Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................16 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................12........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................10........... ...... .ok.22.08-1.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to badanie PCT. Ani, dzięki, ja nawet nie wiedziałam, ze to po kilku godzinach mam przyjść :) To nawet dobrze, bo na 14 się umówiłam więc więc R nie będzie musiał się zwalniać z pracy :) To jeszcze tabelkę aktualizuję Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................16 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................12........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................10.......... . ...... .ok.22.08-1.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Jagody, widzę, że mamy tę samą datę. Może się uda jej uniknać tym razem? Zdaję sobie sprawę, że daty uniknąć się nie da :), ale można zmienić plany na ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi posta 😡 Dobry wieczór:) Ryba - czeeeść:) Nadrabiaj wszystkie zaległości - dzisiaj Ci nie będziemy jeszcze przeszkadzać, ale od jutra liczymy tutaj na forum na częstsze towarzysko-twórcze wsparcie;) jagoda - widzisz - to już drugi po Omedze głoś o wyższości metody sportowej nad metodą farmakologiczną jeżeli chodzi o zwalczanie bólu ucha:P Jakbyś się od razu wczoraj zastosowała do rad, to by się może bez kropelek obeszło;) Acha - no i dzięki za przepis;) malolepsza - ja to bym chyba do końca tak wątpliwie przyjemnej rozmowy nie doczekała - i nawet żadna wrodzona grzeczność :P i uprzejmość :P by mi w tym nie pomogły. U Ciebie ma być wyłącznie dobrze i tego się trzymamy:) buźka dla wszystkich! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba -trzymam jutro kciuki, mam nadzieję, ze wyniki będą dobre!! daj od razu znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - pewnie poszły spać ;) Betty - to jest dobra wiadomość, a co dalej w tej sprawie? Voltare - taaa mądry Polak po szkodzie - tej wody to sobie nalałam w poniedziałek i wtedy trzeba było skakać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba__lufa - chciałabym żeby można było pominąć w kalendarzu 22 luty - marne szanse :P Z drugiej strony jak już się zapisałam na wizytę w klinice to niech sobie @ ze mnie jaj nie robi i przyłazi w terminie 😠 A co się dzieje z resztą towarzystwa - Moniś, Mężatka???? Milka to już pewnie całkiem o nas zapomniała :( Słoneczko też się schowało ;) Normalnie lanie się części należy i to porządne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylebyscie mnie nie bily bo staram sie na biezaco odzywac. Ryba-dobrze ze wracasz-wiadomo lekko nie jest ale to Twoje dzieciatko czeka na zaistnienie a wiadomo ze w grupie razniej. Ja mialam ostatnio dola zwiazanego zpobytem tu,niemoca itp -poplakalam troche w rekaw mojemu T i troche mi ulzylo a przy okazji jego zmobilizowalo i w przyslzym tygodniu ma wizyte u lekarza a potem stopniowo bedziemy walczyc dalej. Malolepsza- z glupota ludzka nie wygrasz-tez obstawiam ze kobieta nawet nie wiedziala jaka gafe zrobila bo wyczucie gdzies po drodze zgubila. Surfitka-nieraz juz spotkalam sie z opinia ze moze i duze piersi kreca facetow ale ich wlascielkom wcale nie jest lekko je miec.Ja przynjamnie na biust nie narzekam-nie maly ale i nie spory-taki w sam raz. Jagody-maz zawsze mogl w ostatnim czasie zwalic na cokolwiek wine twierdzac ze cos Ci mowil a ty nie uslyszalas a teraz juz mu przepadlo;) Voltare-a ty co dzis tak skrotowo?🌼 U mnie temperatura wiosenna ale za to pada -pewnie bedzie masa przeziebien-odpukac,poza pogoda wszystko gra-nowy cykl nowe szanse. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telesforka - a skrótowo, bo siedzę sobie czytam Was i czekam na @:P przyjdzie, nie przyjdzie... Wiem że przyjdzie, ale człowiek się tak łudzi, bo przez chyba ostatnie 2 czy 3 cykle miałam wcześniej plamienia a dzisiaj nie mam - więc na zawołanie dorabiam do tego odpowiednią teorię:P A jeszcze mnie moje Słoneczko dzisiaj trochę wkurzyło 😠 - ech idę chyba spać, bo oczy się same zamykają...