można leniuchować. Słodkich snów wszystkim życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDE PISZAC TO NIEWIEM JESZCZE NIEMAM ZALOZONEJ KARTY CIAZOWEJ .ANI ZDIECIA FASOLKI KIELKUJACEJ WE MNIE-NAZWISKO KIEłKIEWICZ! :) TYLKO ZROBIL MI USG I POWIEDZIAL ZE TO WCZESNA WCZESNA CIAZA.NIEBYL W STANIE -NIECHCIAL POWIEDZIEC NAWET KTORY TO TYDZIEN .USG MIALAM DOPOCHWOWO.ALE W PONIEDZIALEK IDE DO NIEGO WIEC MOZE ZALOZY MI KARTE I DOSTANE ZDIECIE JAK ZROBI USG.NIEWIEM POWIEM WAM W PONIEDZIALEK!DZIS KOLEZANCE PISALAM ZE MNIE CZESTO BOLI GLOWA A ONA ZE MOZE MAM WYSOKIE CISNIENIE-A MNIE W TYM MOMENCIE OSWIECILO ZE W SRODE LEKARZ POWIEDZIAL ZEBYM POSZLA DO ZABIEGOWEGO I ZMIERZYLA CISNIENIE,A JA PROSTO DO REJESTRACJI NA PONIEDZIALEK SIE ZAPISALAM I DO DOMU Z TEGO SZCZESCIA ZAKUPY BYM ZOSTAWILA W SKLEPIE. >>>> CO DO SNOW KOLEZANKO TO MILO ZE KOMUS SIE SNIE :) DZIEWCZYNY JESTESCIE ZALOGOWANE NA NASZEA KLASA?JA JESTEM JAK CHCECIE ZDIECIE ZOBACZYC MOJE CZY MOJEJ ASI TO MOGE PODAC WAM DANE I JUZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem juz z pracy w domu i moge na spokojnie cos do was skrobnac :) Betty, dziwny ten twoj lekarz...moi od razu mierzyli fasoleczke i okreslali czy jej wielkosc zgadza sie z domniemanym terminem porodu z @..no i u nas jest idealnie ;) Malolepsza 😘 nalesniki to my zawsze..zreszta wszystko co slodkie lub slodko-kwasne ;) a co do snow to ja nie mam zadnych na razie..ale pamietam jakie miala Justa w ciazy :P Jagody..a wiec wychodzi na moje :P Ja ci zycze aby obylo sie bez pani profesor. Aby te rogi okazaly sie nie takie straszne i przy odrobinie pomocy z kliniki predziutko zaszlas w ciaze :) Moze jak nie teraz uda ci sie miec wymarzone dziecko styczniowe???? Oczywiscie mala \"boroweczke\" ;) Voltare, dzieki za poczestunek 🌻 i pisz jak beda wyniki badan. I pchaj sie do przodu ze starankami . Duzo 😘😘😘 w twoja strone :) Omega, jeszcze 3 dni...a Michalinka juz z radosci skacze :D Mimi, no to beda malutkie przyjacioleczki ;) Czekoladowy medal za odwage dla Natalki. Aisza, witamy w II trymestrze 🌻🌻🌻...jak bedziesz miala chwile to zanim ci zrobia usg polowkowe przyslij zdjecie brzuszka i poopisuj swe zachcianki..to moze sie uda zgadnac i dobrze postawic..ale napewno nie caly majatek :P:P:P Dach nad glowa dla corki musi zostac ;) Telesforka, zdrowiej predziutko :) Dosle ci troche wiruskow a noz zadzialaja 😘😘😘...a twoj jak mial wysoka goraczke to chyba znowu sie wymiga od badania..bo nie wiem czy jest sens :( jak pisze Ani. Pozdrawiam wszytskich rzadziej piszacych ;) Odezwijcie sie dziewczyny !!!!! Dobra zrywam sie na jakies zakupy i do banku..a raczej w odwrotnej kolejnosci ;) U nas wszystko dobrze, ciagle dopada mnie zmeczenie, ale ciesze sie bo malutka daje o sobie znac :) Teraz jak wiem jak jest ulozona, to wiem kiedy sie przeciaga i dotyka mnie glowa, a kiedy po prostu skacze :D:D:D Cala rodzina bardzo sie cieszy, szczegolnie dziadkowie. Tesciowa juz sie szykuje do kupowania pralek, kuchenek, zestawow do makijarzu, domkow dla lalek...szeroki ma kobieta wybor ;) Oczywiscie nie kupuje tego jeszcze..ale kiedys w przyszlosci :) Ale jeszcze drugie tyle przed nami zanim poznamy sie osobiscie z coreczka :) Nie moge sie doczekac. Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka- u mnie dni plodne byly stanowczo pozno i do zaplodnienia doszlo pozniej \wedlug ost miesiaczki to ja kolo 7-8 tyg chyba powinnam byc a wychodzi chyba na 5-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, wszystko mozliwe. Ale gin po to robi usg aby okreslic wielkosc zarodka i to czy malenstwo zyje. A w tak wczesnej ciazy najlepiej okreslic wiek dzidzia wlasnie dzieki usg. Czyli jak 5-6 tydzien to ty jestes wrzesniowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×