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przepraszam za dzisiejsze milczenie, ale teściowa miła imieninki i trza było się zmobilizować - sprzątanko, szynkowanko żarełka a potem posiedzieć z gośćmi...ubawiłam sę nieziemsko, wszak pierwsza impreza w nowej rodzinie....brat mojego T. przyprowadził dziewczynę po raz pierwszy (sa razewm od niedawna) i było milusio..., a ciocie i wujkowie dopingowali w sprawie maleństwa...:) - no pożyjemy zobaczymy czy bocianek zechce przylecieć... a nietaktowną babę to bym opuściła w połowie opowiadania...fujjj nie ładnie z jej strony .........grrrrrr idę myciu i muszę jeszcze położyć spać moje Kochanie, które nie ma głowy do napojów wyskokowych, a dziś toszkę przecholowało :( - jutro będzie ból głowy niesamowity.... dobrej nocki i do jutra babolki, każda z was po buziaku łapie a zafasolkowane głaskają brzuszki... acha...jeszcze tylko jeden rozdział mi został do napisania i finito mojej pracy...jutro muszę to dokończyć... branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) U nas dzien minal ciezko, musialam zostac w pracy cos skonczyc..odbije sobie w piatek dluzszym weekendem ;) Padam przez to z nog i nie napisze do kazdej z osobna..przepraszam ;( Malolepsza, glowa do gory. Telesforka, ciesze sie ze maz postanowil isc do lekarza :) I sie trzymaj kochana. Rybeczka, jestem bardzo szczesliwa ze jestes z nami :) Lap swoje szczescie za ogon i czekam z niecierpliwoscia na jutrzejsze wyniki :) Dobranoc. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i obiecuje nadrobic pisanie jutro. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczety 10 tydzien ciazy,karta zalozona,zwazona jestem od grudnia przybylo mi 4.0 kg-wszystko przez te swieta i teraz tez.ale te stare wagi zawsze dowazaaly i jeszcze bylam w butach.ciesnienie luks 120/80 dr.zadal pare pytan.a jak go sie zapytalam czy zrobi mi usg to powiedzial ze niebedziemy sie tak czesto ogladac,to mu muwie p.dr. ale walentynki sie zblizaja a on niema mowy i juz....nastepna wizyta za 3 tyg ale powiedzialam mu ze bede za 2 bo mi sie konczy zwolnienie.i tez bede mu dziure w brzuchu swidrowac bo 21 lutego mamy rocznice slubu i tez bede go prosila.moze wkoncu ulegnie :) dalam mu wynik badan i powiedzialam o bolacej nodze powiedzial ze wpozatku wszystko w normie. i na tym koncze moje opowiadanie! :) a jak wy sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszłam dziś do pracy, bo denerwuję się tym badaniem. W ten sposób rozwiązałam też dylemat higieniczny :) Za godzinę będę musiała się zbierać. Jak tylko wrócę to napiszę co i jak. Rano tak się jakoś zestresowałam, że myślalam, że nic już z tego nie będzie. Męczące te starania na godzinę :O Ale jakoś daliśmy radę na szczeście :) Pozdrawiam, przesyłam buziaki 👄 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Betty - to dobre wieści przyniosłaś od gina, oby tak dalej. :) Ryba__lufa - trzymam kciuki za wyniki oby armia była nie pokonana ;) No właśnie te starania z zegarkiem w ręku - gdyby można było się bez tego obyć byłoby znacznie łatwiej a tak człowiek się dodatkowo stresuje. Telesforka - czasami mamy takie gorsze dni i chyba lepiej się wygadać, wykrzyczę a nawet wypłakać niż dusić w sobie. M się pewnie przejmuje wizytą i badaniem swoich chłopaków ale potem powie, że nie było to takie straszne a wiele wyjaśni. Jak teraz powiedziałam M, ze znowu armia pewnie będzie do zbadania jak pojedziemy do kliniki to tylko usłyszałam - jak trzeba to trzeba. Może nie czeka na to badanie z utęsknieniem ale też nie jest taki zestresowany jak za pierwszym razem - w duchu się martwiłam czy aby stres go nie zje i nici z badania :P okazało się, ze strach jak zwykle ma większe oczy. Surfitka - a co to za pomysły - praca po godzinach???? Masz szefa bez serca ale jak dobrze zapłaci to możesz mu w drodze wyjątku wybaczyć ;) Voltare - a ja i tak potrzymam kciuki żeby @ nie przyszła. Fasolka - no tak Ty już jesteś pełnoprawnym członkiem nowej rodziny a biedna dziewczyna szwagra musiała się stresować:P Całkiem sprawnie poszła Ci ta kompilacja ;):D Malolepsza - a Ciebie Groszek postanowił znowu wyeliminować z topiku??? Ani, Mimi, Omega, Justyna, Mężatka, Milka, Niepokorna, Pokemonowa, Aisza, Moniś, Słoneczko 👄 Agnes, Nowa - może byście się jednak odnalazły?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba, zaraz pędzę na angielski a tu wieści od Ciebie nie ma, cóż na zajęciach twż będę kciuki zaciskać, oby tylko skutecznie!!! jejciu dziewczyny, jak dobrze wrocic do pracy :( od rana słyszałam, dobrze ze jesreś, co znaczy mam dla Ciebie robotę, ehh przynajmniej człowiek czuje się potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - praca, pracą ale malutki lenistwo w postaci L4 też czasami się przydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze bym troszke została, ale faktycznie czas w pracy szybciej płynie a jak płynie, to zbliża nas do tego wielkiego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) kompilacja trwa nadal - jestem nieugięta....dziś muszę skonczyć. co to czas a raczej jego brak robi z człowiekiem...:P heh jutro mam rozmowe kwalifikacyjną :) - plizzzka trzymajcie kciuki za mnie !!! Jagody dziewczyna szwagra nie była albo nie pokazała stresu w ogóle, i okazała się być sympatyczną kobietką....:) a że obie studiujemy podobne kierunki i jeseśmy że tak niesromie powiem uzdolnione manualnie :) to było o czym rozmawiać :) i bedzie jeszcze okazja do rozmów niejedna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezusicku :o stronka moja po raz pierwszy !!!! to musi być dobry znak :D:D:D może te piersi nie bolaą na @ :D .... ....i może jutro rozmowa dobrze pójdzie :D i będę miała pracę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - mówisz masz - kciuki \'uruchomione\" ;) Ryba__lufa - ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh jak błogo ...:D nadal moja stronka :D my ....ochhh .... my....:P:P:P;P;P;P;P dobra dość tego :D kompilacja ciąg dalszy...ale jestem z wami cały czas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj już i jest Jagody :P dziecicnko zabrałaś mi stronkę ....ale dobre weź mnie wykop stąd chwilowo do kompilacji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA SPADAM KOMPILOWAĆ DALEJ , JUZ MAM 52 STRONY :q HEH, ALE BEDĘ WAS OBSERWOWAĆ ! ŁAPCIE BUZIAKI I POGŁASKAJCIE BRZUSSZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wróciłam z angielskiego i pędzę do kompa a tu ryba nie dała znaku :( czekamy dalej... Fasolka!! niezła jesteś tyle stron juz nastukalas? kompiluj dalej, a kciuki trzymac będę oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. Wieści nie mam za dobrych. Plemniki w śluzie stoją nieruchomo. Lekarz mnie pocieszal, że może jeszcze za wcześnie, bo wprawdzie sluz już jest, ale jeszcze niewiele i żebym przyszła, jak już pęknie pęcherzyk (bo trochę się pośpieszyłam), ale ja już nie mam złudzeń. Jakby miały się ruszac to by sięruszały. Czyli czeka mnie inseminacja. Jutro idę do lekarki, w przyszłym cyklu zaczynam stymulację i do dzieła. Zobaczymy, co bedzie. R powiedział, że przynajmniej wiemy, na czym stoimy i w tym ma rację. przebiorę się, zrobię kawę i jeszcze napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, a co u Ciebie? Bo trochę się zgubilam, a pamiętam, że też miałaś ten problem. Miałaś już inseminację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba__lufa - może i nie jest to dobra wiadomość ale przynajmniej wiesz na czym stoisz. Plan działania też widzę już jest zatem mam nadzieję, że i na efekty tym razem nie trzeba będzie długo czekać. 👄 ja też nie mogę sie doczekać swojej wizyty w klinice pomimo, ze mogę usłyszeć znowu jakieś nowiny typu rogi to przynajmniej coś sie będzie działo (oby) najgorsze jest to czekanie i zastanawianie sie co dalej??? Fasolka - czy Ty wiesz o co prosisz????? ;) Malolepsza - myślisz, ze jak Omega pojechała na mały urlop to do Ciebie nie zadzwoni w razie dłuższego milczenia??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba - po pierwsze spokojnie, powtorz test, bo moze to faktycznie jeszcze \"nie ten\" sluz, po drugie - wrogi sluz czasami moze się cofnąć, moj gin mowil ze zna takie przypadki, zresztą sama czytalam na boćku, u mnie niestety oprócz tego ze wrogi sluz, to niedrożne jajowody, więc inseminacja nie mialaby sensu, poza tym nawet jak się okaze ze sluz faktycznie masz wrogi, to jeszcze nie koniec świata, wiesz na czym stoisz, moze to być przyczyna immunulogiczna lub bakterie/grzyby, masz w porządku posiewy? sie rozpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×